Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 43.7 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 995 |
Wystartowało : | 905 |
Nie ukończyło : | 22 |
Ukończyło : | 883 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Short Trail | PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Short Trail - Kobiety | PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Short Trail - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mistrzostwa Polski | Drużyna | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.7km | Bacówka na Obidzy 24.4km | Schronisko pod Durbaszką 35.5km | 43.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POCZWARDOWSKI Kamil | 2575 | Szczutowo Biega | SZCZUTOWO | M40 | 00:00:01 | 01:15:13 | 01:57:44 | 02:58:11 | 03:37:29 | |||
2 | PAWŁOWSKI Arkadiusz | 2159 | KOBYŁKA | M40 | 00:00:02 | 01:21:45 | 02:08:48 | 03:10:34 | 03:49:33 | ||||
3 | WERNER Kamil | 2005 | Dziki Bieg | WARSZAWA | M40 | MP | Black Hat Pro Warszawa | 00:00:07 | 01:22:45 | 02:10:41 | 03:16:06 | 03:56:35 | |
4 | BADOWSKI Aleksander | 2784 | AW - SZYBCIEJ - Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:01 | 01:24:57 | 02:14:03 | 03:16:51 | 03:57:29 | |||
5 | MAZAN Piotr | 2452 | Finisz Rymanów | KROSNO | M40 | 00:00:04 | 01:25:24 | 02:14:43 | 03:19:29 | 03:59:45 | |||
6 | TAJCHMAN Jarosław | 2815 | Akademia biegacza Matylda Kowal | RZESZÓW | M40 | 00:00:08 | 01:30:00 | 02:21:25 | 03:32:18 | 04:14:19 | |||
7 | RUSEK Marcin | 2335 | KS Limanowa Forrest | BOCHNIA | M40 | MP | KS Limanowa Forrest | 00:00:05 | 01:31:46 | 02:24:41 | 03:32:34 | 04:14:32 | |
8 | SENDOR Piotr | 2409 | KRAKOW | M40 | 00:00:04 | 01:31:20 | 02:22:59 | 03:32:40 | 04:16:55 | ||||
9 | BRAZAUSKAS Aurimas | 2913 | Wild Souls | VILNIUS | M40 | 00:00:16 | 01:28:58 | 02:21:28 | 03:32:26 | 04:17:47 | |||
10 | BANIAK Marcin | 2624 | G.O.A.T. Team Michałowice | ZERWANA | M40 | 00:00:06 | 01:30:08 | 02:22:42 | 03:33:41 | 04:19:08 | |||
11 | ZAKRZYŃSKI Paweł | 2274 | NOWY TARG | M40 | 00:00:05 | 01:33:58 | 02:25:33 | 03:37:02 | 04:20:59 | ||||
12 | NARWOJSZ Arek | 2074 | Inżynieria Biegania | RYBNIK | M40 | 00:00:10 | 01:35:30 | 02:28:42 | 03:40:40 | 04:23:49 | |||
13 | WOJEWODA Marcin | 4091 | Koło Biega | KOŁO | M40 | 00:00:02 | 01:30:05 | 02:23:30 | 03:36:42 | 04:24:01 | |||
14 | SZCZUREK Dominik | 2989 | KS DALIN Myślenice | MYŚLENICE | M40 | 00:00:11 | 01:34:26 | 02:30:10 | 03:42:52 | 04:29:45 | |||
15 | POLAŃSKI Tomasz | 2762 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:02 | 01:32:19 | 02:31:42 | 03:46:04 | 04:33:38 | ||||
16 | PTAK Mateusz | 2504 | Trail is our way | NIENASZÓW | M40 | 00:00:04 | 01:35:30 | 02:29:47 | 03:46:14 | 04:34:28 | |||
17 | DEMBSKI Paweł | 2185 | Rate My Trail Team PRO | SKÓRZEWO | M40 | 00:00:04 | 01:35:15 | 02:30:25 | 03:47:15 | 04:34:29 | |||
18 | CZUWAJ Andrzej | 2725 | Zadyszka Oświęcim | GROJEC | M40 | 00:00:11 | 01:36:02 | 02:30:13 | 03:46:51 | 04:34:58 | |||
19 | ZIĘBORAK Szymon | 2001 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:34:15 | 02:29:43 | 03:46:04 | 04:37:01 | ||||
20 | STAŃCZAK Szymon | 2832 | STAŃCZAK TEAM | POGÓRZE | M40 | 00:00:08 | 01:37:38 | 02:33:23 | 03:47:27 | 04:37:15 | |||
21 | PAROL Rafal | 2045 | Adidas Runners | WARSZAWA | M40 | 00:00:03 | 01:31:25 | 02:25:25 | 03:44:00 | 04:37:45 | |||
22 | ŁUSZCZAK Kamil | 2956 | Stay Insane | LUBLIN | M40 | 00:00:23 | 01:43:14 | 02:42:08 | 03:54:35 | 04:40:00 | |||
23 | KRZYSZTOŃ Marcin | 2174 | GMP LASY - KRAŚNIK | LASY | M40 | 00:00:13 | 01:38:33 | 02:34:37 | 03:52:54 | 04:40:13 | |||
24 | KAPŁON Piotr | 2719 | Infiniti Gym Łukasz Szaporów | KLIMONTÓW | M40 | 00:00:21 | 01:37:20 | 02:34:06 | 03:53:06 | 04:41:11 | |||
25 | BOSAKIEWICZ Tomasz | 2114 | ZŁOTORYJA | M40 | 00:00:05 | 01:36:08 | 02:34:12 | 03:51:26 | 04:42:17 | ||||
26 | WASIEWICZ Adam | 2243 | Nie mój cyrk, moje Małpy | WARSZAWA | M40 | 00:00:14 | 01:33:47 | 02:30:26 | 03:50:19 | 04:44:35 | |||
27 | OBRAŁ Szymon | 2188 | Bronko Dzik | KRAKÓW | M40 | 00:00:24 | 01:35:54 | 02:34:11 | 03:56:18 | 04:45:14 | |||
28 | PIASECKI Łukasz | 2792 | Zbłaz Team | MIELEC | M40 | 00:00:10 | 01:38:03 | 02:35:31 | 03:57:57 | 04:45:45 | |||
29 | KRUPA Przemysław | 2200 | Stańczak Team | MNICH | M40 | 00:00:14 | 01:36:14 | 02:32:19 | 03:52:38 | 04:45:52 | |||
30 | GARGALOVIČ Ján | 2138 | Čergovrun | SABINOV | M40 | 00:00:40 | 01:40:14 | 02:38:50 | 03:57:59 | 04:47:40 | |||
31 | KURAS Przemysław | 2633 | NUNEK SPITFIRE | KRAKÓW | M40 | 00:00:12 | 01:44:48 | 02:45:29 | 04:06:26 | 04:52:55 | |||
32 | SAJEWSKI Przemek | 2184 | Kalinowski Team | BIAŁYSTOK | M40 | 00:00:05 | 01:39:57 | 02:40:51 | 04:04:01 | 04:53:35 | |||
33 | GALA Grzegorz | 2087 | SCHENKER TECHNOLOGY CENTER RUNNERS | SOCHACZEW | M40 | 00:00:24 | 01:40:46 | 02:41:21 | 04:04:15 | 04:53:55 | |||
34 | KOSTECKI Igor | 2018 | WCHSZT | BRZESKO | M40 | 00:00:29 | 01:39:36 | 02:38:44 | 04:00:06 | 04:54:31 | |||
35 | CZEMERYS Piotr | 2822 | Ruch Izbica | SIENNICA NADOLNA | M40 | 00:00:19 | 01:41:08 | 02:40:52 | 04:03:10 | 04:54:54 | |||
36 | ŻAK Adam | 2813 | KB Lupus Oleśnica | DOBROSZYCE | M40 | 00:00:13 | 01:37:07 | 02:36:31 | 04:02:05 | 04:55:19 | |||
37 | POGORZELSKI Krzysztof | 2975 | ŁysoGórski | NOWA SŁUPIA | M40 | 00:00:09 | 01:40:28 | 02:40:00 | 04:02:32 | 04:56:03 | |||
38 | FLĄDRO Daniel | 2095 | WOKOWICE | M40 | 00:00:07 | 01:37:19 | 02:36:21 | 04:04:06 | 04:56:27 | ||||
39 | SZYBILSKI Daniel | 2225 | DareDevils TT / Tyczyński TT | MICHAŁOWICE | M40 | 00:00:19 | 01:41:03 | 02:40:54 | 04:04:52 | 04:57:52 | |||
40 | WŁODARCZYK Michał | 2290 | EVErRUN | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:00 | 01:42:03 | 02:44:48 | 04:08:30 | 04:58:56 | |||
41 | MINOROWSKI Maciej | 2734 | K.N.N.R. | KRAKÓW | M40 | 00:00:59 | 01:38:58 | 02:37:00 | 04:00:42 | 04:59:05 | |||
42 | DYŚ Paweł | 2286 | LUBLIN | M40 | 00:00:11 | 01:39:08 | 02:39:27 | 04:04:13 | 05:01:19 | ||||
43 | CITUK Grzegorz | 2467 | 42k Pro/Viking Team | TYCHY | M40 | 00:00:23 | 01:44:19 | 02:46:52 | 04:12:44 | 05:05:18 | |||
44 | AGRES Paweł | 2117 | Stay Insane | LUBLIN | M40 | 00:00:54 | 01:44:44 | 02:47:46 | 04:12:38 | 05:05:39 | |||
45 | PRUSAK Piotr | 2788 | Gorący Potok Team | NOWY SĄCZ | M40 | 00:00:02 | 01:34:21 | 02:31:01 | 04:08:11 | 05:06:04 | |||
46 | ZAMBRZYCKI Maciej | 2678 | ReShape Runners | GLIWICE | M40 | 00:00:09 | 01:47:11 | 02:50:36 | 04:15:24 | 05:06:46 | |||
47 | JAREMA Maciej | 2735 | Lokomotiv Majdan | CISNA | M40 | 00:00:59 | 01:45:24 | 02:47:26 | 04:13:43 | 05:08:46 | |||
48 | ANTOŃCZAK Marek | 2391 | Ruch Izbica | ŻÓŁKIEWKA | M40 | 00:00:21 | 01:41:17 | 02:42:18 | 04:15:06 | 05:08:53 | |||
49 | KARCZ Grzegorz | 2888 | Będuska Brygada Biegowa | MYSZKÓW | M40 | 00:00:09 | 01:44:55 | 02:50:11 | 04:19:39 | 05:09:35 | |||
50 | MALINOWSKI Marek | 2282 | UKS Lider Siercza | KRAKÓW | M40 | MP | UKS Lider Siercza | 00:01:22 | 01:49:07 | 02:51:32 | 04:16:52 | 05:10:04 | |
51 | MACIEJEWSKI Rafał | 2615 | CZMOŃ | M40 | 00:01:16 | 01:41:36 | 02:38:54 | 04:10:55 | 05:10:19 | ||||
52 | JASTRZĘBSKI Szymon | 2873 | WROCŁAW / JAWORZNO | M40 | 00:00:05 | 01:43:18 | 02:49:21 | 04:19:18 | 05:11:49 | ||||
53 | KRZESIŃSKI Dariusz | 2667 | Orange Polska | WROCŁAW | M40 | 00:00:17 | 01:42:10 | 02:46:52 | 04:16:50 | 05:11:56 | |||
54 | PILCH Piotr | 2978 | Barania Góra | WISŁA | M40 | 00:00:01 | 01:40:10 | 02:42:18 | 04:09:07 | 05:12:33 | |||
55 | POŁUBOK Kajetan | 2096 | TYCHY | M40 | 00:00:06 | 01:45:17 | 02:49:34 | 04:19:05 | 05:12:37 | ||||
56 | FUKS Szymon | 2502 | McBiegacze | WARSZAWA | M40 | 00:00:13 | 01:44:56 | 02:46:44 | 04:17:43 | 05:13:19 | |||
57 | WÓJTOWICZ Piotr | 2865 | Podium | RZESZÓW | M40 | 00:01:04 | 01:49:55 | 02:52:04 | 04:18:59 | 05:14:50 | |||
58 | SARNIAK Marcin | 2109 | MPK Wybiegania | CISIE | M40 | 00:00:16 | 01:44:33 | 02:48:58 | 04:16:41 | 05:14:58 | |||
59 | KUŚMIERZAK Piotr | 2857 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | LUBLIN | M40 | 00:00:21 | 01:45:14 | 02:48:00 | 04:18:02 | 05:16:55 | |||
60 | BARTOSZ Marek | 2070 | JCI Running Team | KRAKÓW | M40 | 00:00:30 | 01:51:53 | 02:57:23 | 04:24:00 | 05:17:18 | |||
61 | BASĄG Marek | 2962 | KIELCE | M40 | 00:00:28 | 01:49:42 | 02:52:21 | 04:24:39 | 05:19:10 | ||||
62 | KARCZ Tomasz | 2558 | Tealtree.pl | STRZEGOM | M40 | 00:00:03 | 01:44:31 | 02:48:09 | 04:22:11 | 05:19:57 | |||
63 | MIREK Grzegorz | 2963 | KRAKÓW | M40 | 00:00:27 | 01:44:56 | 02:47:45 | 04:22:41 | 05:21:08 | ||||
64 | WOJTAS Piotr | 2301 | Trail Is Our Way | KRAKÓW | M40 | 00:00:18 | 01:48:33 | 02:54:14 | 04:23:13 | 05:21:14 | |||
65 | CZAJKOWSKI Krzysztof | 2704 | POWIERCIE KOLONIA | M40 | 00:00:39 | 01:48:34 | 02:57:39 | 04:25:42 | 05:21:48 | ||||
66 | KORECKI Andrzej | 2777 | Łochowo Trail Team | MUROWANIEC | M40 | MP | UKS Czapla Białe Błota | 00:00:02 | 01:46:01 | 02:48:01 | 04:24:57 | 05:22:51 | |
67 | KUŹMIŃSKI Piotr | 2441 | ABB | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M40 | 00:00:16 | 01:50:33 | 02:53:08 | 04:23:48 | 05:23:03 | |||
68 | FILIPEK Paweł | 2860 | biegusiem.pl / AW - Szybciej Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:11 | 01:39:39 | 02:41:02 | 04:18:35 | 05:23:43 | |||
69 | REIMUS Maciej | 2851 | Aktywni Kociewiacy | SKÓRCZ | M40 | 00:00:12 | 01:47:55 | 02:53:26 | 04:25:32 | 05:23:59 | |||
70 | KORCZ Daniel | 2869 | Tervel Biegacz Górski / besttext.pl | JAWORZNO | M40 | 00:00:06 | 01:42:41 | 02:43:48 | 04:18:46 | 05:24:01 | |||
71 | BRZUSKA Leslaw | 2252 | LODZ | M40 | 00:00:05 | 01:43:54 | 02:50:25 | 04:28:39 | 05:24:52 | ||||
72 | TWARDOWSKI Bartosz | 2398 | IWIERZYCE | M40 | 00:00:06 | 01:46:39 | 02:53:47 | 04:28:18 | 05:27:37 | ||||
73 | WÓJCIK Łukasz | 2056 | NIemce Team / Szybciej Nie dam Rady | LUBLIN | M40 | 00:01:07 | 01:48:03 | 02:56:39 | 04:28:29 | 05:27:42 | |||
74 | KALETA Karol | 2472 | TYCHY | M40 | 00:01:03 | 01:52:27 | 02:59:49 | 04:31:14 | 05:28:05 | ||||
75 | MIŚKIEWICZ Mariusz | 2137 | STAŃCZAK TEAM | MNICH | M40 | 00:00:02 | 01:26:55 | 02:21:14 | 04:02:42 | 05:28:45 | |||
76 | ORŁOWSKI Jakub | 2971 | OTS | WROCŁAW | M40 | 00:00:20 | 01:52:06 | 03:00:01 | 04:34:24 | 05:28:55 | |||
77 | KUKLA Maciej | 2537 | CHORZÓW | M40 | 00:00:19 | 01:42:58 | 02:49:59 | 04:32:21 | 05:31:07 | ||||
78 | PŁAZA Radosław | 2766 | Barunowce | WARSZAWA | M40 | 00:00:17 | 01:49:33 | 02:54:44 | 04:35:50 | 05:32:16 | |||
79 | GRUCELA Przemek | 2303 | Run Loving Animals | RZESZÓW | M40 | 00:00:07 | 01:48:18 | 02:53:49 | 04:32:54 | 05:32:55 | |||
80 | KRUK Tomasz | 2757 | 25-212 | M40 | 00:00:20 | 01:49:10 | 02:57:26 | 04:33:29 | 05:33:14 | ||||
81 | ULIČNÝ Slavomir | 2123 | Cergovrun | SABINOV | M40 | 00:00:44 | 01:50:56 | 02:56:40 | 04:36:06 | 05:33:22 | |||
82 | GALL Rafał | 2982 | RAMASPORT.PL | WARSZAWA | M40 | 00:00:49 | 01:59:17 | 03:06:13 | 04:34:38 | 05:33:40 | |||
83 | KISIECKI Damian | 2230 | Huragan Ligota | TYCHY | M40 | 00:00:31 | 01:53:35 | 02:59:32 | 04:33:08 | 05:33:41 | |||
84 | SZKLARCZYK Dariusz | 2061 | My Endurance Coaching | KRAKÓW | M40 | 00:00:33 | 01:53:08 | 03:01:13 | 04:38:06 | 05:33:44 | |||
85 | WYKA Mariusz | 2552 | Legia | JAWORZNO | M40 | 00:00:51 | 01:45:42 | 02:50:06 | 04:30:07 | 05:34:15 | |||
86 | BARTECKI Tomasz | 2445 | #nima | WROCŁAW | M40 | 00:00:07 | 01:53:08 | 03:01:02 | 04:36:18 | 05:34:37 | |||
87 | BIJATOWSKI Adrian | 2686 | MADA Runners | MÜNCHEN | M40 | 00:00:09 | 01:53:48 | 03:03:04 | 04:38:09 | 05:34:55 | |||
88 | GONDOR Jarosław | 2275 | UKS Lider | LIBERTÓW | M40 | 00:01:20 | 01:54:43 | 03:06:17 | 04:42:12 | 05:35:27 | |||
89 | DĄBROWSKI Łukasz | 2750 | Trekking team ostrowiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:38 | 01:51:53 | 02:58:28 | 04:36:37 | 05:35:35 | |||
90 | GRASELA Ernest | 2912 | Beskidzkie Rysie Running Team | JASŁO | M40 | 00:00:09 | 01:45:06 | 02:50:43 | 04:34:53 | 05:35:44 | |||
91 | WALCZYK Mikołaj | 2456 | Koko go! | KATOWICE | M40 | 00:00:51 | 01:57:37 | 03:06:16 | 04:39:28 | 05:36:24 | |||
92 | JÓZEF Tomasz | 2079 | UltraJózki / TOMOBI | DĄBROWA GÓRNICZA | M40 | 00:00:12 | 01:44:54 | 02:50:22 | 04:37:29 | 05:36:57 | |||
93 | WOCHOWSKI Tomasz | 2008 | PŁOCK | M40 | 00:00:14 | 01:50:05 | 02:58:11 | 04:38:53 | 05:37:10 | ||||
94 | KOWALCZYK Robert | 2951 | Łęczna Biega / CEDRUS TEAM | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:42 | 01:51:23 | 03:02:19 | 04:39:35 | 05:37:28 | |||
95 | RYS Pawel | 2714 | KRAKOW | M40 | 00:01:00 | 01:52:49 | 02:59:49 | 04:41:08 | 05:38:12 | ||||
96 | STOLIŃSKI Przemysław | 2636 | przemekstolinski@o2.pl | OZORKÓW | M40 | 00:00:17 | 01:53:35 | 03:01:24 | 04:38:24 | 05:38:25 | |||
97 | KOŁEK Maciej | 2896 | Lux Med Sports Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:21 | 01:48:54 | 03:04:00 | 04:41:07 | 05:38:31 | |||
98 | SZTYLKO Michał | 2036 | WARSZAWA | M40 | 00:01:17 | 01:52:37 | 02:59:25 | 04:40:59 | 05:40:00 | ||||
99 | ZABRZEWSKI Patryk | 2406 | Klub Wysokogórski Jastrzębie Zdrój | ŻORY | M40 | 00:00:11 | 01:48:44 | 03:02:54 | 04:39:59 | 05:41:37 | |||
100 | PITEK Tomasz | 2556 | 42k Pro Team | ŚWIERCZYNIEC | M40 | 00:00:44 | 01:55:03 | 03:02:37 | 04:41:11 | 05:41:39 | |||
101 | KRZEŚNIAK Karol | 2642 | G.O.A.T. Team Michałowice | ZAGÓRZYCE DWORSKIE | M40 | 00:00:21 | 01:56:56 | 03:09:07 | 04:45:53 | 05:41:54 | |||
102 | SZYMULA Janusz | 2051 | KRAKÓW | M40 | 00:00:20 | 01:55:51 | 03:05:19 | 04:44:20 | 05:42:07 | ||||
103 | KOZYRA Krzysztof | 2988 | Wilk Team | RZESZÓW | M40 | 00:00:37 | 01:53:21 | 03:03:29 | 04:40:42 | 05:42:27 | |||
104 | JASICKI Krzysztof | 2893 | RUNHOGS Tychy | TYCHY | M40 | 00:00:55 | 02:05:39 | 03:16:14 | 04:49:05 | 05:42:36 | |||
105 | GUŁAŚ Daniel | 2297 | Lepiej późno niż wcale | MOTYCZ | M40 | 00:00:22 | 01:52:25 | 03:01:09 | 04:39:44 | 05:42:44 | |||
106 | ŻARNIEWSKI Wojciech | 2170 | Góral z Mazur Running Team | BRWINÓW | M40 | 00:00:19 | 01:56:52 | 03:07:22 | 04:44:18 | 05:42:49 | |||
107 | KOŁODZIEJ Zbigniew | 2460 | Kozice Górskie | KĘTY | M40 | 00:01:01 | 02:05:35 | 03:15:32 | 04:46:42 | 05:42:50 | |||
108 | BARANOWSKI Jacek | 2196 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:32 | 01:49:00 | 02:56:49 | 04:36:41 | 05:43:10 | |||
109 | HETMANCZYK Jakub | 2457 | KATOWICE | M40 | 00:00:49 | 01:56:12 | 03:06:12 | 04:43:15 | 05:43:17 | ||||
110 | KNAP Tomasz | 2737 | CHOLERZYN | M40 | 00:01:00 | 01:54:06 | 03:02:39 | 04:42:58 | 05:43:21 | ||||
111 | KNAPIK Przemyslaw | 2348 | HEINEKEN Krakow / Triwise | KRAKÓW | M40 | 00:00:20 | 01:56:18 | 03:06:48 | 04:41:45 | 05:43:39 | |||
112 | KRAWCZYK Michał | 4098 | WARSZAWA | M40 | 00:00:26 | 01:59:07 | 03:09:05 | 04:47:12 | 05:43:50 | ||||
113 | SOBCZAK Grzegorz | 2276 | ŁOMIANKI | M40 | 00:01:05 | 01:55:40 | 03:09:22 | 04:43:07 | 05:44:23 | ||||
114 | PODOLSKI Marek | 2698 | biegamyrazem.pl | GDYNIA | M40 | 00:00:31 | 01:59:54 | 03:12:37 | 04:47:35 | 05:45:50 | |||
115 | DROŹDZIEL Mariusz | 2985 | WARSZAWA | M40 | 00:00:30 | 01:58:26 | 03:07:48 | 04:45:19 | 05:46:22 | ||||
116 | KOBYLIŃSKI Łukasz | 2463 | KAŁUSZYN | M40 | 00:01:25 | 01:56:17 | 03:06:51 | 04:47:47 | 05:46:22 | ||||
117 | KOSMALA Przemek | 2216 | MarcinSwiercTeam | KRAKÓW | M40 | 00:00:13 | 01:50:39 | 03:01:23 | 04:44:39 | 05:47:14 | |||
118 | MAGDA Łukasz | 2954 | Drużyna Orzecha | GUZÓW | M40 | 00:00:51 | 01:53:52 | 03:08:25 | 04:52:09 | 05:48:06 | |||
119 | KWIATEK Tomasz | 2489 | Czarnkówek Social Running Club | CZARNÓW | M40 | 00:00:32 | 01:57:49 | 03:07:26 | 04:47:25 | 05:49:01 | |||
120 | SALA Pawel | 2183 | Mizuno-Turbacz Team | TENCZYN | M40 | 00:00:07 | 02:04:03 | 03:12:04 | 04:49:25 | 05:49:28 | |||
121 | NALEPA Szymon | 2201 | runningperformance.pl | WARSZAWA | M40 | 00:01:13 | 02:04:37 | 03:18:17 | 04:49:53 | 05:50:33 | |||
122 | PIĄTOŃ Piotr | 2856 | WIELICZKA | M40 | 00:01:23 | 02:05:20 | 03:14:57 | 04:54:25 | 05:51:36 | ||||
123 | RAJNER Krzysztof | 2781 | ULTRA Koszalin | KOSZALIN | M40 | 00:00:29 | 01:59:58 | 03:11:15 | 04:50:27 | 05:52:56 | |||
124 | RUKUSZEWICZ Wawrzyniec | 2477 | Dzikie Grubasy Szatana | WARSZAWA | M40 | 00:00:54 | 01:59:53 | 03:12:20 | 04:55:51 | 05:52:56 | |||
125 | ZAGÓRSKI Krzysztof | 2369 | KS Wino | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:52 | 01:55:44 | 03:07:51 | 04:48:53 | 05:53:02 | |||
126 | JEZIORSKI Zbyszek | 2193 | KRAKÓW | M40 | 00:00:26 | 01:57:59 | 03:13:57 | 04:52:04 | 05:53:05 | ||||
127 | MARUSZAK Artur | 2641 | Józefosław | JÓZEFOSŁAW | M40 | 00:00:43 | 01:51:41 | 03:03:36 | 04:49:57 | 05:53:18 | |||
128 | JAKUBOWSKI Zbyszek | 2293 | ŚWIERCZÓW | M40 | 00:00:21 | 01:54:47 | 03:09:16 | 04:50:47 | 05:53:25 | ||||
129 | SUMIŃSKI Artur | 2207 | KRAKÓW | M40 | 00:00:42 | 02:00:36 | 03:12:53 | 04:52:35 | 05:53:25 | ||||
130 | PAJĄK Marek | 2514 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M40 | 00:00:48 | 01:57:18 | 03:14:51 | 04:59:12 | 05:53:31 | |||
131 | PIVODA Petr | 2663 | Pozdní Sběr | BRNO | M40 | 00:00:35 | 01:58:44 | 03:13:53 | 04:56:44 | 05:53:35 | |||
132 | WALECKI Jarosław | 2288 | PILAWA | M40 | 00:00:24 | 01:52:35 | 03:06:30 | 04:55:59 | 05:54:09 | ||||
133 | SYCHOWSKI Dawid | 2562 | LEGNICA | M40 | 00:00:47 | 01:56:23 | 03:08:38 | 04:51:52 | 05:56:11 | ||||
134 | WESOŁOWSKI Robert | 2372 | Dobra Polska Cebula | GROTNIKI | M40 | 00:00:21 | 01:58:10 | 03:15:38 | 04:56:49 | 05:59:50 | |||
135 | PARZNIEWSKI Maciej | 2709 | Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M40 | 00:00:44 | 01:54:15 | 03:12:20 | 05:00:29 | 06:00:24 | |||
136 | LISIK Wojciech | 2448 | KS WINO | RĄBIEŃ AB | M40 | 00:00:52 | 01:55:45 | 03:10:13 | 04:56:16 | 06:00:42 | |||
137 | MARUT Artur | 2977 | Fitness Freaks | STALOWA WOLA | M40 | 00:01:23 | 02:00:57 | 03:16:20 | 05:01:00 | 06:01:23 | |||
138 | BRODECKI Artur | 2469 | Biegolas Koszalin | KOSZALIN | M40 | 00:00:47 | 02:06:16 | 03:21:39 | 05:02:48 | 06:02:18 | |||
139 | IWANIEC Dariusz | 2330 | Biegolas Koszalin | SIERAKOWO SŁAWIEŃSKIE | M40 | 00:00:42 | 02:06:23 | 03:21:43 | 05:02:39 | 06:02:23 | |||
140 | BACHURSKI Tomasz | 2421 | KB Harcownik/AW-Szybciej | MIŁOSZYCE | M40 | 00:01:03 | 02:02:07 | 03:17:38 | 05:04:04 | 06:04:22 | |||
141 | SOKOŁOWSKI Sławomir | 2299 | Beskid Mały jest Wspaniały | KĘTY | M40 | 00:00:43 | 02:00:54 | 03:14:32 | 04:58:22 | 06:04:43 | |||
142 | JANCZAK Paweł | 2572 | Koło Biega | KOŁO | M40 | 00:00:12 | 01:49:02 | 03:01:50 | 04:59:25 | 06:05:02 | |||
143 | ZAREMBA Justas | 2240 | Wild Souls | VILNIUS | M40 | 00:00:52 | 02:02:55 | 03:19:01 | 05:03:53 | 06:05:03 | |||
144 | KARCZMARCZYK Tomasz | 2032 | WARSZAWA | M40 | 00:01:09 | 01:59:58 | 03:15:13 | 05:02:07 | 06:06:02 | ||||
145 | KLOCH Dawid | 2915 | Mediaflex | WĘGRZCE WIELKIE | M40 | 00:01:09 | 02:00:21 | 03:13:44 | 05:03:08 | 06:06:13 | |||
146 | TEODOROWICZ Sylwester | 2212 | WARSZAWA | M40 | 00:01:17 | 02:06:49 | 03:22:07 | 05:03:32 | 06:08:36 | ||||
147 | BARON Łukasz | 2782 | ZYWIEC | M40 | 00:00:33 | 01:59:02 | 03:17:21 | 05:04:46 | 06:08:55 | ||||
148 | GAJEWSKI Jacek | 2809 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:40 | 02:05:58 | 03:23:32 | 05:09:39 | 06:09:19 | |||
149 | KAJUT Sylwester | 2625 | Aktywni Kociewiacy | WIELBRANDOWO | M40 | 00:01:30 | 01:52:25 | 03:03:00 | 05:05:29 | 06:09:34 | |||
150 | PRZEPERSKI Krzysztof | 2497 | WIELBRANDOWO | M40 | 00:01:31 | 02:06:15 | 03:21:35 | 05:05:54 | 06:09:38 | ||||
151 | JURECZKO Szymon | 2826 | KATOWICE | M40 | 00:00:49 | 02:00:04 | 03:15:11 | 05:03:38 | 06:10:21 | ||||
152 | OSTROWSKI Rafał | 2353 | Aktywnie - Uzależniamy | PŁOCK | M40 | 00:00:24 | 02:03:06 | 03:24:17 | 05:13:35 | 06:11:18 | |||
153 | STOGOWSKI Grzegorz | 2517 | Pendolino Team | CHORZÓW | M40 | 00:00:53 | 01:57:13 | 03:14:40 | 05:06:57 | 06:11:36 | |||
154 | HEWIG Damian | 2557 | Ferox Run Energy | RUDA SLASKA | M40 | 00:00:36 | 02:01:51 | 03:14:10 | 05:03:50 | 06:12:11 | |||
155 | KOZŁOWSKI Daniel | 2354 | Aktywnie Uzależniamy | PŁOCK | M40 | 00:00:24 | 01:58:55 | 03:15:31 | 05:06:37 | 06:13:04 | |||
156 | PRĘDKI Mirosław | 2086 | JASŁO | M40 | 00:01:29 | 02:12:15 | 03:32:52 | 05:14:43 | 06:13:18 | ||||
157 | STASZCZYK Michał | 2846 | BRZESKO | M40 | 00:00:29 | 02:03:48 | 03:21:32 | 05:10:00 | 06:14:18 | ||||
158 | KRZOS Piotr | 2617 | ZABRZE | M40 | 00:01:22 | 02:09:49 | 03:28:24 | 05:10:40 | 06:14:33 | ||||
159 | KUREK Tomasz | 2371 | Opalenicki klub biegacza | PORAŻYN | M40 | 00:01:09 | 02:07:41 | 03:27:08 | 05:13:36 | 06:15:17 | |||
160 | MIROCHA Łukasz | 2366 | Fiu Fiu Team | MUCHARZ | M40 | 00:01:06 | 02:03:30 | 03:28:37 | 05:14:32 | 06:16:43 | |||
161 | KASICA Arkadiusz | 2639 | Międzyrzeckie Gazele | MIĘDZYRZECZ | M40 | 00:00:40 | 01:59:12 | 03:12:28 | 05:09:15 | 06:16:54 | |||
162 | ZEMBATY Marek | 2438 | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | M40 | 00:01:19 | 02:12:37 | 03:27:15 | 05:12:50 | 06:17:09 | ||||
163 | TYLIŃSKI Jacek | 2941 | Słońce Jury | PRZYMILOWICE | M40 | 00:00:25 | 01:56:16 | 03:18:24 | 05:08:09 | 06:17:10 | |||
164 | SZEWCZYK Wiesław | 2979 | Łukowica to My | ŁUKOWICA | M40 | 00:00:10 | 01:57:47 | 03:15:31 | 05:11:44 | 06:20:08 | |||
165 | WIECHETEK Artur | 2550 | STG Warszawa | WARSZAWA | M40 | 00:01:06 | 02:09:07 | 03:31:01 | 05:18:37 | 06:20:44 | |||
166 | PAWLAK Piotr | 2835 | Międzyrzeckie Gazele | MIĘDZYRZECZ | M40 | 00:00:40 | 01:59:12 | 03:12:38 | 05:09:16 | 06:20:48 | |||
167 | SCHULLER Norbert | 2749 | SWEP repre | KOŠICE | M40 | 00:00:25 | 02:04:10 | 03:24:13 | 05:17:00 | 06:22:10 | |||
168 | POPŁAWSKI Przemek | 2855 | KRAKÓW | M40 | 00:01:22 | 02:14:52 | 03:36:50 | 05:24:03 | 06:23:27 | ||||
169 | KOWALSKI Krzysztof | 2209 | 2K | LIBERTÓW | M40 | 00:00:10 | 02:00:06 | 03:22:30 | 05:12:21 | 06:24:11 | |||
170 | MROZOWSKI Paweł | 2165 | Kingrunner | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:04:01 | 03:25:01 | 05:15:50 | 06:24:15 | |||
171 | ZALEWSKI Paweł | 2660 | Ropuch | SKRZESZEW | M40 | 00:01:01 | 02:04:51 | 03:25:14 | 05:23:26 | 06:24:25 | |||
172 | GAJDECKI Tomek | 2166 | Accenture | WARSZAWA | M40 | 00:00:30 | 02:04:58 | 03:23:10 | 05:17:04 | 06:24:36 | |||
173 | KUŁAKOWSKI Dawid | 2490 | Biegolas Koszalin | KOSZALIN | M40 | 00:00:45 | 02:10:52 | 03:33:41 | 05:21:40 | 06:24:38 | |||
174 | PUCHALSKI Tomasz | 2632 | GRUSZCZYN | M40 | 00:01:05 | 02:09:23 | 03:34:18 | 05:25:11 | 06:29:38 | ||||
175 | MANISZEWSKI Mateusz | 2909 | ING Bank Śląski | PRUSZKÓW | M40 | 00:01:02 | 02:09:50 | 03:30:25 | 05:22:07 | 06:29:45 | |||
176 | KOPER Marcin | 2786 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:59:30 | 03:18:28 | 05:21:08 | 06:30:19 | ||||
177 | LIPCZYŃSKI Tomasz | 2343 | Aktywnie Uzależniamy | PŁOCK | M40 | 00:00:25 | 02:04:02 | 03:28:19 | 05:24:30 | 06:31:30 | |||
178 | CHOMA Marek | 2767 | Pędzace Leniwce | REPKI | M40 | 00:01:17 | 02:07:46 | 03:29:26 | 05:27:50 | 06:32:45 | |||
179 | MIKOLAJCZYK Lukasz | 2732 | CZELADŹ | M40 | 00:01:05 | 02:09:49 | 03:29:47 | 05:23:46 | 06:35:10 | ||||
180 | HAŁAS Marcin | 2921 | Team MX Skórcz | SKÓRCZ | M40 | 00:00:14 | 02:02:45 | 03:25:45 | 05:28:49 | 06:35:32 | |||
181 | RASZOWSKI Marek | 2871 | WROCŁAW | M40 | 00:00:41 | 02:05:54 | 03:29:12 | 05:25:18 | 06:36:30 | ||||
182 | WOJEWODA Marcin | 2433 | Koło Biega | KOŁO | M40 | 00:01:04 | 02:12:10 | 03:31:01 | 05:31:13 | 06:36:34 | |||
183 | RUTKOWSKI Artur | 2965 | RYKOWISKO TEAM | WODZYMIN | M40 | 00:00:08 | 02:09:09 | 03:29:39 | 05:21:55 | 06:36:38 | |||
184 | DUTKIEWICZ Leszek | 2519 | KATOWICE | M40 | 00:01:32 | 02:10:13 | 03:32:42 | 05:28:07 | 06:39:43 | ||||
185 | RĄCZKA Piotr | 2521 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M40 | 00:00:50 | 02:12:19 | 03:39:01 | 05:35:56 | 06:40:24 | |||
186 | WARDZYŃSKI Mateusz | 2009 | ŁÓDŹ | M40 | 00:01:13 | 02:13:22 | 03:35:30 | 05:31:56 | 06:40:28 | ||||
187 | MNICH Zbigniew | 2356 | LIPOWO | M40 | 00:00:42 | 02:06:31 | 03:27:40 | 05:25:32 | 06:41:10 | ||||
188 | SERKOWSKI Marcin | 2127 | RCAGG7 | GDYNIA | M40 | 00:00:31 | 02:11:50 | 03:35:18 | 05:27:42 | 06:41:20 | |||
189 | PASIK Tomasz | 2150 | Wolsztyński Klub Biegowy | JUGÓW | M40 | 00:00:00 | 01:23:15 | ||||||
190 | KAMIŃSKI Piotr | 2711 | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:10 | 02:21:06 | 03:44:57 | 05:45:53 | |||||
191 | HOBIK Tomasz | 2559 | SKOCZÓW | M40 | 00:00:11 | 02:28:06 | 04:17:17 | 06:48:18 | |||||
192 | SZCZEPKOWSKI Robert | 2702 | KONOPNICA | M40 | 00:00:20 | 02:28:45 | 04:11:35 | 06:37:29 | |||||
193 | FIC Radoslaw | 2923 | GDYNIA | M40 | 00:00:24 | 02:15:08 | 03:59:33 | 06:21:37 | |||||
194 | MARTONAK Martin | 2748 | KOSICE | M40 | 00:00:26 | 02:06:08 | 03:30:51 | 05:31:13 | |||||
195 | HOBZDA Piotr | 2305 | #myjuzswojezrobili | BYTOM | M40 | 00:00:28 | 02:08:32 | 03:33:07 | 05:36:16 | ||||
196 | SKÓRA Wojciech | 2659 | GAŁKÓW MAŁY | M40 | 00:00:28 | 02:17:27 | 03:47:13 | 05:48:33 | |||||
197 | CZERWONKO Jakub | 2291 | #myjuzswojezrobili | BYTOM, POLAND | M40 | 00:00:29 | 02:15:33 | 03:41:28 | 05:42:37 | ||||
198 | CHOJNACKI Mikolaj | 2547 | Warsaw Run Club | WARSZAWA | M40 | 00:00:30 | 02:09:54 | 03:43:56 | 05:56:50 | ||||
199 | RACIBORSKI Filip | 2480 | WARSZAWA | M40 | 00:00:30 | 02:14:15 | 04:00:49 | 06:29:20 | |||||
200 | SZCZEPAŃSKI Paweł | 2635 | Trailteraphy | WARSZAWA | M40 | 00:00:33 | 02:26:40 | 03:59:17 | 05:55:07 | ||||
201 | WRÓBEL Grzegorz | 2221 | Byle do mety | WARSZAWA | M40 | 00:00:33 | 02:18:17 | 03:49:28 | 05:58:52 | ||||
202 | BARYCZA Bogumił | 2394 | WARSZAWA | M40 | 00:00:33 | 02:02:39 | 03:34:17 | 06:01:30 | |||||
203 | MATRACKI Sebastian | 2603 | Trekking Team Ostrowiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:36 | 02:11:22 | 03:37:13 | 05:40:36 | ||||
204 | BIENIEK Krzysztof | 2849 | Trekking Team Ostrowiec Świętokrzyski | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:37 | 01:59:59 | 03:37:16 | 05:40:43 | ||||
205 | WÓJCICKI Marcin | 2588 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:38 | 02:09:15 | 03:30:40 | 05:33:34 | ||||
206 | PRZYDATEK Tomasz | 2574 | Trekking Team Ostrowiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:38 | 02:30:21 | 04:04:51 | 06:13:41 | ||||
207 | ZWOLIŃSKI Gabriel | 2897 | Huragan Ligota | KATOWICE | M40 | 00:00:39 | 02:23:48 | 04:00:10 | 06:17:58 | ||||
208 | SZMOLOWSKI Grzegorz | 2393 | KilometryZbieramy & MalujeMy Uśmiechy | BYTOM | M40 | 00:00:40 | 02:37:39 | 04:30:12 | 06:56:25 | ||||
209 | GARGALOVIC Marian | 2779 | Čergovrun | SABINOV | M40 | 00:00:43 | 02:10:09 | 03:35:33 | 05:41:41 | ||||
210 | RZEPIŃSKI Łukasz | 2602 | GRONOWO | M40 | 00:00:43 | 02:13:12 | 03:47:56 | 06:06:24 | |||||
211 | TOKARSKI Rafał | 2178 | KRAKÓW | M40 | 00:00:44 | 02:33:28 | 04:13:32 | 06:36:52 | |||||
212 | SZPILA Robert | 2541 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M40 | 00:00:44 | 02:22:28 | 04:05:12 | 06:30:21 | |||||
213 | STAHOVEC Martin | 2794 | MARAS team | PREŠOV | M40 | 00:00:45 | 02:19:49 | 03:51:23 | 05:47:30 | ||||
214 | KUKIEŁA Tomasz | 2325 | Biegolas Koszalin | KOSZALIN | M40 | 00:00:48 | 02:11:02 | 03:38:49 | 05:40:50 | ||||
215 | ZAWADZKI Piotr | 2022 | WARSZAWA | M40 | 00:00:48 | 02:22:50 | 04:03:24 | 06:25:23 | |||||
216 | ŚLACZKA Arkadiusz | 2375 | Finisz Rymanów | KROSNO | M40 | 00:00:49 | 02:20:30 | 03:44:23 | 05:58:53 | ||||
217 | JELEŃ Tomasz | 2500 | TriWise Triathlon Team/AZS AWF Kraków | KRAKÓW | M40 | 00:00:51 | 02:16:01 | 03:43:29 | 05:48:47 | ||||
218 | SOKOŁOWSKI Artur | 2947 | Team ZabieganeDni | OTWOCK | M40 | 00:00:51 | 02:22:57 | 04:00:17 | 06:22:47 | ||||
219 | RZESZOT Łukasz | 2592 | #teamSZÓSTAbe | ĆMIŃSK | M40 | 00:00:52 | 02:19:54 | 03:54:42 | 06:21:41 | ||||
220 | KOZDRÓJ Marcin | 2742 | GRODZISK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:54 | 02:17:41 | 03:43:51 | 05:40:14 | |||||
221 | ADAMCZYK Łukasz | 1436 | 3XL | CZERWONA NIWA-PARCEL | M40 | 00:00:55 | 02:17:47 | 04:13:15 | 06:41:27 | ||||
222 | PAŁKA Łukasz | 2805 | 3XL | ŻYRARDÓW | M40 | 00:00:55 | 02:17:37 | 04:13:24 | 06:41:24 | ||||
223 | BAŚ Mateusz | 3540 | LENIWCE | KRAKÓW | M40 | 00:00:56 | 02:49:27 | ||||||
224 | SULEWSKI Maciej | 2583 | Biegam Bo Lubię Ostrołęka/CrossBox Ostrołęka | OSTROŁĘKA | M40 | 00:00:56 | 02:10:16 | 03:40:06 | 05:38:56 | ||||
225 | PISKORSKI Piotr | 2604 | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | GOLUB-DOBRZYŃ | M40 | 00:00:56 | 02:16:54 | 03:50:53 | 05:57:02 | ||||
226 | NAWROT Łukasz | 2926 | Bieg z Chrystusem | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M40 | 00:00:57 | 02:03:05 | 03:29:13 | 05:40:30 | ||||
227 | BOGDAN Jarosław | 2563 | ZOFIÓWKA | M40 | 00:00:58 | 02:14:06 | 03:45:25 | 05:57:19 | |||||
228 | JĘDRAS Łukasz | 2459 | KRAKÓW | M40 | 00:00:59 | 02:38:15 | 04:21:03 | 06:49:17 | |||||
229 | SWIDER Dominik | 2935 | HalnyTeam | RABKA ZDRÓJ | M40 | 00:01:01 | 02:11:15 | 03:39:44 | 05:41:08 | ||||
230 | HELIOSZ Adam | 2365 | RYBNIK | M40 | 00:01:02 | 02:15:59 | 03:43:26 | 05:53:16 | |||||
231 | OLIŃSKI Paweł | 2040 | POZNAŃ | M40 | 00:01:04 | 02:11:38 | 03:35:16 | 05:36:28 | |||||
232 | PIELECHA Rafał | 2976 | ZACZERNIE | M40 | 00:01:04 | 02:04:20 | 03:32:37 | 05:34:27 | |||||
233 | HEBA Tomasz | 2682 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:01:04 | 02:14:49 | 03:53:40 | 06:12:46 | ||||
234 | MAZUR Łukasz | 2696 | OSTROWIEC ŚW. | M40 | 00:01:05 | 02:14:49 | 03:53:40 | 06:12:34 | |||||
235 | ŚLUSARCZYK Tomek | 3551 | mountain running guides | PIASEK | M40 | 00:01:07 | 02:56:02 | ||||||
236 | LEMBOWICZ Grzegorz | 2808 | Jestem od Romka | POZNAŃ | M40 | 00:01:09 | 02:17:55 | 03:45:54 | 05:42:22 | ||||
237 | JASIŃSKI Krzysztof | 2478 | RUNAWAYS | BOJSZOWY NOWE | M40 | 00:01:09 | 02:07:32 | 03:45:54 | 05:56:14 | ||||
238 | STYPUŁKOWSKI Dariusz | 2479 | RUNAWAYS | BIERUŃ | M40 | 00:01:09 | 02:18:24 | 03:55:36 | 06:12:10 | ||||
239 | KOWALSKI Tomasz | 2390 | KB Pace | WARSZAWA | M40 | 00:01:09 | 02:23:30 | 04:10:51 | 06:27:27 | ||||
240 | ZAWARTOWSKI Dawid | 2363 | MAVERICKS | NOWE OBORZYSKA | M40 | 00:01:10 | 02:10:21 | 03:34:36 | 05:34:22 | ||||
241 | KALINOWSKI Adam | 2033 | WARSZAWA | M40 | 00:01:10 | 02:17:42 | 03:50:27 | 06:05:49 | |||||
242 | MLAK Dariusz | 2903 | TARNOWSKIE GORY | M40 | 00:01:11 | 02:02:53 | 03:26:48 | 05:26:37 | |||||
243 | RYBUS Maciej | 2613 | Grabskiego Team | ZGIERZ | M40 | 00:01:11 | 02:23:58 | 04:03:06 | 06:19:39 | ||||
244 | CIBORSKI Jakub | 2474 | Testerzy gleby | WARSZAWA | M40 | 00:01:11 | 02:29:12 | 04:08:25 | 06:35:54 | ||||
245 | KSIĄŻEK Tomasz | 2837 | RUDA ŚLĄSKA | M40 | 00:01:12 | 02:36:28 | 04:13:10 | 06:29:02 | |||||
246 | ZAPAŚNIK Michał | 2486 | Biegiem po Wino | WARSZAWA | M40 | 00:01:12 | 02:31:06 | 04:09:48 | 06:43:59 | ||||
246 | KIFNER Hubert | 2485 | Biegiem po Wino | WARSZAWA | M40 | 00:01:12 | 02:31:06 | 04:09:52 | 06:43:58 | ||||
248 | ŚMIGIELSKI Marek | 2450 | DOBIESZKÓW | M40 | 00:01:13 | 02:27:54 | 04:04:14 | 06:16:51 | |||||
249 | PIERZCHAŁA Jacek | 2152 | SOSNOWIEC | M40 | 00:01:14 | 02:18:21 | 03:43:56 | 05:52:31 | |||||
250 | BARNAŚ Arkadiusz | 2804 | KRAKÓW | M40 | 00:01:14 | 02:48:20 | 04:32:09 | 06:58:41 | |||||
251 | SZYDŁOWSKI Bogdan | 2590 | 2rowery.com.pl | KRAKÓW | M40 | 00:01:15 | 02:02:51 | 03:29:49 | 05:42:08 | ||||
252 | WAJDOWICZ Ignacy | 2424 | Spróchniali Herkulesi | DĘBOWIEC | M40 | 00:01:15 | 02:24:45 | 04:03:40 | 06:14:03 | ||||
253 | WALASIK Piotr | 2700 | MIŃSK MAZOWIECKI | M40 | 00:01:16 | 02:14:54 | 03:46:11 | 06:13:08 | |||||
254 | ŚLIWOWSKI Marcin | 2317 | Stare Wilki | ZIELONKA | M40 | 00:01:16 | 02:32:28 | 04:39:18 | 06:55:52 | ||||
255 | BERNAT Sebastian | 2272 | Stare Wilki | WARSZAWA | M40 | 00:01:16 | 02:35:59 | 04:26:06 | 07:05:11 | ||||
256 | ŻERKO Marcin | 2222 | OBORNIKI | M40 | 00:01:16 | 03:08:12 | 04:46:46 | 07:18:25 | |||||
257 | MISIOROWSKI Marcin | 2304 | Stare Wilki | WARSZAWA | M40 | 00:01:17 | 02:35:59 | 04:39:11 | 07:13:09 | ||||
258 | MRÓZ Artur | 2776 | Pędzące Leniwce | SOKOŁÓW PODLASKI | M40 | 00:01:19 | 02:18:08 | 04:02:47 | 06:36:05 | ||||
259 | KAŁA Jacek | 2937 | Jacek Team | GLIWICE | M40 | 00:01:20 | 02:23:49 | 04:03:54 | 06:14:50 | ||||
260 | CAGARA Dawid | 2657 | KWIRYNÓW | M40 | 00:01:21 | 02:11:37 | 03:57:30 | 06:22:22 | |||||
261 | PEŁKA Michał | 2250 | KRAKÓW | M40 | 00:01:22 | 02:11:43 | 03:36:42 | 05:50:06 | |||||
262 | NOWAK Karol | 2647 | KIELCE | M40 | 00:01:22 | 02:27:16 | 04:03:59 | 06:18:20 | |||||
263 | CZYŻ Piotr | 2339 | RZĄSKA | M40 | 00:01:24 | 02:22:28 | 03:55:25 | 06:13:42 | |||||
264 | KOŁDYS Łukasz | 2887 | WARSZAWA | M40 | 00:01:25 | 02:18:03 | 03:55:36 | 06:02:16 | |||||
265 | GRINIG Arkadiusz | 2453 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40 | 00:01:28 | 02:19:16 | 03:47:23 | 05:54:49 | |||||
266 | ADAMSKI Marcin | 2118 | LEGIONOWO | M40 | 00:01:28 | 02:29:22 | 04:18:57 | 06:48:33 | |||||
267 | LIPINA Rafał | 2795 | ZABRZE | M40 | 00:01:30 | 02:25:25 | 03:55:29 | 05:58:13 | |||||
268 | ORZEŁ Daniel | 2957 | WARSZAWA | M40 | 00:01:31 | 02:13:01 | 03:40:26 | 05:42:48 | |||||
269 | ORZEŁ Wojciech | 2864 | Dziki z Warszawy | WARSZAWA | M40 | 00:01:31 | 02:14:55 | 03:42:09 | 05:41:56 | ||||
270 | KĘSIK Michał | 2397 | Zdarte Podeszwy | KONIKOWO | M40 | 00:01:31 | 02:23:24 | 03:55:51 | 06:07:20 | ||||
271 | DREWNIAK Krzysztof | 4097 | WARSZAWA | M40 | 00:01:32 | 02:21:49 | 03:55:30 | 05:59:40 | |||||
272 | KASPROWICZ Grzegorz | 2449 | WARSZAWA | M40 | 00:01:32 | 02:29:05 | 04:10:58 | 06:45:18 | |||||
273 | SZYSZKA Michał | 2443 | WARSZAWA | M40 | 00:01:32 | 02:29:06 | 04:11:06 | 06:45:19 | |||||
274 | GWÓŹDŹ Maciej | 2593 | Łojce biegno | KRACZKOWA | M40 | 00:01:33 | 02:21:26 | 03:51:37 | 06:05:02 | ||||
275 | CYRAN Grzegorz | 2591 | Łojce biegno | KRACZKOWA | M40 | 00:01:33 | 02:21:25 | 03:51:40 | 06:05:02 | ||||
276 | LATAŁA Wojciech | 2007 | Leśne Grubasy | KRAKÓW | M40 | 00:01:33 | 02:52:48 | 04:39:48 | 07:14:52 | ||||
277 | KOŚCIUCZUK Łukasz | 2186 | Fundacja Rak'n'Roll | WARSZAWA | M40 | 00:01:35 | 02:16:54 | 03:42:24 | 05:41:37 | ||||
278 | TUREK Przemysław | 2958 | KOLBUSZOWA | M40 | 00:01:35 | 02:40:09 | 04:26:20 | 06:41:40 | |||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
KRAICZICZEK Krzysztof | 2151 | RRunners | PIEKŁO | M40 | DNF | 01:56:14 DNF | 03:02:55 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 279 wynik(ów)