VIII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie - Biały Bór 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
VIII Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Maratonie - Biały Bór 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Fundacja Herkules All Sports, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór |
Data : | 2021-05-29 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 124 |
Wystartowało : | 102 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 93 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap_4 21.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJCIECHOWSKA Elżbieta | 3 | Pakość | PAKOŚĆ | K35-39 | 02:19:30 | |||
2 | ROSAK Marcin | 1 | t r e n u j e n o r d i c w a l k i n g . p l | ZIELONA GÓRA | M40-44 | 02:21:54 | |||
3 | CZERSKI Krzysztof | 2 | Klub Sportowy Ultra Team Łódź | ŁÓDŹ | M40-44 | 02:21:55 | |||
4 | CZŁONKOWSKI Krzysztof | 4 | OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | SZCZEKOCINY | M45-49 | 02:21:56 | |||
5 | MACKIEWICZ Dariusz | 5 | Aktywny Kodeń | KODEŃ | M45-49 | 02:21:56 | |||
6 | WILCZEK Krzysztof | 8 | Cidry Lotajom | ZĘBOWICE | M45-49 | 2 | 02:22:01 | ||
7 | SŁUPIANEK Paweł | 28 | Katowicki Nordic Walking | KATOWICE | M40-44 | 02:22:29 | |||
8 | POŁUBIAK Paweł | 22 | SIECINO | M35-39 | 02:22:55 | ||||
9 | KARPIŃSKI Sebastian | 26 | Las Kabacki / Polnord | WARSZAWA | M40-44 | 1 | 02:24:10 | ||
10 | PRZYSTARZ Grzegorz | 46 | Oborygeni | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-54 | 02:24:10 | |||
11 | MIELECKA Agnieszka | 6 | KS IDMAR RACING TEAM | GĄSAWA | K50-54 | 02:24:14 | |||
12 | ŚWIDEREK Marcin | 27 | NW CZŁAPSKI TEAM | SKIERNIEWICE | M40-44 | 02:25:33 | |||
13 | HAŁAS Marcin | 19 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M35-39 | 02:25:34 | ||||
14 | NIEDBAŁ Adam | 38 | Siewierz | SIEWIERZ | M45-49 | 02:27:12 | |||
15 | KOŁODZIEJ Joanna | 9 | MALONOWE GWIAZDY | RUDA ŚLĄSKA | K50-54 | 1 | 02:28:35 | ||
16 | WETOSZKA Piotr | 7 | TKKF Krzna Biała Podlaska | BIAŁA PODLASKA | M35-39 | 1 | 02:29:09 | ||
17 | RADECKI Artur | 63 | Chodzący Białystok | BIAŁYSTOK | M55-59 | 02:31:00 | |||
18 | MICHALSKI Andrzej | 73 | PŁOMIEŃ ZMIENNICA | SANOK | M60-64 | 02:31:18 | |||
19 | BORKOWSKI Dariusz | 47 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 02:31:21 | |||
20 | DANIELSKI Waldemar | 54 | runnerski.pl | SOKOŁÓW PODLASKI | M55-59 | 02:31:23 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||
ŻACZEK Wladysław | 60 | ANDRESPOL AKTYWNIE | ANDRESPOL | M55-59 | 1 | 02:31:59 DNF | |||
22 | LASKOWSKI Mirosław | 42 | LKS Milanów | KOMARÓWKA PODLASKA | M50-54 | 02:32:10 | |||
23 | MARCZAK Krzysztof | 71 | NWPL/NW Bełchatów | BEŁCHATÓW | M60-64 | 02:32:11 | |||
24 | WIŚNIEWSKI Maciej | 35 | WiśniaTeam | MALBORK | M45-49 | 02:32:35 | |||
25 | MĄDRY Grzegorz | 67 | Kijkowe Trzemeszno | TRZEMESZNO | M60-64 | 1 | 02:32:46 | ||
26 | LIPIŃSKI Karol | 25 | Pogodni Nordikowcy Szczecin | SZCZECIN | M40-44 | 02:33:05 | |||
27 | KNITTER Tomasz | 14 | Błekitni NW Dziemiany | DZIEMIANY | M18-34 | 02:33:13 | |||
28 | HRYCIUK Waldemar | 68 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M60-64 | 02:33:17 | |||
29 | LENZ Andrzej | 59 | muszkieterowie | GNIEZNO | M55-59 | 02:33:39 | |||
30 | SZCZUDLIK Małgorzata | 10 | Kijkowe Trzemeszno | TRZEMESZNO | K40-44 | 02:33:58 | |||
31 | RAKOWIECKI Zbigniew | 65 | Face Nordic Walking Team | GDAŃSK | M55-59 | 1 | 02:36:04 | ||
32 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 51 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M55-59 | 02:36:10 | |||
33 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 45 | SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 02:36:35 | |||
34 | SZYMAŃSKI Jacek | 43 | Pozytywni biegacze | SKÓRKA | M50-54 | 02:36:55 | |||
35 | WOJTKOWSKI Piotr | 20 | KOBYŁKA | M35-39 | 02:37:38 | ||||
36 | SKIERA Kris | 34 | łącza nas pasje | BYDGOSZCZ | M45-49 | 02:39:30 | |||
37 | MAŚLANKA Iwona | 11 | Marsz Po Zdrowie | ŚMIGIEL | K50-54 | 02:39:56 | |||
38 | MUCHA Marcin | 29 | Łączą nas pasje Bydgoszcz | PAWŁÓWEK | M40-44 | 02:39:56 | |||
39 | JÓŹWIAK Marianna | 12 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 02:39:59 | |||
40 | KOWALSKI Marek | 62 | STRZEBIŃ | M55-59 | 02:40:02 | ||||
41 | TOMCZAK Jarosław | 50 | STĘSZEW TEAM | STĘSZEW | M50-54 | 02:40:55 | |||
WARUSZEWSKI Karol | 32 | Biegający Tczew | TCZEW | M45-49 | 02:40:55 DNF | ||||
43 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 33 | Bezmiar Puławy | PUŁAWY | M45-49 | 02:41:10 | |||
44 | ZAWADZKA-ROZDOBA Monika | 109 | Avangdarda Puławy | PUŁAWY | K45-49 | 02:42:03 | |||
45 | KRAWCZYK Jakub | 23 | IWONICZ | M35-39 | 1 | 02:42:39 | |||
46 | KOSECKI Marek | 52 | NWPL | PABIANICE | M55-59 | 02:43:48 | |||
47 | WINCZEWSKI Piotr | 17 | Azymut Pabianice | PABIANICE | M55-59 | 02:43:50 | |||
48 | MADAJ Robert | 49 | STĘSZEW TEAM | WITOBEL | M50-54 | 1 | 02:45:33 | ||
49 | NOWACZYK Tomasz | 24 | Marsz Po Zdrowie | GNIEZNO | M40-44 | 02:46:09 | |||
50 | TOMCZYK Edward | 83 | Marsz pńo Zdrowie Pozna | POZNAŃ | M70+ | 02:46:21 | |||
51 | LASOTA Karolina | 90 | JUSTYNÓW | K18-34 | 02:46:31 | ||||
52 | SKWERES Adriana | 92 | PELPLIN | K35-39 | 1 | 02:46:32 | |||
53 | JANUR Wiesława | 98 | Czerwonackie Kijanki | POZNAŃ | K40-44 | 02:47:18 | |||
54 | WIETRZYCKI Andrzej | 70 | Fabryka Nordica Trzcianka | TRZCIANKA | M60-64 | 02:48:02 | |||
55 | LASOTA Dorota | 115 | JUSTYNÓW | K50-54 | 02:48:08 | ||||
56 | DZIUBCZYK Paulina | 101 | Forma Na Piątkę NW | PABIANICE | K40-44 | 02:49:06 | |||
57 | PODKOCKI Piotr | 44 | Katowicki Nordic Walking | CHORZÓW | M50-54 | 02:49:23 | |||
58 | CIEŚLUK Marcin | 40 | Nordic Team Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M45-49 | 02:49:44 | |||
KRAWIEC Jacek | 58 | ELBLĄG | M55-59 | 1 | 02:49:50 DNF | ||||
60 | WESOŁOWSKI Wojciech | 78 | Muszkieterowie | GNIEZNO | M65-69 | 02:49:53 | |||
61 | STEFANIAK Krzysztof | 76 | Katowicki Nordic Walking | SOSNOWIEC | M65-69 | 02:50:04 | |||
62 | FRANKIEWICZ Mirosław | 41 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M45-49 | 1 | 02:50:36 | ||
63 | KĘPA Andrzej | 79 | KOSZALIN | M70+ | 1 | 02:51:01 | |||
64 | PIECHOWSKA Ewa | 110 | Forma na Piątkę NW | ŁASK | K45-49 | 02:51:11 | |||
KORYCKA Mariola | 91 | Forma Na Piątkę NW | ZGIERZ | K35-39 | 02:51:30 DNF | ||||
TOŁAJ Andrzej | 66 | Katowicki Nordic Walking | SOSNOWIEC | M60-64 | 02:51:53 DNF | ||||
67 | BORKOWSKI Leszek | 64 | NoWi Siedlce - NW Wschód | GRABIANÓW | M55-59 | 02:51:58 | |||
68 | PALUCH Paweł | 61 | AVOCADO WELLNESS CLUB | WARSZAWA | M55-59 | 02:52:04 | |||
69 | MARCHEWKA Andrzej | 69 | 13. Śląska Brygada OT Katowice | PRECZÓW | M60-64 | 1 | 02:52:19 | ||
70 | CZMOCH Marian | 82 | PUKS Łosice | ŁOSICE | M70+ | 1 | 02:52:21 | ||
71 | SZCZEPAŃSKI Leszek | 18 | Lubawa Kocha Biegać | TUSZEWO | M35-39 | 1 | 02:52:38 | ||
72 | LAJTER Jerzy | 80 | 4 Run Team Piła | PIŁA | M70+ | 02:53:07 | |||
73 | KLAWCZYŃSKI Marcin | 15 | Aktywnie w Pniewach | PNIEWY | M18-34 | 02:53:31 | |||
74 | KRAJEWSKI Wojciech | 31 | PIŁA | M45-49 | 02:54:22 | ||||
75 | RUDAWSKI Maciej | 16 | Marsz Po Zdrowie | TRZCIEL | M35-39 | 02:54:24 | |||
76 | ADAMUS Marian | 84 | Silesia Nordic Team | BYTOM-GARDNAWIELKA | M70+ | 02:55:05 | |||
77 | SADURSKA - WIERAK Barbara | 93 | Avangarda Puławy | PUŁAWY | K35-39 | 02:55:16 | |||
78 | JURCZYSZYN Zyta | 105 | Czapelki z Czaplinka | CZAPLINEK | K45-49 | 1 | 02:56:18 | ||
79 | ŚWIERCZYŃSKI Marcin | 87 | NWPL/NW Bełchatów | BEŁCHATÓW | M70+ | 1 | 02:57:57 | ||
80 | KACZMAREK Jarek | 56 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | M55-59 | 02:58:07 | |||
81 | BUCZKOWSKA Wiesława | 123 | GDYNIA | K65-69 | 02:58:07 | ||||
82 | RUDNIK Janina | 102 | SŁUPSK | K40-44 | 02:58:18 | ||||
83 | MICHALAK Arkadiusz | 55 | BLACHOWNIA | M55-59 | 02:58:27 | ||||
OLECH Marcin | 36 | GDAŃSK | M45-49 | 02:59:04 DNF | |||||
85 | STEFANIAK Emilia | 119 | Harpagan Sosnowiec NW | SOSNOWIEC | K60-64 | 02:59:27 | |||
86 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 85 | daj radość niepełnosprawnym | PIŁA | M70+ | 1 | 03:02:00 | ||
87 | MACHOLC Piotr | 74 | żółwik | DĄBROWA GÓRNICZA | M65-69 | 03:02:09 | |||
88 | ELLGOTH Damian | 48 | KATOWICE | M50-54 | 03:03:26 | ||||
89 | POSTEK Danuta | 117 | Marsz Po Zdrowie | POZNAŃ | K55-59 | 03:04:03 | |||
90 | STANKOWSKA Marzena | 104 | Kijkowe Trzemeszno | TRZEMESZNO | K45-49 | 03:06:37 | |||
91 | GUTOWSKA Magdalena | 111 | PAUL TEAM | MALBORK | K45-49 | 03:10:24 | |||
92 | CHOLEWKA Jolanta | 121 | Marsz po Zdrowie Poznań | POZNAŃ | K65-69 | 03:10:28 | |||
93 | BERSZTOLC Agnieszka | 118 | NoWi Siedlce | SUTNO | K55-59 | 03:11:01 | |||
94 | WŁODARCZYK Małgorzata | 114 | PRECZÓW | K50-54 | 1 | 03:11:25 | |||
95 | GUTOWSKI Paweł | 39 | PAUL TEAM | MALBORK | M45-49 | 03:16:08 | |||
96 | RACZYŃSKA Aleksandra | 124 | STADION ŚŁĄSKI | CHORZÓW | K70+ | 03:17:07 | |||
KRUGIOŁKA Renata | 94 | Aktywnie w Pniewach | PNIEWY | K35-39 | 03:18:10 DNF | ||||
98 | GAJGER Aneta | 116 | Morświny Gdynia | GDAŃSK | K50-54 | 1 | 03:18:24 | ||
ROGOCZ Karolina | 97 | Morświny Gdynia | GDYNIA | K40-44 | 1 | 03:18:29 DNF | |||
100 | TREPPNER Jan | 81 | wolny człowiek | GDYNIA | M70+ | 1 | 03:27:26 | ||
101 | GĘBSKA Elżbieta | 120 | Harpagan Sosnowiec NW | BĘDZIN | K60-64 | 03:28:28 | |||
ŚCIBUT Ania | 103 | PABIANICE | K40-44 | DNF |
Znaleziono 102 wynik(ów)