Organiser : | Igrzyska Bohaterów |
Date : | 2023-02-14 |
Place : | Polska |
Distance : | 600 km |
Registered : | 481 |
Started : | 413 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 413 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | Jastrzębskie Szkoły | Najlepsza drużyna | K-OPEN | M-OPEN | Kadeci Młodsi K | Kadeci Młodsi M | Kadeci K | Kadeci M | Juniorzy K | Juniorzy M | Seniorzy Młodsi K | Seniorzy Młodsi M | Seniorzy Starsi K | Seniorzy Starsi M | Mastersi K | Mastersi M | Weterani Młodsi K | Weterani Młodsi M | Weterani Starsi K | Weterani Starsi M
Classification by
distance,
gross time.
Unofficial results !!!
Msc | Team | Classified participants | Distance | Time | Distance combined | Total time |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOBIETY NA 5+ | DARIA PERKOWSKA BARBARA ZALEWSKA KORNELIA DROBIAK IZABELLA GŁÓWCZYK WIOLETTA OLCZYK AGNIESZKA BADACH AGNIESZKA HUBA RENATA PARZYCH MARIOLA ŁANUCHA JOANNA GORZELAK EWELINA AUGUŚCIK WIOLETA NALEWAJKA BARBARA MYŚLIWIEC EMILIA ZAJĄCZKOWSKA JUSTYNA BAŁA AGNIESZKA BADACH ARLETA DEJEWSKA MAŁGORZATA PAJĄK JOANNA TRZCIŃSKA JADZIA KOLAT KATARZYNA ŻARSKA EMILIA ZAJĄCZKOWSKA JOANNA CIBIS BOŻENA NIEDZIOŁKO ANITA WAWOCZNY GRAŻYNA BORDA MAŁGORZATA MAZUR MARTA SAWICKA DAGMARA SITKO | 600,000 600,000 600,000 600,000 362,680 351,480 340,770 325,760 320,040 303,170 302,464 300,110 284,661 277,770 239,381 218,748 215,880 195,610 171,200 147,480 146,360 114,720 91,097 78,410 73,962 73,100 60,720 60,391 60,219 | 26d 01:02:18 37d 01:23:13 55d 01:26:00 60d 00:16:32 58d 01:32:15 59d 01:19:41 60d 02:07:52 60d 01:55:48 58d 01:40:10 53d 01:03:58 60d 00:34:28 61d 00:57:22 60d 00:57:48 59d 02:36:00 58d 11:29:27 57d 01:10:43 56d 00:55:35 53d 01:05:38 60d 01:18:27 57d 00:48:46 57d 01:15:07 59d 01:52:06 54d 00:20:40 12d 00:45:08 59d 05:50:09 31d 00:51:29 58d 01:21:57 58d 00:37:34 59d 05:49:52 | 7 516,183 | 37350:26:03.000 |
2 | DRUŻYNA PANA | KRZYSZTOF BOCZULA WIESŁAW TORBIŃSKI KRZYSZTOF SZWED KRZYSZTOF SZWED DOMINIK II ZĄBCZYŃSKI DOMINIK ZĄBCZYŃSKI KAZIMIERZ FRANCISZEK KORDZIŃSKI JAREK DOCZEKALSKI MARIUSZ HETMAN GRZEGORZ KOŁODZIEJCZYK MARIA PRAUZNER-BECHCICKA ANETA ZĄBCZYŃSKA NIKOLA II ZĄBCZYŃSKA ANETA II ZĄBCZYŃSKA NIKOLA ZĄBCZYŃSKA | 600,000 600,000 600,000 600,000 600,000 526,937 464,568 422,187 297,510 242,799 170,220 162,932 162,337 101,397 78,534 | 19d 20:54:49 23d 01:42:39 40d 01:00:36 43d 01:02:51 59d 01:16:20 60d 01:00:10 58d 01:14:59 59d 06:40:04 59d 00:33:30 20d 03:54:04 59d 00:40:16 61d 00:35:20 51d 02:00:00 52d 00:24:00 61d 00:14:01 | 5 629,421 | 17419:13:39.000 |
3 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 | BARBARA POPEK KAJA SINACKA RENATA PYTEL BARBARA POPEK NATALIA KOMAREK RENATA PYTEL ERYK SUKIENNIK KACPER SKOP OLIWIA ŻARSKA BEATA KOMAREK WOJTEK WARCHAL JOLANTA KŁOPEĆ BARTOSZ LUSZCZYMAK AGNIESZKA WERESZCZAK ZUZANNA LIPKA KATARZYNA CHMIEL | 600,000 600,000 600,000 600,000 600,000 600,000 498,490 408,912 222,000 123,700 116,967 78,870 76,708 71,075 65,273 64,337 | 25d 01:03:53 33d 04:00:00 46d 00:41:57 57d 02:25:11 59d 01:57:00 59d 05:08:17 59d 01:23:00 60d 01:33:46 59d 01:26:01 59d 02:01:06 42d 01:25:21 52d 02:00:00 14d 23:59:59 54d 00:50:36 24d 00:22:31 48d 01:52:47 | 5 326,332 | 18052:11:25.000 |
4 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | MAKSYMILIAN JASIŃSKI MAKSYMILIAN JASIŃSKI ARKADIUSZ SZMYD OLO ZAWIERUCHA ALEKSANDER ZAWIERUCHA KAROLINA STAROSTA MAŁGORZATA JASIŃSKA BARTOSZ JASIŃSKI DOROTA SPALDING DOROTA SPALDING | 600,000 600,000 600,000 438,074 384,129 297,170 255,772 224,053 121,864 93,194 | 30d 03:00:59 30d 12:44:04 53d 01:08:53 58d 17:21:38 57d 16:23:22 60d 00:37:25 57d 00:59:34 58d 09:20:39 57d 00:34:03 60d 00:30:45 | 3 614,256 | 12542:41:22.000 |
5 | BIMBER SQUAD | JAROSŁAW OLSZEWSKI SŁAWOMIR KUCIA PATRYCJA WOJTYŁA-OLSZEWSKA | 600,000 600,000 400,240 | 36d 01:13:36 57d 06:17:51 59d 00:16:28 | 1 600,240 | 3655:47:55.000 |
6 | GRUPETTO POGWIZDÓW | KATARZYNA GORYCKA DARIUSZ GORYCKI | 556,209 371,718 | 60d 00:57:45 60d 00:36:16 | 927,927 | 2881:34:01.000 |
7 | B4TEAM | MATEUSZ KARCZMARCZYK TOMEK ŁUKAWSKI SERGEY POPOV ANGELIKA ZWOLIŃSKA | 414,820 247,876 151,137 63,529 | 60d 00:56:16 54d 00:29:53 57d 00:51:22 53d 02:00:53 | 877,362 | 5380:18:24.000 |
8 | PŁOŃSK | ANNA BUGAJEWSKA | 600,000 | 25d 04:41:44 | 600,000 | 604:41:44.000 |
9 | ZABIEGANY WOŁOMIN | JÓZEF DZIEDZIC | 600,000 | 42d 02:03:25 | 600,000 | 1010:03:25.000 |
10 | ZDUNKI | ADAM ZDUNEK DOROTA ZDUNEK IGA ZDUNEK MAJA ZDUNEK | 251,980 140,260 116,980 81,560 | 59d 00:42:03 55d 00:36:56 18d 01:15:00 55d 00:39:36 | 590,780 | 4491:13:35.000 |
11 | KLUB BIEGACZA FARTLEK | MARCIN BUĆKO | 559,420 | 58d 20:59:57 | 559,420 | 1412:59:57.000 |
12 | JAK DALEKO NOGI PONIOSĄ | ASIA WALECZEK | 481,030 | 59d 15:01:00 | 481,030 | 1431:01:00.000 |
13 | LIZAKTEAM | GRZEGORZ LIZAK | 429,506 | 59d 00:30:03 | 429,506 | 1416:30:03.000 |
14 | MRM | SEBASTIAN RATAJ BŁAŻEJ HERMAN | 342,996 71,750 | 32d 01:47:38 56d 00:28:10 | 414,746 | 2114:15:48.000 |
15 | KASPRZAKOWA ♥︎ | MAGDALENA KASPRZAK | 329,726 | 59d 01:25:00 | 329,726 | 1417:25:00.000 |
16 | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | BEATA KUCZERA | 316,620 | 59d 10:16:17 | 316,620 | 1426:16:17.000 |
17 | JEJKOWICE BIEGAJĄ | SONIA CEGLARSKA KSAWERY KOŹLIK | 164,690 68,660 | 54d 01:20:00 33d 00:51:26 | 233,350 | 2090:11:26.000 |
18 | TEAM BIELSKO | MARTA KUBICZEK AGNIESZKA SKOCZEK | 116,100 100,750 | 56d 00:53:04 21d 07:54:18 | 216,850 | 1856:47:22.000 |
19 | JASTRZĘBIANIE | MARTA PIATKOWSKA | 191,904 | 20d 03:00:00 | 191,904 | 483:00:00.000 |
20 | SOCJAL CORPO GROUP | BEATA STAŚKIEWICZ | 187,510 | 42d 01:09:00 | 187,510 | 1009:09:00.000 |
21 | OCHAJORUN & FRIENDS | MONIKA WOJACZEK | 181,641 | 59d 00:08:37 | 181,641 | 1416:08:37.000 |
22 | KOZIOŁKI MATOŁKI | BARTOSZ KOZICKI DOROTA KOZICKA | 97,070 63,980 | 29d 01:06:13 24d 01:07:04 | 161,050 | 1274:13:17.000 |
23 | MALBELB | ANNA KUTERNOWSKA | 157,990 | 59d 12:00:00 | 157,990 | 1428:00:00.000 |
24 | MK TEAM | MARCIN KIJAK | 119,458 | 58d 11:49:15 | 119,458 | 1403:49:15.000 |
25 | GRUSZKI | ALEKSANDRA GRUSZKA | 63,950 | 57d 00:31:44 | 63,950 | 1368:31:44.000 |
Total 25 results.