WALECZNE SERCE - WYGRAJ ZDROWIE

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-04-27
Miejsce:
Polska
Dystans:
500 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
71
Nie ukończyło:
70
Ukończyło:
1
Na trasie:
70
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 30KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M1M 11702:41:24121:27:49151,90,0001:0356,5
2PĄCZEK Weronika 16WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEANDRYCHÓWSenior - K1K 2WATAHA - Łączy nas Bieganie2004:48:22101:48:22140,0-11,8742:0329,1
3KUREK Joanna 5BIELSKO-BIAŁAMasters - K1K 1Liga AHP2108:12:04139:11:32138,1-13,7793:3316,8
4KITA Ewelina 67LUBOŃSenior Starszy - K1K 9806:37:13122:12:41122,9-28,9413:1318,6
5SZWED Krzysztof 50WILCZE STADOLUBLINIECWeteran Młodszy - M1M 2Wilcze Stado1701:45:21120:00:17109,2-42,7240:5762,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
6PASŁAWSKA Katarzyna 44KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K2K 3Kobiety na 5+1801:34:30131:50:2097,6-54,3100:5861,9
7ZĄBCZYŃSKI Dominik 3WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - M2M 3Wilcze Stado2102:12:00122:03:3184,9-67,0141:3338,6
8BUGAJEWSKA Anna 58KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran Starszy - K1K 61403:19:34123:32:0680,5-71,3732:2824,2
9MYŚLIWIEC Monika 12KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 4Kobiety na 5+2101:21:30121:45:4480,0-71,8541:0158,9
10PATERAK Robert 53WKB META LUBLINIECGRODZIEC, OZIMEKSenior Satrszy - M1M 6WKB Meta Lubliniec1700:36:5397:17:2379,9-72,0100:27129,9
11STOPYRA Agnieszka 20JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K4K 72002:51:41126:40:3477,2-74,6562:1327,0
12CHOLEWA Jerzy 29POZNAŃWeteran Starszy - M1M 42002:28:54122:06:4074,3-77,6242:0029,9
13HELIOSZ Agnieszka 66INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K8K 15902:22:55122:56:0169,4-82,4642:0329,1
14PYTEL Renata 21PIELGRZYMOWICEWeteran Młodszy - K3K 182002:22:41129:15:4867,7-84,1632:0628,5
15DZIERGAS Mirosław 7STAROSTWO ŻYWIECKIEŻYWIECWeteran Starszy - M2M 71900:30:05121:21:3866,6-85,2840:27132,8
16SKRZYPCZYŃSKI Sebastian 60ZIELONA GÓRAMasters - M4M 121214:00:00134:00:0064,7-87,17412:584,6
17BADACH Agnieszka 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K1K 10Kobiety na 5+2102:11:35120:45:4162,3-89,5542:0628,4
18WOLAK Krystyna 38KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K3K 12Kobiety na 5+1902:55:29122:47:4960,4-91,4452:5420,7
19FLOREK Karolina 25JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K3K 261700:28:18126:45:0360,4-91,4680:28128,1
20PRZYBYLAK Paweł 32LESZNOWeteran Młodszy - M3M 51901:20:53120:46:1859,8-92,0641:2144,4
21BAJCAR Beata 43KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K5K 11Kobiety na 5+1801:05:01117:42:0558,6-93,2551:0654,1
22POLITOWICZ Teresa 19JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Starszy - K2K 81701:01:00122:22:0057,1-94,8041:0456,1
23SZKATUŁA Henryk 68FORMA WODZISŁAW ŚL.WODZISLAW ŚL.Weteran Starszy - M3M 10WATAHA - Łączy nas Bieganie802:19:5198:26:2454,1-97,7342:3423,2
24DZIEDZIC Józef 34ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran Młodszy - M4M 82002:34:15120:54:4753,8-98,1022:5220,9
25PRZYBYŁA Magdalena 14RYDUŁTOWYSenior - K2K 52101:24:3196:28:0453,7-98,1561:3438,1
26OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K5K 27Kobiety na 5+2004:33:2896:57:0050,1-101,7945:2711,0
27MUSIAŁ Paweł 52WARSZAWAMasters - M3M 111702:23:41131:05:5449,0-102,8982:5620,5
28PRYSAK Danuta 483RUNPLBROOKLYNWeteran Młodszy - K6K 30Wilcze Stado1303:01:5796:58:3148,4-103,4283:4516,0
29FLOREK Zofia 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K4K 242003:42:21122:13:1148,1-103,7644:3713,0
30ZIĘTARA Agata 56JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K12K 281401:16:3297:15:0547,1-104,7541:3736,9
31SIEPRAWSKA Małgorzata 69LEGNICAMasters - K15K 34Dystansówki702:16:0098:07:0046,9-104,9662:5320,7
32SKALIK Jaroslaw 513RUNPLNEW YORKMasters - M2M 9Wilcze Stado1700:38:30120:55:2646,6-105,2380:4972,7
33SIEPRAWSKI Ryszard 72LEGNICAMasters - M5M 13Lwy z Legnicy701:33:59121:09:3046,4-105,4482:0129,6
34MYŚLIWIEC Barbara 6KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K3K 23Kobiety na 5+2101:14:36121:53:5343,7-108,1841:4235,1
35KOLAT Jadwiga 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 191800:38:18122:21:1242,5-109,4140:5466,5
36GRZYMKIEWICZ Beata 71JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 36700:38:3275:24:5340,2-111,6540:5762,6
37SZUL Andrzej 63ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - M4M 14901:20:0097:42:0739,5-112,3542:0129,6
38SZUL Teresa 64ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - K6K 37901:20:0097:42:0739,5-112,3542:0129,6
39ZALEWSKA Barbara 13KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K7K 14Kobiety na 5+2100:11:1997:45:4838,8-113,0340:17205,9
40PARZYCH Renata 28DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran Starszy - K4K 171901:41:27121:25:2336,6-115,3142:4621,6
41HALSZKA Joanna 55SYRYNIAMasters - K17K 381201:00:0096:53:5935,9-115,9491:4035,9
42PAJĄK Małgorzata 27KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Młodszy - K2K 16Kobiety na 5+2001:34:18122:19:5434,6-117,2742:4322,0
43KUCHARSKA Katarzyna 37REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K10K 211900:19:35121:33:1131,1-120,7540:3795,3
44SKIBA Kamila 39CHEŁMSenior Starszy - K4K 351201:08:55120:48:5931,0-120,8942:1327,0
45WASIELEWSKA Anetta 18BYDGOSZCZMasters - K6K 132000:45:48120:58:3828,5-123,3841:3637,3
46GŁÓWCZYK Izabella 46KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 32Kobiety na 5+1500:14:21120:42:1226,0-125,8640:33108,8
47ŁANUCHA Mariola 15KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K5K 22Kobiety na 5+2101:20:0648:01:3524,5-127,3743:1618,4
48ZĄBCZYŃSKA Aneta 4WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K11K 25Wilcze Stado2100:57:00120:32:0024,3-127,6142:2025,5
49ZĄBCZYŃSKA Gaja 2WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K2K 33Wilcze Stado2000:42:10120:45:5523,3-128,5541:4833,2
50HUBA Agnieszka 11JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior Starszy - K2K 20Kobiety na 5+2102:20:3798:24:0322,7-129,2046:129,7
51SOBOL Ewa 47LUBOMIAMasters - K18K 401500:48:03116:03:3621,9-129,9352:1127,4
52GÓRECKA Iwona 65SZCZERBICEMasters - K19K 41902:11:4802:11:4821,2-130,6846:139,6
53KURKOWIAK Agnieszka 59POZNAŃMasters - K20K 421201:47:2873:16:4420,6-131,2545:1211,5
54ZĄBCZYŃSKA Nikola 1WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K1K 29Wilcze Stado2000:37:00120:55:4018,0-133,9142:0329,1
55BRYK Katarzyna 74JASTRZEBIE -ZDROJWeteran Młodszy - K7K 44703:05:5603:05:5615,0-136,89712:244,8
56PIECHOCKI Bartłomiej 41KATOWICESenior Satrszy - M2M 151400:45:12120:42:1314,9-136,9783:0219,8
57MAZEREWICZ Magdalena 35WARSZAWASenior Starszy - K6K 431901:22:38120:47:5614,7-137,1745:3710,7
58CIEMNA Aga 54JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 311501:32:0049:20:0013,1-138,7747:018,5
59PNIEWSKA Anna 57KĘDZIERZYN-KOŹLESenior Starszy - K5K 391001:37:3025:55:4411,0-140,8278:496,8
60STOPYRA Renata 40JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K9K 461901:03:47122:10:2310,3-141,5446:109,7
61DZIEPAK Piotr 421. BLTRWOLA MROKOWSKAMasters - M6M 16900:57:3200:57:329,1-142,8246:219,4
62WŁOCHYŃSKA Dominika 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K22K 492000:41:00121:07:008,2-143,6344:5812,1
63MIKETA Marek 10RYBNIKMasters - M7M 182100:56:1400:56:147,5-144,3667:298,0
64GASTOŁ Dorota 36WARSZAWAMasters - K21K 481900:35:02125:50:424,9-147,0197:128,3
65TROCINSKA Agnieszka 22JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K7K 502100:41:4900:41:494,3-147,6149:486,1
66JERSZ Angelika 70JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K5K 51700:17:3424:09:223,4-148,4745:1011,6
67KUDEŃ Agnieszka 49ŁÓDŹMasters - K23K 521600:45:0500:45:053,3-148,57413:394,4
68ZARZECKA Joanna 73LEGNICAWeteran Młodszy - K10K 53Dystansówki700:22:3900:22:391,6-150,25313:584,3
Znaleziono 68 wynik(ów)