Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2022-10-22 |
Miejsce : | Gliwice |
Dystans : | 22 km |
Zgłoszonych : | 856 |
Wystartowało : | 746 |
Nie ukończyło : | 9 |
Ukończyło : | 737 |
Na trasie : | 9 |
Trasa przebiegała niezgodnie z atestem
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K Open | M Open | Mieszkanki Gliwic | Niepełnosprawni K | Mieszkańcy Gliwic | Niepełnosprawni M | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VATUICHAK Pavlo | 2782 | ZABRZE | M-20 | 00:39:48 | ||
2 | FAŁEK Adam | 2575 | ŁAMIGNATY | MIKOŁÓW | M-20 | 00:41:43 | |
3 | CIELOCH Tomasz | 2832 | PLESZEW | M-20 | 00:41:47 | ||
4 | KARNAUKHOV Andrzej | 2288 | GLIWICE | M-20 | 00:45:15 | ||
5 | WARDZYK Damian | 2299 | ZŁOTA MARKA | ZABRZE | M-20 | 00:45:21 | |
6 | PILNY Karol | 2401 | EKO-OKNA RUNNERS | RYDUŁTOWY | M-20 | 00:45:52 | |
7 | LEŚNIAK Dawid | 2577 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M-20 | 00:47:19 | ||
8 | SYMIEC Dawid | 2808 | WROCŁAW | M-20 | 00:47:45 | ||
9 | HASSA Damian | 2714 | BOJSZÓW | M-20 | 00:47:55 | ||
10 | WIŚNIEWSKI Adam | 2718 | RUDZINIEC | M-20 | 00:48:01 | ||
11 | PIETRUCZUK Armin | 2741 | ZABRZE | M-20 | 00:48:30 | ||
12 | WŁOSIŃSKI Grzegorz | 2712 | KATOWICE | M-20 | 00:49:02 | ||
13 | NIESZWIC Terencjusz | 2794 | DZIAŁAMY SOBIE | GLIWICE | M-20 | 00:49:30 | |
14 | SMOLEC Wojciech | 2681 | ANDRYCHÓW | M-20 | 00:49:56 | ||
15 | ROGOWSKI Jakub | 2494 | GLIWICE | M-20 | 00:50:03 | ||
16 | SOWKA Sebastian | 2559 | PIEKARY ŚLĄSKIE | M-20 | 00:50:23 | ||
17 | MEOSSI Alessandro | 2320 | ZŁOTA MARKA | GLIWICE | M-20 | 00:50:42 | |
18 | GAWRON Konrad | 2598 | GLIWICE | M-20 | 00:51:47 | ||
19 | GĘBCZYŃSKI Oliwier | 2259 | G-TEAM | GLIWICE | M-20 | 00:51:59 | |
20 | ZIELONKA Tomasz | 2615 | DESIGNBAY | GLIWICE | M-20 | 00:52:12 | |
21 | ĆWIKŁA Michał | 2323 | FLUOR | GLIWICE | M-20 | 00:52:17 | |
22 | GRZYWOCZ Tomasz | 2451 | KATOWICE | M-20 | 00:52:27 | ||
23 | POGORZELSKI Kamil | 2117 | BIAŁYSTOK | M-20 | 00:52:35 | ||
24 | BANASIK Dawid | 2814 | CHRZANÓW | M-20 | 00:52:43 | ||
25 | SZCZEPANIAK Kamil | 2206 | BIEGAJ Z NAMI NA STADIONIE ŚLĄSKIM | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M-20 | 00:52:47 | |
26 | KOZIOŁEK Oliver | 2283 | OGIEŃ Z DUPY | BLOTNICA STRZELECKA | M-20 | 00:53:08 | |
27 | SEREDA Maciej | 2565 | PRZEWORSK | M-20 | 00:53:47 | ||
28 | KOŚCIAŃSKI Oskar | 2692 | GLIWICE | M-20 | 00:53:55 | ||
29 | BIENIEK Kewin | 2301 | GLIWICE | M-20 | 00:53:58 | ||
30 | MOTULEWICZ Jakub | 2534 | KRAKÓW | M-20 | 00:55:07 | ||
31 | KABAT Radosław | 2708 | INOWROCŁAW BIEGA | ŁÓDŹ | M-20 | 00:55:12 | |
32 | LENCZYK Mariusz | 2749 | GLIWICE | M-20 | 00:55:22 | ||
33 | COJG Mateusz | 2421 | RYBNIK | M-20 | 00:55:28 | ||
34 | GAICKI Dawid | 2322 | FLUOR | CHORZÓW | M-20 | 00:55:28 | |
35 | POKS Paweł | 2257 | TYCHY | M-20 | 00:55:43 | ||
36 | CHŁĄD Bartosz | 2644 | ZABRZE | M-20 | 00:55:49 | ||
37 | PAŁUS Bartłomiej | 2686 | GLIWICE | M-20 | 00:56:16 | ||
38 | STACHOWSKI Grzegorz | 2835 | ATOMOWY TEAM GOŁUCHÓW | GOŁUCHÓW | M-20 | 00:56:27 | |
39 | ŁUKOMSKI Tomek | 2258 | GLIWICE | M-20 | 00:56:41 | ||
40 | TOSZEK Sebastian | 2377 | RYBNIK | M-20 | 00:56:50 | ||
41 | PAWELAK Szymon | 2395 | GLIWICE | M-20 | 00:57:02 | ||
42 | POŻOGA Patryk | 2689 | PSZCZYNA | M-20 | 00:57:08 | ||
43 | SKRĘT Kamil | 2121 | BOGUCHWAŁOWICE | M-20 | 00:57:30 | ||
44 | MARSZAŁEK Dominik | 2171 | ŻARKI | M-20 | 00:57:38 | ||
45 | GANCARCZYK Maciej | 2707 | SZCOMPER GKW | BYTOM | M-20 | 00:57:47 | |
46 | GRZYWOCZ Daniel | 2376 | KATOWICE | M-20 | 00:57:47 | ||
47 | MICHOŃ Maciej | 2664 | - | GLIWICE | M-20 | 00:58:10 | |
48 | KISIELA Mariusz | 2758 | MAKOSZOWY | ZABRZE | M-20 | 00:58:22 | |
49 | BIERNAT Tomisław | 2449 | TS RUNNERS | CHORZÓW | M-20 | 00:58:25 | |
50 | SKOWROŃSKI Michał | 2330 | AKADEMICKI KLUB TURYSTYCZNY WATRA | KATOWICE | M-20 | 00:58:35 | |
51 | DITTMANN Robert | 2122 | CHORZÓW | M-20 | 00:59:42 | ||
52 | PAWLICZEK Szymon | 2495 | GLIWICE | M-20 | 01:02:36 | ||
53 | MALINOWSKI Bartosz | 2813 | GLIWICE | M-20 | 01:03:24 | ||
54 | SOMERLA Maciej | 2621 | TWORKÓW | M-20 | 01:06:08 | ||
55 | SZOŁTYSEK Grzegorz | 2454 | STANICA | M-20 | 01:10:08 | ||
56 | WACŁAWEK Tomek | 2502 | TEAM TOMSON | GLIWICE | M-20 | 01:17:36 | |
57 | MRÓWKA Mateusz | 2054 | KWK MARCEL RADLINIOKI W BIEGU | RADLIN | M-20 | ||
58 | FLAK Mateusz | 2416 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M-20 |
Znaleziono 58 wynik(ów)