Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2021-04-27 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 500 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 136 |
Wystartowało : | 127 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 127 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Klasyfikacja drużynowa | Turniej Miast | Junior - K | Junior - M | Kadet - K | Kadet - M | Senior - K | Senior - M | Senior Starszy - K | Senior Satrszy - M | Masters - K | Masters - M | Weteran Młodszy - K | Weteran Młodszy - M | Weteran Starszy - K | Weteran Starszy - M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 6 | Dzień 11 | Dzień 16 | Dzień 21 | Dzień 26 | Dzień 31 | Dzień 36 | Dzień 41 | Dzień 46 | Dzień 51 | Dzień 56 | Dzień 61 | Dzień 66 | Dzień 71 | Dzień 76 | Dzień 81 | Dzień 86 | Dzień 91 | Dzień 96 | Dzień 101 | Dzień 106 | Dzień 111 | Dzień 116 | Dzień 121 | Dzień 126 | Dzień 131 | Dzień 136 | Dzień 141 | Dzień 146 | Dzień 151 | Dzień 156 | Dzień 161 | Dzień 166 | Dzień 171 | Dzień 176 | Dzień 181 | Dzień 186 | Dzień 191 | Dzień 196 | Dzień 201 | Dzień 206 | Dzień 211 | Dzień 216 | Dzień 221 | Dzień 226 | Dzień 231 | Dzień 236 | Dzień 241 | Dzień 246 | Dzień 249
Klasyfikacja wg
pokonanego dystansu,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Drużyna 1 | Dni rywaliazacji | Czas netto | Czas brutto | Dyst. km | Okr. | Różn. | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KREKORA Paulina | 61 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Senior - K | 4 | K 59 | Liga AHP | 177 | 04:49:58 | 3936:34:35 | 489,7 | 500000 | 0,000 | 0:35 | 101.3 (100%) | ||
2 | GÓRECKA Iwona | 65 | SZCZERBICE | Masters - K | 25 | K 60 | 184 | 00:46:27 | 3938:11:48 | 479,4 | 500000 | -10,352 | 0:05 | 619.2 (611.3%) | |||
3 | PIECHOCKI Bartłomiej | 41 | KATOWICE | Senior Satrszy - M | 4 | M 26 | 182 | 00:35:09 | 3912:42:13 | 462,4 | 500000 | -27,305 | 0:04 | 789.4 (779.3%) | |||
4 | MAZUR Ireneusz | 100 | JASŁO | Senior Satrszy - M | 5 | M 27 | 195 | 00:53:45 | 3912:42:30 | 459,6 | 459570 | -30,172 | 0:07 | 513 (506.4%) | |||
5 | SKIBA Kamila | 39 | CHEŁM | Senior Starszy - K | 12 | K 58 | 174 | 00:25:42 | 3936:48:59 | 453,6 | 500000 | -36,182 | 0:03 | 1058.9 (1,045.3%) | |||
6 | JERSZ Angelika | 70 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior - K | 5 | K 61 | 204 | 00:14:31 | 3960:09:22 | 450,7 | 500000 | -39,062 | 0:01 | 1862.7 (1,838.8%) | |||
7 | BUJOK Ania | 79 | GOLESZÓW | Masters - K | 26 | K 63 | Liga AHP | 236 | 01:02:11 | 2587:14:50 | 448,3 | 448302 | -41,440 | 0:08 | 432.6 (427.0%) | ||
8 | BADACH Agnieszka | 9 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran Młodszy - K | 11 | K 62 | Kobiety na 5+ | 211 | 01:26:57 | 3840:45:41 | 374,1 | 500000 | -115,652 | 0:13 | 258.1 (254.8%) | ||
9 | CZYŻ Katarzyna | 92 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior Starszy - K | 14 | K 66 | 216 | 00:18:10 | 3938:47:16 | 356,5 | 372990 | -133,232 | 0:03 | 1177.5 (1,162.4%) | |||
10 | MUSIAŁ Paweł | 52 | WARSZAWA | Masters - M | 7 | M 28 | 249 | 00:29:50 | 1571:47:14 | 347,3 | 347287 | -142,455 | 0:05 | 698.5 (689.5%) | |||
11 | FLOREK Zofia | 26 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran Młodszy - K | 12 | K 67 | 249 | 00:59:08 | 3722:13:11 | 342,8 | 357780 | -146,922 | 0:10 | 347.8 (343.3%) | |||
12 | HALSZKA Joanna | 55 | SYRYNIA | Masters - K | 27 | K 65 | 249 | 01:14:13 | 3902:30:05 | 319,3 | 376836 | -170,403 | 0:13 | 258.2 (254.9%) | |||
13 | RAGAN Małgorzata | 93 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior Starszy - K | 15 | K 68 | 216 | 03:00:56 | 3961:20:54 | 283,2 | 341388 | -206,540 | 0:38 | 93.9 (92.7%) | |||
14 | GAJ Monika | 99 | DAR-BUD TEAM | KIETRZ | Senior Starszy - K | 16 | K 70 | 198 | 00:53:31 | 3936:57:24 | 254,8 | 260620 | -234,922 | 0:12 | 285.7 (282.0%) | ||
15 | DZIEPAK Piotr | 42 | 1. BLTR | WOLA MROKOWSKA | Masters - M | 8 | M 29 | 249 | 01:14:14 | 3528:57:32 | 249,5 | 334334 | -240,291 | 0:17 | 201.6 (199.0%) | ||
16 | GŁODZIK Tomasz | 94 | CHORZELÓW | Senior Satrszy - M | 6 | M 32 | 212 | 00:39:26 | 3963:52:18 | 242,8 | 267112 | -246,905 | 0:09 | 369.5 (364.8%) | |||
17 | KURKOWIAK Agnieszka | 59 | POZNAŃ | Masters - K | 30 | K 72 | 249 | 01:12:44 | 2977:16:44 | 212,0 | 211960 | -277,782 | 0:20 | 174.9 (172.7%) | |||
18 | GRZYMKIEWICZ Beata | 71 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 31 | K 73 | 247 | 02:10:09 | 3843:24:53 | 201,1 | 201130 | -288,612 | 0:38 | 92.7 (91.5%) | |||
19 | ZĄBCZYŃSKA Aneta | 4 | WILCZE STADO | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 32 | K 74 | Wilcze Stado | 249 | 00:43:00 | 1656:32:00 | 188,5 | 188450 | -301,292 | 0:13 | 263 (259.6%) | |
20 | SOBOL Ewa | 47 | LUBOMIA | Masters - K | 33 | K 75 | 249 | 00:59:57 | 2720:00:03 | 179,4 | 179376 | -310,366 | 0:20 | 179.5 (177.2%) | |||
21 | NERKOWSKA Wiesława | 90 | MIŃSK MAZOWIEKI | Weteran Starszy - K | 10 | K 76 | 221 | 00:51:04 | 1345:33:48 | 174,5 | 174460 | -315,282 | 0:17 | 205 (202.4%) | |||
22 | KORDAS Magda | 103 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior Starszy - K | 17 | K 77 | 191 | 04:21:46 | 2281:37:29 | 152,5 | 152508 | -337,234 | 1:42 | 35 (34.6%) | |||
23 | SOJKA Zbyszek | 77 | PSZCZYNA | Weteran Starszy - M | 9 | M 34 | 239 | 01:04:29 | 1849:09:30 | 149,5 | 149458 | -340,284 | 0:25 | 139.1 (137.3%) | |||
24 | ZĄBCZYŃSKA Nikola | 1 | WILCZE STADO | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Junior - K | 1 | K 78 | Wilcze Stado | 249 | 00:24:00 | 1608:55:40 | 141,6 | 141560 | -348,182 | 0:10 | 353.9 (349.4%) | |
25 | KUDEŃ Agnieszka | 49 | ŁÓDŹ | Masters - K | 34 | K 80 | 249 | 02:16:41 | 1008:45:05 | 135,0 | 134990 | -354,752 | 1:00 | 59.3 (58.5%) | |||
26 | MAZEREWICZ Magdalena | 35 | WARSZAWA | Senior Starszy - K | 19 | K 81 | 249 | 01:40:48 | 1296:47:56 | 128,0 | 127990 | -361,752 | 0:47 | 76.2 (75.2%) | |||
27 | GASTOŁ Dorota | 36 | WARSZAWA | Masters - K | 35 | K 82 | 249 | 00:15:27 | 2182:20:01 | 115,4 | 115439 | -374,303 | 0:08 | 448.3 (442.5%) | |||
28 | FLOREK Karolina | 25 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior Starszy - K | 20 | K 83 | 249 | 01:36:42 | 1448:15:34 | 112,2 | 112156 | -377,586 | 0:51 | 69.6 (68.7%) | |||
29 | STOMPEL Karolina | 101 | CHORZÓW | Senior - K | 6 | K 84 | 198 | 00:16:05 | 408:43:43 | 103,8 | 103770 | -385,972 | 0:09 | 387.1 (382.1%) | |||
30 | ZĄBCZYŃSKA Gaja | 2 | WILCZE STADO | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Junior - K | 2 | K 85 | Wilcze Stado | 249 | 00:28:00 | 1536:45:55 | 102,9 | 102930 | -386,812 | 0:16 | 220.6 (217.8%) | |
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km | |||||||||||||||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||||
DNC | REKOWSKI Radosław | 84 | KOŚCIERZYNA | Senior Satrszy - M | 193 | 00:35:55 | 3023:25:13 | 55,1 | 55086 | -434,656 | 0:39 | 92 (90.8%) | |||||
DNC | MATUSZAK Reynald | 80 | LIBERCOURT | Weteran Młodszy - M | 228 | 00:30:21 | 2233:04:06 | 53,3 | 53290 | -436,452 | 0:34 | 105.4 (104.0%) | |||||
DNC | STOPYRA Renata | 40 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Weteran Młodszy - K | 249 | 00:33:34 | 2738:10:23 | 52,6 | 52580 | -437,162 | 0:38 | 94 (92.8%) | |||||
DNC | BRYK Katarzyna | 74 | JASTRZEBIE -ZDROJ | Weteran Młodszy - K | 247 | 03:05:56 | 03:05:56 | 15,0 | 14977 | -474,765 | 12:24 | 4.8 (4.7%) | |||||
DNC | WŁOCHYŃSKA Dominika | 23 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Masters - K | 249 | 00:41:00 | 121:07:00 | 8,2 | 8240 | -481,502 | 4:58 | 12.1 (11.9%) | |||||
DNC | TROCINSKA Agnieszka | 22 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Senior Starszy - K | 249 | 00:41:49 | 00:41:49 | 4,3 | 4260 | -485,482 | 9:48 | 6.1 (6.0%) |
Znaleziono 36 wynik(ów)