Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2023-02-14 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 600 km |
Zgłoszonych : | 481 |
Wystartowało : | 413 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 413 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Jastrzębskie Szkoły | Najlepsza drużyna | K-OPEN | M-OPEN | Kadeci Młodsi K | Kadeci Młodsi M | Kadeci K | Kadeci M | Juniorzy K | Juniorzy M | Seniorzy Młodsi K | Seniorzy Młodsi M | Seniorzy Starsi K | Seniorzy Starsi M | Mastersi K | Mastersi M | Weterani Młodsi K | Weterani Młodsi M | Weterani Starsi K | Weterani Starsi M
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna 1 | Drużyna 2 | Dni rywaliazacji | 600km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KIEŁBASA Damian | 319 | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | Mastersi M | 60 | |||||
2 | BUĆKO Marcin | 308 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | Klub Biegacza Fartlek | 60 | |||
3 | CZAJKA Mariusz | 139 | STUDZIONKA | Mastersi M | 56 | 1335:58:37 | ||||
4 | KUCIA Sławomir | 244 | BIELSKO-BIAŁA | Mastersi M | Bimber Squad | 58 | 1374:38:14 | |||
5 | BIEGAŁA Przemysław | 74 | ŻORY | Mastersi M | 60 | |||||
6 | KUBIAK Kamil | 314 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | 60 | |||||
7 | SZMYD Arkadiusz | 388 | MARO TEAM JASTRZĘBIE - ŻORY | ŻORY | Mastersi M | MARO Team Jastrzębie-Żory | 54 | 1273:08:53 | ||
8 | GŁODZIK Tomasz | 422 | SANDAŁY MOJŻESZA | MIELEC | Mastersi M | 60 | ||||
9 | BIEŃKOWSKI Paweł | 250 | KNURÓW | Mastersi M | 60 | |||||
10 | ZDUNEK Adam | 226 | ŻORY | Mastersi M | Zdunki | 60 | ||||
11 | SAJ Paweł | 52 | DZIKIE MUSTANGI | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | Mastersi M | 60 | ||||
12 | DUDEK Robert | 15 | KRAKÓW | Mastersi M | 60 | |||||
13 | SZYMICZEK Radosław | 463 | ROGÓW | Mastersi M | 60 | |||||
14 | KUKIEŁKA Jarosław | 420 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Mastersi M | 60 | |||||
15 | SZCZUCHNIAK Grzegorz | 92 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | 60 | |||||
16 | BAŁAZY Krzysztof | 82 | RACIBÓRZ | Mastersi M | 60 | |||||
17 | JEZIORSKI Robert | 333 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | 60 | |||||
18 | KRAUZOWICZ Ignacy | 128 | ZAKOPANE | Mastersi M | 60 | |||||
19 | OLSZEWSKI Jarosław | 104 | BIMBER SQUAD | KOZY | Mastersi M | Bimber Squad | 37 | 865:13:36 | ||
Poniżej dystansu minimalnego: 60,0 km | ||||||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
DNC | SZNAJDER Mirosław | 439 | CHORZÓW | Mastersi M | 60 | |||||
21 | RUCLAK Piotr | 90 | BYTOM | Mastersi M | 60 | |||||
22 | OSIKA Marcin | 246 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | 60 | |||||
23 | SZWEDA Michał | 464 | RYBNIK | Mastersi M | 60 | |||||
24 | WOLIŃSKI Dariusz | 159 | HRMAX ŻORY | ŻORY | Mastersi M | 53 | 1248:35:40 | |||
25 | WARCHAL Wojtek | 363 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | Zespół Szkół nr 6 | Zespół Szkół nr 6 | 60 | |||
26 | PIECHOCKI Dawid | 391 | GRODZISK WIELKOPOLSKI | Mastersi M | 60 | |||||
27 | FLIS Marcin | 419 | GDAŃSK | Mastersi M | 60 | |||||
28 | BUDZIK Piotr | 120 | ŻORY | Mastersi M | 60 | |||||
DNC | GARDZIEJEWSKI Wacław | 293 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 W JASTRZĘBIU-ZDROJU | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Mastersi M | Zespół Szkół nr 6 | Zespół Szkół nr 6 | 60 | ||
30 | PACHUT Krzysztof | 111 | SŁOPNICE | Mastersi M | 31 | 720:53:07 | ||||
31 | ZEMBRZUSKI Tomasz | 182 | JASRZEBIE ZDROJ | Mastersi M | 54 | 1270:20:37 |
Znaleziono 31 wynik(ów)