WALECZNE SERCE - WYGRAJ ZDROWIE

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-04-27
Miejsce:
Polska
Dystans:
500 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
71
Nie ukończyło:
70
Ukończyło:
1
Na trasie:
70
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PĄCZEK Weronika 16WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEANDRYCHÓWSenior - K1K 2WATAHA - Łączy nas Bieganie2005:48:2205:48:2260,00,0005:4810,3
2PASŁAWSKA Katarzyna 44KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K2K 3Kobiety na 5+1810:50:5014:28:3838,7-21,34916:503,6
3KITA Ewelina 67LUBOŃSenior Starszy - K1K 9806:00:1902:12:4127,7-32,26312:594,6
4PATERAK Robert 53WKB META LUBLINIECGRODZIEC, OZIMEKSenior Satrszy - M1M 6WKB Meta Lubliniec1702:10:0102:10:0123,0-36,9905:3910,6
5GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 30KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M1M 11702:27:0301:27:4922,3-37,7356:369,1
6GÓRECKA Iwona 65SZCZERBICEMasters - K19K 41902:11:4802:11:4821,2-38,8106:139,6
7HELIOSZ Agnieszka 66INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K8K 15902:56:0102:56:0118,3-41,6709:366,2
8KUREK Joanna 5BIELSKO-BIAŁAMasters - K1K 1Liga AHP2101:46:3301:46:3318,1-41,9155:5310,2
9STOPYRA Agnieszka 20JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K4K 72006:27:2506:39:5616,7-43,29423:112,6
10SKRZYPCZYŃSKI Sebastian 60ZIELONA GÓRAMasters - M4M 121214:00:0014:00:0016,0-44,00052:301,1
11SIEPRAWSKA Małgorzata 69LEGNICAMasters - K15K 34Dystansówki702:14:2302:07:0015,9-44,1148:277,1
12SIEPRAWSKI Ryszard 72LEGNICAMasters - M5M 13Lwy z Legnicy702:10:3001:09:3015,9-44,1338:137,3
13GRZYMKIEWICZ Beata 71JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 36703:24:5303:24:5315,7-44,28013:014,6
14BAJCAR Beata 43KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K5K 11Kobiety na 5+1802:29:0402:29:0415,3-44,6709:436,2
15MYŚLIWIEC Monika 12KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 4Kobiety na 5+2102:31:2901:45:4415,2-44,8309:596,0
16BRYK Katarzyna 74JASTRZEBIE -ZDROJWeteran Młodszy - K7K 44703:05:5603:05:5615,0-45,02312:244,8
17ZĄBCZYŃSKI Dominik 3WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - M2M 3Wilcze Stado2102:03:3102:03:3114,8-45,1908:207,2
18NALEWAJKA Wioleta 17KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K8K 45Kobiety na 5+201:38:1301:38:1314,5-45,4906:468,9
19SZKATUŁA Henryk 68FORMA WODZISŁAW ŚL.WODZISLAW ŚL.Weteran Starszy - M3M 10WATAHA - Łączy nas Bieganie802:26:2402:26:2413,7-46,27010:395,6
20POLITOWICZ Teresa 19JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Starszy - K2K 81702:22:0002:22:0013,2-46,77010:435,6
21SZWED Krzysztof 50WILCZE STADOLUBLINIECWeteran Młodszy - M1M 2Wilcze Stado1700:00:1700:00:1712,8-47,2200:012 706,4
22CHOLEWA Jerzy 29POZNAŃWeteran Starszy - M1M 42002:06:4002:06:4012,5-47,55010:105,9
23MYŚLIWIEC Barbara 6KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K3K 23Kobiety na 5+2101:53:5301:53:5312,4-47,6309:126,5
24PAJĄK Małgorzata 27KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Młodszy - K2K 16Kobiety na 5+2002:19:5402:19:5411,9-48,10011:455,1
25KOLAT Jadwiga 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 191802:21:1202:21:1211,7-48,28012:025,0
26DZIEDZIC Józef 34ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran Młodszy - M4M 82001:13:5700:54:4711,2-48,8466:379,0
27FLOREK Zofia 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K4K 242002:13:1102:13:1111,1-48,88011:585,0
28FLOREK Karolina 25JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K3K 261703:34:0704:27:5711,0-48,98219:263,1
29ZALEWSKA Barbara 13KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K7K 14Kobiety na 5+2101:53:4701:45:4810,7-49,30010:385,6
30KURKOWIAK Agnieszka 59POZNAŃMasters - K20K 421201:16:4401:16:4410,6-49,4507:168,2
31WASIELEWSKA Anetta 18BYDGOSZCZMasters - K6K 132000:58:3800:58:3810,3-49,7405:4210,5
32SKALIK Jaroslaw 513RUNPLNEW YORKMasters - M2M 9Wilcze Stado1700:55:2600:55:2610,2-49,8035:2611,0
33PRYSAK Danuta 483RUNPLBROOKLYNWeteran Młodszy - K6K 30Wilcze Stado1300:58:3100:58:3110,1-49,8755:4610,4
34BUGAJEWSKA Anna 58KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran Starszy - K1K 61401:26:1901:26:199,7-50,3308:556,7
35HUBA Agnieszka 11JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior Starszy - K2K 20Kobiety na 5+2102:24:0302:24:039,6-50,38014:584,0
36MUSIAŁ Paweł 52WARSZAWAMasters - M3M 111701:07:0501:30:529,2-50,8317:188,2
37DZIEPAK Piotr 421. BLTRWOLA MROKOWSKAMasters - M6M 16900:57:3200:57:329,1-50,9506:219,4
38DZIERGAS Mirosław 7STAROSTWO ŻYWIECKIEŻYWIECWeteran Starszy - M2M 71901:21:3801:21:388,8-51,2109:176,5
39HALSZKA Joanna 55SYRYNIAMasters - K17K 381201:01:0001:01:008,7-51,2546:588,6
40ŁANUCHA Mariola 15KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K5K 22Kobiety na 5+2100:01:3500:01:358,5-51,4800:11322,9
41ZIĘTARA Agata 56JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K12K 281401:15:0501:15:058,5-51,5008:506,8
42SZUL Andrzej 63ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - M4M 14901:42:0701:42:078,3-51,74012:214,9
43SZUL Teresa 64ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - K6K 37901:42:0701:42:078,3-51,74012:214,9
44SKIBA Kamila 39CHEŁMSenior Starszy - K4K 351200:48:5900:48:598,1-51,9406:049,9
45WOLAK Krystyna 38KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K3K 12Kobiety na 5+1902:47:4902:47:497,9-52,07621:102,8
46PARZYCH Renata 28DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran Starszy - K4K 171901:25:2301:25:237,8-52,21010:575,5
47MIKETA Marek 10RYBNIKMasters - M7M 182100:56:1400:56:147,5-52,4927:298,0
48PRZYBYLAK Paweł 32LESZNOWeteran Młodszy - M3M 51901:25:0300:46:187,2-52,76011:445,1
49PIECHOCKI Bartłomiej 41KATOWICESenior Satrszy - M2M 151400:42:1300:42:137,0-52,9766:0010,0
50OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K5K 27Kobiety na 5+2000:57:0000:57:007,0-53,0008:087,4
51STOPYRA Renata 40JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K9K 461902:10:2302:10:236,7-53,27019:223,1
52KUCHARSKA Katarzyna 37REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K10K 211901:33:1101:33:116,6-53,36014:024,3
53WŁOCHYŃSKA Dominika 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K22K 492001:07:0001:07:006,4-53,56010:245,8
54SOBOL Ewa 47LUBOMIAMasters - K18K 401500:42:1100:42:116,3-53,7506:448,9
55KREKORA Paulina 61KĘDZIERZYN-KOŹLESenior - K4K 47Liga AHP500:34:3500:34:356,2-53,7645:3210,8
56CIEMNA Aga 54JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 311501:20:0001:20:006,1-53,90013:064,6
57PNIEWSKA Anna 57KĘDZIERZYN-KOŹLESenior Starszy - K5K 391001:55:4401:55:445,6-54,41420:432,9
58ZĄBCZYŃSKA Gaja 2WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K2K 33Wilcze Stado2001:02:2700:45:555,5-54,54011:265,2
59PRZYBYŁA Magdalena 14RYDUŁTOWYSenior - K2K 52100:28:0400:28:045,2-54,8325:2511,0
60BADACH Agnieszka 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K1K 10Kobiety na 5+2100:45:4100:45:415,0-54,9709:046,6
61GŁÓWCZYK Izabella 46KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 32Kobiety na 5+1500:42:1200:42:124,3-55,6809:466,1
62TROCINSKA Agnieszka 22JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K7K 502100:41:4900:41:494,3-55,7409:486,1
63ZĄBCZYŃSKA Nikola 1WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K1K 29Wilcze Stado2000:55:4000:55:404,0-55,99013:524,3
64KUDEŃ Agnieszka 49ŁÓDŹMasters - K23K 521600:45:0500:45:053,3-56,70013:394,4
65PYTEL Renata 21PIELGRZYMOWICEWeteran Młodszy - K3K 182000:26:2500:26:252,6-57,38010:046,0
66GASTOŁ Dorota 36WARSZAWAMasters - K21K 481901:10:5602:31:132,4-57,58629:232,0
67OLECH Bogusław 76NIEZRZESZONYPRZECŁAWWeteran Starszy - M5M 17407:01:3907:01:392,3-57,660180:110,3
68ZĄBCZYŃSKA Aneta 4WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K11K 25Wilcze Stado2100:32:0000:32:002,3-57,70013:544,3
69MAZEREWICZ Magdalena 35WARSZAWASenior Starszy - K6K 431900:47:5600:47:562,3-57,71020:552,9
70JERSZ Angelika 70JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K5K 51700:16:2500:09:222,0-58,0308:207,2
71ZARZECKA Joanna 73LEGNICAWeteran Młodszy - K10K 53Dystansówki700:22:3900:22:391,6-58,37913:584,3
Znaleziono 71 wynik(ów)