Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 43.7 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 995 |
Wystartowało : | 905 |
Nie ukończyło : | 22 |
Ukończyło : | 883 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Short Trail | PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Short Trail - Kobiety | PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Short Trail - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mistrzostwa Polski | Drużyna | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.7km | Bacówka na Obidzy 24.4km | Schronisko pod Durbaszką 35.5km | 43.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FABIAN Bogusław | 2187 | EVANLITE.COM | PYSKOWICE | M50 | 00:00:02 | 01:31:06 | 02:23:44 | 03:37:41 | 04:23:51 | |||
2 | BRZOZA Adam | 2918 | KW Zakopane | ZAKOPANE | M50 | 00:00:06 | 01:38:01 | 02:33:32 | 03:50:18 | 04:37:32 | |||
3 | ROMPCZ Andrzej | 2876 | Leśna Runda | BORKOWO | M50 | 00:00:10 | 01:36:40 | 02:34:17 | 03:56:23 | 04:46:00 | |||
4 | BADOWSKI Jerzy | 2576 | Tri Amigos | PIASECZNO | M50 | MP | MKS Polonia Warszawa | 00:00:27 | 01:43:20 | 02:44:38 | 04:13:26 | 05:12:02 | |
5 | STAŃCZYK Marek | 2292 | K.S.RYGLICE | RYGLICE | M50 | 00:00:17 | 01:47:15 | 02:47:38 | 04:15:57 | 05:13:32 | |||
6 | SKALSKI Bartosz | 2082 | Łosiowe Błota | WARSZAWA | M50 | 00:00:28 | 01:47:15 | 02:53:08 | 04:23:26 | 05:16:06 | |||
7 | WIEJA Piotr | 2495 | JASIENICA | M50 | 00:00:09 | 01:44:51 | 02:48:07 | 04:18:53 | 05:16:16 | ||||
8 | MRÓZ Rafał | 2465 | TARNÓW | M50 | 00:00:15 | 01:48:22 | 02:54:56 | 04:27:50 | 05:23:57 | ||||
9 | SZNAJDER Jarosław | 2627 | runprogressteam.pl team | DOBCZYCE | M50 | 00:00:18 | 01:45:47 | 02:51:12 | 04:24:53 | 05:26:31 | |||
10 | TURZYŃSKI Sebastian Turzyński | 2713 | Szwajcar | KOŚCIERZYNA | M50 | 00:00:23 | 01:40:47 | 02:48:40 | 04:36:34 | 05:35:06 | |||
11 | LATAK Michał | 2955 | WARSZAWA | M50 | 00:00:32 | 01:50:31 | 03:01:04 | 04:43:24 | 05:44:01 | ||||
12 | WÓŁKIEWICZ Paweł | 2905 | TrailIsOurWay | PRUSZKÓW | M50 | 00:00:20 | 01:58:14 | 03:10:03 | 04:47:00 | 05:44:38 | |||
13 | KIBART Robert | 2494 | WARSZAWA | M50 | 00:00:24 | 01:48:20 | 02:56:57 | 04:46:33 | 05:48:34 | ||||
14 | SZCZEPAŃSKI Marcin | 2359 | Beauty Sport Run | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:28 | 01:55:00 | 03:10:12 | 04:50:27 | 05:49:02 | |||
15 | BRYNDZA Krzysztof | 2309 | MAKÓW PODHALAŃSKI | M50 | 00:01:06 | 02:01:55 | 03:08:54 | 04:48:32 | 05:49:06 | ||||
16 | FIREK Rafał | 2423 | Samolotowy | KRAKÓW | M50 | 00:00:25 | 01:51:57 | 03:03:38 | 04:50:23 | 05:51:12 | |||
17 | BIELECKI Robert | 2545 | KEEN ON RUNNING | BIAŁA PODLASKA | M50 | 00:00:31 | 02:01:38 | 03:14:11 | 04:52:03 | 05:52:09 | |||
18 | WINIAREK Leszek | 2578 | #TeamDKMS | WARSZAWA | M50 | 00:00:11 | 01:56:37 | 03:09:22 | 04:54:17 | 05:53:04 | |||
19 | KOWALSKI Grzegorz | 2881 | PMCG Piaseczno | PIASECZNO | M50 | 00:00:45 | 01:54:01 | 03:09:58 | 04:54:56 | 05:53:29 | |||
20 | SIKORA Grzegorz | 2029 | McBiegacze | KSIĄŻENICE | M50 | 00:01:10 | 02:04:38 | 03:18:49 | 04:59:09 | 05:54:54 | |||
21 | GÓŻAŃSKI Jarosław | 2570 | Łódź Kocha Sport | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:08 | 01:53:49 | 03:04:15 | 04:50:44 | 05:55:52 | |||
22 | NYKA Jan | 2171 | WARSZAWA | M50 | 00:00:24 | 03:07:47 | 04:57:29 | 05:56:08 | |||||
23 | SOBCZYK Adam | 2695 | KIELCE | M50 | 00:00:31 | 01:59:12 | 03:13:07 | 04:55:30 | 05:58:22 | ||||
24 | BETLEJ Mikołaj | 2623 | WROCŁAW | M50 | 00:00:07 | 01:55:14 | 03:13:15 | 04:57:23 | 05:58:37 | ||||
25 | PAWLUCZUK Tomek | 2950 | Wściekłe Pięści Węża | EŁK | M50 | 00:00:14 | 02:00:18 | 03:15:55 | 04:58:25 | 05:59:28 | |||
26 | POGORZELSKI Mariusz | 2870 | KARCZEW | M50 | 00:00:35 | 02:01:31 | 03:16:16 | 05:00:50 | 06:05:28 | ||||
27 | NOWICKI Zbigniew | 2318 | Tri Amigos | GALKOW MALY | M50 | 00:00:28 | 02:12:37 | 03:31:22 | 05:12:39 | 06:14:31 | |||
28 | MARCINIAK Maciej | 2367 | SZRENIAWA | M50 | 00:01:09 | 02:07:26 | 03:27:09 | 05:13:47 | 06:15:10 | ||||
29 | OLBERT Ireneusz | 2863 | PCC ULTRA RUNNERS | BRZEG DOLNY | M50 | 00:00:12 | 01:58:16 | 03:17:34 | 05:10:46 | 06:16:09 | |||
30 | RADECKI Wojciech | 2253 | Niepołomice Biegają | SUŁKÓW | M50 | 00:01:22 | 02:05:43 | 03:15:50 | 05:02:23 | 06:16:33 | |||
31 | VOJVODIK Martin | 2447 | OSTRAVA | M50 | 00:00:54 | 02:08:17 | 03:24:58 | 05:07:04 | 06:16:40 | ||||
32 | SZCZEPAŃSKI Jakub | 2400 | KRAKÓW | M50 | 00:00:07 | 02:06:54 | 03:22:16 | 05:12:24 | 06:17:24 | ||||
33 | JONCZAK Radosław | 2234 | Aktywnie Uzależniamy | PŁOCK | M50 | 00:00:24 | 01:57:03 | 03:15:12 | 05:09:47 | 06:17:55 | |||
34 | GURBOWICZ Jarosław | 2789 | Biegający Tczew | TCZEW | M50 | 00:01:15 | 01:57:40 | 03:18:48 | 05:22:52 | 06:19:32 | |||
35 | WILGAT Adam | 2306 | IMR TEAM | ZĄBKI | M50 | 00:00:17 | 02:08:38 | 03:27:28 | 05:17:56 | 06:26:33 | |||
36 | WOLWOWICZ Zbigniew | 2503 | NOWA DĘBA | M50 | 00:00:38 | 02:07:20 | 03:26:21 | 05:17:43 | 06:27:53 | ||||
37 | RZYSZKIEWICZ Tomasz | 2597 | Pędzące Leniwce | SOKOŁÓW PODLASKI | M50 | 00:01:18 | 02:08:10 | 03:29:36 | 05:27:48 | 06:38:41 | |||
38 | TOKARZ Marcin | 2175 | LIBERTÓW | M50 | 00:00:20 | 02:08:50 | 03:33:53 | 05:26:26 | 06:38:58 | ||||
39 | OLEARCZYK Arkadiusz | 2364 | Biegolas Koszalin | BOBOLICE | M50 | 00:00:49 | 02:10:49 | 03:33:39 | 05:32:33 | 06:39:38 | |||
40 | GODEK Tomasz | 2535 | ZAMOŚĆ | M50 | 00:00:12 | 02:38:26 | 04:28:15 | 06:52:36 | |||||
41 | RADAJEWSKI Arkadiusz | 2825 | Cross Krapkowice | KRAPKOWICE | M50 | 00:00:13 | 02:13:48 | 03:36:25 | 05:32:25 | ||||
42 | WIERBIŁOWICZ Dariusz | 2461 | WARSZAWA | M50 | 00:00:17 | 02:26:19 | 04:27:12 | 07:06:06 | |||||
43 | ZARĘBA Jarosław | 2501 | WARSZAWA | M50 | 00:00:17 | 02:26:19 | 04:27:26 | 07:06:14 | |||||
44 | MILARSKI Andrzej | 2383 | Skawina Biega | SKAWINA | M50 | 00:00:19 | 02:12:33 | 03:46:26 | 06:07:31 | ||||
45 | KĘDZIERSKI Waldemar | 2498 | Podgórz Toruń | PIGŻA | M50 | 00:00:23 | 02:21:23 | 03:53:38 | 06:00:44 | ||||
46 | MICHALAK Sławomir | 2050 | inzynier.eu nosi trailowe botki | PRUSZKÓW | M50 | 00:00:25 | 02:15:33 | 03:41:41 | 05:40:23 | ||||
47 | CHILIMONIUK Paweł | 2890 | PCA Paweł Chilimoniuk Architekt | WARSZAWA | M50 | 00:00:25 | 02:14:36 | 03:35:16 | 05:44:49 | ||||
48 | KRYSZKIEWICZ Tomasz | 2487 | DZIAŁDOWO | M50 | 00:00:25 | 02:22:20 | 03:51:14 | 06:00:55 | |||||
49 | JABŁOŃSKI Michał | 2883 | WARSZAWA | M50 | 00:00:25 | 02:15:42 | 03:52:09 | 06:17:27 | |||||
50 | SZYMANIK Paweł | 2454 | WARSZAWA | M50 | 00:00:26 | 02:31:31 | 04:07:27 | 06:33:55 | |||||
51 | DEREŃ Wojciech | 2536 | TREKKING TEAM OSTROWIEC SW | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M50 | 00:00:39 | 02:17:59 | 03:44:11 | 05:45:35 | ||||
52 | BUTRYN Wojciech | 2346 | KRAKÓW | M50 | 00:00:42 | 02:17:32 | 03:34:36 | 05:30:30 | |||||
53 | SIEDLECKI Stanisław | 2934 | FizjoSport Łęczna | ŁĘCZNA | M50 | 00:00:42 | 02:16:50 | 03:47:59 | 06:17:53 | ||||
54 | ZABDYR Marcin | 3176 | KS Pegaz | CHYLICE | M50 | 00:00:43 | 02:13:12 | 03:42:54 | 05:45:50 | ||||
55 | ALBINIAK Marcin | 2311 | LUBLIN | M50 | 00:00:46 | 02:13:00 | 03:51:24 | 06:16:35 | |||||
56 | SZYMCZAK Zbigniew | 2355 | Biegające Ząbki | ZĄBKI | M50 | 00:00:48 | 02:11:34 | 03:39:54 | 05:46:58 | ||||
57 | STAMM Tomasz | 2959 | POZNAŃ | M50 | 00:00:48 | 02:19:57 | 03:56:56 | 06:00:51 | |||||
58 | NIEPSUJ Maciej Niepsuj | 2248 | WARSZAWA | M50 | 00:00:50 | 02:12:40 | 03:39:44 | 05:28:44 | |||||
59 | NIZIOLEK Marek | 2858 | Zadyszka | ZABORZE | M50 | 00:00:50 | 02:40:40 | 04:22:36 | 06:42:36 | ||||
60 | DUDA Jacek | 2510 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | SIEMIANOWICE SLĄSKIE | M50 | 00:00:52 | 02:13:12 | 03:42:57 | 05:38:13 | ||||
61 | FILAK Lukasz | 2269 | Pulpet | KRAKOW | M50 | 00:01:00 | 02:21:33 | 03:55:48 | 06:19:02 | ||||
62 | KIEŁBUS Mirosław | 2664 | RZESZÓW | M50 | 00:01:03 | 02:22:57 | 03:57:59 | 06:12:21 | |||||
63 | GRABARA Adam | 2907 | ING Bank Śląski | KATOWICE | M50 | 00:01:03 | 02:49:52 | 04:35:51 | 07:00:13 | ||||
64 | TENDAJ Daniel | 2628 | LOMIANKI | M50 | 00:01:06 | 02:21:17 | 03:46:58 | 05:46:52 | |||||
65 | TOMASZKIEWICZ Marek | 2601 | ZĄBKI | M50 | 00:01:08 | 02:11:31 | 03:50:11 | 06:05:00 | |||||
66 | KOZON Krzysztof | 2420 | WARSZAWA | M50 | 00:01:10 | 02:19:37 | 03:49:46 | 05:58:59 | |||||
67 | SEMENIUK Tomasz | 2386 | Grajek Praski | WARSZAWA | M50 | 00:01:18 | 02:29:33 | 04:19:02 | 07:01:22 | ||||
68 | HOŁUJ Andrzej | 2681 | KRAKÓW | M50 | 00:01:19 | 02:22:18 | 04:04:59 | 06:29:08 | |||||
69 | GROCHOWICZ Robert | 2280 | SUTTON | M50 | 00:01:20 | 02:21:35 | 03:59:45 | 06:10:54 | |||||
Przekroczony limit czasu: 09:00:00 | |||||||||||||
70 | SŁAWETA Michał | 2066 | Zwinięte Szyneczki | BYDGOSZCZ | M50 | 00:01:25 | 03:33:52 | 05:44:35 | 09:05:22 | ||||
71 | CHAMIER-GLISZCZYŃSKI Daniel | 2069 | Zwinięte Szyneczki | BYDGOSZCZ | M50 | 00:01:26 | 02:27:51 | 04:17:42 | 07:00:20 | ||||
72 | CIESZYŃSKI Mariusz | 2637 | BEAUTY-STUDIO LOĘBORK | LĘBORK | M50 | 00:01:28 | 02:32:13 | 04:09:34 | 06:32:09 | ||||
73 | STASZEWSKI Pawel | 2062 | Bartosz Gorczyca Team | RADZYMIN | M50 | 00:01:31 | 02:14:24 | 03:35:04 | 05:33:08 | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
WRÓBEL Dariusz | 3082 | Team ZabieganeDni | WARSZAWA | M50 | DNF | 02:51:19 DNF | 05:03:14 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 74 wynik(ów)