WALECZNE SERCE - WYGRAJ ZDROWIE

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-04-27
Miejsce:
Polska
Dystans:
500 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
71
Nie ukończyło:
70
Ukończyło:
1
Na trasie:
70
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KUREK Joanna 5BIELSKO-BIAŁAMasters - K1K 1Liga AHP21072:31:14.020d 19:11:32442,70,0009:496,1
2PĄCZEK Weronika 16WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEANDRYCHÓWSenior - K1K 2WATAHA - Łączy nas Bieganie20050:49:34.012d 05:48:22380,0-62,6968:017,5
3PASŁAWSKA Katarzyna 44KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K2K 3Kobiety na 5+18062:40:26.016d 07:04:18255,1-187,64414:444,1
4MYŚLIWIEC Monika 12KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 4Kobiety na 5+21035:51:40.020d 01:45:44213,2-229,53610:055,9
5PRZYBYŁA Magdalena 14RYDUŁTOWYSenior - K2K 521024:45:12.019d 00:28:04203,0-239,6867:188,2
6BUGAJEWSKA Anna 58KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran Starszy - K1K 614031:56:12.012d 14:32:17183,5-259,24510:265,7
7STOPYRA Agnieszka 20JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K4K 720038:41:25.018d 08:02:53177,4-265,32013:054,6
8POLITOWICZ Teresa 19JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Starszy - K2K 817029:48:00.014d 02:22:00169,7-272,97610:325,7
9KITA Ewelina 67LUBOŃSenior Starszy - K1K 98030:58:34.06d 02:12:41158,3-284,39411:445,1
10BADACH Agnieszka 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K1K 10Kobiety na 5+21024:46:07.018d 00:45:41147,3-295,40610:055,9
11BAJCAR Beata 43KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K5K 11Kobiety na 5+18020:30:39.016d 02:29:04145,1-297,5558:287,1
12WOLAK Krystyna 38KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K3K 12Kobiety na 5+19046:49:07.017d 02:47:49142,2-300,52519:453,0
13WASIELEWSKA Anetta 18BYDGOSZCZMasters - K6K 1320016:20:53.016d 00:58:38133,4-309,2767:218,2
14ZALEWSKA Barbara 13KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K7K 14Kobiety na 5+21026:02:30.020d 01:45:48132,5-310,22611:475,1
15HELIOSZ Agnieszka 66INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K8K 159017:17:43.07d 02:56:01129,1-313,5668:027,5
16PAJĄK Małgorzata 27KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran Młodszy - K2K 16Kobiety na 5+20028:16:21.018d 02:19:54124,4-318,33613:384,4
17PARZYCH Renata 28DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran Starszy - K4K 1719025:19:10.017d 01:25:23123,5-319,24612:184,9
18PYTEL Renata 21PIELGRZYMOWICEWeteran Młodszy - K3K 1820026:02:16.019d 00:14:34119,1-323,58413:064,6
19KOLAT Jadwiga 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 1918021:36:28.016d 02:21:12118,0-324,66610:595,5
20HUBA Agnieszka 11JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior Starszy - K2K 20Kobiety na 5+21025:39:42.019d 02:24:03113,1-329,57613:364,4
21KUCHARSKA Katarzyna 37REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K10K 2119021:53:33.017d 01:33:11113,1-329,62611:375,2
22ŁANUCHA Mariola 15KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Starszy - K5K 22Kobiety na 5+21016:42:11.018d 00:01:35110,6-332,0569:036,6
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
23MYŚLIWIEC Barbara 6KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K3K 23Kobiety na 5+21019:26:34.015d 09:07:0797,5-345,18511:575,0
24FLOREK Zofia 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K4K 2420020:21:05.018d 02:13:1195,8-346,88612:444,7
25ZĄBCZYŃSKA Aneta 4WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K11K 25Wilcze Stado21018:43:51.019d 00:32:0082,0-360,72613:424,4
26FLOREK Karolina 25JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K3K 2617024:18:15.015d 06:07:2479,8-362,86718:163,3
27OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K5K 27Kobiety na 5+20012:08:57.08d 00:57:0072,7-370,00610:016,0
28ZIĘTARA Agata 56JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K12K 2814011:06:38.07d 01:15:0568,9-373,7869:406,2
29ZĄBCZYŃSKA Nikola 1WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K1K 29Wilcze Stado20014:20:49.018d 00:55:4068,6-374,11612:334,8
30PRYSAK Danuta 483RUNPLBROOKLYNWeteran Młodszy - K6K 30Wilcze Stado13009:19:41.011d 00:58:3166,5-376,1998:257,1
31CIEMNA Aga 54JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 3115010:32:43.013d 01:20:0059,4-383,29610:395,6
32GŁÓWCZYK Izabella 46KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 32Kobiety na 5+15012:39:23.013d 00:42:1258,7-383,99612:564,6
33ZĄBCZYŃSKA Gaja 2WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJJunior - K2K 33Wilcze Stado20012:07:21.018d 00:45:5550,6-392,06614:214,2
34SIEPRAWSKA Małgorzata 69LEGNICAMasters - K15K 34Dystansówki7007:28:39.04d 02:07:0046,9-395,7889:336,3
35SKIBA Kamila 39CHEŁMSenior Starszy - K4K 3512004:21:03.07d 00:48:5941,5-401,1966:179,5
36GRZYMKIEWICZ Beata 71JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 367007:47:42.03d 03:24:5340,2-402,47611:375,2
37SZUL Teresa 64ZAKOPIAŃSKA LIGA BIEGOWANOWY TARGWeteran Starszy - K6K 379008:35:34.04d 01:42:0739,5-403,17613:024,6
38HALSZKA Joanna 55SYRYNIAMasters - K17K 3812004:00:46.04d 00:53:5935,9-406,7716:429,0
39PNIEWSKA Anna 57KĘDZIERZYN-KOŹLESenior Starszy - K5K 3910009:31:42.08d 01:55:4433,9-408,81216:523,6
40SOBOL Ewa 47LUBOMIAMasters - K18K 4015003:13:31.08d 08:24:3227,0-415,7377:108,4
41GÓRECKA Iwona 65SZCZERBICEMasters - K19K 419002:11:48.00d 02:11:4821,2-421,5066:139,6
42KURKOWIAK Agnieszka 59POZNAŃMasters - K20K 4212003:48:24.03d 01:16:4420,6-422,07611:045,4
43MAZEREWICZ Magdalena 35WARSZAWASenior Starszy - K6K 4319005:35:41.06d 00:47:5618,1-424,58618:323,2
44BRYK Katarzyna 74JASTRZEBIE -ZDROJWeteran Młodszy - K7K 447003:05:56.00d 03:05:5615,0-427,71912:244,8
45NALEWAJKA Wioleta 17KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K8K 45Kobiety na 5+2001:38:13.00d 01:38:1314,5-428,1866:468,9
46STOPYRA Renata 40JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran Młodszy - K9K 4619004:15:43.09d 02:10:2313,9-428,79618:233,3
47KREKORA Paulina 61KĘDZIERZYN-KOŹLESenior - K4K 47Liga AHP5001:08:53.02d 00:34:3512,5-430,1915:3010,9
48GASTOŁ Dorota 36WARSZAWAMasters - K21K 4819002:51:53.017d 17:16:5510,2-432,53316:543,5
49WŁOCHYŃSKA Dominika 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K22K 4920001:48:00.05d 01:07:008,2-434,45613:064,6
50TROCINSKA Agnieszka 22JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior Starszy - K7K 5021000:41:49.00d 00:41:494,3-438,4369:486,1
51JERSZ Angelika 70JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior - K5K 517000:33:59.01d 00:09:223,4-439,2969:596,0
52KUDEŃ Agnieszka 49ŁÓDŹMasters - K23K 5216000:45:05.00d 00:45:053,3-439,39613:394,4
53ZARZECKA Joanna 73LEGNICAWeteran Młodszy - K10K 53Dystansówki7000:22:39.00d 00:22:391,6-441,07513:584,3
Znaleziono 53 wynik(ów)