Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2021-04-27 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 500 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 136 |
Wystartowało : | 127 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 127 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Turniej Miast | Junior - K | Junior - M | Kadet - K | Kadet - M | Senior - K | Senior - M | Senior Starszy - K | Senior Satrszy - M | Masters - K | Masters - M | Weteran Młodszy - K | Weteran Młodszy - M | Weteran Starszy - K | Weteran Starszy - M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 6 | Dzień 11 | Dzień 16 | Dzień 21 | Dzień 26 | Dzień 31 | Dzień 36 | Dzień 41 | Dzień 46 | Dzień 51 | Dzień 56 | Dzień 61 | Dzień 66 | Dzień 71 | Dzień 76 | Dzień 81 | Dzień 86 | Dzień 91 | Dzień 96 | Dzień 101 | Dzień 106 | Dzień 111 | Dzień 116 | Dzień 121 | Dzień 126 | Dzień 131 | Dzień 136 | Dzień 141 | Dzień 146 | Dzień 151 | Dzień 156 | Dzień 161 | Dzień 166 | Dzień 171 | Dzień 176 | Dzień 181 | Dzień 186 | Dzień 191 | Dzień 196 | Dzień 201 | Dzień 206 | Dzień 211 | Dzień 216 | Dzień 221 | Dzień 226 | Dzień 231 | Dzień 236 | Dzień 241 | Dzień 246 | Dzień 249
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji | Czas netto | Czas brutto | Dyst. km | Okr. | Różn. | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁANUCHA Mariola | 15 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran Starszy - K | 9 | K 55 | Kobiety na 5+ | 139 | 01:13:45 | 3144:01:35 | 497,0 | 500000 | 0,000 | 0:08 | 404.4 (100%) | |
2 | WASIELEWSKA Anetta | 18 | BYDGOSZCZ | Masters - K | 23 | K 54 | 138 | 00:47:10 | 3216:58:38 | 496,2 | 500000 | -0,810 | 0:05 | 631.2 (156.1%) | |||
3 | MYŚLIWIEC Barbara | 6 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior - K | 3 | K 56 | Kobiety na 5+ | 140 | 01:09:01 | 3190:29:11 | 473,9 | 500000 | -23,119 | 0:08 | 412 (101.9%) | |
4 | BUJOK Ania | 79 | GOLESZÓW | Masters - K | 26 | K 63 | Liga AHP | 236 | 01:02:11 | 2587:14:50 | 448,3 | 448302 | -48,718 | 0:08 | 432.6 (107.0%) | ||
5 | KREKORA Paulina | 61 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Senior - K | 4 | K 59 | Liga AHP | 177 | 01:24:43 | 3240:34:35 | 417,3 | 500000 | -79,735 | 0:12 | 295.5 (73.1%) | ||
6 | GÓRECKA Iwona | 65 | SZCZERBICE | Masters - K | 25 | K 60 | 184 | 00:53:03 | 3242:11:48 | 411,4 | 500000 | -85,630 | 0:07 | 465.3 (115.1%) | |||
7 | SKIBA Kamila | 39 | CHEŁM | Senior Starszy - K | 12 | K 58 | 174 | 01:08:15 | 3144:48:59 | 387,7 | 500000 | -109,340 | 0:10 | 340.8 (84.3%) | |||
8 | GOLISZ Joanna | 86 | USTROŃ | Masters - K | 24 | K 57 | 153 | 01:08:29 | 3240:25:32 | 375,7 | 500000 | -121,346 | 0:10 | 329.1 (81.4%) | |||
9 | PIECHOCKI Bartłomiej | 41 | KATOWICE | Senior Satrszy - M | 4 | M 26 | 182 | 00:37:27 | 3216:42:13 | 371,3 | 500000 | -125,742 | 0:06 | 594.8 (147.1%) | |||
10 | BADACH Agnieszka | 9 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran Młodszy - K | 11 | K 62 | Kobiety na 5+ | 211 | 01:10:13 | 3048:45:41 | 364,9 | 500000 | -132,110 | 0:11 | 311.8 (77.1%) | ||
11 | JERSZ Angelika | 70 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior - K | 5 | K 61 | 204 | 00:37:23 | 3240:09:22 | 355,2 | 500000 | -141,840 | 0:06 | 570.1 (141.0%) | |||
12 | MUSIAŁ Paweł | 52 | WARSZAWA | Masters - M | 7 | M 28 | 249 | 00:29:50 | 1571:47:14 | 347,3 | 347287 | -149,733 | 0:05 | 698.5 (172.7%) | |||
13 | MAZUR Ireneusz | 100 | JASŁO | Senior Satrszy - M | 5 | M 27 | 195 | 00:54:37 | 3192:42:30 | 342,2 | 459570 | -154,870 | 0:09 | 375.9 (93.0%) | |||
14 | FLOREK Zofia | 26 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran Młodszy - K | 12 | K 67 | 249 | 00:59:20 | 3218:13:11 | 339,0 | 357780 | -158,070 | 0:10 | 342.8 (84.8%) | |||
15 | CZYŻ Katarzyna | 92 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior Starszy - K | 14 | K 66 | 216 | 01:43:10 | 3218:47:16 | 335,4 | 372990 | -161,660 | 0:18 | 195 (48.2%) | |||
16 | GAJ Monika | 99 | DAR-BUD TEAM | KIETRZ | Senior Starszy - K | 16 | K 70 | 198 | 00:48:44 | 3240:57:24 | 214,4 | 260620 | -282,595 | 0:13 | 264 (65.3%) | ||
17 | KURKOWIAK Agnieszka | 59 | POZNAŃ | Masters - K | 30 | K 72 | 249 | 01:12:44 | 2977:16:44 | 212,0 | 211960 | -285,060 | 0:20 | 174.9 (43.2%) | |||
18 | DZIEPAK Piotr | 42 | 1. BLTR | WOLA MROKOWSKA | Masters - M | 8 | M 29 | 249 | 00:08:54 | 3192:57:32 | 209,2 | 334334 | -287,854 | 0:02 | 1410.1 (348.7%) | ||
19 | RAGAN Małgorzata | 93 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior Starszy - K | 15 | K 68 | 216 | 01:54:00 | 3097:20:54 | 200,9 | 341388 | -296,077 | 0:34 | 105.8 (26.2%) | |||
20 | HALSZKA Joanna | 55 | SYRYNIA | Masters - K | 27 | K 65 | 249 | 00:30:23 | 3169:16:58 | 198,6 | 376836 | -298,406 | 0:09 | 392.2 (97.0%) | |||
21 | GŁODZIK Tomasz | 94 | CHORZELÓW | Senior Satrszy - M | 6 | M 32 | 212 | 00:34:03 | 3147:52:18 | 191,4 | 267112 | -305,642 | 0:10 | 337.2 (83.4%) | |||
22 | ZĄBCZYŃSKA Aneta | 4 | WILCZE STADO | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 32 | K 74 | Wilcze Stado | 249 | 00:43:00 | 1656:32:00 | 188,5 | 188450 | -308,570 | 0:13 | 263 (65.0%) | |
23 | LEWANDOWSKI Maciej | 115 | LUBIN | Weteran Starszy - M | 8 | M 33 | 158 | 00:49:40 | 2424:34:25 | 179,6 | 179560 | -317,460 | 0:16 | 216.9 (53.6%) | |||
24 | SOBOL Ewa | 47 | LUBOMIA | Masters - K | 33 | K 75 | 249 | 00:59:57 | 2720:00:03 | 179,4 | 179376 | -317,644 | 0:20 | 179.5 (44.4%) | |||
25 | GRZYMKIEWICZ Beata | 71 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 31 | K 73 | 247 | 02:02:31 | 2907:24:53 | 178,8 | 201130 | -318,200 | 0:41 | 87.6 (21.7%) | |||
26 | NERKOWSKA Wiesława | 90 | MIŃSK MAZOWIEKI | Weteran Starszy - K | 10 | K 76 | 221 | 00:51:04 | 1345:33:48 | 174,5 | 174460 | -322,560 | 0:17 | 205 (50.7%) | |||
27 | KORDAS Magda | 103 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior Starszy - K | 17 | K 77 | 191 | 04:21:46 | 2281:37:29 | 152,5 | 152508 | -344,512 | 1:42 | 35 (8.7%) | |||
28 | SOJKA Zbyszek | 77 | PSZCZYNA | Weteran Starszy - M | 9 | M 34 | 239 | 01:04:29 | 1849:09:30 | 149,5 | 149458 | -347,562 | 0:25 | 139.1 (34.4%) | |||
29 | ZĄBCZYŃSKA Nikola | 1 | WILCZE STADO | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Junior - K | 1 | K 78 | Wilcze Stado | 249 | 00:24:00 | 1608:55:40 | 141,6 | 141560 | -355,460 | 0:10 | 353.9 (87.5%) | |
30 | KUDEŃ Agnieszka | 49 | ŁÓDŹ | Masters - K | 34 | K 80 | 249 | 02:16:41 | 1008:45:05 | 135,0 | 134990 | -362,030 | 1:00 | 59.3 (14.7%) | |||
31 | MAZEREWICZ Magdalena | 35 | WARSZAWA | Senior Starszy - K | 19 | K 81 | 249 | 01:40:48 | 1296:47:56 | 128,0 | 127990 | -369,030 | 0:47 | 76.2 (18.8%) | |||
32 | GASTOŁ Dorota | 36 | WARSZAWA | Masters - K | 35 | K 82 | 249 | 00:15:27 | 2182:20:01 | 115,4 | 115439 | -381,581 | 0:08 | 448.3 (110.9%) | |||
33 | FLOREK Karolina | 25 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior Starszy - K | 20 | K 83 | 249 | 01:36:42 | 1448:15:34 | 112,2 | 112156 | -384,864 | 0:51 | 69.6 (17.2%) | |||
34 | STOMPEL Karolina | 101 | CHORZÓW | Senior - K | 6 | K 84 | 198 | 00:16:05 | 408:43:43 | 103,8 | 103770 | -393,250 | 0:09 | 387.1 (95.7%) | |||
35 | ZĄBCZYŃSKA Gaja | 2 | WILCZE STADO | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Junior - K | 2 | K 85 | Wilcze Stado | 249 | 00:28:00 | 1536:45:55 | 102,9 | 102930 | -394,090 | 0:16 | 220.6 (54.5%) | |
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km | |||||||||||||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||
DNC | REKOWSKI Radosław | 84 | KOŚCIERZYNA | Senior Satrszy - M | 193 | 00:35:55 | 3023:25:13 | 55,1 | 55086 | -441,934 | 0:39 | 92 (22.7%) | |||||
DNC | MATUSZAK Reynald | 80 | LIBERCOURT | Weteran Młodszy - M | 228 | 00:30:21 | 2233:04:06 | 53,3 | 53290 | -443,730 | 0:34 | 105.4 (26.1%) | |||||
DNC | STOPYRA Renata | 40 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran Młodszy - K | 249 | 00:33:34 | 2738:10:23 | 52,6 | 52580 | -444,440 | 0:38 | 94 (23.2%) | |||||
DNC | BRYK Katarzyna | 74 | JASTRZEBIE -ZDROJ | Weteran Młodszy - K | 247 | 03:05:56 | 03:05:56 | 15,0 | 14977 | -482,043 | 12:24 | 4.8 (1.2%) | |||||
DNC | WŁOCHYŃSKA Dominika | 23 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 249 | 00:41:00 | 121:07:00 | 8,2 | 8240 | -488,780 | 4:58 | 12.1 (3.0%) | |||||
DNC | TROCINSKA Agnieszka | 22 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior Starszy - K | 249 | 00:41:49 | 00:41:49 | 4,3 | 4260 | -492,760 | 9:48 | 6.1 (1.5%) |
Znaleziono 41 wynik(ów)