WĄGROWIEC - PUCHAR WIELKOPOLSKI NORDIC WALKING - 10KM
Organizator : PFNW
Data : 2015-07-11
Miejsce : Wągrowiec
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 62
Wystartowało : 62
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 62
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 7.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60-69 | M 60-69 | K 70+ | M 70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km5km7.5km
       
1LUBIATOWSKI Ireneusz 203KGHM METRACO POLKOWICEGUBINM 40-4900:00:0600:15:5400:31:1900:46:44
2SIWAK Piotr 182KGHM METRACO POLKOWICERUDNAM 50-5900:00:5500:15:1600:31:0500:47:09
3PUSZKIEL Leszek 200GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 50-5900:00:5600:15:1600:31:1800:47:37
4WOROCH Roman 172DOPIEWOM 50-5900:00:5600:15:2900:31:4300:47:57
5ADAMSKI Robert 217DRUŻYNA SZPIKULUBOŃM 40-4900:00:0700:15:5700:32:0800:48:26
6LENZ Andrzej 178ALTOMGNIEZNOM 50-5900:00:5600:16:1400:32:4300:49:18
7BOGACKI Sławek 204ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K/TORUNIAM 40-4900:00:0800:15:5800:32:5000:49:31
8PUSZKIEL Adrian 199GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 18-2900:00:0600:16:2600:33:2700:51:00
9ĆWIKLIŃSKI Dawid 183THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 18-29100:00:0400:16:2700:33:2800:51:01
10JĘDRASIAK Renata 213KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 50-5900:02:5400:16:5100:34:0300:51:30
11STAWNIAK Karol 174UTW ŻNINŻNINM 60-6900:00:5600:16:3700:33:5800:51:39
12LIPKO Adrianna 215PENDOLINOGDYNIAK 18-2900:02:1300:17:1300:34:3800:51:47
13ANTOSZEWSKI Piotr 181DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM 40-4900:00:0700:17:1200:34:4100:51:48
14KOWALCZYK Mariusz 187GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 40-4900:00:0700:17:0400:34:3500:51:52
15CZEKAJŁO Franciszek 184TEAM MEPROZETDREZDENKOM 60-6900:00:5800:16:4200:34:2000:51:57
16KALISZ Krzysztof 176KGHM METRACO POLKOWICELUBINM 60-6900:00:5700:16:3700:34:2100:52:14
17FELIS Paweł 188BOBROWIECM 40-4900:00:0800:17:1000:34:4400:52:20
18KASPRZYK Lilianna 219UKS GIMNAZJON SUCHY LASSUCHY LASK 50-5900:02:5400:16:5500:34:2600:52:20
19FALKOWSKA Beata 226UKS GIMNAZJON SUCHY LASPOZNAŃK 50-5900:02:5400:16:5700:34:3400:52:26
20STEMPNIAK Bogdan 173POZNAŃM 50-5900:00:5600:17:0200:34:3900:52:33
21KRZYŻANOWSKI Robert 225GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 40-4900:00:0600:17:1900:34:4900:52:43
22SZCZEBAK Jacek 170TARNÓWTARNÓWM 40-4900:00:0600:17:2300:35:1100:52:55
23SMUS Damiann 179UCZELNIA WARSZAWSKASOCHACZEWM 18-2900:00:0400:17:5000:35:5400:53:39
24LEWANDOWSKI Robert 191GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 30-3900:00:0500:17:4800:35:5400:53:59
25REJ Anna 207HAJNÓWKAK 30-3900:02:1500:17:2500:35:4000:54:07
26WAŁOWSKI Tomasz 205OWIŃSKAM 40-4900:00:0800:18:1500:36:4000:54:15
27KOSICKI Dariusz 2121RWTROKIETNICAM 40-4900:00:0700:18:0200:36:0900:54:21
28KURZAWSKA Jolanta 214KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-6900:02:5600:17:5000:36:0100:54:26
29TOMCZAK Joanna 193WĄGROWIECK 30-3900:02:1500:18:1400:36:1900:54:54
30BANACH Joanna 220BOHATERZY ZIEMIIPOZNAŃK 40-4900:02:1500:17:5500:36:2500:55:03
31CZYCZ Kazimierz 186GREEN TEAMZIELONA GÓRAM 60-6900:00:5800:18:1900:36:2900:55:23
32PIERNICKA Krystyna 216CHWASZCZYNOK 50-5900:02:5400:18:0500:36:5100:55:55
33CZYCZ Emilia 185GREEN TEAMZIELONA GÓRAK 60-6900:02:5600:18:3100:37:2600:56:30
34KĘDZIERSKA Edyta 171PFNWGDAŃSKK 40-4900:02:1600:19:0400:37:5000:56:49
35MUSZYŃSKA Lidia 228WĄGROWIECK 50-5900:02:5500:18:4800:37:5700:57:10
36NOWAKOWSKA Angelika 189JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAK 30-3900:02:1400:19:1700:38:3300:58:07
37RASZEWSKA Justyna 198DASZEWICEK 30-3900:02:1400:19:1800:38:5200:59:00
38KUŁAKOWSKA Anna 224GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK 30-3900:02:1400:19:1800:39:0200:59:04
39LALIK-WAŁOWSKA Agnieszka 206OWIŃSKAK 40-4900:02:1400:19:4000:39:1400:59:07
40KARCZEWSKA Violetta 192GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK 40-4900:02:1700:19:4300:39:3500:59:07
41APPEL Jerzy 202GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM 60-6900:00:5800:19:2500:39:1100:59:14
42NOWAK Bartek 194SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 40-4900:00:0700:20:3200:40:0900:59:36
43CHOLEWIŃSKA Longina 221KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAWOJNOWOK 40-4900:02:1500:19:3400:39:3600:59:46
44KULKA Maciej 201FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃM 50-5900:00:5800:19:4000:39:3800:59:50
45NOWAKOWSKI Rafał 190JEZIORKI - AKTYWNA WIEŚPIŁAM 30-3900:00:0500:20:0100:40:0701:00:08
46TRAMBACZ Robert 223BEZ KLUBUPOZNAŃM 50-5900:00:5600:20:3200:40:5001:01:37
47ZAWADZKA Maria 177KGHM METRACO POLKOWICELUBINK 60-6900:02:5700:20:4700:41:4401:02:21
48WALASEK Julitta 227POBIEDZISKAK 40-4900:02:1700:20:4800:41:2601:02:35
49KANIA Ewa 211WĄGROWIECK 50-5900:02:5500:20:5500:41:4801:02:57
50TOMCZAK Teresa 242WĄGROWIECK 50-5900:02:5500:20:2700:41:3201:03:07
51NOWAK Maciej 195SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 30-3900:00:0500:21:2600:42:3201:03:22
52KOZŁOWSKA Agnieszka 222FACE NORDIC WALKING TEAMPOZNAŃK 40-4900:02:1600:21:0300:42:2801:03:37
53SEGIET Małgorzata 218DIETAMOREPOZNAŃ-NOWE MIASTOK 40-4900:02:1600:21:1900:43:0201:04:52
54ŚCIESIŃSKI Henryk 196GOSIR OSIELSKOOSIELSKOM 70+00:00:5900:20:4800:42:4301:04:53
55SIKORSKI Karol 208GNIEZNOM 30-3900:00:0500:20:1000:42:1601:05:03
56BĄKOWSKA Maria 180OŚLA ŁAWKA GNIEZNOGNIEZNOK 60-6900:02:5600:21:5300:43:5501:06:03
57KASZYŃSKA Lidia 210DŁUGA GOŚLINA K 30-3900:02:1400:21:3100:44:0701:06:10
58JÓŹWIAK Dominik 175WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 18-2900:00:0400:21:0600:43:5301:07:01
59STRZELECKI Sebastian 197SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM 40-4900:00:0800:21:5900:44:2501:07:24
60EWA JOANNA Matczyńska 243WĄGROWIECK 18-2900:02:1300:22:3700:45:3501:08:53
61CHIKHAOUI Agnes 241PARISK 40-4900:02:1700:23:2700:47:3501:11:05
62GIERSZENDORF Monika 209KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINADŁUGA GOŚLINA K 40-4900:02:1600:23:2800:47:3701:11:06
Znaleziono 62 wynik(ów)