WALECZNE SERCE - WYGRAJ ZDROWIE

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-04-27
Miejsce:
Polska
Dystans:
500 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
71
Nie ukończyło:
70
Ukończyło:
1
Na trasie:
70
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 30KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M1M 117052:20:40.016d 01:27:49500,00,0006:169,6
2KUREK Joanna 5BIELSKO-BIAŁAMasters - K1K 1Liga AHP21072:31:14.020d 19:11:32442,7-57,3049:496,1
3PĄCZEK Weronika 16WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEANDRYCHÓWSenior - K1K 2WATAHA - Łączy nas Bieganie20050:49:34.012d 05:48:22380,0-120,0008:017,5
4SZWED Krzysztof 50WILCZE STADOLUBLINIECWeteran Młodszy - M1M 2Wilcze Stado17025:09:35.016d 00:00:17303,7-196,2904:5812,1
5ZĄBCZYŃSKI Dominik 3WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - M2M 3Wilcze Stado21044:59:33.019d 02:03:31269,5-230,50010:016,0
6PASŁAWSKA Katarzyna 44KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K2K 3Kobiety na 5+18062:40:26.016d 07:04:18255,1-244,94814:444,1
7CHOLEWA Jerzy 29POZNAŃWeteran Starszy - M1M 420043:42:00.018d 02:06:40236,9-263,06011:035,4
8MYŚLIWIEC Monika 12KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 4Kobiety na 5+21035:51:40.020d 01:45:44213,2-286,84010:055,9
9PRZYBYŁA Magdalena 14RYDUŁTOWYSenior - K2K 521024:45:12.019d 00:28:04203,0-296,9907:188,2
10BUGAJEWSKA Anna 58KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran Starszy - K1K 614031:56:12.012d 14:32:17183,5-316,54910:265,7
11PRZYBYLAK Paweł 32LESZNOWeteran Młodszy - M3M 519029:28:13.018d 00:46:18178,9-321,1409:536,1
12STOPYRA Agnieszka 20JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K4K 720038:41:25.018d 08:02:53177,4-322,62413:054,6
13POLITOWICZ Teresa 19JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Starszy - K2K 817029:48:00.014d 02:22:00169,7-330,28010:325,7
14PATERAK Robert 53WKB META LUBLINIECGRODZIEC, OZIMEKSenior Satrszy - M1M 6WKB Meta Lubliniec17016:52:11.013d 01:18:51168,6-331,3956:0010,0
15DZIERGAS Mirosław 7STAROSTWO ŻYWIECKIEŻYWIECWeteran Starszy - M2M 719017:51:48.017d 01:21:38167,1-332,8606:249,4
16DZIEDZIC Józef 34ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran Młodszy - M4M 820020:17:33.018d 00:54:47162,8-337,2277:288,0
17KITA Ewelina 67LUBOŃSenior Starszy - K1K 98030:58:34.06d 02:12:41158,3-341,69811:445,1
18BADACH Agnieszka 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K1K 10Kobiety na 5+21024:46:07.018d 00:45:41147,3-352,71010:055,9
19BAJCAR Beata 43KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K5K 11Kobiety na 5+18020:30:39.016d 02:29:04145,1-354,8598:287,1
20WOLAK Krystyna 38KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K3K 12Kobiety na 5+19046:49:07.017d 02:47:49142,2-357,82919:453,0
21WASIELEWSKA Anetta 18BYDGOSZCZMasters - K6K 1320016:20:53.016d 00:58:38133,4-366,5807:218,2
22ZALEWSKA Barbara 13KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K7K 14Kobiety na 5+21026:02:30.020d 01:45:48132,5-367,53011:475,1
23SKALIK Jaroslaw 513RUNPLNEW YORKMasters - M2M 9Wilcze Stado17011:29:16.015d 00:55:26132,0-368,0015:1311,5
24HELIOSZ Agnieszka 66INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K8K 159017:17:43.07d 02:56:01129,1-370,8708:027,5
25PAJĄK Małgorzata 27KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Młodszy - K2K 16Kobiety na 5+20028:16:21.018d 02:19:54124,4-375,64013:384,4
26PARZYCH Renata 28DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran Starszy - K4K 1719025:19:10.017d 01:25:23123,5-376,55012:184,9
27PYTEL Renata 21PIELGRZYMOWICEWeteran Młodszy - K3K 1820026:02:16.019d 00:14:34119,1-380,88813:064,6
28KOLAT Jadwiga 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 1918021:36:28.016d 02:21:12118,0-381,97010:595,5
29SZKATUŁA Henryk 68FORMA WODZISŁAW ŚL.WODZISLAW ŚL.Weteran Starszy - M3M 10WATAHA - Łączy nas Bieganie8016:13:43.06d 02:26:24115,4-384,5808:267,1
30HUBA Agnieszka 11JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior Starszy - K2K 20Kobiety na 5+21025:39:42.019d 02:24:03113,1-386,88013:364,4
31KUCHARSKA Katarzyna 37REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K10K 2119021:53:33.017d 01:33:11113,1-386,93011:375,2
32ŁANUCHA Mariola 15KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K5K 22Kobiety na 5+21016:42:11.018d 00:01:35110,6-389,3609:036,6
33MUSIAŁ Paweł 52WARSZAWAMasters - M3M 1117019:58:23.015d 07:09:10102,1-397,92311:445,1
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
34SKRZYPCZYŃSKI Sebastian 60ZIELONA GÓRAMasters - M4M 1212135:00:00.010d 14:00:0099,2-400,80081:390,7
35MYŚLIWIEC Barbara 6KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K3K 23Kobiety na 5+21019:26:34.015d 09:07:0797,5-402,48911:575,0
36FLOREK Zofia 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K4K 2420020:21:05.018d 02:13:1195,8-404,19012:444,7
37ZĄBCZYŃSKA Aneta 4WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K11K 25Wilcze Stado21018:43:51.019d 00:32:0082,0-418,03013:424,4
38FLOREK Karolina 25JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K3K 2617024:18:15.015d 06:07:2479,8-420,17118:163,3
39OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K5K 27Kobiety na 5+20012:08:57.08d 00:57:0072,7-427,31010:016,0
40ZIĘTARA Agata 56JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K12K 2814011:06:38.07d 01:15:0568,9-431,0909:406,2
41ZĄBCZYŃSKA Nikola 1WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K1K 29Wilcze Stado20014:20:49.018d 00:55:4068,6-431,42012:334,8
42PRYSAK Danuta 483RUNPLBROOKLYNWeteran Młodszy - K6K 30Wilcze Stado13009:19:41.011d 00:58:3166,5-433,5038:257,1
43CIEMNA Aga 54JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 3115010:32:43.013d 01:20:0059,4-440,60010:395,6
44GŁÓWCZYK Izabella 46KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 32Kobiety na 5+15012:39:23.013d 00:42:1258,7-441,30012:564,6
45ZĄBCZYŃSKA Gaja 2WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K2K 33Wilcze Stado20012:07:21.018d 00:45:5550,6-449,37014:214,2
46SIEPRAWSKI Ryszard 72LEGNICAMasters - M5M 13Lwy z Legnicy7006:30:57.06d 01:09:3049,1-450,9227:577,5
47SIEPRAWSKA Małgorzata 69LEGNICAMasters - K15K 34Dystansówki7007:28:39.04d 02:07:0046,9-453,0929:336,3
48SKIBA Kamila 39CHEŁMSenior Starszy - K4K 3512004:21:03.07d 00:48:5941,5-458,5006:179,5
49GRZYMKIEWICZ Beata 71JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 367007:47:42.03d 03:24:5340,2-459,78011:375,2
50SZUL Teresa 64ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - K6K 379008:35:34.04d 01:42:0739,5-460,48013:024,6
51SZUL Andrzej 63ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - M4M 149008:35:34.04d 01:42:0739,5-460,48013:024,6
52HALSZKA Joanna 55SYRYNIAMasters - K17K 3812004:00:46.04d 00:53:5935,9-464,0756:429,0
53PIECHOCKI Bartłomiej 41KATOWICESenior Satrszy - M2M 1514003:26:51.011d 00:42:1335,2-464,7785:5210,2
54PNIEWSKA Anna 57KĘDZIERZYN-KOŹLESenior Starszy - K5K 3910009:31:42.08d 01:55:4433,9-466,11616:523,6
55SOBOL Ewa 47LUBOMIAMasters - K18K 4015003:13:31.08d 08:24:3227,0-473,0417:108,4
56GÓRECKA Iwona 65SZCZERBICEMasters - K19K 419002:11:48.00d 02:11:4821,2-478,8106:139,6
57KURKOWIAK Agnieszka 59POZNAŃMasters - K20K 4212003:48:24.03d 01:16:4420,6-479,38011:045,4
58MAZEREWICZ Magdalena 35WARSZAWASenior Starszy - K6K 4319005:35:41.06d 00:47:5618,1-481,89018:323,2
59BRYK Katarzyna 74JASTRZEBIE -ZDROJWeteran Młodszy - K7K 447003:05:56.00d 03:05:5615,0-485,02312:244,8
60NALEWAJKA Wioleta 17KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K8K 45Kobiety na 5+2001:38:13.00d 01:38:1314,5-485,4906:468,9
61STOPYRA Renata 40JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K9K 4619004:15:43.09d 02:10:2313,9-486,10018:233,3
62KREKORA Paulina 61KĘDZIERZYN-KOŹLESenior - K4K 47Liga AHP5001:08:53.02d 00:34:3512,5-487,4955:3010,9
63GASTOŁ Dorota 36WARSZAWAMasters - K21K 4819002:51:53.017d 17:16:5510,2-489,83716:543,5
64DZIEPAK Piotr 421. BLTRWOLA MROKOWSKAMasters - M6M 169000:57:32.00d 00:57:329,1-490,9506:219,4
65WŁOCHYŃSKA Dominika 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K22K 4920001:48:00.05d 01:07:008,2-491,76013:064,6
66OLECH Bogusław 76NIEZRZESZONYPRZECŁAWWeteran Starszy - M5M 174012:04:01.02d 07:01:397,9-492,07091:180,7
67MIKETA Marek 10RYBNIKMasters - M7M 1821000:56:14.00d 00:56:147,5-492,4927:298,0
68TROCINSKA Agnieszka 22JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K7K 5021000:41:49.00d 00:41:494,3-495,7409:486,1
69JERSZ Angelika 70JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K5K 517000:33:59.01d 00:09:223,4-496,6009:596,0
70KUDEŃ Agnieszka 49ŁÓDŹMasters - K23K 5216000:45:05.00d 00:45:053,3-496,70013:394,4
71ZARZECKA Joanna 73LEGNICAWeteran Młodszy - K10K 53Dystansówki7000:22:39.00d 00:22:391,6-498,37913:584,3
Znaleziono 71 wynik(ów)