Organizator : | Stowarzyszenie Vikings Run |
Data : | 2024-05-18 |
Miejsce : | Smardzewice |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 186 |
Wystartowało : | 176 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 176 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | ELITE PRO DRUŻYNY | ELITE PRO K | ELITE PRO M | 08:35 | 08:40 | 08:45 | 08:50 | 08:55 | 09:00 | 09:05 | 09:10 | 09:15 | 09:20 | ELITE PRO MASTERS K | ELITE PRO MASTERS M
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUDZISZ Krzysztof | 177 | SOCIOS SILESIA | BYTOM | ELITE PRO MASTERS M | SOCIOS SILESIA | 00:00:00 | |
2 | MOCZKO Sebastian | 158 | FIT MORE RYBNIK | ZAWADA | ELITE PRO MASTERS M | FIT MORE RYBNIK | 00:00:00 | |
3 | TARKA Andrzej | 176 | GORĄCY POTOK TEAM | ZELÓW | ELITE PRO MASTERS M | Gorący Potok Team | 00:00:00 | |
4 | BUDNY Maksymilian | 160 | SPARTAN TEAM KALETY | KALETY | ELITE PRO M | Spartan Team Kalety | 00:00:00 | |
5 | DRZEWIECKI Filip | 179 | MAD RUNNERS | WAŁBRZYCH | ELITE PRO M | Mad Runners | 00:00:00 | |
6 | WIŚNIEWSKI Daniel | 171 | PYRZYCE | ELITE PRO MASTERS M | 00:00:00 | |||
7 | GRZEGORZYCA Damian | 166 | DZIADY OCR | BANINO | ELITE PRO MASTERS M | DZIADY OCR | 00:00:00 | |
8 | RAJNICH Tomasz | 173 | SPARTAN TEAM KALETY | KALETY | ELITE PRO M | Spartan Team Kalety | 00:00:00 | |
9 | SZUFLICKI Tymon | 157 | NOWA WOLA | ELITE PRO M | 00:00:00 | |||
10 | KRÓL Kasjan | 159 | SHARK CREW RYBNIK | RYBNIK | ELITE PRO M | SHARK CREW RYBNIK | 00:00:00 | |
11 | MOKSIK Jan | 161 | FIT MORE RYBNIK | RYBNIK | ELITE PRO MASTERS M | FIT MORE RYBNIK | 00:00:00 | |
12 | ŁOŚ Feliks | 162 | DZIK KOMANDO | LESZCZYNY DUŻE | ELITE PRO M | Dzik Komando | 00:00:00 | |
13 | MIZGALSKI Jacek | 163 | DZIADY OCR | JAROCIN | ELITE PRO MASTERS M | DZIADY OCR | 00:00:00 | |
14 | JANISZEWSKI Grzegorz | 164 | WARSZAWA | ELITE PRO MASTERS M | DZIADY OCR | 00:00:00 | ||
15 | SERAFIŃSKI Robert | 165 | RAJSPORT ACTIVE | KONIN | ELITE PRO MASTERS M | RAJSPORT ACTIVE | 00:00:00 | |
16 | BARABAŚ Grzegorz | 167 | FIT MORE RYBNIK | KSIĄŻENICE | ELITE PRO MASTERS M | FIT MORE RYBNIK | 00:00:00 | |
17 | DALKIEWICZ Dariusz | 168 | GIERZWAŁD | ELITE PRO MASTERS M | xRunners | 00:00:00 | ||
18 | PETELCZYC Piotr | 169 | CARBON SILESIA SPORT | TYCHY | ELITE PRO MASTERS M | Carbon Silesia Sport | 00:00:00 | |
19 | PILAWSKI Ryszard | 170 | NOTEĆ OCR CZARNKÓW | CZARNKÓW | ELITE PRO MASTERS M | NOTEĆ OCR CZARNKÓW | 00:00:00 | |
20 | KURACH Stanisław | 172 | DZIEDY OCR | WARKA | ELITE PRO MASTERS M | DZIADY OCR | 00:00:00 | |
21 | ZIELIŃSKI Michał | 174 | ZIELONA GÓRA | ELITE PRO M | 00:00:00 | |||
22 | ŁAPACZ Adam | 175 | POWER TRAINING | WARSZAWA | ELITE PRO M | Power Training | 00:00:00 | |
23 | CZUBAK Zbigniew | 178 | RYBNIK | ELITE PRO MASTERS M | 00:00:00 | |||
24 | ZIARKOWSKI Mirosław | 180 | FIT MORE RYBNIK | RYBNIK | ELITE PRO MASTERS M | FIT MORE RYBNIK | 00:00:00 | |
25 | SCHMIDT Paweł | 156 | BEFIT24TEAM | JERZMANOWICE | ELITE PRO MASTERS M | BeFit24Team | 00:00:00 |
Znaleziono 25 wynik(ów)