Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2022-06-17 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 107 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 214 |
Wystartowało : | 185 |
Nie ukończyło : | 45 |
Ukończyło : | 140 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Szlem | Czas startu | Smerek 20km | Wetlina 45km | Roztoki 80km | Solinka 92.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PERYKASZA Paweł | 2142 | GRUPALUKTRANS.PL | KRAKÓW | M40 | 00:00:04 | 02:00:56 | 04:58:10 | 09:40:22 | 11:19:35 | ||
2 | KLINCEWICZ Cezary | 2110 | WROCŁAW | M40 | 00:00:01 | 02:01:03 | 05:11:35 | 10:05:16 | 11:42:27 | |||
3 | CIOCH Cezary | 2170 | KALLIPSO RUNNERS TEAM | SKARYSZEW | M40 | 00:00:01 | 02:01:02 | 04:54:42 | 09:51:50 | 11:44:02 | ||
4 | POTERA Maciej | 2147 | ŁAŃCUT | M40 | 00:00:03 | 02:28:58 | 05:48:30 | 10:32:09 | 12:11:00 | |||
5 | SIKORA Sebastian | 2188 | ELWAT OSTEO-SPORT | GDYNIA | M40 | 00:00:01 | 02:10:11 | 05:24:32 | 10:29:14 | 12:15:39 | ||
6 | SKROBAŃSKI Roman | 2041 | SKROBKITEAM | GODZIESZE MAŁE | M40 | 00:00:04 | 02:10:11 | 05:17:59 | 10:36:43 | 12:27:28 | ||
7 | KULCZYK Marcin | 2002 | ULTRA WAY TEAM | GDYNIA | M40 | 00:00:01 | 02:19:19 | 05:36:32 | 10:55:39 | 12:39:56 | ||
8 | GAJOS Daniel | 2177 | LUKTRANS | KRAKÓW | M40 | 00:00:04 | 02:19:01 | 05:34:31 | 10:50:02 | 12:41:08 | ||
9 | JARMOLIŃSKI Piotr | 2199 | SZCZECIN | M40 | 00:00:02 | 02:11:44 | 05:38:05 | 10:55:39 | 12:55:16 | |||
10 | KOT Krzysztof | 2105 | MPK - RZESZÓW | RZESZÓW | M40 | 00:00:08 | 02:19:23 | 05:38:01 | 11:20:25 | 13:22:22 | ||
11 | CHMIELEWSKI Dominik | 2192 | KRISPOL ACTIV TEAM | SZCZECIN | M40 | 00:00:09 | 02:30:28 | 06:08:11 | 11:44:27 | 13:39:28 | ||
12 | KOZIK Tomasz | 2047 | SPRINTEX TEAM | BRZUŚNIK | M40 | 00:00:07 | 02:28:52 | 06:15:33 | 11:45:02 | 13:52:33 | ||
13 | WEREMKO Grzegorz | 2020 | MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWY | PUŁAWY | M40 | 00:00:10 | 02:28:50 | 06:04:59 | 12:04:35 | 14:12:44 | ||
14 | WIĄCEK Łukasz | 2131 | IRS KRAKÓW | ZIELONKI | M40 | 00:00:11 | 02:24:32 | 06:01:35 | 12:16:20 | 14:22:06 | ||
15 | MYŚLIWIEC Robert | 2040 | DZIKI&WOLNY | RZESZÓW | M40 | 00:00:08 | 02:19:24 | 05:57:21 | 12:15:47 | 14:22:14 | ||
16 | URBANIEC Dariusz | 2049 | PEWNIAK TEAM SŁOŃCA JURY | SROCKO | M40 | 00:00:11 | 02:27:36 | 05:53:18 | 12:06:14 | 14:22:59 | ||
17 | GASIK Leszek | 2044 | SŁONCA JURY | OLSZTYN /JURAJSKI | M40 | 00:00:10 | 02:27:39 | 06:12:56 | 12:16:42 | 14:34:30 | ||
18 | KOWALSKI Maciej | 2145 | BLACKPOOL | M40 | 00:00:07 | 02:10:04 | 06:13:29 | 12:45:11 | 14:40:04 | |||
19 | SZYMCZAK Marcin | 2081 | NOA | WROCŁAW | M40 | 00:00:08 | 02:27:34 | 06:08:00 | 12:25:38 | 14:43:43 | ||
20 | PELCHEN Tomasz | 2187 | GRÓJEC | M40 | 00:00:05 | 02:50:12 | 06:57:30 | 12:35:52 | 14:44:38 | |||
21 | KMIEĆ Andrzej | 2062 | TURBO PRUSZKÓW | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:11 | 02:27:36 | 06:28:03 | 12:36:18 | 14:47:42 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
JUSZKO Krzysztof | 2119 | WARSZAWA | M40 | DNF | 02:27:45 DNF | 06:01:36 DNF | 12:17:18 DNF | 14:57:05 DNF | ||||
23 | GAJ Grzegorz | 7 | BIAŁOBRZEGI | M40 | Tak | 00:00:16 | 02:50:18 | 06:43:36 | 12:49:17 | 15:01:15 | ||
24 | BODZIACHOWSKI Marcin | 2098 | ERACENT RUNNING TEAM | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 06:44:04 | 15:01:42 | ||||
25 | MROZOWSKI Piotr | 2100 | SAKWA | OPOLE | M40 | 00:00:02 | 02:19:28 | 06:01:49 | 12:32:35 | 15:02:45 | ||
26 | KRÓL Maciej | 2074 | WIRAN TEAM | REDA | M40 | 00:00:12 | 02:39:34 | 06:29:11 | 12:48:24 | 15:06:52 | ||
27 | BROCHOCKI Paweł | 2092 | GLAJTY SĄ WSZĘDZIE | GDAŃSK | M40 | 00:00:00 | 02:30:38 | 06:20:47 | 12:46:30 | 15:09:31 | ||
28 | KANTOROWSKI Marcin | 2102 | WARSZAWA | M40 | 00:00:13 | 02:40:23 | 06:29:41 | 12:45:42 | 15:11:32 | |||
29 | PAWLAK Bartosz | 2121 | RUN AND FLY | JABŁONNA | M40 | 00:00:15 | 02:43:28 | 06:36:30 | 13:02:21 | 15:16:29 | ||
30 | JAMBOR Michał | 2120 | ŻÓRAWSKI TEAM | WARSZAWA | M40 | 00:00:15 | 02:43:30 | 06:36:38 | 13:03:58 | 15:16:36 | ||
31 | PIĄTOSA Piotr | 2143 | ANT TEAM | KRAKÓW | M40 | 00:00:13 | 02:44:49 | 06:30:44 | 12:45:26 | 15:25:37 | ||
32 | SZCZURKO Jarosław | 2006 | 42K PRO TEAM | ORNONTOWICE | M40 | 00:00:03 | 02:23:53 | 06:18:03 | 12:47:57 | 15:29:06 | ||
33 | ŻBIKOWSKI Tomasz | 2172 | KP S.A. | POZNAŃ | M40 | 00:00:04 | 02:30:48 | 06:23:41 | 12:49:00 | 15:29:09 | ||
34 | DŁUGOŁĘCKI Konrad | 2149 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | M40 | 00:00:16 | 02:40:06 | 06:29:33 | 13:10:51 | 15:47:15 | ||
35 | WĄCHAŁA Grzegorz | 2009 | SPRINTEX TEAM | SKAWINA | M40 | 00:00:09 | 02:28:52 | 06:33:15 | 13:16:37 | 15:47:16 | ||
36 | FEDAK Bohdan | 2045 | AQUARIUS MASTERS TEAM | ZAGÓRZ | M40 | 00:00:18 | 02:39:34 | 06:39:19 | 13:30:42 | 15:50:13 | ||
37 | PIETRZYK Adam | 2195 | PODLIPIE | M40 | 00:00:09 | 02:50:29 | 06:56:02 | 13:25:06 | 15:50:27 | |||
38 | KAMIŃSKI Łukasz | 2194 | WROCŁAW | M40 | 00:00:08 | 02:30:27 | 06:24:48 | 13:26:52 | 16:03:14 | |||
39 | PŁUCIENNICZAK Wojciech | 2013 | LATCHORZEW | M40 | 00:00:10 | 02:38:59 | 06:29:20 | 13:33:52 | 16:09:49 | |||
40 | BUDZICH Wojciech | 2068 | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | CIECHANÓW | M40 | 00:00:07 | 02:29:07 | 06:20:12 | 13:48:52 | 16:17:35 | ||
41 | NUŻ Jacek | 2084 | SUT STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | M40 | 00:00:13 | 02:47:44 | 06:43:11 | 13:42:55 | 16:24:32 | ||
42 | WAŃKOWICZ Adrian | 2075 | BRZEG DOLNY | M40 | 00:00:01 | 02:29:13 | 06:33:27 | 13:41:24 | 16:24:49 | |||
43 | KOŁODZIEJSKI Oskar | 2063 | ZDUŃSKA WOLA | M40 | 00:00:07 | 02:30:46 | 06:24:56 | 13:46:03 | 16:29:06 | |||
44 | PLACHA Piotr | 2056 | KOPALNIA MOCY TARNOBRZEG | TARNOBRZEG | M40 | 00:00:03 | 02:58:54 | 07:19:18 | 14:02:07 | 16:40:45 | ||
45 | BOKSZA Piotr | 2030 | TIME4RUNNING | TRESTA | M40 | 00:00:18 | 02:37:38 | 06:50:00 | 14:04:36 | 16:43:51 | ||
46 | GAŁEK Wojciech | 2058 | NO PAIN NO GAIN | WROCŁAW | M40 | 00:00:24 | 02:57:49 | 07:10:36 | 14:12:56 | 16:44:04 | ||
47 | FRANCZYK Robert | 2032 | CIESZYN | M40 | 00:00:14 | 02:48:11 | 07:05:49 | 14:07:47 | 16:44:06 | |||
48 | GŁOGOWSKI Adam | 2011 | NOA | WROCŁAW | M40 | 00:00:09 | 02:51:30 | 07:01:51 | 14:08:43 | 16:46:19 | ||
49 | STELMACH Krzysztof | 2046 | GĄSKA BALBINKA WIELUŃ | WIELUŃ | M40 | 00:00:10 | 03:02:54 | 07:17:48 | 14:03:12 | 16:49:56 | ||
50 | KOCOT Sebastian | 2027 | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:05 | 02:50:37 | 07:18:19 | 14:21:11 | 17:05:06 | |||
51 | PSIUK Andrzej | 2082 | BIŁGORAJ BIEGA | BIŁGORAJ | M40 | 00:00:06 | 02:19:35 | 06:09:45 | 14:35:21 | 17:12:51 | ||
52 | JERMAK Maciej | 2193 | ZDROWY PROJEKT | KOSZYCE WIELKIE | M40 | 00:00:20 | 03:02:25 | 07:31:21 | 14:49:10 | 17:14:33 | ||
53 | JAN Jarosław | 2086 | SUT STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | M40 | 00:00:12 | 02:56:12 | 07:19:23 | 14:31:17 | 17:26:29 | ||
54 | GOŁĘBIOWSKI Piotrek | 2025 | BIEGOWA KUŹNIA | CHORZÓW | M40 | 00:00:03 | 02:50:33 | 07:24:14 | 14:47:34 | 17:30:30 | ||
55 | KAŁUŻA Michał | 2168 | KS PŁUCO PODAJE | WIĘCŁAWICE DWORSKIE | M40 | 00:00:11 | 03:04:49 | 07:35:23 | 14:46:16 | 17:33:50 | ||
56 | SZYMANIAK Paweł | 2076 | DANFOSS DOGOŃ | GRODZISK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:16 | 03:05:12 | 07:42:02 | 15:05:46 | 17:39:33 | ||
Przekroczony limit czasu: 21:30:00 | ||||||||||||
57 | BIEL Tomasz | 2201 | OLIMPIASPORT.PL | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:05 | 02:53:09 | 07:22:02 | 14:57:18 | 17:43:19 | ||
58 | OLENDER Marcin | 2024 | PISZ | M40 | 00:00:15 | 02:55:59 | 07:38:45 | 15:05:54 | 17:46:41 | |||
59 | LANGOWSKI Marcin | 2180 | WĘGRZCE | M40 | 00:00:02 | 03:23:43 | 08:25:23 | |||||
60 | CHOJNACKI Rafał | 2139 | AGB TORFY | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M40 | 00:00:17 | 02:45:24 | 06:21:48 | 12:06:23 | |||
61 | MAJOWSKI Marcin | 2150 | BYTOM | M40 | 00:00:17 | 03:07:55 | 07:41:03 | 15:20:49 | ||||
62 | ZIELIŃSKI Dariusz | 2033 | FIZJO-SPORT ŁĘCZNA | WARSZAWA | M40 | 00:00:21 | 02:55:37 | 07:28:45 | ||||
63 | ZIĘTEK Krzysztof | 2010 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M40 | 00:00:22 | 03:16:50 | 08:12:18 | ||||
CISOWSKI Michal | 2008 | BYTOM | M40 | DNF | 02:53:06 DNF | 07:24:57 DNF | DNF | DNF | ||||
DADAŚ Janusz | 2012 | BP RUNNIG TEAM GLIWICE | GLIWICE | M40 | DNF | 03:08:59 DNF | 07:41:29 DNF | DNF | DNF | |||
KAŁUS Maciej | 2067 | NA BANI WYBIEGANI | KATOWICE | M40 | DNF | 02:55:39 DNF | 07:09:38 DNF | 14:52:56 DNF | DNF | |||
KUŹNIAK Piotr | 2088 | WILKI Z WILANO | WARSZAWA | M40 | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
SKOCZEK Przemysław | 2089 | WILKI Z WILANO | WARSZAWA | M40 | DNF | 03:10:30 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
GWIZDALSKI Przemysław | 2112 | BIEGNIJ OLAWA | OŁAWA | M40 | DNF | 02:19:18 DNF | 06:02:53 DNF | 12:43:59 DNF | DNF | |||
GULAJSKI Rafał | 2129 | OSIEM | KOPIENICA | M40 | DNF | 02:50:22 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
RADZKI Rafał | 2144 | WARSZAWA | M40 | DNF | 02:55:38 DNF | 07:47:31 DNF | DNF | DNF | ||||
JEDLIŃSKI Bartosz | 2148 | MARATOŃCZYK DĘBICA | BRZEŹNICA | M40 | DNF | 03:27:04 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
WOJCIECHOWSKI Paweł | 2151 | BIEGACZE JUNIORA RUNNERS TEAM | KICIN | M40 | DNF | 02:51:18 DNF | 07:47:16 DNF | 15:45:29 DNF | DNF | |||
MASŁOWSKI Marcin | 8 | KKM KOZIENICE | GNIEWOSZÓW | M40 | Tak | DNF | 03:17:06 DNF | 08:26:31 DNF | 15:57:16 DNF | DNF | ||
BĄKOWSKI Marcin | 2060 | KLUB ŚLIMAKA TORPEDY | POZNAŃ | M40 | DNF | 03:09:22 DNF | 07:57:50 DNF | DNF | DNF | |||
ARASZKIEWICZ Marcin | 2197 | BRAK | STANISŁAWÓW | M40 | DNF | 03:16:57 DNF | 08:07:50 DNF | DNF | DNF | |||
KLAMERUS Piotr | 2183 | ZIELONO MI | KRAKÓW | M40 | DNF | 03:02:47 DNF | 08:30:28 DNF | DNF | DNF | |||
ZIENCINA Marcin | 2175 | KOŁOBRZEG | M40 | DNF | 02:45:31 DNF | DNF | DNF | DNF | ||||
JĘDRZEJCZYK Adrian | 2113 | ODCISK | WROCŁAW | M40 | DNF | 02:51:39 DNF | 07:43:47 DNF | DNF | DNF | |||
MACIĄG Krzysztof | 2095 | WARCHLACZKI | WARSZAWA | M40 | DNF | 02:51:42 DNF | 07:47:47 DNF | DNF | DNF | |||
SKORUPA Tomasz | 2087 | AGB TORFY | ŁÓDŹ | M40 | DNF | 02:55:51 DNF | 07:46:19 DNF | DNF | DNF | |||
NECZAJ Andrzej | 2072 | SZCZYGLICE | M40 | DNF | 03:08:27 DNF | 07:56:25 DNF | DNF | DNF | ||||
RZĄDKOWSKI Krzysiek | 2069 | KW LUBLIN | LUBLIN | M40 | DNF | 03:22:28 DNF | 08:02:26 DNF | 15:48:12 DNF | DNF | |||
ŁUKASIAK Sylwester | 2043 | MIĘDZYBORÓW | M40 | DNF | 03:10:35 DNF | 08:38:03 DNF | DNF | DNF | ||||
KOZIEŁŁO Bartosz | 2022 | TUR ZAMIENIE | ZAMIENIE | M40 | DNF | 02:20:10 DNF | 06:36:46 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 85 wynik(ów)