Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2022-10-22 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 22 km |
Zgłoszonych : | 856 |
Wystartowało : | 746 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 737 |
Na trasie : | 9 |
Trasa przebiegała niezgodnie z atestem
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanki Gliwic | Niepełnosprawni K | Mieszkańcy Gliwic | Niepełnosprawni M | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GRIMAN Joanna | 2289 | MOJŻYSZ TEAM/ERIGO | RYBNIK | K-40 | 00:39:09 | |
2 | BROL Dominika | 2338 | ENDURANCE TEAM | SIEMIANOWICE SLASKIE | K-30 | 00:41:41 | |
3 | WYLEŻAŁEK Alina | 2200 | GLIWICE | K-30 | 00:42:37 | ||
4 | KĄŚ Iwona | 2638 | TIKTEAM | KRAKÓW | K-40 | 00:43:16 | |
5 | GOLA Magda | 2783 | GLIWICE | K-20 | 00:47:03 | ||
6 | KUMOR Renata | 2087 | RUN GLORIA | LIBIĄŻ | K-50 | 00:47:59 | |
7 | REDOSZ Oliwia | 2770 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-30 | 00:48:08 | ||
8 | POŁOMSKA Edyta | 2036 | POLOMSCY TEAM | RYDUŁTOWY | K-40 | 00:48:18 | |
9 | MAZUR Patrycja | 2504 | HURGAN LIGOTA | KATOWICE | K-40 | 00:48:29 | |
10 | KLUK Justyna | 2366 | CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMI | BIERUŃ | K-30 | 00:48:30 | |
11 | KOBA Ania | 2706 | ROZBIEGANE MICHAŁOWICE | MICHAŁOWICE WIEŚ | K-40 | 00:48:30 | |
12 | TREFON Iwona | 2636 | ROGOŹNIK | K-40 | 00:48:56 | ||
13 | BUJAK Magdalena | 2646 | NIGHT RUNNERS PYSKOWICE | TARNOWSKIE GÓRY | K-30 | 00:48:58 | |
14 | ŁAJSZCZAK - GAJDA Dorota | 2836 | GLIWICE | K-40 | 00:49:21 | ||
15 | RODAK Karolina | 2244 | RYBNIK | K-30 | 00:50:05 | ||
16 | PRZYŁĘCKA-HUSSAR Agnieszka | 2775 | BDB TEAM | KATOWICE | K-30 | 00:50:43 | |
17 | HORNIK Mira | 2106 | KATOWICE | K-50 | 00:50:46 | ||
18 | LEDWOŃ Aneta | 2113 | NIGHT RUNNERS GLIWICE | GLIWICE | K-40 | 00:51:17 | |
19 | CHRÓSZCZ Klaudia | 2570 | CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ-LOTEJ Z NAMI | BIERUŃ | K-30 | 00:51:34 | |
20 | WOJEWÓDKA Zofia | 2389 | BRYGADA RR (RAZEM RAŹNIEJ) | ŁAZISKA GÓRNE | K-30 | 00:51:38 | |
21 | GRACH Aleksandra | 2066 | PYSKOWICE | K-40 | 00:51:56 | ||
22 | RYZIŃSKA Aneta | 2174 | GLIWICE | K-40 | 00:51:56 | ||
23 | DUSIŃSKA Justyna | 2634 | GLIWICE | K-40 | 00:51:59 | ||
24 | GOLA Karolina | 2020 | GLIWICE | K-30 | 00:52:08 | ||
25 | WARDEJN Sonia | 2678 | STG GLIWICE | GLIWICE | K-20 | 00:52:15 | |
26 | KOMÓR Kinga | 2682 | BYTOM | K-20 | 00:52:17 | ||
27 | WRÓBLEWSKA Ewa | 2049 | GLIWICE | K-50 | 00:52:21 | ||
28 | KOWALCZYK Kasia | 2077 | POZNAŃ | K-30 | 00:52:41 | ||
29 | NIGRINI Beata | 2210 | GLIWICE | K-40 | 00:52:42 | ||
30 | BROZYNA Magdalena | 2784 | CO JA TU ROBIE? | GLIWICE | K-30 | 00:52:47 | |
31 | GRABOŚ Karolina | 2819 | KATOWICE | K-20 | 00:53:00 | ||
32 | GAWLIKOWSKA Agnieszka | 2414 | KATOWICE | K-30 | 00:53:15 | ||
33 | BABIS Izabela | 2807 | DEVINITI | WROCŁAW | K-30 | 00:53:15 | |
34 | MAZGAJSKA Monika | 2616 | GLIWICE | K-30 | 00:53:18 | ||
35 | STRZELCZYK Grażyna | 2168 | GLIWICE | K-40 | 00:53:29 | ||
36 | OLEŚ-ZDECHLIK Beata | 2274 | MIRAZ RACE TEAM | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-30 | 00:53:47 | |
37 | CABAJ Paulina | 2463 | DĄBROWA GÓRNICZA | K-30 | 00:53:53 | ||
38 | KWIATKOWSKA Katarzyna | 2413 | ING | ŻERNICA | K-50 | 00:53:55 | |
39 | HOŁYŃSKA-URBASIK Karolina | 2478 | RUN RYDUŁTOWY | RYDUŁTOWY | K-30 | 00:54:15 | |
40 | MATUSZNY Barbara | 2097 | GLIWICE | K-50 | 00:54:26 | ||
41 | DANISZ Małgorzata | 2696 | HURAGAN LIGOTA | MYSŁOWICE | K-40 | 00:54:27 | |
42 | GŁADKOWSKA Małgorzata | 2229 | GLIWICE | K-30 | 00:54:47 | ||
43 | KRZYSZKOWSKA Agnieszka | 2487 | DRUŻYNA ING | GLIWICE | K-40 | 00:54:48 | |
44 | HERBUT Karolina | 2810 | DEVINITI | WROCŁAW | K-30 | 00:54:48 | |
45 | TOKARZ Joanna | 2162 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K-30 | 00:55:11 | |
46 | PĘDOWSKA Bożena | 2391 | GLIWICE | K-50 | 00:55:13 | ||
47 | PAWLIK Aneta | 2523 | STG GLIWICE | GLIWICE | K-30 | 00:55:15 | |
48 | MAREK Wioletta | 2697 | GLIWICE | K-30 | 00:55:20 | ||
49 | WEGNER Agnieszka | 2785 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K-40 | 00:55:21 | |
50 | OCHMAN Klaudia | 2550 | TARNOWSKIE GÓRY | K-20 | 00:55:30 | ||
51 | POPIEL-KRUK Aleksandra | 2844 | GLIWICE | K-40 | 00:55:31 | ||
52 | POLANECKA Malwina | 2479 | GLIWICE | K-30 | 00:55:56 | ||
53 | MAJEWSKA Gizela | 2540 | NIGHT RUNNERS PYSKOWICE | PYSKOWICE | K-50 | 00:56:00 | |
54 | URBAN-MISZTALSKA Aleksandra | 2037 | SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ | CZELADŹ | K-40 | 00:56:10 | |
55 | ŚLIWIŃSKA Alicja | 2333 | PYSKOWICE | K-40 | 00:56:13 | ||
56 | LACHOWICZ Izabela | 2568 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | RYBNIK | K-30 | 00:56:22 | |
57 | GABRUŚ Iwona | 2386 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | CZERWIONKA | K-50 | 00:56:23 | |
58 | MĄDRZAK Monika | 2838 | GOŁUCHÓW | K-20 | 00:56:27 | ||
59 | GUMUŁKA Joanna | 2491 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K-30 | 00:56:27 | |
60 | PIEKARCZYK Katarzyna | 2245 | ŁAZISKA GÓRNE | K-20 | 00:56:31 | ||
61 | STANEK Karolina | 2047 | PIŃCZÓW | K-30 | 00:56:36 | ||
62 | POLAK Sylwia | 2006 | GLIWICE | K-20 | 00:56:43 | ||
63 | PRACKA Danuta | 2159 | MIASTECZKO ŚLĄSKIE | K-30 | 00:56:45 | ||
64 | KUZMYNSKA Kate | 2321 | ZŁOTA MARKA | GLIWICE | K-30 | 00:56:49 | |
65 | KEMPKIEWICZ Brygida | 2613 | GLIWICE | K-40 | 00:57:00 | ||
66 | NOWICKA Karolina | 2328 | FLUOR | GLIWICE | K-30 | 00:57:04 | |
67 | - - | 2825 | GLIWICE | K-20 | 00:57:05 | ||
68 | BRZOZOWSKA Katarzyna | 2542 | KNURÓW | K-40 | 00:57:06 | ||
69 | CIMPRICHOVÁ Jana | 2459 | ŠENOV | ŠENOV | K-40 | 00:57:09 | |
70 | ROSIŃSKA Katarzyna | 2107 | BANDA Z POŁÓDNIA | ZABRZE | K-40 | 00:57:25 | |
71 | KOWALIK Karolina | 2403 | PANIÓWKI | K-30 | 00:57:27 | ||
72 | WOJTOWICZ Karolina | 2419 | MADIZAR SISTERS | GLIWICE | K-40 | 00:57:27 | |
73 | TĘCZA Marcelina | 2014 | HAGER SPORT TEAM | ZABRZE | K-20 | 00:57:28 | |
74 | BĄK Katarzyna | 2779 | CZESTOCHOWA | K-40 | 00:57:31 | ||
75 | SROCZYŃSKA Anna | 2182 | GLIWICE | K-40 | 00:57:38 | ||
76 | LEPIARCZYK Anna | 2275 | MOSTOSTAL ZABRZE UNITED | GLIWICE | K-30 | 00:57:49 | |
77 | KULCZYK Anna | 2480 | ZABRZE | K-40 | 00:58:02 | ||
78 | JURETKO Agata | 2477 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K-20 | 00:58:24 | ||
79 | KOBA STASIAK Urszula | 2490 | LECYMY DURŚ | PIEKARY ŚLĄSKIE | K-30 | 00:58:35 | |
80 | KALETA Aleksandra | 2776 | BYTOM | K-20 | 00:59:24 | ||
81 | PAWŁUSZEK Agnieszka | 2285 | TUR-BORÓWKA | KNURÓW | K-40 | 00:59:27 | |
82 | STAWSKA Joanna | 2265 | BIEGAJ Z TRENERAMI | GLIWICE | K-50 | 00:59:29 | |
83 | ZAMYSŁOWSKA Marzena | 2685 | RUDA ŚLĄSKA | K-40 | 00:59:35 | ||
84 | SZYMAŃSKA Magdalena | 2791 | MIRAZ RAZE TEAM | RUDA ŚLĄSKA | K-30 | 00:59:35 | |
85 | WANIEK Sara | 2756 | TARNOWSKIE GÓRY | K-30 | 00:59:39 | ||
86 | BUKOWSKA Magdalena | 2091 | GLIWICE | K-30 | 01:00:07 | ||
87 | ZAWISZA Dominika | 2410 | KNURÓW | K-30 | 01:00:36 | ||
88 | WILCZEK Małgorzata | 2279 | GLIWICE | K-30 | 01:00:40 | ||
89 | GÓRECKA Weronika | 2604 | GLIWICE | K-20 | 01:01:00 | ||
90 | DEMBOWSKA Bożena | 2569 | BOGUCHWAŁOWICE | K-40 | 01:01:05 | ||
91 | HALSZKA Joanna | 2650 | SYRYNIA | K-40 | 01:01:05 | ||
92 | PALMOWSKA Agnieszka | 2075 | PHD RUNNERS | GLIWICE | K-30 | 01:01:23 | |
93 | BATEJKO Beata | 2369 | SPORT WSPIERAMY NAUKOWO | CHORZÓW | K-50 | 01:01:23 | |
94 | PARTYKA Agata | 2313 | RUNAWAYS | MIĘDZYRZECZE | K-40 | 01:01:27 | |
95 | WOJTUKIEWICZ Kamila | 2135 | GLIWICE | K-30 | 01:01:35 | ||
96 | MARKOWSKA Sylwia | 2143 | GLIWICE | K-30 | 01:01:40 | ||
97 | KUBICA-BADORA Rozalia | 2139 | GLIWICE | K-30 | 01:01:53 | ||
98 | MAŃKO Emilia | 2531 | GLIWICE | K-20 | 01:02:07 | ||
99 | MATERA Kinga | 2746 | WYSOKA | K-40 | 01:02:16 | ||
100 | KOWALCZYK Anna | 2296 | ZABRZE | K-40 | 01:02:29 | ||
101 | CETERA Kamila | 2241 | BIEGAJ Z TRENERAMI | GLIWICE | K-40 | 01:02:30 | |
102 | BRESKE Dagmara | 2440 | SOSNOWIEC | K-40 | 01:02:48 | ||
103 | FRUK Natalia | 2012 | NAJKI POLONIA BYTOM | GLIWICE | K-30 | 01:03:01 | |
104 | SIRKO Sabina | 2034 | CZERWIONKA - LESZCZYNY | K-30 | 01:03:12 | ||
105 | MOTYCZKA Marzena | 2190 | CZERWIONKA-LESZCZYNY | K-30 | 01:03:12 | ||
106 | MAJSNEROWSKA Ewelina | 2197 | GLIWICE | K-30 | 01:03:13 | ||
107 | ZBOREK Dominika | 2201 | GLIWICE | K-30 | 01:03:14 | ||
108 | MAJOS Karolina | 2767 | DĄBROWA GÓRNICZA | K-30 | 01:03:23 | ||
109 | ŁATAK - SKRABUT Basia | 2603 | PACEMAKER | GLIWICE | K-40 | 01:03:44 | |
110 | RACIS Małgorzata | 2303 | GLIWICE | K-20 | 01:03:50 | ||
111 | KUBIAK Celina | 2585 | GLIWICE | K-40 | 01:03:59 | ||
112 | POLISZUK Małgorzata | 2250 | GLIWICE | K-50 | 01:04:07 | ||
113 | FRANKIEWICZ Marzena | 2268 | GLIWICE | K-40 | 01:04:24 | ||
114 | KURKOWSKA Aldona | 2160 | AUGUSTEAM | CHORZÓW | K-60 | 01:04:30 | |
115 | WOJDAS Izabela | 2086 | MIERZĘCICE | K-40 | 01:04:43 | ||
116 | OLSCHIMKE Kasia | 2124 | KS META, GISZOWIEC BIEGA RAZEM | KATOWICE | K-40 | 01:04:45 | |
117 | KUCHARSKA Aleksandra | 2373 | WARSZAWA | K-40 | 01:05:10 | ||
118 | STOCHAJ Anna | 2448 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | K-40 | 01:05:25 | ||
119 | CIUK Iwona | 2651 | GLIWICE | K-50 | 01:05:45 | ||
120 | SKOP Karolina | 2713 | AKT WATRA | GLIWICE | K-30 | 01:05:46 | |
121 | MIGDAŁ Iwona | 2042 | SLOW JOGGING GLIWICE | GLIWICE | K-40 | 01:05:54 | |
122 | WALCZYŃSKA Katarzyna | 2101 | CIĘCINA | K-40 | 01:06:05 | ||
123 | RUBINSKA Małgorzata | 2677 | GLIWICE | K-50 | 01:06:14 | ||
124 | KILAR-HOSZOWSKA Sabina | 2728 | MEDUZY | TARNOWSKIE GORY | K-40 | 01:06:32 | |
125 | KASZUBA Aleksandra | 2394 | TWORÓG | K-30 | 01:06:53 | ||
126 | POGORZELSKA-KLIKS Agata | 2173 | Q-PERIOR TEAM | SOSNOWIEC | K-40 | 01:07:11 | |
127 | KASPEREK Magdalena | 2179 | Q-PERIOR TEAM | ZABRZE | K-40 | 01:07:13 | |
128 | SYMELA-BOCHEŃSKA Katarzyna | 2023 | POMPEJANKA TEAM | GLIWICE | K-40 | 01:07:46 | |
129 | BOGACZ Jagoda | 2015 | POMPEJANKA TEAM | GLIWICE | K-40 | 01:07:47 | |
130 | OLIWA Violetta | 2145 | ACTIV TEAM OZIMEK | OZIMEK | K-50 | 01:07:49 | |
131 | KAUFFMANN Ewa | 2657 | GLIWICE | K-30 | 01:08:36 | ||
132 | DUDKIEWICZ Anna | 2549 | EKO - OKNA RUNNERS | KATOWICE | K-40 | 01:08:42 | |
133 | WOJDANOWSKA Małgorzata | 2326 | LECYMY DURŚ | TARNOWSKIE GÓRY | K-30 | 01:08:48 | |
134 | KASPRZYK Agnieszka | 2294 | GLIWICE | K-30 | 01:09:45 | ||
135 | SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina | 2246 | RUNTEAM PAWŁOWICE | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K-50 | 01:12:28 | |
136 | KACZMARCZYK-ZIELIŃSKA Magdalena | 2308 | RUNTEAM PAWŁOWICE | PAWŁOWICE | K-30 | 01:12:29 | |
137 | SZYLEWSKA Ewa | 2103 | KB JÓZEFINKA | CHORZÓW | K-50 | 01:12:40 | |
138 | SITKO Dagmara | 2126 | KOBIETY NA 5+ | GLIWICE | K-30 | 01:12:40 | |
139 | JOCHYMEK Karolina | 2295 | GLIWICE | K-30 | 01:12:57 | ||
140 | KUSZTELAK Daria | 2307 | ZABRZE | K-30 | 01:27:22 | ||
141 | WARAT-STASZEWSKA Katarzyna | 2693 | YES3 | GLIWICE | K-30 |
Znaleziono 141 wynik(ów)