WĄGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 10KM
Organizator : PFNW
Data : 2015-07-11
Miejsce : Wągrowiec
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 62
Wystartowało : 62
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 62
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60-69 | M 60-69 | K 70+ | M 70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km
      
1SIWAK Piotr 182KGHM METRACO POLKOWICERUDNAM 50-5900:00:5500:15:1600:31:05
2PUSZKIEL Leszek 200GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 50-5900:00:5600:15:1600:31:18
3LUBIATOWSKI Ireneusz 203KGHM METRACO POLKOWICEGUBINM 40-4900:00:0600:15:5400:31:19
4WOROCH Roman 172DOPIEWOM 50-5900:00:5600:15:2900:31:43
5ADAMSKI Robert 217DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM 40-4900:00:0700:15:5700:32:08
6LENZ Andrzej 178ALTOMGNIEZNOM 50-5900:00:5600:16:1400:32:43
7BOGACKI Sławek 204ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K/TORUNIAM 40-4900:00:0800:15:5800:32:50
8PUSZKIEL Adrian 199GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 18-2900:00:0600:16:2600:33:27
9ĆWIKLIŃSKI Dawid 183THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 18-29100:00:0400:16:2700:33:28
10STAWNIAK Karol 174UTW ŻNINŻNINM 60-6900:00:5600:16:3700:33:58
11JĘDRASIAK Renata 213KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 50-5900:02:5400:16:5100:34:03
12CZEKAJŁO Franciszek 184TEAM MEPROZETDREZDENKOM 60-6900:00:5800:16:4200:34:20
13KALISZ Krzysztof 176KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 60-6900:00:5700:16:3700:34:21
14KASPRZYK Lilianna 219UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK 50-5900:02:5400:16:5500:34:26
15FALKOWSKA Beata 226UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK 50-5900:02:5400:16:5700:34:34
16KOWALCZYK Mariusz 187GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 40-4900:00:0700:17:0400:34:35
17LIPKO Adrianna 215PENDOLINOGDYNIAK 18-2900:02:1300:17:1300:34:38
18STEMPNIAK Bogdan 173POZNAŃM 50-5900:00:5600:17:0200:34:39
19ANTOSZEWSKI Piotr 181DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM 40-4900:00:0700:17:1200:34:41
20FELIS Paweł 188BOBROWIECM 40-4900:00:0800:17:1000:34:44
21KRZYŻANOWSKI Robert 225GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 40-4900:00:0600:17:1900:34:49
22SZCZEBAK Jacek 170TARNÓWTARNÓWM 40-4900:00:0600:17:2300:35:11
23REJ Anna 207HAJNÓWKAK 30-3900:02:1500:17:2500:35:40
24SMUS Damiann 179UCZELNIA WARSZAWSKASOCHACZEWM 18-2900:00:0400:17:5000:35:54
25LEWANDOWSKI Robert 191GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 30-3900:00:0500:17:4800:35:54
26KURZAWSKA Jolanta 214KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-6900:02:5600:17:5000:36:01
27KOSICKI Dariusz 2121RWTROKIETNICAM 40-4900:00:0700:18:0200:36:09
28TOMCZAK Joanna 193WĄGROWIECK 30-3900:02:1500:18:1400:36:19
29BANACH Joanna 220BOHATERZY ZIEMIIPOZNAŃK 40-4900:02:1500:17:5500:36:25
30CZYCZ Kazimierz 186GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 60-6900:00:5800:18:1900:36:29
31WAŁOWSKI Tomasz 205OWIŃSKAM 40-4900:00:0800:18:1500:36:40
32PIERNICKA Krystyna 216CHWASZCZYNOK 50-5900:02:5400:18:0500:36:51
33CZYCZ Emilia 185GREEN TEAMZIELONA GÓRAK 60-6900:02:5600:18:3100:37:26
34KĘDZIERSKA Edyta 171PFNWGDAŃSKK 40-4900:02:1600:19:0400:37:50
35MUSZYŃSKA Lidia 228WĄGROWIECK 50-5900:02:5500:18:4800:37:57
36NOWAKOWSKA Angelika 189JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAK 30-3900:02:1400:19:1700:38:33
37RASZEWSKA Justyna 198DASZEWICEK 30-3900:02:1400:19:1800:38:52
38KUŁAKOWSKA Anna 224GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK 30-3900:02:1400:19:1800:39:02
39APPEL Jerzy 202GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 60-6900:00:5800:19:2500:39:11
40LALIK-WAŁOWSKA Agnieszka 206OWIŃSKAK 40-4900:02:1400:19:4000:39:14
41KARCZEWSKA Violetta 192GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40-4900:02:1700:19:4300:39:35
42CHOLEWIŃSKA Longina 221KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAWOJNOWOK 40-4900:02:1500:19:3400:39:36
43KULKA Maciej 201FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM 50-5900:00:5800:19:4000:39:38
44NOWAKOWSKI Rafał 190JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAM 30-3900:00:0500:20:0100:40:07
45NOWAK Bartek 194SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 40-4900:00:0700:20:3200:40:09
46TRAMBACZ Robert 223BEZ KLUBUPOZNAŃM 50-5900:00:5600:20:3200:40:50
47WALASEK Julitta 227POBIEDZISKAK 40-4900:02:1700:20:4800:41:26
48TOMCZAK Teresa 242WĄGROWIECK 50-5900:02:5500:20:2700:41:32
49ZAWADZKA Maria 177KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-6900:02:5700:20:4700:41:44
50KANIA Ewa 211WĄGROWIECK 50-5900:02:5500:20:5500:41:48
51SIKORSKI Karol 208GNIEZNOM 30-3900:00:0500:20:1000:42:16
52KOZŁOWSKA Agnieszka 222FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK 40-4900:02:1600:21:0300:42:28
53NOWAK Maciej 195SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 30-3900:00:0500:21:2600:42:32
54ŚCIESIŃSKI Henryk 196GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 70+00:00:5900:20:4800:42:43
55SEGIET Małgorzata 218DIETAMOREPOZNAŃ-NOWE MIASTOK 40-4900:02:1600:21:1900:43:02
56JÓŹWIAK Dominik 175WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 18-2900:00:0400:21:0600:43:53
57BĄKOWSKA Maria 180OŚLA ŁAWKA GNIEZNOGNIEZNOK 60-6900:02:5600:21:5300:43:55
58KASZYŃSKA Lidia 210DŁUGA GOŚLINA K 30-3900:02:1400:21:3100:44:07
59STRZELECKI Sebastian 197SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 40-4900:00:0800:21:5900:44:25
60EWA JOANNA Matczyńska 243WĄGROWIECK 18-2900:02:1300:22:3700:45:35
61CHIKHAOUI Agnes 241PARISK 40-4900:02:1700:23:2700:47:35
62GIERSZENDORF Monika 209KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINADŁUGA GOŚLINA K 40-4900:02:1600:23:2800:47:37
Znaleziono 62 wynik(ów)