WĄGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 10KM
Organizator : PFNW
Data : 2015-07-11
Miejsce : Wągrowiec
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 62
Wystartowało : 62
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 62
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60-69 | M 60-69 | K 70+ | M 70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km
     
1SIWAK Piotr 182KGHM METRACO POLKOWICERUDNAM 50-5900:00:5500:15:16
2PUSZKIEL Leszek 200GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 50-5900:00:5600:15:16
3WOROCH Roman 172DOPIEWOM 50-5900:00:5600:15:29
4LUBIATOWSKI Ireneusz 203KGHM METRACO POLKOWICEGUBINM 40-4900:00:0600:15:54
5ADAMSKI Robert 217DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM 40-4900:00:0700:15:57
6BOGACKI Sławek 204ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K/TORUNIAM 40-4900:00:0800:15:58
7LENZ Andrzej 178ALTOMGNIEZNOM 50-5900:00:5600:16:14
8PUSZKIEL Adrian 199GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 18-2900:00:0600:16:26
9ĆWIKLIŃSKI Dawid 183THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 18-29100:00:0400:16:27
10STAWNIAK Karol 174UTW ŻNINŻNINM 60-6900:00:5600:16:37
11KALISZ Krzysztof 176KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 60-6900:00:5700:16:37
12CZEKAJŁO Franciszek 184TEAM MEPROZETDREZDENKOM 60-6900:00:5800:16:42
13JĘDRASIAK Renata 213KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 50-5900:02:5400:16:51
14KASPRZYK Lilianna 219UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK 50-5900:02:5400:16:55
15FALKOWSKA Beata 226UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK 50-5900:02:5400:16:57
16STEMPNIAK Bogdan 173POZNAŃM 50-5900:00:5600:17:02
17KOWALCZYK Mariusz 187GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 40-4900:00:0700:17:04
18FELIS Paweł 188BOBROWIECM 40-4900:00:0800:17:10
19ANTOSZEWSKI Piotr 181DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM 40-4900:00:0700:17:12
20LIPKO Adrianna 215PENDOLINOGDYNIAK 18-2900:02:1300:17:13
21KRZYŻANOWSKI Robert 225GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 40-4900:00:0600:17:19
22SZCZEBAK Jacek 170TARNÓWTARNÓWM 40-4900:00:0600:17:23
23REJ Anna 207HAJNÓWKAK 30-3900:02:1500:17:25
24LEWANDOWSKI Robert 191GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 30-3900:00:0500:17:48
25SMUS Damiann 179UCZELNIA WARSZAWSKASOCHACZEWM 18-2900:00:0400:17:50
26KURZAWSKA Jolanta 214KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-6900:02:5600:17:50
27BANACH Joanna 220BOHATERZY ZIEMIIPOZNAŃK 40-4900:02:1500:17:55
28KOSICKI Dariusz 2121RWTROKIETNICAM 40-4900:00:0700:18:02
29PIERNICKA Krystyna 216CHWASZCZYNOK 50-5900:02:5400:18:05
30TOMCZAK Joanna 193WĄGROWIECK 30-3900:02:1500:18:14
31WAŁOWSKI Tomasz 205OWIŃSKAM 40-4900:00:0800:18:15
32CZYCZ Kazimierz 186GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 60-6900:00:5800:18:19
33CZYCZ Emilia 185GREEN TEAMZIELONA GÓRAK 60-6900:02:5600:18:31
34MUSZYŃSKA Lidia 228WĄGROWIECK 50-5900:02:5500:18:48
35KĘDZIERSKA Edyta 171PFNWGDAŃSKK 40-4900:02:1600:19:04
36NOWAKOWSKA Angelika 189JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAK 30-3900:02:1400:19:17
37KUŁAKOWSKA Anna 224GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK 30-3900:02:1400:19:18
38RASZEWSKA Justyna 198DASZEWICEK 30-3900:02:1400:19:18
39APPEL Jerzy 202GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 60-6900:00:5800:19:25
40CHOLEWIŃSKA Longina 221KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAWOJNOWOK 40-4900:02:1500:19:34
41KULKA Maciej 201FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM 50-5900:00:5800:19:40
42LALIK-WAŁOWSKA Agnieszka 206OWIŃSKAK 40-4900:02:1400:19:40
43KARCZEWSKA Violetta 192GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40-4900:02:1700:19:43
44NOWAKOWSKI Rafał 190JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAM 30-3900:00:0500:20:01
45SIKORSKI Karol 208GNIEZNOM 30-3900:00:0500:20:10
46TOMCZAK Teresa 242WĄGROWIECK 50-5900:02:5500:20:27
47NOWAK Bartek 194SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 40-4900:00:0700:20:32
48TRAMBACZ Robert 223BEZ KLUBUPOZNAŃM 50-5900:00:5600:20:32
49ZAWADZKA Maria 177KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-6900:02:5700:20:47
50ŚCIESIŃSKI Henryk 196GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 70+00:00:5900:20:48
51WALASEK Julitta 227POBIEDZISKAK 40-4900:02:1700:20:48
52KANIA Ewa 211WĄGROWIECK 50-5900:02:5500:20:55
53KOZŁOWSKA Agnieszka 222FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK 40-4900:02:1600:21:03
54JÓŹWIAK Dominik 175WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 18-2900:00:0400:21:06
55SEGIET Małgorzata 218DIETAMOREPOZNAŃ-NOWE MIASTOK 40-4900:02:1600:21:19
56NOWAK Maciej 195SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 30-3900:00:0500:21:26
57KASZYŃSKA Lidia 210DŁUGA GOŚLINA K 30-3900:02:1400:21:31
58BĄKOWSKA Maria 180OŚLA ŁAWKA GNIEZNOGNIEZNOK 60-6900:02:5600:21:53
59STRZELECKI Sebastian 197SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 40-4900:00:0800:21:59
60EWA JOANNA Matczyńska 243WĄGROWIECK 18-2900:02:1300:22:37
61CHIKHAOUI Agnes 241PARISK 40-4900:02:1700:23:27
62GIERSZENDORF Monika 209KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINADŁUGA GOŚLINA K 40-4900:02:1600:23:28
Znaleziono 62 wynik(ów)