WIELKA PREHYBA - 43 KM
Biegi w Szczawnicy
Organizator : Fundacja Strefa Przygód
Data : 2022-04-23
Miejsce : Szczawnica
Dystans : 43.5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 708
Wystartowało : 610
Nie ukończyło : 8
Ukończyło : 602
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMistrzostwa PolskiCzas startuSchronisko na Przehybie
14.4km
Bacówka na Obidzy
24.3km
Schronisko pod Durbaszką
35.7km
Czas
netto
43.5km
Czas
brutto
43.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MILEWSKI Dominik 1207Rykowisko TeamPŁOCKM201M 5tak00:00:0101:22:0202:07:4003:06:4603:43:10.9503:43:12.20 5:0711,7
2WOŁĄKIEWICZ Piotr 1794RMT Team PROBIELSKO-BIAŁAM202M 6tak00:00:0101:18:2102:05:3803:08:0103:44:52.9003:44:54.65+00:01:425:1011,6
3LEŚNIAK Kamil 1205Hoka Garmin Team TORUŃM203M 7tak00:00:0101:18:1802:04:1803:06:1903:47:34.0003:47:35.25+00:04:235:1311,5
4GUTT Piotr 1222PORONINM204M 1100:00:0101:26:0802:15:5203:20:4504:04:20.8004:04:22.75+00:21:105:3710,7
5NICPOŃ Sebastian 1894Karkonosz Running TeamJELENIA GÓRAM205M 15tak00:00:0201:27:0402:18:1703:29:1504:08:21.6504:08:24.25+00:25:125:4210,5
6WĄCHAŁA Łukasz 1223GOŁKOWICE GÓRNEM206M 1700:00:0401:31:2802:23:3303:30:0804:12:20.5504:12:24.60+00:29:125:4810,3
7KAŹMIERCZYK Bartosz 1634LKS ŻELAZNY OPOCZNO RUNNING TEAMOPOCZNOM207M 18tak00:00:0301:27:1002:19:1403:30:2504:14:10.6004:14:13.85+00:31:015:5010,3
8KOBYŁECKI Michał 1700PROCOM SYSTEM TEAMWROCŁAWM208M 2300:00:0101:30:4502:25:5003:41:5704:23:38.0004:23:39.85+00:40:276:039,9
9MORAWIEC Piotr 1301KRAKÓWM209M 4900:00:1601:44:2602:45:2304:05:1204:51:39.3004:51:56.25+01:08:446:428,9
10LACHOR Krzysztof 1743RUNNING TEAM nastopy.plKŁODNEM2010M 5500:00:0501:40:5102:40:0604:09:3204:58:42.6504:58:47.90+01:15:356:528,7
11ZYGMUNT Tomasz 1644GIEDLAROWAM2011M 6200:00:0501:40:1802:41:4604:18:0805:04:42.2505:04:47.70+01:21:357:008,6
12MATUSZ Krystian 1346ROKIETNICAM2012M 7900:00:0501:45:3602:53:5604:29:2005:19:31.2505:19:36.50+01:36:247:208,2
13SZADKOWSKI Denis 1658CHORZÓWM2013M 11700:00:0601:59:1603:10:1904:46:1205:43:21.8005:43:28.25+02:00:167:537,6
14RUSIN Krzysztof 1796JUSZCZYNM2014M 12800:00:0401:47:3402:56:5804:53:1105:49:38.8005:49:43.75+02:06:318:027,5
15RYMAR Alan 1468Gwardia NaftyKROSNOM2015M 13200:00:1901:56:5203:08:3904:51:4105:50:56.2505:51:16.05+02:08:038:047,4
16BOSS Oskar 1903Nationale-Nederlanden Running TeamWARSZAWAM2016M 13600:00:0601:53:0003:06:5304:56:3505:52:42.7505:52:49.50+02:09:378:067,4
17PRZYBYSŁAWSKI Dariusz 1883PSZÓWM2017M 14400:00:4001:59:1403:18:1805:01:5905:55:31.9005:56:12.15+02:12:598:107,3
18PAŁYSA Robert 1900Stanwex IIJÓZEFÓWM2018M 16300:00:5502:06:0303:21:5705:06:0506:04:15.1506:05:10.55+02:21:588:227,2
19DZIKOWSKI Michal 1582WARSZAWAM2019M 20100:00:1901:50:2503:15:5205:14:1606:17:55.5006:18:14.85+02:35:028:416,9
20PIĘTA Sebastian 1686BYDGOSZCZM2020M 20500:00:3502:04:4003:26:2805:22:1506:19:00.1506:19:35.45+02:36:238:426,9
21TUSZYŃSKI Mateusz 1519SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM2021M 22900:00:1402:09:0203:32:4005:26:5006:29:38.5006:29:53.30+02:46:418:576,7
22AUGUST Kajetan 1308KATOWICEM2022M 23500:00:1202:05:1603:32:4405:39:0306:33:57.8006:34:10.40+02:50:589:036,6
23MATRAS Dawid 1603LIMANOWAM2023M 26300:00:1102:08:2203:30:0705:36:5806:44:26.6506:44:38.60+03:01:269:176,5
24MOSOŃ Kamil 1454TARGOWISKAM2024M 30000:00:2002:20:0203:47:2905:52:4307:02:33.4007:02:53.95+03:19:419:426,2
25SKWIERCZYŃSKI Sylwester 1632WARSZAWAM2025M 36500:00:5402:33:1104:07:0406:21:4607:35:20.0007:36:14.85+03:53:0210:285,7
26CERANEK Piotr 1393PanPOZNAŃM2026M 36600:00:0002:15:3803:53:5806:31:3507:38:09.2507:38:09.25+03:54:5710:315,7
27STACHYRA Bartłomiej 1273LUBLINM2027M 37200:00:5802:24:1504:01:2606:33:4907:44:28.5507:45:26.70+04:02:1410:405,6
28CZERWIŃSKI Krzysztof 1566Polkrys TeamOSNOM2028M 39600:00:1902:35:4504:24:4206:34:3708:02:16.1008:02:35.45+04:19:2311:055,4
29KLIMASZYK Łukasz 1729POZNAŃM2029M 39800:00:4702:33:2704:18:0806:40:4908:04:47.7508:05:35.50+04:22:2311:085,4
30DYCZKOWSKI Adadm 1408WARSZAWAM2030M 39900:00:4902:39:3704:19:1906:47:0108:05:45.3508:06:35.30+04:23:2311:105,4
31FORYŚ Adam 1261Pato BiegiSOCHACZEWM2031M 42000:00:1902:36:4704:28:5507:07:3608:27:11.1508:27:30.30+04:44:1811:395,1
Przekroczony limit czasu: 09:00:00
32SROKA Tymoteusz 1572WRZEŚNIAM2032M 43800:00:4403:02:4405:16:0408:09:3109:58:16.7509:59:00.85+06:15:4813:454,4
32JURECKI Jakub 1638KATOWICEM2032M 43800:00:4402:58:2905:15:4208:13:2909:58:15.9509:59:00.85+06:15:4813:454,4
Niesklasyfikowani
ŻYDEK Piotr 1438ChSBD W RuchuCHORZÓWM20DNF02:39:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 34 wynik(ów)