VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 120
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 91
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
P6_Smerek
72km
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1CZERCHAWSKI Janusz 14SIEMIANICEM501M 1003:59:542020-10-10 01:00:0401:49:2103:20:0404:59:5007:47:0209:43:2512:11:07.4016:11:01.50 8:077,4
2DĄBROWSKI Mariusz 19WROCŁAWM502M 2403:59:502020-10-10 01:00:0002:17:0904:07:4106:10:2609:12:5111:41:2814:43:13.4018:43:03.55+02:32:069:486,1
3WITEK Bogusław 130TARNÓWM503M 4002:00:152020-10-09 23:00:2502:07:5104:09:3006:32:5910:12:4312:52:0515:56:44.9517:57:00.05+03:45:3710:375,6
4JASKULSKI Kazimierz 72GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM504M 4402:00:232020-10-09 23:00:3302:34:3404:40:5807:11:5010:35:5713:12:4816:20:53.5518:21:17.15+04:09:4610:535,5
5PODLEŚ Robert 11COBI POLANDWARSZAWAM505M 4603:59:522020-10-10 01:00:0202:04:2403:56:5006:10:2209:50:2913:03:1216:29:24.4520:29:16.85+04:18:1710:595,5
6KOEHLER Krzysztof 81KRAKÓWM506M 4902:00:192020-10-09 23:00:2902:26:5004:31:5806:56:0313:31:5416:47:44.2018:48:03.40+04:36:3611:115,4
7SUWEZDA Jacek 200CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM507M 5102:00:152020-10-09 23:00:2502:27:5204:44:4707:15:0311:00:2813:19:3016:56:34.9018:56:50.10+04:45:2711:175,3
8BRZEZIŃSKI Cezary 40ZGIERZM508M 6902:00:142020-10-09 23:00:2402:31:0904:50:2007:16:1411:40:2815:04:3419:20:18.9021:20:33.00+07:09:1112:534,7
Niesklasyfikowani
JÓZEFIAK Jakub 114NOWY SĄCZM50DNF2020-10-09 23:00:2902:46:09 DNF05:25:18 DNF07:47:43 DNF12:00:44 DNF DNF DNF DNF--
KANTOR Darek 42LUBELSKIBIEGACZ.PL/TEAM, JAN KANTOR TEAMBODUSZYNM50DNF2020-10-09 23:00:2802:38:38 DNF DNF04:48:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAIK Andrzej 76PODGÓRZ TORUŃTORUŃM50DNF2020-10-10 01:00:0502:16:26 DNF04:14:23 DNF06:42:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŁOSZYN Ryszard 129PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEBIELSKO - BIAŁAM50DNF2020-10-10 01:00:0502:26:51 DNF04:34:24 DNF07:02:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŁOSZYN Czesław 199PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM50DNF2020-10-10 01:00:0502:26:54 DNF04:34:30 DNF07:02:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
JASIŃSKI Mikołaj 4UKA WARSZAWAWARSZAWAM50DNF2020-10-09 21:00:1903:57:42 DNF06:48:57 DNF09:49:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 14 wynik(ów)