WALECZNE SERCE - WYGRAJ ZDROWIE

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-04-27
Miejsce:
Polska
Dystans:
500 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
71
Nie ukończyło:
70
Ukończyło:
1
Na trasie:
70
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 30KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M1M 11704:18:05361:27:49464,30,0000:33107,9
2PĄCZEK Weronika 16WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEANDRYCHÓWSenior - K1K 2WATAHA - Łączy nas Bieganie2016:44:41293:48:22380,0-84,2572:3822,7
3KUREK Joanna 5BIELSKO-BIAŁAMasters - K1K 1Liga AHP2101:08:23379:11:32343,8-120,4840:11301,6
4SZWED Krzysztof 50WILCZE STADOLUBLINIECWeteran Młodszy - M1M 2Wilcze Stado1703:44:57360:00:17293,9-170,3670:4578,4
5PASŁAWSKA Katarzyna 44KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K2K 3Kobiety na 5+1806:38:53369:44:39240,1-224,1671:3936,1
6ZĄBCZYŃSKI Dominik 3WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - M2M 3Wilcze Stado2104:31:00362:03:31213,3-251,0071:1647,2
7CHOLEWA Jerzy 29POZNAŃWeteran Starszy - M1M 42002:28:49362:06:40198,3-266,0070:4579,9
8MYŚLIWIEC Monika 12KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 4Kobiety na 5+2101:43:28361:45:44171,4-292,8370:3699,4
9PRZYBYŁA Magdalena 14RYDUŁTOWYSenior - K2K 52102:02:31360:28:04171,4-292,8970:4283,9
10POLITOWICZ Teresa 19JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Starszy - K2K 81701:04:00338:22:00169,7-294,5370:22159,1
11PATERAK Robert 53WKB META LUBLINIECGRODZIEC, OZIMEKSenior Satrszy - M1M 6WKB Meta Lubliniec1700:39:32313:18:51168,6-295,6520:14255,9
12PRZYBYLAK Paweł 32LESZNOWeteran Młodszy - M3M 51901:10:07360:46:18165,8-298,4470:25141,9
13DZIERGAS Mirosław 7STAROSTWO ŻYWIECKIEŻYWIECWeteran Starszy - M2M 71900:52:11361:21:38152,0-312,2470:20174,8
14STOPYRA Agnieszka 20JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K4K 72000:25:54354:47:13139,7-324,5450:11323,7
15BAJCAR Beata 43KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K5K 11Kobiety na 5+1804:39:22362:29:04134,8-329,4262:0429,0
16WOLAK Krystyna 38KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K3K 12Kobiety na 5+1901:12:48362:47:49133,8-330,4520:32110,3
17DZIEDZIC Józef 34ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran Młodszy - M4M 82001:27:12360:54:47132,7-331,5920:3991,3
18SKALIK Jaroslaw 513RUNPLNEW YORKMasters - M2M 9Wilcze Stado1701:00:51360:55:26132,0-332,2580:27130,2
19WASIELEWSKA Anetta 18BYDGOSZCZMasters - K6K 132001:49:09360:58:38121,3-342,9670:5366,7
20BADACH Agnieszka 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K1K 10Kobiety na 5+2101:08:29360:45:41120,2-344,0970:34105,3
21PYTEL Renata 21PIELGRZYMOWICEWeteran Młodszy - K3K 182001:15:02369:00:21114,1-350,1690:3991,2
22KUCHARSKA Katarzyna 37REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K10K 211901:25:24337:33:11109,7-354,5970:4677,0
23PAJĄK Małgorzata 27KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Młodszy - K2K 16Kobiety na 5+2002:00:36338:19:54106,7-357,5571:0753,1
24ZALEWSKA Barbara 13KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K7K 14Kobiety na 5+2100:12:12361:45:48105,0-359,2870:06516,2
25KOLAT Jadwiga 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 191800:12:22362:21:12103,6-360,6870:07502,5
26PARZYCH Renata 28DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran Starszy - K4K 171901:40:36361:25:23102,8-361,4870:5861,3
27MUSIAŁ Paweł 52WARSZAWAMasters - M3M 111701:55:33367:09:10102,1-362,1801:0753,0
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
28MYŚLIWIEC Barbara 6KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K3K 23Kobiety na 5+2100:56:07345:27:5292,4-371,8370:3698,8
29HUBA Agnieszka 11JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior Starszy - K2K 20Kobiety na 5+2102:18:16362:24:0391,4-372,8971:3039,6
30ŁANUCHA Mariola 15KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K5K 22Kobiety na 5+2101:06:40360:01:3588,3-375,9170:4579,5
31FLOREK Zofia 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K4K 242000:51:45290:13:1188,2-376,0170:35102,3
32FLOREK Karolina 25JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K3K 261702:34:12366:07:2479,8-384,4281:5531,1
33OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K5K 27Kobiety na 5+2001:49:10192:57:0072,7-391,5671:3040,0
34ZĄBCZYŃSKA Aneta 4WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K11K 25Wilcze Stado2100:23:00360:32:0068,1-396,1570:20177,7
35ZĄBCZYŃSKA Nikola 1WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K1K 29Wilcze Stado2000:07:00360:55:4059,0-405,2770:07505,5
36ZĄBCZYŃSKA Gaja 2WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K2K 33Wilcze Stado2000:25:00288:45:5545,6-418,6270:32109,5
37MAZEREWICZ Magdalena 35WARSZAWASenior Starszy - K6K 431901:26:38144:47:5618,1-446,1474:4712,5
38STOPYRA Renata 40JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K9K 461900:31:00218:10:2313,9-450,3572:1326,9
39GASTOŁ Dorota 36WARSZAWAMasters - K21K 481900:07:55328:06:269,6-454,6120:4973,1
40WŁOCHYŃSKA Dominika 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K22K 492000:41:00121:07:008,2-456,0174:5812,1
41MIKETA Marek 10RYBNIKMasters - M7M 182100:56:1400:56:147,5-456,7497:298,0
42TROCINSKA Agnieszka 22JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K7K 502100:41:4900:41:494,3-459,9979:486,1
Znaleziono 42 wynik(ów)