Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 43.7 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 995 |
Wystartowało : | 905 |
Nie ukończyło : | 22 |
Ukończyło : | 883 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Short Trail | PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Short Trail - Kobiety | PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Short Trail - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mistrzostwa Polski | Drużyna | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.7km | Bacówka na Obidzy 24.4km | Schronisko pod Durbaszką 35.5km | 43.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MŁYNARCZYK Martyna | 2163 | Hoka Garmin Team | KRAKÓW | K30 | MP | SBG Salco Niepołomice | 00:00:01 | 01:22:20 | 02:09:42 | 03:10:54 | 03:49:52 | |
2 | WILK Katarzyna | 2970 | PLEŚNA | K30 | MP | KS AZS AWF Kraków | 00:00:01 | 01:26:00 | 02:13:41 | 03:16:16 | 03:54:18 | ||
3 | SOLIŃSKA Katarzyna | 2046 | On Running Polska | DRAGANOWA | K30 | MP | KKB MOSiR Krosno | 00:00:02 | 01:22:23 | 02:10:49 | 03:16:06 | 03:57:51 | |
4 | WYLEŻAŁEK Alina | 2468 | Inżynieria Biegania | GLIWICE | K30 | MP | GKS Piast Gliwice | 00:00:03 | 01:32:12 | 02:24:06 | 03:34:08 | 04:18:06 | |
5 | KWIATKOWSKA Kinga | 2680 | Hoka Garmin Team | RADKÓW | K30 | MP | SBG Salco Niepołomice | 00:00:04 | 01:36:31 | 02:27:59 | 03:36:33 | 04:19:23 | |
6 | BAZAN Kinga | 2085 | Tyczynski Triathlon | SOKOLOW MALOPOLSKI | K30 | MP | Wieliszew Heron Team | 00:00:13 | 01:36:27 | 02:30:39 | 03:40:44 | 04:24:12 | |
7 | HORTOBAGYIOVA Eszter | 2990 | ETOS | PODHORIE | K30 | 00:00:12 | 01:38:44 | 02:33:06 | 03:44:29 | 04:26:23 | |||
8 | BEDNARCZYK Magdalena | 2155 | WKS Oleśnica Oleśniczanka / KruczkowskiTeam | STRZEGOM | K30 | MP | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 00:00:04 | 01:31:52 | 02:25:32 | 03:40:24 | 04:28:09 | |
9 | LIPNICKA Marta | 2106 | UltraKotlina Team | JELENIA GÓRA | K30 | 00:00:06 | 01:38:13 | 02:33:22 | 03:46:32 | 04:32:03 | |||
10 | GRZYWACZEWSKA Justyna | 2146 | CITY TRAIL Team | SOPOTNIA WIELKA | K30 | MP | AZS UMCS Lublin | 00:00:03 | 01:35:05 | 02:30:34 | 03:48:43 | 04:37:57 | |
11 | TOMIK Małgorzata | 2161 | NNormal | KRAKÓW | K30 | 00:00:07 | 01:40:06 | 02:38:47 | 04:00:34 | 04:49:50 | |||
12 | DĘBSKA Marta | 2072 | Zielonebieganie.pl | KRYNICA-ZDRÓJ | K30 | 00:00:10 | 01:44:58 | 02:45:10 | 04:07:42 | 04:59:17 | |||
13 | VAIČAITYTĖ Raimonda | 2257 | Wild Souls | VILNIUS | K30 | 00:00:42 | 01:53:12 | 03:00:09 | 04:26:53 | 05:18:11 | |||
14 | SERAPINIENĖ Eglė | 2010 | Wild Souls | VILNIUS | K30 | 00:00:11 | 01:51:15 | 02:59:49 | 04:29:49 | 05:22:41 | |||
15 | PIĄTEK Joanna | 2481 | KATOWICE | K30 | 00:00:19 | 01:54:26 | 02:59:31 | 04:27:38 | 05:24:02 | ||||
16 | MARCZYK Irmina | 2761 | STORM Kraków | KRAKÓW | K30 | 00:00:07 | 01:53:20 | 03:01:56 | 04:29:18 | 05:24:11 | |||
17 | MADAJ Zuzanna | 2025 | Mad&Gold | POZNAŃ | K30 | 00:00:31 | 01:53:12 | 02:59:31 | 04:29:49 | 05:25:12 | |||
18 | FANGOR-GRAB Agata | 2764 | ReShape Runners | GLIWICE | K30 | 00:00:10 | 01:56:31 | 03:04:32 | 04:32:30 | 05:28:03 | |||
19 | KOROWAJ Paula | 2133 | Navigatoria | ZBYCHOWO | K30 | 00:00:30 | 01:57:45 | 03:04:48 | 04:34:25 | 05:30:44 | |||
20 | KACZMAREK Beata | 2524 | Biegam żeby żreć więcej ciastków | BIELSKO-BIAŁA | K30 | 00:00:24 | 01:58:12 | 03:06:35 | 04:37:15 | 05:31:17 | |||
21 | JANCZYK Ewa | 2044 | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 01:54:17 | 03:02:59 | 04:39:30 | 05:39:20 | ||||
22 | KAWIK BARTOSIK Anna | 2294 | Black Hat Team | KRAKÓW | K30 | 00:01:25 | 01:56:28 | 03:05:48 | 04:39:54 | 05:39:41 | |||
23 | BRYSZEWSKA Patrycja | 2197 | Accenture | LODZ | K30 | 00:00:21 | 01:54:51 | 03:07:27 | 04:48:00 | 05:49:23 | |||
24 | SIWAK Natalia | 2747 | UKS lider | SKAWINA | K30 | 00:01:24 | 02:06:12 | 03:23:04 | 04:56:54 | 05:53:10 | |||
25 | RĘKAWEK Paulina | 2733 | Team ZabieganeDni | LIPOWO | K30 | 00:00:41 | 01:56:22 | 03:07:32 | 04:49:08 | 05:53:54 | |||
26 | KURCZ Magdalena | 2739 | KRAKÓW | K30 | 00:01:00 | 02:01:36 | 03:14:49 | 04:56:46 | 05:54:11 | ||||
27 | SŁOMCZYŃSKA Karolina | 2531 | WARSZAWA | K30 | 00:00:16 | 01:53:48 | 03:12:31 | 04:54:50 | 05:56:31 | ||||
28 | BERG Lina | 2028 | Wild Souls | VILNIUS | K30 | 00:00:46 | 02:02:27 | 03:16:27 | 04:58:38 | 05:57:05 | |||
29 | KOLEGOWICZ Klaudia | 2674 | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 02:00:18 | 03:15:55 | 05:57:17 | |||||
30 | CZERNIAK Anna | 2260 | Ruch Izbica / Vege Runners | KRASNYSTAW | K30 | 00:01:23 | 02:08:28 | 03:22:26 | 04:59:52 | 06:02:23 | |||
31 | PODRAZA Klaudia | 2886 | Pędzące Ślimaki | DĘBICA | K30 | 00:00:14 | 02:03:27 | 03:21:36 | 05:05:47 | 06:02:56 | |||
32 | STASIK Monika | 2765 | Infinity Gym Łukasz Szaporów | PROSZOWICE | K30 | 00:00:23 | 02:01:42 | 03:14:42 | 04:58:58 | 06:02:59 | |||
33 | ADAMCZYK Paulina | 2740 | PROSZOWICE | K30 | 00:00:22 | 01:59:28 | 03:13:30 | 04:59:04 | 06:03:00 | ||||
34 | MIKOŁAJEWSKA Zofia | 2012 | ORT | WARSZAWA | K30 | 00:00:16 | 02:02:41 | 03:14:13 | 05:00:59 | 06:04:44 | |||
35 | HŁASKO Anna | 2953 | JÓZEFÓW | K30 | 00:00:35 | 02:03:55 | 03:18:18 | 05:00:44 | 06:05:52 | ||||
36 | DUMSAITE Jurita | 2148 | Wild Souls | VILNIUS | K30 | 00:00:00 | 02:03:11 | 03:23:39 | 05:04:44 | 06:07:55 | |||
37 | MARCINKOWSKA Martyna | 2643 | 42k Pro Team | TYCHY | K30 | 00:00:30 | 02:08:52 | 03:23:55 | 05:07:38 | 06:14:14 | |||
38 | CYRULIK Justyna | 2427 | Krakowski Klub OYAMA | KRAKÓW | K30 | 00:00:35 | 02:09:32 | 03:27:49 | 05:11:35 | 06:14:57 | |||
39 | NORAS Alina | 2103 | Endurance Team | KATOWICE | K30 | 00:01:21 | 02:11:06 | 03:30:44 | 05:16:07 | 06:17:57 | |||
40 | MACHNIK-KAJCA Marta | 2415 | Kajca Runners Club | KRAKÓW | K30 | 00:00:15 | 02:04:02 | 03:17:47 | 05:09:33 | 06:18:19 | |||
41 | SZCZYGIEŁ Agnieszka | 2665 | KRAKÓW | K30 | 00:01:09 | 02:06:37 | 03:27:19 | 05:13:57 | 06:18:29 | ||||
42 | SURLAS Izabela | 2612 | Przedwojewski Team | WROCŁAW | K30 | 00:00:36 | 02:13:11 | 03:32:29 | 05:17:50 | 06:24:05 | |||
43 | MADAJ-GOLDMAN Agata | 2316 | Mad&Gold | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:34 | 02:00:23 | 03:21:47 | 05:15:00 | 06:26:07 | |||
44 | JAKÓBCZAK Sylwia | 2539 | Łódź Kocha Sport | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:18 | 02:09:28 | 03:30:25 | 05:19:27 | 06:27:09 | |||
45 | WNUK-SCARDACCION Agnieszka | 2370 | Znowu w Biegu | KRAKÒW | K30 | 00:00:59 | 02:10:21 | 03:30:54 | 05:20:21 | 06:29:29 | |||
46 | SUMIEC-SZYFNER Katarzyna | 2279 | Zabiegani Mielec | KRAKÓW | K30 | 00:00:37 | 02:12:19 | 03:36:13 | 05:30:31 | 06:33:21 | |||
47 | KUNA Aleksandra | 3321 | Sii Running Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:53 | 02:07:41 | 03:27:29 | 05:32:54 | 06:34:40 | |||
48 | PELCZAR Joanna | 2380 | Trail is our way team | ODRZYKOŃ | K30 | 00:00:14 | 02:06:55 | 03:27:50 | 05:22:25 | 06:37:17 | |||
49 | BOGUSZEWSKA Agata | 2810 | OTWOCK | K30 | 00:01:27 | 02:12:51 | 03:33:17 | 05:26:47 | 06:37:56 | ||||
50 | KURAS Olga | 2546 | NUNEK SPITFIRE | KRAKÓW | K30 | 00:00:59 | 02:13:20 | 03:40:13 | 05:35:01 | 06:40:17 | |||
51 | LECHVÁR Renáta | 2783 | PREŠOV | K30 | 00:00:11 | 02:18:51 | 03:42:43 | 05:43:50 | |||||
52 | CHEŁCHOWSKA Kasia | 2874 | RADKÓW | K30 | 00:00:22 | 02:37:24 | 04:19:17 | ||||||
53 | BINKIEWICZ-KOWALCZYK Agnieszka | 2223 | OSOLA | K30 | 00:00:23 | 02:38:01 | 04:20:24 | 06:32:56 | |||||
54 | SACHA Małgorzata | 2261 | BKB Czarna Perła | STERKOWIEC | K30 | 00:00:34 | 02:22:44 | 04:07:39 | 06:17:07 | ||||
55 | PIOTROWSKA Kamila | 2655 | WROCŁAW | K30 | 00:00:35 | 02:35:01 | 04:27:12 | 07:03:01 | |||||
56 | OSTROWSKA Natalia | 2052 | KRAKÓW | K30 | 00:00:36 | 02:11:00 | 03:39:51 | 05:39:23 | |||||
57 | MEUS Martyna | 2684 | KRAKÓW | K30 | 00:00:36 | 02:11:00 | 03:39:56 | 05:39:21 | |||||
58 | NOWOSIELSKA Magdalena | 2787 | ASICS FrontRunner Poland | WARSZAWA | K30 | 00:00:43 | 02:07:48 | 03:40:03 | 05:42:27 | ||||
59 | RZEŹNICZEK Anna | 2533 | SKLEP TRIATHLONISTY | KOWALEWO POMORSKIE | K30 | 00:00:43 | 02:13:12 | 03:47:54 | 06:06:23 | ||||
60 | BOŻEK Aleksandra | 2929 | Team ZabieganeDni | WARSZAWA | K30 | 00:00:44 | 02:36:33 | 04:16:11 | 06:31:19 | ||||
61 | STAHOVEC Dominika | 2793 | MARAS team | PREŠOV | K30 | 00:00:45 | 02:19:48 | 03:51:22 | 05:47:28 | ||||
62 | CHUDA Joanna | 2759 | POZNAŃ | K30 | 00:00:45 | 02:32:52 | 04:01:25 | 05:56:46 | |||||
63 | DOSKOCZ Nina | 2333 | Biegające Ząbki | ZĄBKI | K30 | 00:00:47 | 02:08:06 | 03:30:53 | 05:36:28 | ||||
64 | CZAPLA Aleksandra | 2090 | PRZECZYCE | K30 | 00:00:53 | 02:16:55 | 03:40:14 | 05:35:56 | |||||
65 | KAŃTOCH Weronika | 2266 | PROJEKT1000UP | REDA | K30 | 00:00:58 | 02:12:48 | 03:38:21 | 05:36:28 | ||||
66 | STERKOWICZ Olga | 2760 | Gnuśniaki | MANIOWY | K30 | 00:00:59 | 02:46:32 | 04:33:24 | 07:03:31 | ||||
67 | WOJEWÓDZKA Anna | 2972 | WOJEWÓDZCY TEAM | WARSZAWA | K30 | 00:01:00 | 02:05:36 | 03:29:56 | 05:35:03 | ||||
68 | WACHOWIAK Anna | 2818 | POZNAŃ | K30 | 00:01:02 | 02:21:36 | 03:54:04 | 05:59:09 | |||||
69 | DAC Agata | 2525 | KRAKÓW | K30 | 00:01:04 | 02:24:34 | 03:42:29 | 05:38:16 | |||||
70 | LEBODA Katarzyna | 2911 | Wild Dogs Team | KATOWICE | K30 | 00:01:10 | 02:12:19 | 03:38:52 | 05:39:47 | ||||
71 | KAWA Wioletta | 2662 | ZALASOWA | K30 | 00:01:10 | 02:24:00 | 03:52:47 | 06:02:36 | |||||
72 | ZWIEROWICZ Agnieszka | 2076 | BRAUNSCHWEIG | K30 | 00:01:14 | 02:38:53 | 04:29:54 | 07:16:27 | |||||
73 | PAWLAK Agnieszka | 2215 | OBORNIKI | K30 | 00:01:15 | 03:08:15 | 04:46:40 | 06:36:05 | |||||
74 | SZCZYGIELSKA Julia | 2002 | Socios Silesia | GLIWICE | K30 | 00:01:18 | 02:41:14 | 04:43:50 | 07:26:35 | ||||
75 | KUBECKA Anna | 2724 | KATOWICE | K30 | 00:01:21 | 02:26:11 | 03:58:37 | 06:05:53 | |||||
76 | KOWALCZYK Magda | 2726 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | K30 | 00:01:25 | 02:13:55 | 03:50:53 | 05:55:30 | ||||
77 | SZYMAŃSKA Kinga | 2281 | Warriors Łódź | ŁÓDŹ | K30 | 00:01:25 | 02:08:20 | 03:36:47 | 05:46:03 | ||||
78 | WÓJCIAK Ewelina | 2899 | RAWA MAZOWIECKA | K30 | 00:01:25 | 02:25:51 | 04:01:12 | 06:03:40 | |||||
79 | SIEKIERA Aleksandra | 2220 | Pura Vida Team | WISŁA | K30 | 00:01:25 | 02:36:47 | 04:14:23 | 06:34:10 | ||||
80 | PRZYBYŁA Eliza | 2337 | IronTeam Tomasz Marcinek | RACIBÓRZ | K30 | 00:01:27 | 02:18:14 | 03:50:04 | 05:54:37 | ||||
81 | BREMER Helena | 2246 | WARSZAWA | K30 | 00:01:29 | 02:25:48 | 04:07:24 | 06:30:22 | |||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
JĘDRZEJEWSKA Aleksandra | 2099 | CTS | WROCLAW | K30 | MP | Świdnicka Grupa Biegowa | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PAWLAK Milena | 2231 | PRZECŁAW | K30 | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 83 wynik(ów)