WALECZNE SERCE - WYGRAJ ZDROWIE

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-04-27
Miejsce:
Polska
Dystans:
500 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
71
Nie ukończyło:
70
Ukończyło:
1
Na trasie:
70
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KUREK Joanna 5BIELSKO-BIAŁAMasters - K1K 1Liga AHP21072:31:14.020d 19:11:32442,70,0009:496,1
2PASŁAWSKA Katarzyna 44KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K2K 3Kobiety na 5+18062:40:26.016d 07:04:18255,1-187,64414:444,1
3MYŚLIWIEC Monika 12KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 6Kobiety na 5+21031:11:35.017d 01:45:44182,5-260,15610:155,9
4STOPYRA Agnieszka 20JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K4K 720038:41:25.018d 08:02:53177,4-265,32013:054,6
5BAJCAR Beata 43KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K5K 11Kobiety na 5+18020:30:39.016d 02:29:04145,1-297,5558:287,1
6WASIELEWSKA Anetta 18BYDGOSZCZMasters - K6K 1320016:20:53.016d 00:58:38133,4-309,2767:218,2
7ZALEWSKA Barbara 13KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K7K 14Kobiety na 5+21025:50:11.019d 01:45:48131,6-311,09611:465,1
8HELIOSZ Agnieszka 66INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K8K 159017:17:43.07d 02:56:01129,1-313,5668:027,5
9KOLAT Jadwiga 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K9K 1818021:36:28.016d 02:21:12118,0-324,66610:595,5
10KUCHARSKA Katarzyna 37REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K10K 2119021:53:33.017d 01:33:11113,1-329,62611:375,2
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
11ZĄBCZYŃSKA Aneta 4WILCZE STADOJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K11K 25Wilcze Stado21018:43:51.019d 00:32:0082,0-360,72613:424,4
12ZIĘTARA Agata 56JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K12K 2814011:06:38.07d 01:15:0568,9-373,7869:406,2
13CIEMNA Aga 54JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K13K 3115010:32:43.013d 01:20:0059,4-383,29610:395,6
14GŁÓWCZYK Izabella 46KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 32Kobiety na 5+15012:39:23.013d 00:42:1258,7-383,99612:564,6
15SIEPRAWSKA Małgorzata 69LEGNICAMasters - K15K 34Dystansówki7007:28:39.04d 02:07:0046,9-395,7889:336,3
16GRZYMKIEWICZ Beata 71JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K16K 367007:47:42.03d 03:24:5340,2-402,47611:375,2
17HALSZKA Joanna 55SYRYNIAMasters - K17K 3812004:00:46.04d 00:53:5935,9-406,7716:429,0
18SOBOL Ewa 47LUBOMIAMasters - K18K 4015003:13:31.08d 08:24:3227,0-415,7377:108,4
19GÓRECKA Iwona 65SZCZERBICEMasters - K19K 419002:11:48.00d 02:11:4821,2-421,5066:139,6
20KURKOWIAK Agnieszka 59POZNAŃMasters - K20K 4212003:48:24.03d 01:16:4420,6-422,07611:045,4
21GASTOŁ Dorota 36WARSZAWAMasters - K21K 4819002:51:53.017d 17:16:5510,2-432,53316:543,5
22WŁOCHYŃSKA Dominika 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K22K 4920001:48:00.05d 01:07:008,2-434,45613:064,6
23KUDEŃ Agnieszka 49ŁÓDŹMasters - K23K 5216000:45:05.00d 00:45:053,3-439,39613:394,4
Znaleziono 23 wynik(ów)