Organizator : | Stowarzyszenie Vikings Run |
Data : | 2024-05-18 |
Miejsce : | Smardzewice |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 253 |
Wystartowało : | 226 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 222 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN DRUŻYNY | OPEN K | OPEN M | 11:20 | 11:50 | 12:00 | 12:20 | 12:30 | OPEN MASTERS K | OPEN MASTERS M
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Drużyna 1 | Czas startu | Czas netto 5km | Czas brutto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GACA Jagoda | 1219 | VIKINGS RUN TEAM | TOMASZÓW MAZOWIECKI | OPEN K | 12 | K 12 | VIKINGS RUN TEAM | 00:00:00 | 01:16:56.10 | 01:16:56.10 | 15:23 | 3.9 (100%) | ||
2 | JESKE Damian | 1211 | JEDNOSTKA STRZELECKA 1002 W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM | TOMASZÓW MAZOWIECKI | OPEN M | 21 | M 27 | 00:00:00 | 01:19:38.15 | 01:19:38.15 | +00:02:42 (3.4%) | 15:55 | 3.8 (97.4%) | ||
3 | MICHAŁOWSKI Michał | 1215 | WARSZAWA | OPEN M | 23 | M 29 | 00:00:00 | 01:20:56.70 | 01:20:56.70 | +00:04:00 (5.0%) | 16:11 | 3.7 (94.9%) | |||
4 | KARCZEWSKA Angelika | 1218 | ŁÓDŹ (ŁÓDŹ-ŚRÓDMIEŚCIE) | OPEN K | 21 | K 22 | 00:00:00 | 01:23:26.30 | 01:23:26.30 | +00:06:30 (7.8%) | 16:41 | 3.6 (92.3%) | |||
5 | PIEKARSKA Zofia | 1196 | PUPIL CREW | LEGIONOWO | OPEN K | 25 | K 27 | Pupil Crew | 00:00:00 | 01:27:26.50 | 01:27:26.50 | +00:10:30 (12.0%) | 17:29 | 3.4 (87.2%) | |
6 | FILIPCZAK Marcin | 1216 | ŁÓDŹ | OPEN M | 31 | M 38 | 00:00:00 | 01:31:07.00 | 01:31:07.00 | +00:14:10 (15.6%) | 18:13 | 3.3 (84.6%) | |||
7 | KNADEL Jakub | 1212 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | OPEN M | 45 | M 52 | 00:00:00 | 01:36:23.00 | 01:36:23.00 | +00:19:26 (20.2%) | 19:16 | 3.1 (79.5%) | |||
8 | MATERA Kacper | 1202 | UJAZD | OPEN M | 46 | M 53 | 00:00:00 | 01:38:15.15 | 01:38:15.15 | +00:21:19 (21.7%) | 19:39 | 3.1 (79.5%) | |||
9 | KNADEL Andrzej | 1214 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | OPEN MASTERS M | 8 | M 59 | 00:00:00 | 01:40:09.10 | 01:40:09.10 | +00:23:13 (23.2%) | 20:01 | 3 (76.9%) | |||
10 | KUR Jakub | 1213 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | OPEN M | 58 | M 67 | 00:00:00 | 01:46:08.20 | 01:46:08.20 | +00:29:12 (27.5%) | 21:13 | 2.8 (71.8%) | |||
11 | PIETRZAK Oliwia | 1197 | DRZEWCE | OPEN K | 65 | K 77 | KrOwy nA odPAle | 00:00:00 | 02:00:24.50 | 02:00:24.50 | +00:43:28 (36.1%) | 24:04 | 2.5 (64.1%) | ||
12 | KACPROWICZ Andzelika | 1198 | DRZEWCE | OPEN K | 66 | K 78 | KrOwy nA odPAle | 00:00:00 | 02:00:24.60 | 02:00:24.60 | +00:43:28 (36.1%) | 24:04 | 2.5 (64.1%) | ||
13 | KATSIUBA Taras | 1207 | POZNAN | OPEN M | 75 | M 86 | Bifröst to Uranus | 00:00:00 | 02:03:21.30 | 02:03:21.30 | +00:46:25 (37.6%) | 24:40 | 2.4 (61.5%) | ||
14 | BENEDYKCIUK-MOLNÁR Dorota | 1192 | PUPIL CREW | ZĄBKI | OPEN K | 75 | K 87 | Pupil Crew | 00:00:00 | 02:14:25.10 | 02:14:25.10 | +00:57:29 (42.8%) | 26:53 | 2.2 (56.4%) | |
15 | CIOSEK Izabela | 1193 | PUPIL CREW | WARSZAWA | OPEN K | 76 | K 88 | Pupil Crew | 00:00:00 | 02:14:25.25 | 02:14:25.25 | +00:57:29 (42.8%) | 26:53 | 2.2 (56.4%) | |
16 | PAKOSZ Alicja | 1210 | JUNGLE NEXTREME | PŁOCK | OPEN K | 78 | K 90 | 00:00:00 | 02:15:05.10 | 02:15:05.10 | +00:58:09 (43.0%) | 27:01 | 2.2 (56.4%) | ||
16 | SKRZYNECKA Natalia | 1209 | JUNGLE NEXTREME | PŁOCK | OPEN K | 78 | K 90 | 00:00:00 | 02:15:05.10 | 02:15:05.10 | +00:58:09 (43.0%) | 27:01 | 2.2 (56.4%) | ||
18 | MAKOWSKI Zbigniew | 1208 | KOBYŁKA | OPEN M | 84 | M 95 | Pupil Crew | 00:00:00 | 02:16:38.20 | 02:16:38.20 | +00:59:42 (43.7%) | 27:19 | 2.2 (56.4%) | ||
19 | LEWIŃSKA-SOWIŃSKA Marlena | 1200 | - | BRZEZINY | OPEN K | 82 | K 94 | 00:00:00 | 02:18:13.00 | 02:18:13.00 | +01:01:16 (44.3%) | 27:38 | 2.2 (56.4%) | ||
20 | SOWIŃSKI Nathan | 1201 | BRZEZINY | OPEN M | 85 | M 96 | 00:00:00 | 02:18:13.20 | 02:18:13.20 | +01:01:17 (44.3%) | 27:38 | 2.2 (56.4%) | |||
21 | JASIŃSKA Martyna | 1194 | PUPIL CREW | ZIELONKA | OPEN K | 83 | K 95 | Pupil Crew | 00:00:00 | 02:21:23.40 | 02:21:23.40 | +01:04:27 (45.6%) | 28:16 | 2.1 (53.8%) | |
22 | CHUKHOLSKI Dzmitry | 1205 | POZNAŃ | OPEN M | 86 | M 97 | Bifröst to Uranus | 00:00:00 | 02:21:52.40 | 02:21:52.40 | +01:04:56 (45.8%) | 28:22 | 2.1 (53.8%) | ||
23 | PIATROVA Yuliya | 1206 | POZNAŃ | OPEN K | 86 | K 100 | Bifröst to Uranus | 00:00:00 | 02:22:44.10 | 02:22:44.10 | +01:05:48 (46.1%) | 28:32 | 2.1 (53.8%) | ||
24 | MIRKOWSKA Barbara | 1220 | ZIELONKA | OPEN K | 87 | K 101 | Pupil Crew | 00:00:00 | 02:23:53.60 | 02:23:53.60 | +01:06:57 (46.5%) | 28:46 | 2.1 (53.8%) | ||
25 | PIEKARSKA Agata | 1195 | PUPIL CREW | WARSZAWA | OPEN K | 90 | K 104 | Pupil Crew | 00:00:00 | 02:26:10.45 | 02:26:10.45 | +01:09:14 (47.4%) | 29:14 | 2.1 (53.8%) | |
26 | PIEKARSKI Paweł | 1204 | PUPIL CREW | LEGIONOWO | OPEN MASTERS M | 12 | M 99 | Pupil Crew | 00:00:00 | 02:26:12.80 | 02:26:12.80 | +01:09:16 (47.4%) | 29:14 | 2.1 (53.8%) | |
27 | SAPACH Yana | 1203 | WARSAW | OPEN K | 93 | K 107 | 00:00:00 | 02:28:28.85 | 02:28:28.85 | +01:11:32 (48.2%) | 29:41 | 2 (51.3%) | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
KALINOWSKI Kacper | 1199 | LIPINY | OPEN M | KrOwy nA odPAle | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 28 wynik(ów)