Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2023-04-22 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 44.1 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 658 |
Wystartowało : | 617 |
Nie ukończyło : | 17 |
Ukończyło : | 600 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | MP w Biegu Górskim na Długim Dystansie | Premia Górska - OPEN | MP w Biegu Górskim na Długim Dystansie - Kobiety | Premia Górska - Kobiety | MP w Biegu Górskim na Długim Dystansie - Mężczyźni | Premia Górska - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Mistrzostwa Polski | Drużyna | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.7km | Bacówka na Obidzy 24.4km | Premia1 37.2km | Premia2 37.7km | 43.6km | Czas netto 44.1km | Czas brutto 44.1km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BYRSKA Sylwia | 1505 | WMTriself | WADOWICE | K20 | 1 | K 7 | MP | Kraków Athletics Team | 00:00:05 | 01:42:32 | 02:46:12 | 04:15:53 | 04:21:43 | 04:59:34 | 05:01:34.10 | 05:01:39.75 | 6:50 | 8.8 (100%) | ||
2 | PAPIERZ Marta | 1592 | MYŚLENICE | K20 | 2 | K 8 | 00:00:08 | 01:48:26 | 02:50:00 | 04:20:00 | 04:25:23 | 05:02:41 | 05:04:29.75 | 05:04:38.25 | +00:02:58 (1.0%) | 6:54 | 8.7 (98.9%) | ||||
3 | ZIELIŃSKA Malwina | 2025 | Za linią mety | CHORZÓW | K20 | 3 | K 17 | 00:00:10 | 01:54:44 | 03:03:20 | 04:44:31 | 04:50:26 | 05:30:18 | 05:32:09.10 | 05:32:20.05 | +00:30:40 (9.2%) | 7:31 | 8 (90.9%) | |||
4 | LEWANDOWSKA Milena | 1669 | GO APTIV | KRAKÓW | K20 | 4 | K 21 | 00:00:26 | 01:56:57 | 03:08:26 | 04:58:59 | 05:04:38 | 05:46:52 | 05:48:43.00 | 05:49:09.85 | +00:47:30 (13.6%) | 7:54 | 7.6 (86.4%) | |||
5 | GOŁĘBIEWSKA Oliwia | 2099 | PŁOCK | K20 | 5 | K 23 | 00:00:18 | 02:01:08 | 03:16:35 | 05:10:16 | 05:16:30 | 05:59:54 | 06:01:58.40 | 06:02:16.60 | +01:00:36 (16.7%) | 8:12 | 7.3 (83.0%) | ||||
6 | MACHNIK Justyna | 1819 | MASZYCE | K20 | 6 | K 26 | 00:00:09 | 01:57:16 | 03:11:51 | 05:10:38 | 05:17:22 | 06:06:56 | 06:09:12.30 | 06:09:21.55 | +01:07:41 (18.3%) | 8:22 | 7.2 (81.8%) | ||||
7 | GAWEŁ Julia | 2128 | Crossfit Mokotów | WARSZAWA | K20 | 7 | K 38 | 00:00:19 | 02:09:42 | 03:33:23 | 05:35:15 | 05:41:37 | 06:30:24 | 06:32:17.70 | 06:32:37.20 | +01:30:57 (23.2%) | 8:53 | 6.7 (76.1%) | |||
8 | PODKOWSKA Karolina | 1717 | Silver Wolfs | LUBIN | K20 | 8 | K 52 | 00:00:34 | 02:15:21 | 03:42:04 | 05:50:17 | 05:56:36 | 06:43:56 | 06:46:16.10 | 06:46:50.90 | +01:45:11 (25.9%) | 9:12 | 6.5 (73.9%) | |||
9 | ZAPALSKA Aleksandra | 1856 | Tatra Gang | GRÓJEC | K20 | 9 | K 59 | 00:00:23 | 02:17:42 | 03:47:03 | 05:55:32 | 06:02:22 | 06:49:19 | 06:51:27.55 | 06:51:51.10 | +01:50:11 (26.8%) | 9:19 | 6.4 (72.7%) | |||
10 | DUCH Aleksandra | 2160 | GRÓJEC | K20 | 10 | K 105 | 00:00:27 | 02:32:51 | 04:13:18 | 06:34:45 | 06:41:24 | 07:36:04.80 | 07:36:32.25 | +02:34:52 (33.9%) | 10:20 | 5.8 (65.9%) | |||||
11 | BUNIOWSKA Wiktoria | 1755 | GRANICA | K20 | 11 | K 132 | 00:00:40 | 02:36:53 | 07:00:23 | 07:07:51 | 08:11:35.55 | 08:12:16.50 | +03:10:36 (38.7%) | 11:08 | 5.4 (61.4%) | ||||||
12 | LUBOWIECKA Paulina | 1705 | WARSZAWA | K20 | 12 | K 133 | 00:00:40 | 02:36:54 | 07:00:18 | 07:06:58 | 08:11:36.15 | 08:12:16.55 | +03:10:36 (38.7%) | 11:08 | 5.4 (61.4%) | ||||||
13 | FELCZAK Klaudia | 1741 | SOCHACZEW | K20 | 13 | K 142 | 00:00:59 | 02:33:40 | 04:13:18 | 07:00:24 | 07:08:11 | 08:22:14.80 | 08:23:14.00 | +03:21:34 (40.1%) | 11:23 | 5.3 (60.2%) |
Znaleziono 13 wynik(ów)