WALECZNE SERCE - WYGRAJ ZDROWIE

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-04-27
Miejsce:
Polska
Dystans:
500 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
71
Nie ukończyło:
70
Ukończyło:
1
Na trasie:
70
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Dni rywaliazacji
  
1ZĄBCZYŃSKA Nikola 1WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - KWilcze Stado20
2MIKETA Marek 10RYBNIKMasters - M21
3STOPYRA Agnieszka 20JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20
4POLITOWICZ Teresa 19JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Starszy - K17
5TROCINSKA Agnieszka 22JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K21
6WŁOCHYŃSKA Dominika 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20
7WOLAK Krystyna 38KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - KKobiety na 5+19
8SKIBA Kamila 39CHEŁMSenior Starszy - K12
9DZIEPAK Piotr 421. BLTRWOLA MROKOWSKAMasters - M9
10BAJCAR Beata 43KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - KKobiety na 5+18
11KOLAT Jadwiga 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18
12SOBOL Ewa 47LUBOMIAMasters - K15
13PRYSAK Danuta 483RUNPLBROOKLYNWeteran Młodszy - KWilcze Stado13
14KUDEŃ Agnieszka 49ŁÓDŹMasters - K16
15MUSIAŁ Paweł 52WARSZAWAMasters - M17
16PATERAK Robert 53WKB META LUBLINIECGRODZIEC, OZIMEKSenior Satrszy - MWKB Meta Lubliniec17
17OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - KKobiety na 5+20
18MYŚLIWIEC Barbara 6KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - KKobiety na 5+21
19ZĄBCZYŃSKA Gaja 2WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - KWilcze Stado20
20FLOREK Karolina 25JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K17
21CIEMNA Aga 54JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K15
22PRZYBYŁA Magdalena 14RYDUŁTOWYSenior - K21
23NALEWAJKA Wioleta 17KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - KKobiety na 5+2
24ZĄBCZYŃSKI Dominik 3WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - MWilcze Stado21
25ZĄBCZYŃSKA Aneta 4WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KWilcze Stado21
26STOPYRA Renata 40JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K19
27SKALIK Jaroslaw 513RUNPLNEW YORKMasters - MWilcze Stado17
28PIECHOCKI Bartłomiej 41KATOWICESenior Satrszy - M14
29FLOREK Zofia 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K20
30ZIĘTARA Agata 56JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14
31KURKOWIAK Agnieszka 59POZNAŃMasters - K12
32KREKORA Paulina 61KĘDZIERZYN-KOŹLESenior - KLiga AHP5
33SZUL Andrzej 63ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - M9
34SZUL Teresa 64ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - K9
35GÓRECKA Iwona 65SZCZERBICEMasters - K9
36HELIOSZ Agnieszka 66INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K9
37MAZEREWICZ Magdalena 35WARSZAWASenior Starszy - K19
38DZIEDZIC Józef 34ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran Młodszy - M20
39ŁANUCHA Mariola 15KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - KKobiety na 5+21
40GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 30KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M17
41CHOLEWA Jerzy 29POZNAŃWeteran Starszy - M20
42PARZYCH Renata 28DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran Starszy - K19
43WASIELEWSKA Anetta 18BYDGOSZCZMasters - K20
44HALSZKA Joanna 55SYRYNIAMasters - K12
45PĄCZEK Weronika 16WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEANDRYCHÓWSenior - KWATAHA - Łączy nas Bieganie20
46BADACH Agnieszka 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - KKobiety na 5+21
47KITA Ewelina 67LUBOŃSenior Starszy - K8
48GRZYMKIEWICZ Beata 71JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K7
49ZARZECKA Joanna 73LEGNICAWeteran Młodszy - KDystansówki7
50BRYK Katarzyna 74JASTRZEBIE -ZDROJWeteran Młodszy - K7
51JERSZ Angelika 70JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K7
52SIEPRAWSKA Małgorzata 69LEGNICAMasters - KDystansówki7
53OLECH Bogusław 76NIEZRZESZONYPRZECŁAWWeteran Starszy - M4
54PNIEWSKA Anna 57KĘDZIERZYN-KOŹLESenior Starszy - K10
55KUREK Joanna 5BIELSKO-BIAŁAMasters - KLiga AHP21
56SIEPRAWSKI Ryszard 72LEGNICAMasters - MLwy z Legnicy7
57HUBA Agnieszka 11JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior Starszy - KKobiety na 5+21
58SKRZYPCZYŃSKI Sebastian 60ZIELONA GÓRAMasters - M12
59PAJĄK Małgorzata 27KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Młodszy - KKobiety na 5+20
60DZIERGAS Mirosław 7STAROSTWO ŻYWIECKIEŻYWIECWeteran Starszy - M19
61GŁÓWCZYK Izabella 46KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+15
62KUCHARSKA Katarzyna 37REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K19
63BUGAJEWSKA Anna 58KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran Starszy - K14
64GASTOŁ Dorota 36WARSZAWAMasters - K19
65PASŁAWSKA Katarzyna 44KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+18
66SZKATUŁA Henryk 68FORMA WODZISŁAW ŚL.WODZISLAW ŚL.Weteran Starszy - MWATAHA - Łączy nas Bieganie8
67MYŚLIWIEC Monika 12KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+21
68SZWED Krzysztof 50WILCZE STADOLUBLINIECWeteran Młodszy - MWilcze Stado17
69ZALEWSKA Barbara 13KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - KKobiety na 5+21
70PRZYBYLAK Paweł 32LESZNOWeteran Młodszy - M19
71PYTEL Renata 21PIELGRZYMOWICEWeteran Młodszy - K20
Znaleziono 71 wynik(ów)