Organizator : | Fundacja Strefa Przygód |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Szczawnica |
Dystans : | 43.7 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 995 |
Wystartowało : | 905 |
Nie ukończyło : | 22 |
Ukończyło : | 883 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Short Trail | PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Short Trail - Kobiety | PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim Short Trail - Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mistrzostwa Polski | Drużyna | Czas startu | Schronisko na Przehybie 14.7km | Bacówka na Obidzy 24.4km | Schronisko pod Durbaszką 35.5km | 43.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MATUSZCZAK Rafal | 2097 | Salomon | KRAKÓW | M30 | MP | LLKS Osowa Sień | 00:00:01 | 01:09:10 | 01:48:15 | 02:38:50 | 03:11:31 | |
2 | MALINA Dawid | 2041 | Dynafit / TL ROW Rybnik | RYBNIK | M30 | MP | TL ROW Rybnik | 00:00:01 | 01:10:26 | 01:50:37 | 02:43:00 | 03:15:18 | |
3 | FABIAN Marcel | 2035 | EVANLITE.COM | USTROŃ | M20 | MP | MKS-R Centrum Dzięgielów | 00:00:01 | 01:13:45 | 01:54:29 | 02:49:00 | 03:25:29 | |
4 | MILEWSKI Dominik | 2727 | Rykowisko Team/LaSportiva Polska | PŁOCK | M20 | 00:00:01 | 01:14:55 | 01:57:14 | 02:53:00 | 03:28:52 | |||
5 | SZCZEŚNIEWSKI Miłosz | 2819 | Hoka Garmin Team | DĄBCZE | M30 | MP | SBG Salco Niepołomice | 00:00:01 | 01:14:53 | 01:57:53 | 02:54:23 | 03:30:45 | |
6 | LEŚNIAK Kamil | 2042 | Hoka Garmin Team | TORUŃ | M30 | MP | SBG Salco Niepołomice | 00:00:01 | 01:14:52 | 01:57:25 | 02:54:57 | 03:32:13 | |
7 | MISIAK Bartosz | 2199 | Dynafit Team/ Ultra Trail Academy | STRONIE ŚLĄSKIE | M30 | MP | MUKS SZS Cieszyn | 00:00:01 | 01:15:43 | 01:59:27 | 02:57:24 | 03:34:22 | |
8 | MATYSSEK Karol | 2566 | OdziezDlaMedyka.pl | KATOWICE | M30 | MP | KS Sprint Bielsko-Biała | 00:00:00 | 01:15:12 | 01:59:12 | 02:57:35 | 03:35:32 | |
9 | CZERNIAK Paweł | 2410 | Black Hat Pro | SOSNÓWKA | M30 | MP | Black Hat Pro Warszawa | 00:00:01 | 01:18:14 | 02:02:21 | 03:01:02 | 03:37:08 | |
10 | POCZWARDOWSKI Kamil | 2575 | Szczutowo Biega | SZCZUTOWO | M40 | 00:00:01 | 01:15:13 | 01:57:44 | 02:58:11 | 03:37:29 | |||
11 | SZKOŁUDA Miłosz | 2232 | Biegolas Koszalin | POLANÓW | M30 | MP | UKS Sokół Węgorzewo | 00:00:00 | 01:17:33 | 02:01:39 | 03:00:18 | 03:37:59 | |
12 | KARWACZYŃSKI Roger | 2401 | CodeTwo | JELENIA GÓRA | M30 | MP | GKS Start Długołęka | 00:00:02 | 01:18:13 | 02:02:33 | 03:00:58 | 03:38:24 | |
13 | ŻUCHOWSKI Daniel | 2599 | Hoka Runners Poland | KRAKÓW | M30 | 00:00:01 | 01:18:35 | 02:03:07 | 03:03:44 | 03:41:29 | |||
14 | DOMBROWSKI Maciej | 2129 | ON running | DRAGANOWA | M30 | MP | KKB MOSiR Krosno | 00:00:02 | 01:21:00 | 02:06:52 | 03:05:30 | 03:41:42 | |
15 | ŚWIERC Marcin | 2124 | Buff Team Poland | LISOWICE | M30 | MP | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 00:00:01 | 01:22:14 | 02:06:24 | 03:05:45 | 03:42:05 | |
16 | WOŁĄKIEWICZ Piotr | 2839 | STAŃCZAK TEAM | BIELSKO-BIAŁA | M20 | MP | KS Sprint Bielsko-Biała | 00:00:00 | 01:19:11 | 02:03:26 | 03:03:18 | 03:43:44 | |
17 | GALAS Karol | 2812 | Grupetto Gorlice | GORLICE | M30 | 00:00:03 | 01:20:54 | 02:06:22 | 03:06:58 | 03:46:35 | |||
18 | MASIAREK Maciej | 2141 | KB Sobótka | WROCŁAW | M30 | MP | KB Sobótka | 00:00:03 | 01:20:30 | 02:06:03 | 03:10:02 | 03:47:16 | |
19 | WĄCHAŁA Łukasz | 2104 | STJ KW Kraków | GOŁKOWICE GÓRNE | M30 | 00:00:02 | 01:18:52 | 02:03:17 | 03:05:22 | 03:49:00 | |||
20 | PAWŁOWSKI Arkadiusz | 2159 | KOBYŁKA | M40 | 00:00:02 | 01:21:45 | 02:08:48 | 03:10:34 | 03:49:33 | ||||
21 | KOMRAUS Krzysztof | 2515 | PressGlass - Biegamy i Wspieramy | ŁĄKA | M30 | 00:00:09 | 01:23:09 | 02:10:31 | 03:13:10 | 03:52:20 | |||
22 | RUPIŃSKI Krzysztof | 2078 | WARSZAWA | M30 | 00:00:03 | 01:23:58 | 02:11:13 | 03:13:12 | 03:54:39 | ||||
23 | WERNER Kamil | 2005 | Dziki Bieg | WARSZAWA | M40 | MP | Black Hat Pro Warszawa | 00:00:07 | 01:22:45 | 02:10:41 | 03:16:06 | 03:56:35 | |
24 | BADOWSKI Aleksander | 2784 | AW - SZYBCIEJ - Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:01 | 01:24:57 | 02:14:03 | 03:16:51 | 03:57:29 | |||
25 | SIERADZKI Krzysztof | 2236 | Przedwojewski Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:04 | 01:24:54 | 02:12:52 | 03:16:22 | 03:57:46 | |||
26 | MAZAN Piotr | 2452 | Finisz Rymanów | KROSNO | M40 | 00:00:04 | 01:25:24 | 02:14:43 | 03:19:29 | 03:59:45 | |||
27 | BOROWSKI Kamil | 2426 | ChełmBiega | WILCZOPOLE KOLONIA | M30 | 00:00:04 | 01:22:29 | 02:09:41 | 03:16:52 | 03:59:59 | |||
28 | STAWIŃSKI Michał | 2265 | AW Szybciej Team | TARNOWO PODGÓRNE | M30 | 00:00:04 | 01:22:54 | 02:10:35 | 03:17:12 | 04:00:37 | |||
29 | BRYSZ Michał | 2560 | KRAKÓW | M30 | 00:00:06 | 01:24:55 | 02:14:34 | 03:21:01 | 04:03:26 | ||||
30 | LEŚNIAK Dawid | 2060 | LHO | SANOK | M30 | MP | UltraBies Biegi Górskie Dołżyca | 00:00:04 | 01:24:47 | 02:12:21 | 03:20:26 | 04:03:50 | |
31 | SMOLIŃSKI Marcin | 2803 | StajniakTeam | WROCŁAW | M30 | 00:00:03 | 01:26:05 | 02:14:36 | 03:21:37 | 04:04:35 | |||
32 | BULENDA Bartosz | 2218 | Piździca | RACIBÓRZ | M20 | 00:00:04 | 01:27:35 | 02:17:45 | 03:24:47 | 04:05:13 | |||
33 | GOŁĄB Marek | 2530 | Banda Grudnia | LUBLIN | M30 | MP | MKS Unia Hrubieszów | 00:00:05 | 01:30:03 | 02:20:30 | 03:27:36 | 04:09:12 | |
34 | PIĘKNIK Patryk | 2693 | Trail is our way | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 01:32:02 | 02:23:07 | 03:30:17 | 04:10:37 | |||
35 | LEWANDOWSKI Miłosz | 2499 | EPM | RZESZÓW | M30 | 00:00:02 | 01:25:15 | 02:14:35 | 03:25:44 | 04:11:16 | |||
36 | FICOŃ Szymon | 2437 | SopoTrail | SOPOTNIA WIELKA | M20 | 00:00:07 | 01:27:16 | 02:16:57 | 03:24:49 | 04:11:38 | |||
37 | PAWLIKOWSKI Michał | 2153 | GLICZARÓW DOLNY | M30 | 00:00:05 | 01:27:16 | 02:17:35 | 03:29:08 | 04:13:01 | ||||
38 | KANSY Sebastian | 2756 | KATOWICE | M30 | 00:00:13 | 01:26:30 | 02:17:55 | 03:27:54 | 04:13:12 | ||||
39 | TAJCHMAN Jarosław | 2815 | Akademia biegacza Matylda Kowal | RZESZÓW | M40 | 00:00:08 | 01:30:00 | 02:21:25 | 03:32:18 | 04:14:19 | |||
40 | RUSEK Marcin | 2335 | KS Limanowa Forrest | BOCHNIA | M40 | MP | KS Limanowa Forrest | 00:00:05 | 01:31:46 | 02:24:41 | 03:32:34 | 04:14:32 | |
41 | BIEŃ Przemysław | 2889 | KS Ryglice-Sekcja Biegowa | JONINY | M30 | 00:00:06 | 01:28:36 | 02:19:28 | 03:31:19 | 04:15:24 | |||
42 | VOROBJOV Raimond | 2932 | WILD SOULS | VILNIUS | M30 | 00:00:02 | 01:26:14 | 02:17:54 | 03:28:31 | 04:16:22 | |||
43 | SENDOR Piotr | 2409 | KRAKOW | M40 | 00:00:04 | 01:31:20 | 02:22:59 | 03:32:40 | 04:16:55 | ||||
44 | BRAZAUSKAS Aurimas | 2913 | Wild Souls | VILNIUS | M40 | 00:00:16 | 01:28:58 | 02:21:28 | 03:32:26 | 04:17:47 | |||
45 | KNAP Mateusz | 2173 | DYNAFIT / AW Szybciej | BĘDZIN | M20 | 00:00:02 | 01:24:45 | 02:13:38 | 03:27:26 | 04:17:58 | |||
46 | LANGNER Radosław | 2255 | RMT PRO TEAM | WROCŁAW | M30 | 00:00:05 | 01:31:41 | 02:22:48 | 03:32:18 | 04:18:18 | |||
47 | BANIAK Marcin | 2624 | G.O.A.T. Team Michałowice | ZERWANA | M40 | 00:00:06 | 01:30:08 | 02:22:42 | 03:33:41 | 04:19:08 | |||
48 | WIDUCH Jarek | 2242 | ŚOB | PEWEL ŚLEMIEŃSKA | M30 | 00:00:06 | 01:35:36 | 02:27:05 | 03:37:14 | 04:19:20 | |||
49 | ZAKRZYŃSKI Paweł | 2274 | NOWY TARG | M40 | 00:00:05 | 01:33:58 | 02:25:33 | 03:37:02 | 04:20:59 | ||||
50 | ZYGMUNT Tomasz | 2484 | BorgWarner Running Team | GIEDLAROWA | M20 | 00:00:37 | 01:24:58 | 02:12:08 | 03:27:38 | 04:21:17 | |||
51 | BUNSCH Łukasz | 2126 | KRAKÓW | M30 | 00:00:05 | 01:28:42 | 02:22:09 | 03:34:56 | 04:21:57 | ||||
52 | RACZAK Maciej | 2107 | 42k Pro Team | KATOWICE | M30 | MP | 42k Pro Team Tychy | 00:00:13 | 01:32:06 | 02:22:42 | 03:34:05 | 04:22:07 | |
53 | GAWIN Marek | 2895 | Infinity - Gym | KRAKÓW | M30 | 00:00:02 | 01:28:13 | 02:21:28 | 03:34:12 | 04:22:49 | |||
54 | NIEDŹWIADEK Kamil | 2239 | Giża Team | WARSZAWA | M30 | MP | KS AZS AWF Warszawa | 00:00:05 | 01:28:01 | 02:21:44 | 03:34:21 | 04:22:51 | |
55 | WŁODARCZYK Bartłomiej | 2419 | Inżyniera Biegania / dziaba_runner | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M20 | MP | TL ROW Rybnik | 00:00:03 | 01:34:14 | 02:28:04 | 03:40:38 | 04:23:18 | |
56 | SZKOŁA Paweł | 2073 | Tlenowa Radość Team | BOCHNIA | M30 | 00:00:05 | 01:30:27 | 02:22:19 | 03:33:50 | 04:23:44 | |||
57 | NARWOJSZ Arek | 2074 | Inżynieria Biegania | RYBNIK | M40 | 00:00:10 | 01:35:30 | 02:28:42 | 03:40:40 | 04:23:49 | |||
58 | FABIAN Bogusław | 2187 | EVANLITE.COM | PYSKOWICE | M50 | 00:00:02 | 01:31:06 | 02:23:44 | 03:37:41 | 04:23:51 | |||
59 | WOJEWODA Marcin | 4091 | Koło Biega | KOŁO | M40 | 00:00:02 | 01:30:05 | 02:23:30 | 03:36:42 | 04:24:01 | |||
60 | TOMASIAK Adam | 2414 | Kb Harcownik | JELCZ-LASKOWICE | M20 | 00:00:14 | 01:30:25 | 02:23:41 | 03:36:29 | 04:24:33 | |||
61 | FRĄCKIEWICZ Mateusz | 2691 | BIAŁKA | M30 | 00:00:10 | 01:29:26 | 02:21:38 | 03:37:09 | 04:25:02 | ||||
62 | CZARTOSZEWSKI Szymon | 2396 | CZARTOTEAM | ŁOMŻA | M20 | 00:00:05 | 02:20:08 | 03:36:24 | 04:25:26 | ||||
63 | RUDNICKI Dariusz | 2938 | projekt1000up / PKO Biegajmy Razem | POGÓRZE | M30 | 00:00:57 | 01:39:06 | 02:32:00 | 03:45:10 | 04:29:04 | |||
64 | SZCZUREK Dominik | 2989 | KS DALIN Myślenice | MYŚLENICE | M40 | 00:00:11 | 01:34:26 | 02:30:10 | 03:42:52 | 04:29:45 | |||
65 | STANKIEWICZ Tomasz | 2598 | PLANYBIEGOWE.PL | SREBRNA GÓRA | M30 | 00:00:00 | 03:44:15 | 04:30:48 | |||||
66 | GOLA Daniel | 2026 | Trail is Our Way | GLIWICE | M30 | 00:00:08 | 01:32:53 | 02:28:40 | 03:44:07 | 04:31:06 | |||
67 | GUT Jacek | 2555 | Klub Morsa Słoneczko/ Akademia Biegacza Matylda Kowal | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M30 | 00:00:08 | 01:31:36 | 02:24:41 | 03:40:00 | 04:31:10 | |||
68 | KLUSEK Mateusz | 2543 | Sklep Biegacza Kraków | KRAKÓW | M30 | 00:00:15 | 01:31:16 | 02:24:37 | 03:42:32 | 04:32:07 | |||
69 | POLAŃSKI Tomasz | 2762 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:02 | 01:32:19 | 02:31:42 | 03:46:04 | 04:33:38 | ||||
70 | PTAK Mateusz | 2504 | Trail is our way | NIENASZÓW | M40 | 00:00:04 | 01:35:30 | 02:29:47 | 03:46:14 | 04:34:28 | |||
71 | DEMBSKI Paweł | 2185 | Rate My Trail Team PRO | SKÓRZEWO | M40 | 00:00:04 | 01:35:15 | 02:30:25 | 03:47:15 | 04:34:29 | |||
72 | CZUWAJ Andrzej | 2725 | Zadyszka Oświęcim | GROJEC | M40 | 00:00:11 | 01:36:02 | 02:30:13 | 03:46:51 | 04:34:58 | |||
73 | NEDRYA Artem | 2210 | KOŚCIELISKO | M30 | 00:00:08 | 01:40:39 | 02:36:17 | 03:50:34 | 04:35:21 | ||||
74 | MATYJASZCZYK Kamil | 2416 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | M30 | 00:00:18 | 01:31:50 | 02:26:06 | 03:44:27 | 04:36:11 | |||
75 | ZIĘBORAK Szymon | 2001 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:34:15 | 02:29:43 | 03:46:04 | 04:37:01 | ||||
76 | STAŃCZAK Szymon | 2832 | STAŃCZAK TEAM | POGÓRZE | M40 | 00:00:08 | 01:37:38 | 02:33:23 | 03:47:27 | 04:37:15 | |||
77 | NISZCZOT Dariusz | 2122 | GORLICE | M30 | 00:00:21 | 01:38:38 | 02:34:32 | 03:50:00 | 04:37:16 | ||||
78 | BRZOZA Adam | 2918 | KW Zakopane | ZAKOPANE | M50 | 00:00:06 | 01:38:01 | 02:33:32 | 03:50:18 | 04:37:32 | |||
79 | PAROL Rafal | 2045 | Adidas Runners | WARSZAWA | M40 | 00:00:03 | 01:31:25 | 02:25:25 | 03:44:00 | 04:37:45 | |||
80 | RUDO Jakub | 2229 | Łochowska Grupa Biegowa/ PGB Sportowa Paczka | ŁOCHÓW | M30 | 00:00:27 | 01:32:59 | 02:27:16 | 03:47:09 | 04:38:22 | |||
81 | ZARĘBA Dariusz | 2063 | Gorący Potok Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:04 | 01:32:30 | 02:27:09 | 03:46:28 | 04:38:52 | |||
82 | WRÓBEL Kamil | 2690 | KOŃSKIE | M30 | 00:00:04 | 01:35:36 | 02:32:39 | 03:50:56 | 04:39:26 | ||||
83 | ŁUSZCZAK Kamil | 2956 | Stay Insane | LUBLIN | M40 | 00:00:23 | 01:43:14 | 02:42:08 | 03:54:35 | 04:40:00 | |||
84 | KRZYSZTOŃ Marcin | 2174 | GMP LASY - KRAŚNIK | LASY | M40 | 00:00:13 | 01:38:33 | 02:34:37 | 03:52:54 | 04:40:13 | |||
85 | STACHOWIAK Łukasz | 2649 | Kamil Leśniak TEAM | POZNAŃ | M30 | 00:00:02 | 01:34:49 | 02:29:53 | 03:52:55 | 04:40:36 | |||
86 | BRASSE Krystian | 2214 | KRAKÓW | M30 | 00:00:27 | 01:41:02 | 02:37:28 | 03:54:12 | 04:41:06 | ||||
87 | KAPŁON Piotr | 2719 | Infiniti Gym Łukasz Szaporów | KLIMONTÓW | M40 | 00:00:21 | 01:37:20 | 02:34:06 | 03:53:06 | 04:41:11 | |||
88 | BOSAKIEWICZ Tomasz | 2114 | ZŁOTORYJA | M40 | 00:00:05 | 01:36:08 | 02:34:12 | 03:51:26 | 04:42:17 | ||||
89 | ŻYŁKA Kamil | 2523 | KOBIÓR | M30 | MP | 42k Pro Team Tychy | 00:00:08 | 01:36:31 | 02:31:51 | 03:52:03 | 04:43:47 | ||
90 | WASIEWICZ Adam | 2243 | Nie mój cyrk, moje Małpy | WARSZAWA | M40 | 00:00:14 | 01:33:47 | 02:30:26 | 03:50:19 | 04:44:35 | |||
91 | ZAJĄC Stefan | 2877 | BOGOTA | M30 | 00:00:13 | 01:34:28 | 02:31:59 | 03:52:14 | 04:45:09 | ||||
92 | OBRAŁ Szymon | 2188 | Bronko Dzik | KRAKÓW | M40 | 00:00:24 | 01:35:54 | 02:34:11 | 03:56:18 | 04:45:14 | |||
93 | LIŚKIEWICZ Hubert | 2584 | My Endurance Coaching | MICHAŁÓW | M20 | 00:00:19 | 02:37:20 | 03:56:27 | 04:45:18 | ||||
94 | STASZELIS Krzysztof | 2930 | Poco Loco Adventure | POZNAŃ | M30 | 00:00:08 | 01:39:30 | 02:37:40 | 03:58:05 | 04:45:23 | |||
95 | PIASECKI Łukasz | 2792 | Zbłaz Team | MIELEC | M40 | 00:00:10 | 01:38:03 | 02:35:31 | 03:57:57 | 04:45:45 | |||
96 | KRUPA Przemysław | 2200 | Stańczak Team | MNICH | M40 | 00:00:14 | 01:36:14 | 02:32:19 | 03:52:38 | 04:45:52 | |||
97 | ROMPCZ Andrzej | 2876 | Leśna Runda | BORKOWO | M50 | 00:00:10 | 01:36:40 | 02:34:17 | 03:56:23 | 04:46:00 | |||
98 | PIWOWARSKI Sławomir | 2898 | Samolotowy Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:19 | 01:38:34 | 02:34:35 | 03:52:01 | 04:46:04 | |||
99 | PRZYBYŁA Amadeusz | 2336 | 4Drinki | RACIBÓRZ | M30 | 00:00:10 | 01:38:09 | 02:35:49 | 03:56:22 | 04:46:05 | |||
100 | ZIELIŃSKI Mateusz | 2901 | KRAKÓW | M30 | 00:00:26 | 01:40:55 | 02:39:10 | 03:57:39 | 04:47:13 | ||||
101 | GARGALOVIČ Ján | 2138 | Čergovrun | SABINOV | M40 | 00:00:40 | 01:40:14 | 02:38:50 | 03:57:59 | 04:47:40 | |||
102 | MAJCHRZAK Maciej | 2322 | AW - SZYBCIEJ - Team | WROCŁAW | M30 | 00:00:34 | 01:38:25 | 02:36:58 | 03:58:36 | 04:47:47 | |||
103 | ŚWIERAD Dariusz | 2205 | ASICS FrontRunner | MODLNICZKA | M30 | 00:00:06 | 01:36:42 | 02:33:02 | 03:51:21 | 04:48:37 | |||
104 | DAUKSZO Maciej | 2595 | WARSZAWA | M20 | 00:00:04 | 01:36:17 | 02:36:04 | 03:59:04 | 04:48:42 | ||||
105 | MIKLAS Jarek | 2273 | AW - SZYBCIEJ | GDAŃSK | M30 | Off Road Runners Benefit Systems/ AW - SZYBCIEJ | 00:00:37 | 01:41:52 | 02:38:10 | 03:59:06 | 04:49:17 | ||
106 | SELKE Radosław | 2055 | MORT! | WARSZAWA | M30 | MP | UKS MTE Milanówek | 00:00:04 | 01:33:38 | 02:29:59 | 03:57:33 | 04:49:42 | |
107 | KURAS Przemysław | 2633 | NUNEK SPITFIRE | KRAKÓW | M40 | 00:00:12 | 01:44:48 | 02:45:29 | 04:06:26 | 04:52:55 | |||
108 | ROGOZIŃSKI Łukasz | 2388 | RoadtoDream | KRAKÓW | M30 | 00:00:04 | 01:38:04 | 02:37:04 | 04:03:02 | 04:52:59 | |||
109 | JANIAK Norbert | 2251 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:08 | 01:37:07 | 02:36:40 | 03:59:17 | 04:53:02 | ||||
110 | PACEK Piotr | 2770 | bujtasierataje | STARACHOWICE | M20 | 00:01:06 | 01:41:49 | 02:39:51 | 04:04:54 | 04:53:12 | |||
111 | SAJEWSKI Przemek | 2184 | Kalinowski Team | BIAŁYSTOK | M40 | 00:00:05 | 01:39:57 | 02:40:51 | 04:04:01 | 04:53:35 | |||
112 | DOMERADZKI Grzegorz | 2520 | Biegam żeby żreć więcej ciastków | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:10 | 01:45:44 | 02:45:16 | 04:05:18 | 04:53:55 | |||
113 | GALA Grzegorz | 2087 | SCHENKER TECHNOLOGY CENTER RUNNERS | SOCHACZEW | M40 | 00:00:24 | 01:40:46 | 02:41:21 | 04:04:15 | 04:53:55 | |||
114 | KOSTECKI Igor | 2018 | WCHSZT | BRZESKO | M40 | 00:00:29 | 01:39:36 | 02:38:44 | 04:00:06 | 04:54:31 | |||
115 | STĘSIK Tomasz | 2769 | Wolsztyńska Akademia Biegowa | NOWE TŁOKI | M30 | 00:00:21 | 01:45:26 | 02:45:15 | 04:04:50 | 04:54:42 | |||
116 | ZDUNEK Grzegorz | 2003 | Przedwojewski Team | NOWY BEDOŃ | M30 | 00:00:04 | 01:39:27 | 02:38:46 | 04:04:39 | 04:54:46 | |||
117 | CZEMERYS Piotr | 2822 | Ruch Izbica | SIENNICA NADOLNA | M40 | 00:00:19 | 01:41:08 | 02:40:52 | 04:03:10 | 04:54:54 | |||
118 | PRZYBYSŁAWSKI Dariusz | 2974 | PSZÓW | M30 | 00:00:17 | 01:42:37 | 02:43:18 | 04:05:22 | 04:54:57 | ||||
119 | CALMET Boris | 2402 | Boris tout seul | USSEL | M30 | 00:00:07 | 01:41:29 | 02:42:43 | 04:06:04 | 04:55:14 | |||
120 | ŻAK Adam | 2813 | KB Lupus Oleśnica | DOBROSZYCE | M40 | 00:00:13 | 01:37:07 | 02:36:31 | 04:02:05 | 04:55:19 | |||
121 | POGORZELSKI Krzysztof | 2975 | ŁysoGórski | NOWA SŁUPIA | M40 | 00:00:09 | 01:40:28 | 02:40:00 | 04:02:32 | 04:56:03 | |||
122 | SOLECKI Dominik | 2821 | Swim Tri Rzeszów | STRASZYDLE | M30 | 00:01:09 | 02:45:49 | 04:05:24 | 04:56:09 | ||||
123 | PIETRUCHA Artur | 2168 | Sportowa Krynica | KRYNICA-ZDRÓJ | M30 | 00:00:11 | 01:36:40 | 02:35:24 | 04:01:55 | 04:56:14 | |||
124 | KRAJEWSKI Marcin | 2237 | WROCŁAW | M30 | 00:00:07 | 01:41:12 | 02:42:02 | 04:05:24 | 04:56:22 | ||||
125 | FLĄDRO Daniel | 2095 | WOKOWICE | M40 | 00:00:07 | 01:37:19 | 02:36:21 | 04:04:06 | 04:56:27 | ||||
126 | JANKOWSKI John | 2130 | WARSZAWA | M20 | 00:00:16 | 01:38:57 | 02:37:52 | 04:01:44 | 04:57:10 | ||||
127 | SZYBILSKI Daniel | 2225 | DareDevils TT / Tyczyński TT | MICHAŁOWICE | M40 | 00:00:19 | 01:41:03 | 02:40:54 | 04:04:52 | 04:57:52 | |||
128 | PASTOK Piotr | 2829 | KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu | POZNAŃ | M20 | 00:00:07 | 01:35:55 | 02:35:10 | 04:01:39 | 04:58:02 | |||
129 | WŁODARCZYK Michał | 2290 | EVErRUN | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:00 | 01:42:03 | 02:44:48 | 04:08:30 | 04:58:56 | |||
130 | MINOROWSKI Maciej | 2734 | K.N.N.R. | KRAKÓW | M40 | 00:00:59 | 01:38:58 | 02:37:00 | 04:00:42 | 04:59:05 | |||
131 | RUSIN Krzysztof | 2381 | JUSZCZYN | M30 | 00:00:04 | 01:36:20 | 02:35:33 | 04:02:54 | 04:59:45 | ||||
132 | KOWALCZYK Mateusz | 2768 | Minutka Trail / PGB | STUDZIAN | M30 | 00:00:07 | 01:38:13 | 02:38:50 | 04:10:03 | 04:59:47 | |||
133 | WĘGLEWICZ Maciej | 2847 | Biegolas Koszalin | KOSZALIN | M30 | 00:00:46 | 01:47:48 | 02:48:20 | 04:09:59 | 05:00:08 | |||
134 | MANJURA Tomasz | 2308 | CSC Adventure Academy | CHORZÓW | M30 | 00:00:05 | 01:38:52 | 02:36:16 | 04:04:56 | 05:01:09 | |||
135 | DYŚ Paweł | 2286 | LUBLIN | M40 | 00:00:11 | 01:39:08 | 02:39:27 | 04:04:13 | 05:01:19 | ||||
136 | KOSIERADZKI Łukasz | 2387 | KRAKÓW | M30 | 00:00:12 | 01:44:52 | 02:47:06 | 04:10:20 | 05:01:38 | ||||
137 | SKRZYPCZYK Michał | 2843 | JAWISZOWICE | M30 | 00:00:05 | 01:41:46 | 02:44:21 | 04:10:34 | 05:01:43 | ||||
138 | DYRCZ Dawid | 2249 | Trail Is Our Way | MAKÓW PODHALAŃSKI | M30 | 00:00:09 | 01:46:35 | 02:46:47 | 04:10:55 | 05:03:12 | |||
139 | WÓJCIK Robert | 2455 | 42k Pro Team | TYCHY | M30 | 00:00:28 | 01:43:17 | 02:45:03 | 04:08:33 | 05:03:29 | |||
140 | TAŁANDA Daniel | 2203 | Stopka Pilawa | GARWOLIN | M30 | 00:00:23 | 01:43:58 | 02:49:50 | 04:14:41 | 05:03:55 | |||
141 | PALUCH Tobiasz | 2872 | KS RYGLICE | RYGLICE | M30 | 00:00:16 | 01:47:17 | 02:47:40 | 04:12:58 | 05:04:44 | |||
142 | MEHRENS Stefan | 2331 | WARSZAWA | M30 | 00:00:03 | 01:40:16 | 02:45:23 | 04:14:29 | 05:05:07 | ||||
143 | CITUK Grzegorz | 2467 | 42k Pro/Viking Team | TYCHY | M40 | 00:00:23 | 01:44:19 | 02:46:52 | 04:12:44 | 05:05:18 | |||
144 | AGRES Paweł | 2117 | Stay Insane | LUBLIN | M40 | 00:00:54 | 01:44:44 | 02:47:46 | 04:12:38 | 05:05:39 | |||
145 | PRUSAK Piotr | 2788 | Gorący Potok Team | NOWY SĄCZ | M40 | 00:00:02 | 01:34:21 | 02:31:01 | 04:08:11 | 05:06:04 | |||
146 | WANAT Mateusz | 2594 | Przedwojewski Team | WROCŁAW | M30 | 00:00:36 | 01:45:39 | 02:46:25 | 04:14:06 | 05:06:45 | |||
147 | ZAMBRZYCKI Maciej | 2678 | ReShape Runners | GLIWICE | M40 | 00:00:09 | 01:47:11 | 02:50:36 | 04:15:24 | 05:06:46 | |||
148 | KANIA Marcin | 2842 | #TeamKostera | GLIWICE | M20 | 00:01:03 | 01:47:11 | 02:50:34 | 04:14:32 | 05:07:17 | |||
149 | GOLEC Ireneusz | 2258 | Vege Runners / Ruch Izbica | KRASNYSTAW | M30 | 00:00:19 | 01:41:16 | 02:40:28 | 04:06:58 | 05:07:23 | |||
150 | KMITA Krzysztof | 2436 | KRAKÓW | M30 | 00:00:10 | 01:39:47 | 02:41:01 | 04:11:31 | 05:07:35 | ||||
151 | STAWIARZ Paweł | 2374 | AW SZYBCIEJ TEAM | WROCŁAW | M30 | 00:00:30 | 01:42:32 | 02:45:26 | 04:13:48 | 05:07:40 | |||
152 | SZUKAŁA Michał | 2105 | Hit The Trail | KRAKÓW | M30 | 00:00:05 | 01:35:21 | 02:35:57 | 04:08:02 | 05:07:53 | |||
153 | CIESIELSKI Michał | 2611 | Adidas Runners Warsaw | WARSZAWA | M30 | 00:00:10 | 01:42:52 | 02:45:13 | 04:14:56 | 05:08:06 | |||
154 | JAREMA Maciej | 2735 | Lokomotiv Majdan | CISNA | M40 | 00:00:59 | 01:45:24 | 02:47:26 | 04:13:43 | 05:08:46 | |||
155 | ANTOŃCZAK Marek | 2391 | Ruch Izbica | ŻÓŁKIEWKA | M40 | 00:00:21 | 01:41:17 | 02:42:18 | 04:15:06 | 05:08:53 | |||
156 | KAMIŃSKI Marek | 2710 | M30 | 00:00:13 | 01:48:50 | 02:47:34 | 04:19:16 | 05:09:05 | |||||
157 | KARCZ Grzegorz | 2888 | Będuska Brygada Biegowa | MYSZKÓW | M40 | 00:00:09 | 01:44:55 | 02:50:11 | 04:19:39 | 05:09:35 | |||
158 | STANISŁAWSKI Michał | 2277 | UKS Free Sports Bielsko-Biała | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:08 | 01:49:44 | 02:55:09 | 04:18:30 | 05:09:40 | |||
159 | MALINOWSKI Marek | 2282 | UKS Lider Siercza | KRAKÓW | M40 | MP | UKS Lider Siercza | 00:01:22 | 01:49:07 | 02:51:32 | 04:16:52 | 05:10:04 | |
160 | MACIEJEWSKI Rafał | 2615 | CZMOŃ | M40 | 00:01:16 | 01:41:36 | 02:38:54 | 04:10:55 | 05:10:19 | ||||
161 | GAMROT Filip | 2407 | rrr | NOWY SĄCZ | M30 | 00:00:27 | 01:44:43 | 02:46:55 | 04:18:11 | 05:10:55 | |||
162 | FEDOREK Michał | 2488 | Fedorki | KIELCE | M20 | 00:00:34 | 01:57:14 | 03:01:08 | 04:22:56 | 05:11:02 | |||
163 | MÓJTA Grzegorz | 2075 | Koło biega | KOŁO | M30 | 00:00:10 | 01:43:39 | 02:47:08 | 04:16:13 | 05:11:36 | |||
164 | JASTRZĘBSKI Szymon | 2873 | WROCŁAW / JAWORZNO | M40 | 00:00:05 | 01:43:18 | 02:49:21 | 04:19:18 | 05:11:49 | ||||
165 | HRONOWSKI Kamil | 2444 | OKOCIM | M30 | 00:00:32 | 01:45:37 | 02:51:35 | 04:17:53 | 05:11:55 | ||||
166 | KRZESIŃSKI Dariusz | 2667 | Orange Polska | WROCŁAW | M40 | 00:00:17 | 01:42:10 | 02:46:52 | 04:16:50 | 05:11:56 | |||
167 | BADOWSKI Jerzy | 2576 | Tri Amigos | PIASECZNO | M50 | MP | MKS Polonia Warszawa | 00:00:27 | 01:43:20 | 02:44:38 | 04:13:26 | 05:12:02 | |
168 | PILCH Piotr | 2978 | Barania Góra | WISŁA | M40 | 00:00:01 | 01:40:10 | 02:42:18 | 04:09:07 | 05:12:33 | |||
169 | POŁUBOK Kajetan | 2096 | TYCHY | M40 | 00:00:06 | 01:45:17 | 02:49:34 | 04:19:05 | 05:12:37 | ||||
170 | GIL Maciej | 2132 | AW - SZYBCIEJ - Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:15 | 01:43:08 | 02:47:43 | 04:17:21 | 05:13:02 | |||
171 | FUKS Szymon | 2502 | McBiegacze | WARSZAWA | M40 | 00:00:13 | 01:44:56 | 02:46:44 | 04:17:43 | 05:13:19 | |||
172 | ANIOŁEK Michał | 2705 | WARSZAWA | M30 | 00:00:29 | 01:47:57 | 02:51:08 | 04:20:16 | 05:13:29 | ||||
173 | GEDIMINAS Valerijus | 2626 | Wild Souls | VILNIUS | M30 | 00:00:17 | 01:43:07 | 02:44:23 | 04:19:52 | 05:13:31 | |||
174 | STAŃCZYK Marek | 2292 | K.S.RYGLICE | RYGLICE | M50 | 00:00:17 | 01:47:15 | 02:47:38 | 04:15:57 | 05:13:32 | |||
175 | WÓJTOWICZ Piotr | 2865 | Podium | RZESZÓW | M40 | 00:01:04 | 01:49:55 | 02:52:04 | 04:18:59 | 05:14:50 | |||
176 | SARNIAK Marcin | 2109 | MPK Wybiegania | CISIE | M40 | 00:00:16 | 01:44:33 | 02:48:58 | 04:16:41 | 05:14:58 | |||
177 | SKALSKI Bartosz | 2082 | Łosiowe Błota | WARSZAWA | M50 | 00:00:28 | 01:47:15 | 02:53:08 | 04:23:26 | 05:16:06 | |||
178 | WIEJA Piotr | 2495 | JASIENICA | M50 | 00:00:09 | 01:44:51 | 02:48:07 | 04:18:53 | 05:16:16 | ||||
179 | KUŚMIERZAK Piotr | 2857 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | LUBLIN | M40 | 00:00:21 | 01:45:14 | 02:48:00 | 04:18:02 | 05:16:55 | |||
180 | KAŁKOWSKI Roman | 2685 | WROCŁAW | M30 | 00:00:13 | 01:49:30 | 02:54:05 | 04:22:59 | 05:17:17 | ||||
181 | BARTOSZ Marek | 2070 | JCI Running Team | KRAKÓW | M40 | 00:00:30 | 01:51:53 | 02:57:23 | 04:24:00 | 05:17:18 | |||
182 | RZADKOSZ Wojciech | 2483 | BIAŁY DUNAJEC | M30 | 00:00:09 | 01:42:34 | 02:45:31 | 04:18:23 | 05:18:05 | ||||
183 | MIŁOŚ Grzegorz | 2919 | WYSOKA STRZYŻOWSKA | M30 | 00:00:13 | 01:56:53 | 03:06:03 | 04:27:54 | 05:18:38 | ||||
184 | BASĄG Marek | 2962 | KIELCE | M40 | 00:00:28 | 01:49:42 | 02:52:21 | 04:24:39 | 05:19:10 | ||||
185 | KARCZ Tomasz | 2558 | Tealtree.pl | STRZEGOM | M40 | 00:00:03 | 01:44:31 | 02:48:09 | 04:22:11 | 05:19:57 | |||
186 | MIREK Grzegorz | 2963 | KRAKÓW | M40 | 00:00:27 | 01:44:56 | 02:47:45 | 04:22:41 | 05:21:08 | ||||
187 | WOJTAS Piotr | 2301 | Trail Is Our Way | KRAKÓW | M40 | 00:00:18 | 01:48:33 | 02:54:14 | 04:23:13 | 05:21:14 | |||
188 | JANCZY Grzegorz | 2736 | Gnuśniak Pospolity | MANIOWY | M30 | 00:00:59 | 01:49:34 | 02:54:43 | 04:25:21 | 05:21:45 | |||
189 | CZAJKOWSKI Krzysztof | 2704 | POWIERCIE KOLONIA | M40 | 00:00:39 | 01:48:34 | 02:57:39 | 04:25:42 | 05:21:48 | ||||
190 | KIBART Antoni | 2567 | WARSZAWA | M20 | 00:00:23 | 01:44:41 | 02:47:46 | 04:23:40 | 05:22:14 | ||||
191 | KORECKI Andrzej | 2777 | Łochowo Trail Team | MUROWANIEC | M40 | MP | UKS Czapla Białe Błota | 00:00:02 | 01:46:01 | 02:48:01 | 04:24:57 | 05:22:51 | |
192 | KUŹMIŃSKI Piotr | 2441 | ABB | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M40 | 00:00:16 | 01:50:33 | 02:53:08 | 04:23:48 | 05:23:03 | |||
193 | GŁOWACKI Paweł | 2004 | LUBLIN | M30 | 00:01:13 | 01:51:20 | 02:56:12 | 04:30:50 | 05:23:23 | ||||
194 | FILIPEK Paweł | 2860 | biegusiem.pl / AW - Szybciej Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:11 | 01:39:39 | 02:41:02 | 04:18:35 | 05:23:43 | |||
195 | GIERS Michał | 2618 | MIŃSK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:09 | 01:49:16 | 02:53:53 | 04:26:23 | 05:23:49 | ||||
196 | MRÓZ Rafał | 2465 | TARNÓW | M50 | 00:00:15 | 01:48:22 | 02:54:56 | 04:27:50 | 05:23:57 | ||||
197 | REIMUS Maciej | 2851 | Aktywni Kociewiacy | SKÓRCZ | M40 | 00:00:12 | 01:47:55 | 02:53:26 | 04:25:32 | 05:23:59 | |||
198 | KORCZ Daniel | 2869 | Tervel Biegacz Górski / besttext.pl | JAWORZNO | M40 | 00:00:06 | 01:42:41 | 02:43:48 | 04:18:46 | 05:24:01 | |||
199 | BRZUSKA Leslaw | 2252 | LODZ | M40 | 00:00:05 | 01:43:54 | 02:50:25 | 04:28:39 | 05:24:52 | ||||
200 | KLUZ Marcin | 2518 | PRO-RUN Wrocław | WROCŁAW | M30 | 00:00:19 | 01:46:31 | 02:51:21 | 04:25:23 | 05:24:58 | |||
201 | KROBICKI Bartek | 2565 | KRAKÓW | M30 | 00:00:59 | 01:52:06 | 02:58:19 | 04:27:09 | 05:25:18 | ||||
202 | SZURA Bartłomiej | 2738 | PIWNICZNA ZDRÓJ | M20 | 00:00:56 | 01:57:10 | 03:04:40 | 04:34:46 | 05:25:30 | ||||
203 | BURDA Jarosław | 2177 | Rakoń Warriors | KRAKÓW | M30 | 00:00:32 | 01:53:50 | 02:58:41 | 04:29:14 | 05:25:56 | |||
204 | SOWIAR Maciej | 2949 | KRAKÓW | M20 | 00:00:16 | 01:59:12 | 03:08:13 | 04:36:27 | 05:26:09 | ||||
205 | SOŁTYSIK Mateusz | 2838 | POSADA GÓRNA | M20 | 00:00:09 | 01:46:24 | 02:51:59 | 04:28:14 | 05:26:14 | ||||
206 | SZNAJDER Jarosław | 2627 | runprogressteam.pl team | DOBCZYCE | M50 | 00:00:18 | 01:45:47 | 02:51:12 | 04:24:53 | 05:26:31 | |||
207 | SZWAJKA Jakub | 2862 | SZWAJKOZA ZAJEBIOZA | WROCŁAW | M20 | 00:00:53 | 01:51:46 | 02:57:11 | 04:29:50 | 05:26:40 | |||
208 | TWARDOWSKI Bartosz | 2398 | IWIERZYCE | M40 | 00:00:06 | 01:46:39 | 02:53:47 | 04:28:18 | 05:27:37 | ||||
209 | WÓJCIK Łukasz | 2056 | NIemce Team / Szybciej Nie dam Rady | LUBLIN | M40 | 00:01:07 | 01:48:03 | 02:56:39 | 04:28:29 | 05:27:42 | |||
210 | KALETA Karol | 2472 | TYCHY | M40 | 00:01:03 | 01:52:27 | 02:59:49 | 04:31:14 | 05:28:05 | ||||
211 | MIŚKIEWICZ Mariusz | 2137 | STAŃCZAK TEAM | MNICH | M40 | 00:00:02 | 01:26:55 | 02:21:14 | 04:02:42 | 05:28:45 | |||
212 | ORŁOWSKI Jakub | 2971 | OTS | WROCŁAW | M40 | 00:00:20 | 01:52:06 | 03:00:01 | 04:34:24 | 05:28:55 | |||
213 | ŚLEPIAK Adam | 2902 | Stajnia Balona | NOWY SĄCZ | M30 | 00:00:12 | 01:49:13 | 02:52:31 | 04:28:39 | 05:29:23 | |||
214 | GĘCA Dawid | 2031 | NIEDRZWICA DUŻA | M20 | 00:00:03 | 01:38:42 | 02:43:19 | 04:35:28 | 05:29:48 | ||||
215 | SKWAREK Marcin | 2065 | smashing pĄpkins | WARSZAWA | M30 | 00:00:47 | 01:50:58 | 02:57:30 | 04:29:45 | 05:29:52 | |||
216 | KUKLA Maciej | 2537 | CHORZÓW | M40 | 00:00:19 | 01:42:58 | 02:49:59 | 04:32:21 | 05:31:07 | ||||
217 | SZKODZIAK Mateusz | 2894 | CZERWIONKA | M30 | 00:01:10 | 01:59:38 | 03:08:33 | 04:40:15 | 05:31:50 | ||||
218 | PŁAZA Radosław | 2766 | Barunowce | WARSZAWA | M40 | 00:00:17 | 01:49:33 | 02:54:44 | 04:35:50 | 05:32:16 | |||
219 | MARCIŃSKI Łukasz | 2125 | WARSZAWA | M30 | 00:00:12 | 01:50:44 | 02:58:47 | 04:36:13 | 05:32:37 | ||||
220 | LUŹNIAK Damian | 2195 | SCI Górscy Entuzjaści | POGWIZDÓW | M30 | 00:00:08 | 01:51:08 | 03:00:06 | 04:37:39 | 05:32:51 | |||
221 | GRUCELA Przemek | 2303 | Run Loving Animals | RZESZÓW | M40 | 00:00:07 | 01:48:18 | 02:53:49 | 04:32:54 | 05:32:55 | |||
222 | KRUK Tomasz | 2757 | 25-212 | M40 | 00:00:20 | 01:49:10 | 02:57:26 | 04:33:29 | 05:33:14 | ||||
223 | ULIČNÝ Slavomir | 2123 | Cergovrun | SABINOV | M40 | 00:00:44 | 01:50:56 | 02:56:40 | 04:36:06 | 05:33:22 | |||
224 | GALL Rafał | 2982 | RAMASPORT.PL | WARSZAWA | M40 | 00:00:49 | 01:59:17 | 03:06:13 | 04:34:38 | 05:33:40 | |||
225 | KISIECKI Damian | 2230 | Huragan Ligota | TYCHY | M40 | 00:00:31 | 01:53:35 | 02:59:32 | 04:33:08 | 05:33:41 | |||
226 | SZKLARCZYK Dariusz | 2061 | My Endurance Coaching | KRAKÓW | M40 | 00:00:33 | 01:53:08 | 03:01:13 | 04:38:06 | 05:33:44 | |||
227 | SMACZNY Bartłomiej | 2054 | WTM | MIELEC | M30 | 00:00:38 | 01:52:55 | 03:00:02 | 04:37:11 | 05:33:57 | |||
228 | WILAMOWSKI Bartłomiej | 2362 | Zostać Ultrasem | PŁOCK | M30 | 00:00:33 | 01:55:57 | 03:04:10 | 04:37:26 | 05:34:11 | |||
229 | WYKA Mariusz | 2552 | Legia | JAWORZNO | M40 | 00:00:51 | 01:45:42 | 02:50:06 | 04:30:07 | 05:34:15 | |||
230 | BARTECKI Tomasz | 2445 | #nima | WROCŁAW | M40 | 00:00:07 | 01:53:08 | 03:01:02 | 04:36:18 | 05:34:37 | |||
231 | ZABROCKI Szymon | 2342 | CZERSK | M20 | 00:01:17 | 01:50:00 | 02:54:09 | 04:35:41 | 05:34:40 | ||||
232 | BIJATOWSKI Adrian | 2686 | MADA Runners | MÜNCHEN | M40 | 00:00:09 | 01:53:48 | 03:03:04 | 04:38:09 | 05:34:55 | |||
233 | TURZYŃSKI Sebastian Turzyński | 2713 | Szwajcar | KOŚCIERZYNA | M50 | 00:00:23 | 01:40:47 | 02:48:40 | 04:36:34 | 05:35:06 | |||
234 | MARCINKOWSKI Maciej | 2596 | MM Run Team | TYCHY | M30 | 00:00:33 | 01:50:00 | 02:59:05 | 04:37:18 | 05:35:13 | |||
235 | NIESZPOREK Adam | 2491 | INTO THE WILD | SZCZECIN | M30 | 00:00:11 | 01:45:51 | 02:54:01 | 04:36:02 | 05:35:14 | |||
236 | FRENTZEL Bartosz | 2699 | WARSZAWA | M20 | 00:00:49 | 01:50:25 | 02:57:26 | 04:35:00 | 05:35:21 | ||||
237 | GONDOR Jarosław | 2275 | UKS Lider | LIBERTÓW | M40 | 00:01:20 | 01:54:43 | 03:06:17 | 04:42:12 | 05:35:27 | |||
238 | OGNIEWSKI Marcin | 2880 | WATAHA | WARSZAWA | M30 | 00:00:16 | 01:49:38 | 02:57:44 | 04:33:38 | 05:35:35 | |||
239 | DĄBROWSKI Łukasz | 2750 | Trekking team ostrowiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:38 | 01:51:53 | 02:58:28 | 04:36:37 | 05:35:35 | |||
240 | GRASELA Ernest | 2912 | Beskidzkie Rysie Running Team | JASŁO | M40 | 00:00:09 | 01:45:06 | 02:50:43 | 04:34:53 | 05:35:44 | |||
241 | AVERIN Pavel | 2669 | WARSZAWA | M30 | 00:00:28 | 01:47:52 | 02:58:21 | 04:36:12 | 05:36:15 | ||||
242 | CZOPUR Paweł | 2377 | Dream Team | MORAWICA | M30 | 00:00:41 | 01:50:50 | 03:00:38 | 04:36:23 | 05:36:23 | |||
243 | WALCZYK Mikołaj | 2456 | Koko go! | KATOWICE | M40 | 00:00:51 | 01:57:37 | 03:06:16 | 04:39:28 | 05:36:24 | |||
244 | RÓG Krzysiek | 2773 | Zbłaz team | IWIERZYCE | M30 | 00:00:10 | 01:47:31 | 02:58:44 | 04:40:05 | 05:36:27 | |||
245 | BIERNAT Mateusz | 2827 | KATOWICE | M30 | 00:00:19 | 01:54:28 | 03:05:31 | 04:42:29 | 05:36:36 | ||||
246 | PERNAL Maciej | 2751 | RZESZÓW | M30 | 00:00:36 | 01:50:31 | 03:01:12 | 04:39:25 | 05:36:40 | ||||
247 | GILOWSKI Kamil | 2408 | UKS Free Sports Bielsko-Biała | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:07 | 01:49:44 | 02:56:13 | 04:39:57 | 05:36:57 | |||
248 | JÓZEF Tomasz | 2079 | UltraJózki / TOMOBI | DĄBROWA GÓRNICZA | M40 | 00:00:12 | 01:44:54 | 02:50:22 | 04:37:29 | 05:36:57 | |||
249 | TOKARCZYK Tomasz | 2014 | NONE | JAWORZE | M30 | 00:00:36 | 01:52:21 | 03:01:03 | 04:35:55 | 05:37:00 | |||
250 | CHOCHOROWSKI Łukasz | 2351 | SUP Kultura Kraków | KRAKÓW | M30 | 00:00:58 | 01:50:23 | 02:58:21 | 04:35:21 | 05:37:09 | |||
251 | WOCHOWSKI Tomasz | 2008 | PŁOCK | M40 | 00:00:14 | 01:50:05 | 02:58:11 | 04:38:53 | 05:37:10 | ||||
252 | ŁADNO Paweł | 2692 | We Run Clan | WARSZAWA | M30 | 00:00:22 | 01:48:08 | 02:54:08 | 04:41:36 | 05:37:28 | |||
253 | KOWALCZYK Robert | 2951 | Łęczna Biega / CEDRUS TEAM | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:42 | 01:51:23 | 03:02:19 | 04:39:35 | 05:37:28 | |||
254 | RYS Pawel | 2714 | KRAKOW | M40 | 00:01:00 | 01:52:49 | 02:59:49 | 04:41:08 | 05:38:12 | ||||
255 | STOLIŃSKI Przemysław | 2636 | przemekstolinski@o2.pl | OZORKÓW | M40 | 00:00:17 | 01:53:35 | 03:01:24 | 04:38:24 | 05:38:25 | |||
256 | KOŁEK Maciej | 2896 | Lux Med Sports Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:21 | 01:48:54 | 03:04:00 | 04:41:07 | 05:38:31 | |||
257 | SZTYLKO Michał | 2036 | WARSZAWA | M40 | 00:01:17 | 01:52:37 | 02:59:25 | 04:40:59 | 05:40:00 | ||||
258 | STRASZEK Piotr | 2589 | GLIWICE | M30 | 00:00:27 | 01:47:35 | 02:55:02 | 04:37:21 | 05:40:37 | ||||
259 | DĄBROWSKI Andrzej | 2638 | ŁOMIANKI | M30 | 00:01:07 | 01:59:26 | 03:09:42 | 04:44:35 | 05:40:48 | ||||
260 | MADYCKI Jerzy | 2802 | GDYNIA | M30 | 00:01:07 | 01:51:43 | 02:57:07 | 04:41:31 | 05:41:27 | ||||
261 | ZABRZEWSKI Patryk | 2406 | Klub Wysokogórski Jastrzębie Zdrój | ŻORY | M40 | 00:00:11 | 01:48:44 | 03:02:54 | 04:39:59 | 05:41:37 | |||
262 | PITEK Tomasz | 2556 | 42k Pro Team | ŚWIERCZYNIEC | M40 | 00:00:44 | 01:55:03 | 03:02:37 | 04:41:11 | 05:41:39 | |||
263 | KRZEŚNIAK Karol | 2642 | G.O.A.T. Team Michałowice | ZAGÓRZYCE DWORSKIE | M40 | 00:00:21 | 01:56:56 | 03:09:07 | 04:45:53 | 05:41:54 | |||
264 | SZYMULA Janusz | 2051 | KRAKÓW | M40 | 00:00:20 | 01:55:51 | 03:05:19 | 04:44:20 | 05:42:07 | ||||
265 | ŻŁOBIŃSKI Tomasz | 3113 | 42k Pro Team | TYCHY | M30 | 00:00:34 | 01:52:17 | 02:59:31 | 04:41:34 | 05:42:10 | |||
266 | KOZYRA Krzysztof | 2988 | Wilk Team | RZESZÓW | M40 | 00:00:37 | 01:53:21 | 03:03:29 | 04:40:42 | 05:42:27 | |||
267 | JASICKI Krzysztof | 2893 | RUNHOGS Tychy | TYCHY | M40 | 00:00:55 | 02:05:39 | 03:16:14 | 04:49:05 | 05:42:36 | |||
268 | ILKOVIC Matus | 2548 | MALY LIPNIK | M30 | 00:00:37 | 01:54:32 | 03:06:56 | 04:44:18 | 05:42:38 | ||||
269 | GUŁAŚ Daniel | 2297 | Lepiej późno niż wcale | MOTYCZ | M40 | 00:00:22 | 01:52:25 | 03:01:09 | 04:39:44 | 05:42:44 | |||
270 | ŻARNIEWSKI Wojciech | 2170 | Góral z Mazur Running Team | BRWINÓW | M40 | 00:00:19 | 01:56:52 | 03:07:22 | 04:44:18 | 05:42:49 | |||
271 | KOŁODZIEJ Zbigniew | 2460 | Kozice Górskie | KĘTY | M40 | 00:01:01 | 02:05:35 | 03:15:32 | 04:46:42 | 05:42:50 | |||
272 | FABISIAK Andrzej | 2775 | STANWEX II | SULEJÓWEK | M60 | 00:00:52 | 01:51:37 | 03:02:36 | 04:41:22 | 05:42:59 | |||
273 | BARANOWSKI Jacek | 2196 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:32 | 01:49:00 | 02:56:49 | 04:36:41 | 05:43:10 | |||
274 | HETMANCZYK Jakub | 2457 | KATOWICE | M40 | 00:00:49 | 01:56:12 | 03:06:12 | 04:43:15 | 05:43:17 | ||||
275 | KNAP Tomasz | 2737 | CHOLERZYN | M40 | 00:01:00 | 01:54:06 | 03:02:39 | 04:42:58 | 05:43:21 | ||||
276 | BŁACH Bartosz | 2676 | bujtasierataje | STARACHOWICE | M20 | 00:01:04 | 01:55:40 | 03:02:16 | 04:41:56 | 05:43:26 | |||
277 | MICEK Maciej | 2108 | KRAKÓW | M30 | 00:01:29 | 01:53:23 | 02:59:09 | 04:39:54 | 05:43:38 | ||||
278 | KNAPIK Przemyslaw | 2348 | HEINEKEN Krakow / Triwise | KRAKÓW | M40 | 00:00:20 | 01:56:18 | 03:06:48 | 04:41:45 | 05:43:39 | |||
279 | RYMAR Alan | 2778 | Gwardia Nafty | KROSNO | M20 | 00:01:02 | 01:59:24 | 03:09:37 | 04:46:21 | 05:43:46 | |||
280 | DZIKOWSKI Michal | 2016 | WARSZAWA | M30 | 00:00:14 | 01:48:07 | 02:55:06 | 04:37:21 | 05:43:49 | ||||
281 | KRAWCZYK Michał | 4098 | WARSZAWA | M40 | 00:00:26 | 01:59:07 | 03:09:05 | 04:47:12 | 05:43:50 | ||||
282 | LATAK Michał | 2955 | WARSZAWA | M50 | 00:00:32 | 01:50:31 | 03:01:04 | 04:43:24 | 05:44:01 | ||||
283 | SŁUGOCKI Mateusz | 2508 | NYSA | M30 | 00:00:47 | 01:59:14 | 03:08:47 | 04:45:05 | 05:44:14 | ||||
284 | SOBCZAK Grzegorz | 2276 | ŁOMIANKI | M40 | 00:01:05 | 01:55:40 | 03:09:22 | 04:43:07 | 05:44:23 | ||||
285 | WÓŁKIEWICZ Paweł | 2905 | TrailIsOurWay | PRUSZKÓW | M50 | 00:00:20 | 01:58:14 | 03:10:03 | 04:47:00 | 05:44:38 | |||
286 | DUBOVIKAS Tomas | 2608 | Wild Souls | VILNIUS | M30 | 00:00:18 | 01:53:16 | 03:06:21 | 04:45:44 | 05:45:03 | |||
287 | PODOLSKI Marek | 2698 | biegamyrazem.pl | GDYNIA | M40 | 00:00:31 | 01:59:54 | 03:12:37 | 04:47:35 | 05:45:50 | |||
288 | DROŹDZIEL Mariusz | 2985 | WARSZAWA | M40 | 00:00:30 | 01:58:26 | 03:07:48 | 04:45:19 | 05:46:22 | ||||
289 | KOBYLIŃSKI Łukasz | 2463 | KAŁUSZYN | M40 | 00:01:25 | 01:56:17 | 03:06:51 | 04:47:47 | 05:46:22 | ||||
290 | PYTLIK Wojciech | 2968 | Dyson Running Club | KRAKÓW | M30 | 00:00:58 | 01:52:57 | 03:05:44 | 04:49:31 | 05:46:59 | |||
291 | MALIGRANDA Mariusz | 2347 | POZNAŃ | M30 | 00:00:09 | 01:57:10 | 03:10:38 | 04:48:41 | 05:47:13 | ||||
292 | KOSMALA Przemek | 2216 | MarcinSwiercTeam | KRAKÓW | M40 | 00:00:13 | 01:50:39 | 03:01:23 | 04:44:39 | 05:47:14 | |||
293 | MAGDA Łukasz | 2954 | Drużyna Orzecha | GUZÓW | M40 | 00:00:51 | 01:53:52 | 03:08:25 | 04:52:09 | 05:48:06 | |||
294 | KOSAR David | 2013 | RZB | BRNO | M30 | 00:00:35 | 01:58:45 | 03:13:42 | 04:55:33 | 05:48:26 | |||
295 | KIBART Robert | 2494 | WARSZAWA | M50 | 00:00:24 | 01:48:20 | 02:56:57 | 04:46:33 | 05:48:34 | ||||
296 | KWIATEK Tomasz | 2489 | Czarnkówek Social Running Club | CZARNÓW | M40 | 00:00:32 | 01:57:49 | 03:07:26 | 04:47:25 | 05:49:01 | |||
297 | SZCZEPAŃSKI Marcin | 2359 | Beauty Sport Run | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:28 | 01:55:00 | 03:10:12 | 04:50:27 | 05:49:02 | |||
298 | BRYNDZA Krzysztof | 2309 | MAKÓW PODHALAŃSKI | M50 | 00:01:06 | 02:01:55 | 03:08:54 | 04:48:32 | 05:49:06 | ||||
299 | SALA Pawel | 2183 | Mizuno-Turbacz Team | TENCZYN | M40 | 00:00:07 | 02:04:03 | 03:12:04 | 04:49:25 | 05:49:28 | |||
300 | PALUCZAK Tadeusz | 2672 | KWK BUDRYK | MSZANA | M30 | 00:00:49 | 01:51:59 | 03:03:05 | 04:46:48 | 05:50:23 | |||
301 | NALEPA Szymon | 2201 | runningperformance.pl | WARSZAWA | M40 | 00:01:13 | 02:04:37 | 03:18:17 | 04:49:53 | 05:50:33 | |||
302 | CHOINA Kamil | 2721 | Nie biegam z Kamilem | LUBLIN | M30 | 00:01:31 | 02:05:09 | 03:17:36 | 04:55:33 | 05:50:59 | |||
303 | FIREK Rafał | 2423 | Samolotowy | KRAKÓW | M50 | 00:00:25 | 01:51:57 | 03:03:38 | 04:50:23 | 05:51:12 | |||
304 | MARCZEWSKI Maciej | 2763 | KIELCE | M30 | 00:00:21 | 01:50:13 | 03:02:50 | 04:49:58 | 05:51:22 | ||||
305 | KRUPA Krzysztof | 2755 | Mountain Running Guides | KOŚCIELISKO | M30 | 00:01:05 | 02:00:19 | 03:10:48 | 04:50:15 | 05:51:23 | |||
306 | TOLIUŠIS Matas | 2677 | Wild Souls | KAUNAS | M30 | 00:00:15 | 01:50:10 | 02:59:31 | 04:45:10 | 05:51:30 | |||
307 | PIĄTOŃ Piotr | 2856 | WIELICZKA | M40 | 00:01:23 | 02:05:20 | 03:14:57 | 04:54:25 | 05:51:36 | ||||
308 | CIEPŁY Maciej | 2875 | Mountain Running Guides | WROCŁAW | M30 | 00:00:42 | 01:55:53 | 03:12:32 | 04:52:40 | 05:51:54 | |||
309 | BIELECKI Robert | 2545 | KEEN ON RUNNING | BIAŁA PODLASKA | M50 | 00:00:31 | 02:01:38 | 03:14:11 | 04:52:03 | 05:52:09 | |||
310 | SZALAST Paweł | 2189 | Z16 | LUBLIN | M30 | 00:01:29 | 01:58:25 | 03:08:09 | 04:48:54 | 05:52:41 | |||
311 | BUROKAS Tomas | 2084 | Wild Souls | VILNIUS | M30 | 00:00:25 | 02:00:12 | 03:18:29 | 04:55:05 | 05:52:52 | |||
312 | OGIŃSKI Norbert | 2646 | - | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M20 | 00:00:14 | 02:01:55 | 03:16:40 | 04:58:22 | 05:52:53 | |||
313 | ZAREMBA Algimantas | 2247 | Wild Souls | VILNIUS | M60 | 00:00:52 | 02:01:38 | 03:15:44 | 04:54:53 | 05:52:55 | |||
314 | RAJNER Krzysztof | 2781 | ULTRA Koszalin | KOSZALIN | M40 | 00:00:29 | 01:59:58 | 03:11:15 | 04:50:27 | 05:52:56 | |||
315 | RUKUSZEWICZ Wawrzyniec | 2477 | Dzikie Grubasy Szatana | WARSZAWA | M40 | 00:00:54 | 01:59:53 | 03:12:20 | 04:55:51 | 05:52:56 | |||
316 | ORIOLAS Edgaras | 2136 | Wild Souls | VILNIUS | M30 | 00:00:15 | 02:01:26 | 03:16:54 | 04:55:35 | 05:52:57 | |||
317 | ZAGÓRSKI Krzysztof | 2369 | KS Wino | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:52 | 01:55:44 | 03:07:51 | 04:48:53 | 05:53:02 | |||
318 | WINIAREK Leszek | 2578 | #TeamDKMS | WARSZAWA | M50 | 00:00:11 | 01:56:37 | 03:09:22 | 04:54:17 | 05:53:04 | |||
319 | JEZIORSKI Zbyszek | 2193 | KRAKÓW | M40 | 00:00:26 | 01:57:59 | 03:13:57 | 04:52:04 | 05:53:05 | ||||
320 | MARUSZAK Artur | 2641 | Józefosław | JÓZEFOSŁAW | M40 | 00:00:43 | 01:51:41 | 03:03:36 | 04:49:57 | 05:53:18 | |||
321 | JÓZEF Mateusz | 2606 | UltraJózki | MYSŁOWICE | M30 | 00:00:16 | 01:50:25 | 03:02:39 | 04:55:39 | 05:53:24 | |||
322 | JAKUBOWSKI Zbyszek | 2293 | ŚWIERCZÓW | M40 | 00:00:21 | 01:54:47 | 03:09:16 | 04:50:47 | 05:53:25 | ||||
323 | SUMIŃSKI Artur | 2207 | KRAKÓW | M40 | 00:00:42 | 02:00:36 | 03:12:53 | 04:52:35 | 05:53:25 | ||||
324 | KOWALSKI Grzegorz | 2881 | PMCG Piaseczno | PIASECZNO | M50 | 00:00:45 | 01:54:01 | 03:09:58 | 04:54:56 | 05:53:29 | |||
325 | PAJĄK Marek | 2514 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M40 | 00:00:48 | 01:57:18 | 03:14:51 | 04:59:12 | 05:53:31 | |||
326 | PIVODA Petr | 2663 | Pozdní Sběr | BRNO | M40 | 00:00:35 | 01:58:44 | 03:13:53 | 04:56:44 | 05:53:35 | |||
327 | BAGSIK Łukasz | 2946 | Qteam | KATOWICE | M30 | 00:00:31 | 01:52:22 | 03:09:17 | 04:56:46 | 05:53:44 | |||
328 | MAJEWSKI Kaol | 2315 | Ciapki & Klapki Team | CIESZANÓW | M20 | 00:00:58 | 01:59:04 | 03:12:26 | 04:53:17 | 05:53:49 | |||
329 | STANOWSKI Bartłomiej | 2868 | Runners Cieszanów | JÓZEFOSŁAW | M30 | 00:00:58 | 01:59:08 | 03:12:27 | 04:53:17 | 05:53:50 | |||
330 | KOPIŃSKI Oskar | 2634 | WARSZAWA | M30 | 00:01:08 | 01:52:03 | 03:08:10 | 04:55:08 | 05:53:54 | ||||
331 | WALECKI Jarosław | 2288 | PILAWA | M40 | 00:00:24 | 01:52:35 | 03:06:30 | 04:55:59 | 05:54:09 | ||||
332 | SIKORA Grzegorz | 2029 | McBiegacze | KSIĄŻENICE | M50 | 00:01:10 | 02:04:38 | 03:18:49 | 04:59:09 | 05:54:54 | |||
333 | MAŃKO Robert | 2774 | BOKS HARNAŚ ZAKOPANE | ZAKOPANE | M30 | 00:00:06 | 01:49:58 | 03:01:26 | 04:51:29 | 05:55:29 | |||
334 | GÓŻAŃSKI Jarosław | 2570 | Łódź Kocha Sport | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:08 | 01:53:49 | 03:04:15 | 04:50:44 | 05:55:52 | |||
335 | CZYŻEWSKI Łukasz | 2614 | InFlow | TYCHY | M30 | 00:00:34 | 01:55:39 | 03:06:06 | 04:51:42 | 05:56:03 | |||
336 | NYKA Jan | 2171 | WARSZAWA | M50 | 00:00:24 | 03:07:47 | 04:57:29 | 05:56:08 | |||||
337 | ADAMUS Jakub | 2271 | CZĘSTOCHOWA | M30 | 00:00:29 | 01:58:31 | 03:11:49 | 04:55:09 | 05:56:10 | ||||
338 | SYCHOWSKI Dawid | 2562 | LEGNICA | M40 | 00:00:47 | 01:56:23 | 03:08:38 | 04:51:52 | 05:56:11 | ||||
339 | SKOLIMOWSKI Jakub | 2532 | WARSZAWA | M30 | 00:00:16 | 01:53:47 | 03:12:31 | 04:54:48 | 05:56:31 | ||||
340 | TRZÓSŁO Tomasz | 2190 | Tomasz Trzósło | KRAKÓW | M30 | 00:01:03 | 02:00:22 | 03:12:24 | 04:54:21 | 05:57:42 | |||
341 | SOBCZYK Adam | 2695 | KIELCE | M50 | 00:00:31 | 01:59:12 | 03:13:07 | 04:55:30 | 05:58:22 | ||||
342 | BETLEJ Mikołaj | 2623 | WROCŁAW | M50 | 00:00:07 | 01:55:14 | 03:13:15 | 04:57:23 | 05:58:37 | ||||
343 | KOZERA Łukasz | 2689 | IŁŻA | M20 | 00:00:30 | 01:56:23 | 03:10:32 | 04:55:19 | 05:58:52 | ||||
344 | ZAWADKA Darek | 2160 | WÓLKA MIŃSKA | M30 | 00:00:11 | 01:56:49 | 03:11:00 | 04:55:57 | 05:58:53 | ||||
345 | BERNATOWICZ Paweł | 2571 | WARSZAWA | M20 | 00:00:26 | 02:02:37 | 03:14:06 | 04:58:51 | 05:59:16 | ||||
346 | PAWLUCZUK Tomek | 2950 | Wściekłe Pięści Węża | EŁK | M50 | 00:00:14 | 02:00:18 | 03:15:55 | 04:58:25 | 05:59:28 | |||
347 | WESOŁOWSKI Robert | 2372 | Dobra Polska Cebula | GROTNIKI | M40 | 00:00:21 | 01:58:10 | 03:15:38 | 04:56:49 | 05:59:50 | |||
348 | KĘDZIERSKI Michał | 2429 | HTF Ludwik Sikorski | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:40 | 02:00:18 | 03:14:56 | 04:57:02 | 05:59:54 | |||
349 | ILCZUK Paweł | 2936 | Wataha | WARSZAWA | M30 | 00:00:15 | 01:56:43 | 03:08:11 | 04:52:29 | 06:00:18 | |||
350 | PARZNIEWSKI Maciej | 2709 | Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M40 | 00:00:44 | 01:54:15 | 03:12:20 | 05:00:29 | 06:00:24 | |||
351 | LISIK Wojciech | 2448 | KS WINO | RĄBIEŃ AB | M40 | 00:00:52 | 01:55:45 | 03:10:13 | 04:56:16 | 06:00:42 | |||
352 | BUDZOŃ Bartosz | 2204 | PMKW | MAKÓW PODHALAŃSKI | M30 | 00:00:24 | 02:02:36 | 03:15:39 | 04:58:38 | 06:00:46 | |||
353 | TROJNAR Daniel | 2673 | LUBLIN | M30 | 00:00:42 | 01:58:48 | 03:15:28 | 04:56:59 | 06:00:48 | ||||
354 | MARUT Artur | 2977 | Fitness Freaks | STALOWA WOLA | M40 | 00:01:23 | 02:00:57 | 03:16:20 | 05:01:00 | 06:01:23 | |||
355 | KOTULSKI Paweł | 2927 | WIĘCKOWICE | M30 | 00:01:33 | 02:11:47 | 03:26:39 | 05:07:06 | 06:01:35 | ||||
356 | KAMARŪNAS Darius | 2064 | Wild souls | VILNIUS | M30 | 00:01:01 | 01:47:31 | 02:57:42 | 04:48:15 | 06:01:40 | |||
357 | MALINOWSKI Tomasz | 2285 | UKS LIDER SIERCZA | KRAKÓW | M30 | 00:01:23 | 02:04:27 | 03:14:49 | 04:57:07 | 06:02:13 | |||
358 | BRODECKI Artur | 2469 | Biegolas Koszalin | KOSZALIN | M40 | 00:00:47 | 02:06:16 | 03:21:39 | 05:02:48 | 06:02:18 | |||
359 | IWANIEC Dariusz | 2330 | Biegolas Koszalin | SIERAKOWO SŁAWIEŃSKIE | M40 | 00:00:42 | 02:06:23 | 03:21:43 | 05:02:39 | 06:02:23 | |||
360 | KWIATKOWSKI Przemysław | 2202 | PISARZOWICE | M30 | 00:00:35 | 01:58:12 | 03:12:22 | 04:57:58 | 06:02:31 | ||||
361 | HOLÝ Michal | 2687 | VEREDAsport/KAJEtaje | SÚĽOV | M30 | 00:00:14 | 02:01:29 | 03:15:59 | 04:59:56 | 06:02:34 | |||
362 | SULTANOV Ruslan | 2458 | KRAKOW | M30 | 00:01:10 | 02:01:46 | 03:07:32 | 04:55:36 | 06:02:37 | ||||
363 | BOŁDYS Paweł | 2211 | AW Szybciej Team | TYCHY | M30 | 00:00:29 | 02:01:17 | 03:16:01 | 05:00:16 | 06:02:50 | |||
364 | TILZEN Mikołaj | 2816 | Drużyna Orzecha | ŻYRARDÓW | M20 | 00:00:51 | 01:57:03 | 03:09:00 | 04:59:12 | 06:03:55 | |||
365 | BACHURSKI Tomasz | 2421 | KB Harcownik/AW-Szybciej | MIŁOSZYCE | M40 | 00:01:03 | 02:02:07 | 03:17:38 | 05:04:04 | 06:04:22 | |||
366 | SOKOŁOWSKI Sławomir | 2299 | Beskid Mały jest Wspaniały | KĘTY | M40 | 00:00:43 | 02:00:54 | 03:14:32 | 04:58:22 | 06:04:43 | |||
367 | BASIAK Michał | 2867 | WARSZAWA | M30 | 00:00:33 | 02:01:27 | 03:15:50 | 05:00:44 | 06:04:52 | ||||
368 | JANCZAK Paweł | 2572 | Koło Biega | KOŁO | M40 | 00:00:12 | 01:49:02 | 03:01:50 | 04:59:25 | 06:05:02 | |||
369 | ZAREMBA Justas | 2240 | Wild Souls | VILNIUS | M40 | 00:00:52 | 02:02:55 | 03:19:01 | 05:03:53 | 06:05:03 | |||
370 | POGORZELSKI Mariusz | 2870 | KARCZEW | M50 | 00:00:35 | 02:01:31 | 03:16:16 | 05:00:50 | 06:05:28 | ||||
371 | KALBARCZYK Wojciech | 2952 | Adidas Runners Warsaw | WARSZAWA | M30 | 00:01:18 | 02:03:32 | 03:14:49 | 05:01:45 | 06:05:41 | |||
372 | KARCZMARCZYK Tomasz | 2032 | WARSZAWA | M40 | 00:01:09 | 01:59:58 | 03:15:13 | 05:02:07 | 06:06:02 | ||||
373 | KLOCH Dawid | 2915 | Mediaflex | WĘGRZCE WIELKIE | M40 | 00:01:09 | 02:00:21 | 03:13:44 | 05:03:08 | 06:06:13 | |||
374 | NOWICKI Artur Nowicki | 2345 | KONSTANTYNÓW | M30 | 00:00:11 | 01:58:30 | 03:16:35 | 05:03:08 | 06:07:31 | ||||
375 | WRÓBEL Tomasz | 2392 | Matner Team | POZNAŃ | M30 | 00:00:08 | 02:01:40 | 03:19:17 | 05:08:17 | 06:08:05 | |||
376 | TEODOROWICZ Sylwester | 2212 | WARSZAWA | M40 | 00:01:17 | 02:06:49 | 03:22:07 | 05:03:32 | 06:08:36 | ||||
377 | SZCZEKUTOWICZ Adrian | 2405 | Tylko mięcho | WARSZAWA | M30 | 00:00:21 | 02:02:43 | 03:19:45 | 05:07:55 | 06:08:48 | |||
378 | BARON Łukasz | 2782 | ZYWIEC | M40 | 00:00:33 | 01:59:02 | 03:17:21 | 05:04:46 | 06:08:55 | ||||
379 | GAJEWSKI Jacek | 2809 | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:40 | 02:05:58 | 03:23:32 | 05:09:39 | 06:09:19 | |||
380 | KAJUT Sylwester | 2625 | Aktywni Kociewiacy | WIELBRANDOWO | M40 | 00:01:30 | 01:52:25 | 03:03:00 | 05:05:29 | 06:09:34 | |||
381 | PRZEPERSKI Krzysztof | 2497 | WIELBRANDOWO | M40 | 00:01:31 | 02:06:15 | 03:21:35 | 05:05:54 | 06:09:38 | ||||
382 | ŚMIAŁEK Szymon | 2011 | NOWY SACZ | M30 | 00:00:58 | 02:11:13 | 03:29:08 | 05:09:52 | 06:09:52 | ||||
383 | JURECZKO Szymon | 2826 | KATOWICE | M40 | 00:00:49 | 02:00:04 | 03:15:11 | 05:03:38 | 06:10:21 | ||||
384 | KOZŁOWSKI Dawid | 2701 | PISZ | M30 | 00:00:22 | 02:07:04 | 03:25:18 | 05:10:14 | 06:10:29 | ||||
385 | MAJDA Maciej | 2834 | MKL Brygada Beskidów | NOWY SĄCZ | M30 | 00:00:15 | 02:03:27 | 03:21:39 | 05:05:45 | 06:10:53 | |||
386 | PYTEL Stanisław | 2817 | SCYZORYK | KIELCE | M30 | 00:00:20 | 01:49:48 | 03:07:44 | 04:53:34 | 06:11:12 | |||
387 | OSTROWSKI Rafał | 2353 | Aktywnie - Uzależniamy | PŁOCK | M40 | 00:00:24 | 02:03:06 | 03:24:17 | 05:13:35 | 06:11:18 | |||
388 | FORREITER Oskar | 2100 | BOJSZOWY | M20 | 00:00:35 | 01:37:58 | 02:39:35 | 04:53:03 | 06:11:33 | ||||
389 | STOGOWSKI Grzegorz | 2517 | Pendolino Team | CHORZÓW | M40 | 00:00:53 | 01:57:13 | 03:14:40 | 05:06:57 | 06:11:36 | |||
390 | HEWIG Damian | 2557 | Ferox Run Energy | RUDA SLASKA | M40 | 00:00:36 | 02:01:51 | 03:14:10 | 05:03:50 | 06:12:11 | |||
391 | FLEJSZAR Marcin | 2284 | GDYNIA | M30 | 00:00:57 | 02:10:21 | 03:28:49 | 05:12:14 | 06:12:29 | ||||
392 | PASEK Paweł | 2585 | JADACHY | M30 | 00:01:34 | 02:04:17 | 03:16:46 | 05:05:14 | 06:12:36 | ||||
393 | KOZŁOWSKI Daniel | 2354 | Aktywnie Uzależniamy | PŁOCK | M40 | 00:00:24 | 01:58:55 | 03:15:31 | 05:06:37 | 06:13:04 | |||
394 | PRĘDKI Mirosław | 2086 | JASŁO | M40 | 00:01:29 | 02:12:15 | 03:32:52 | 05:14:43 | 06:13:18 | ||||
395 | FIGIEL Bartosz | 2368 | DĄBROWA GÓRNICZA | M30 | 00:00:48 | 01:59:58 | 03:19:44 | 05:08:08 | 06:13:23 | ||||
396 | DUKIBAN Tomasz | 2679 | Biegaj z Ursusem | WARSZAWA | M30 | 00:00:27 | 01:52:33 | 03:10:08 | 05:07:17 | 06:13:52 | |||
397 | STASZCZYK Michał | 2846 | BRZESKO | M40 | 00:00:29 | 02:03:48 | 03:21:32 | 05:10:00 | 06:14:18 | ||||
398 | NOWICKI Zbigniew | 2318 | Tri Amigos | GALKOW MALY | M50 | 00:00:28 | 02:12:37 | 03:31:22 | 05:12:39 | 06:14:31 | |||
399 | KRZOS Piotr | 2617 | ZABRZE | M40 | 00:01:22 | 02:09:49 | 03:28:24 | 05:10:40 | 06:14:33 | ||||
400 | BAKIERA Kamil | 2264 | TURKA | M30 | 00:00:47 | 02:02:08 | 03:17:14 | 05:07:10 | 06:14:56 | ||||
401 | MARCINIAK Maciej | 2367 | SZRENIAWA | M50 | 00:01:09 | 02:07:26 | 03:27:09 | 05:13:47 | 06:15:10 | ||||
401 | KUREK Tomasz | 2371 | Opalenicki klub biegacza | PORAŻYN | M40 | 00:01:09 | 02:07:41 | 03:27:08 | 05:13:36 | 06:15:17 | |||
403 | OLBERT Ireneusz | 2863 | PCC ULTRA RUNNERS | BRZEG DOLNY | M50 | 00:00:12 | 01:58:16 | 03:17:34 | 05:10:46 | 06:16:09 | |||
404 | RADECKI Wojciech | 2253 | Niepołomice Biegają | SUŁKÓW | M50 | 00:01:22 | 02:05:43 | 03:15:50 | 05:02:23 | 06:16:33 | |||
405 | VOJVODIK Martin | 2447 | OSTRAVA | M50 | 00:00:54 | 02:08:17 | 03:24:58 | 05:07:04 | 06:16:40 | ||||
406 | MIROCHA Łukasz | 2366 | Fiu Fiu Team | MUCHARZ | M40 | 00:01:06 | 02:03:30 | 03:28:37 | 05:14:32 | 06:16:43 | |||
407 | KASICA Arkadiusz | 2639 | Międzyrzeckie Gazele | MIĘDZYRZECZ | M40 | 00:00:40 | 01:59:12 | 03:12:28 | 05:09:15 | 06:16:54 | |||
408 | GROSSO Flavio | 2656 | ASD PAM MONDOVI-CHIUSA PESIO | CHIUSA DI PESIO | M60 | 00:01:19 | 02:07:15 | 03:23:28 | 05:13:44 | 06:17:07 | |||
409 | ZEMBATY Marek | 2438 | KAMIENIEC WROCŁAWSKI | M40 | 00:01:19 | 02:12:37 | 03:27:15 | 05:12:50 | 06:17:09 | ||||
410 | TYLIŃSKI Jacek | 2941 | Słońce Jury | PRZYMILOWICE | M40 | 00:00:25 | 01:56:16 | 03:18:24 | 05:08:09 | 06:17:10 | |||
411 | MIZGAŁA Łukasz | 2940 | Słońca Jury | OLSZTYN | M30 | 00:00:25 | 01:56:17 | 03:18:26 | 05:08:00 | 06:17:12 | |||
412 | SZCZEPAŃSKI Jakub | 2400 | KRAKÓW | M50 | 00:00:07 | 02:06:54 | 03:22:16 | 05:12:24 | 06:17:24 | ||||
413 | DITTMAR Bartosz | 2621 | KRAKÓW | M30 | 00:00:57 | 02:03:16 | 03:20:57 | 05:12:03 | 06:17:35 | ||||
414 | BABICZ Marek | 2340 | MYSŁOWICE | M30 | 00:00:35 | 02:06:13 | 03:23:11 | 05:13:28 | 06:17:50 | ||||
415 | SZCZEPANIAK Michał | 2451 | Samolotowy | SZCZAWNICA / KRAKÓW | M30 | 00:00:18 | 02:02:34 | 03:22:39 | 05:15:37 | 06:17:54 | |||
416 | JONCZAK Radosław | 2234 | Aktywnie Uzależniamy | PŁOCK | M50 | 00:00:24 | 01:57:03 | 03:15:12 | 05:09:47 | 06:17:55 | |||
417 | FRYDRYCH Mateusz | 2300 | Pawko Runner Team | MODERÓWKA | M30 | 00:01:20 | 02:18:04 | 03:38:55 | 05:20:58 | 06:18:04 | |||
418 | JANOWSKI Krzysztof | 2811 | CB 163 | KRUSZYN | M30 | 00:00:56 | 02:04:43 | 03:24:45 | 05:18:04 | 06:18:25 | |||
419 | GURBOWICZ Jarosław | 2789 | Biegający Tczew | TCZEW | M50 | 00:01:15 | 01:57:40 | 03:18:48 | 05:22:52 | 06:19:32 | |||
420 | TUROWSKI Michał | 2745 | 42k Pro Team | TYCHY | M30 | 00:00:34 | 02:10:28 | 03:31:13 | 05:13:57 | 06:20:04 | |||
421 | SZEWCZYK Wiesław | 2979 | Łukowica to My | ŁUKOWICA | M40 | 00:00:10 | 01:57:47 | 03:15:31 | 05:11:44 | 06:20:08 | |||
422 | WIECHETEK Artur | 2550 | STG Warszawa | WARSZAWA | M40 | 00:01:06 | 02:09:07 | 03:31:01 | 05:18:37 | 06:20:44 | |||
423 | PAWLAK Piotr | 2835 | Międzyrzeckie Gazele | MIĘDZYRZECZ | M40 | 00:00:40 | 01:59:12 | 03:12:38 | 05:09:16 | 06:20:48 | |||
424 | SZELAGOWSKI Michal | 2675 | Pochwala Niekonsekwencji RC | WARSZAWA | M30 | 00:00:18 | 02:04:08 | 03:22:29 | 05:14:30 | 06:21:23 | |||
425 | LIS Bartłomiej | 2706 | Gang dzikich wieprzy | WARSZAWA | M20 | 00:00:31 | 01:58:38 | 03:16:11 | 05:12:02 | 06:21:31 | |||
426 | SCHULLER Norbert | 2749 | SWEP repre | KOŠICE | M40 | 00:00:25 | 02:04:10 | 03:24:13 | 05:17:00 | 06:22:10 | |||
427 | CHUDY Kamil | 2986 | POZNAŃ | M30 | 00:00:45 | 02:05:00 | 03:19:18 | 05:12:48 | 06:22:50 | ||||
428 | GRABKOWSKI Adam | 2671 | CB163 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:56 | 02:04:39 | 03:24:45 | 05:18:05 | 06:22:52 | |||
429 | POPŁAWSKI Przemek | 2855 | KRAKÓW | M40 | 00:01:22 | 02:14:52 | 03:36:50 | 05:24:03 | 06:23:27 | ||||
430 | CZAJKOWSKI Krzysztof | 2238 | Brak | BIAŁYSTOK | M30 | 00:00:31 | 02:04:30 | 03:23:55 | 05:15:30 | 06:23:34 | |||
431 | KOZERA Bartłomiej | 2373 | ZABIERZÓW | M30 | 00:01:07 | 02:03:14 | 03:22:41 | 05:16:26 | 06:23:43 | ||||
432 | DOBRUT Krzysztof | 2622 | MIG Ślimaki | KRAKÓW | M30 | 00:01:00 | 02:04:42 | 03:22:55 | 05:16:22 | 06:23:46 | |||
433 | KLAWIKOWSKI Mateusz | 2866 | WARSZAWA | M30 | 00:00:33 | 02:02:53 | 03:20:07 | 05:14:08 | 06:24:02 | ||||
434 | LIKA Michał | 2806 | WIELOWIEŚ | M30 | 00:00:31 | 01:59:17 | 03:21:17 | 05:20:16 | 06:24:10 | ||||
435 | KOWALSKI Krzysztof | 2209 | 2K | LIBERTÓW | M40 | 00:00:10 | 02:00:06 | 03:22:30 | 05:12:21 | 06:24:11 | |||
436 | MROZOWSKI Paweł | 2165 | Kingrunner | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 02:04:01 | 03:25:01 | 05:15:50 | 06:24:15 | |||
437 | ZALEWSKI Paweł | 2660 | Ropuch | SKRZESZEW | M40 | 00:01:01 | 02:04:51 | 03:25:14 | 05:23:26 | 06:24:25 | |||
438 | GAJDECKI Tomek | 2166 | Accenture | WARSZAWA | M40 | 00:00:30 | 02:04:58 | 03:23:10 | 05:17:04 | 06:24:36 | |||
439 | KUŁAKOWSKI Dawid | 2490 | Biegolas Koszalin | KOSZALIN | M40 | 00:00:45 | 02:10:52 | 03:33:41 | 05:21:40 | 06:24:38 | |||
440 | ZBOZIEŃ Jakub | 2352 | GABOŃ | M30 | 00:00:46 | 02:04:11 | 03:28:35 | 05:17:09 | 06:25:59 | ||||
441 | SZYSZKO Stanisław | 2933 | POZNAŃ | M30 | 00:00:32 | 02:05:13 | 03:23:43 | 05:16:39 | 06:26:13 | ||||
442 | WILGAT Adam | 2306 | IMR TEAM | ZĄBKI | M50 | 00:00:17 | 02:08:38 | 03:27:28 | 05:17:56 | 06:26:33 | |||
443 | NAMACZYŃSKI-KAPAŁA Brunon | 2241 | KRAKÓW | M30 | 00:00:57 | 02:03:03 | 03:21:34 | 05:18:20 | 06:27:50 | ||||
444 | WOLWOWICZ Zbigniew | 2503 | NOWA DĘBA | M50 | 00:00:38 | 02:07:20 | 03:26:21 | 05:17:43 | 06:27:53 | ||||
445 | PRZYDALSKI Wojtek | 2841 | WARSZAWA | M30 | 00:00:17 | 02:01:50 | 03:19:45 | 05:18:22 | 06:27:59 | ||||
446 | PUCHALSKI Tomasz | 2632 | GRUSZCZYN | M40 | 00:01:05 | 02:09:23 | 03:34:18 | 05:25:11 | 06:29:38 | ||||
447 | MANISZEWSKI Mateusz | 2909 | ING Bank Śląski | PRUSZKÓW | M40 | 00:01:02 | 02:09:50 | 03:30:25 | 05:22:07 | 06:29:45 | |||
448 | SYROKA Radosław | 2024 | Tlenowa Radość Team | NIEDRZWICA DUŻA | M30 | 00:00:57 | 02:14:34 | 03:36:41 | 05:26:11 | 06:30:03 | |||
449 | KOPER Marcin | 2786 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 01:59:30 | 03:18:28 | 05:21:08 | 06:30:19 | ||||
450 | MAŁECKI Kamil | 2446 | SIEDLCE | M30 | 00:00:15 | 02:06:05 | 03:27:54 | 05:21:45 | 06:31:13 | ||||
451 | FOLTYN Maksymilian | 2505 | Fedorki | KIELCE | M30 | 00:00:35 | 02:15:58 | 03:40:29 | 05:24:21 | 06:31:21 | |||
452 | LIPCZYŃSKI Tomasz | 2343 | Aktywnie Uzależniamy | PŁOCK | M40 | 00:00:25 | 02:04:02 | 03:28:19 | 05:24:30 | 06:31:30 | |||
453 | NAWROCKI Piotr | 2131 | POZNAŃ | M30 | 00:00:06 | 01:57:49 | 03:19:50 | 05:13:22 | 06:32:18 | ||||
454 | BANASIAK Krzysztof | 2412 | BYTOM | M30 | 00:00:39 | 02:04:03 | 03:20:11 | 05:14:35 | 06:32:44 | ||||
455 | CHOMA Marek | 2767 | Pędzace Leniwce | REPKI | M40 | 00:01:17 | 02:07:46 | 03:29:26 | 05:27:50 | 06:32:45 | |||
456 | ULAS Jaroslaw | 2852 | LubięPiwo | JASIEŃ | M30 | 00:01:07 | 02:11:28 | 03:31:31 | 05:22:27 | 06:33:04 | |||
457 | DRAŃKO Piotr | 2192 | Heineken Kraków Running Club | KRAKÓW | M30 | 00:00:58 | 01:57:05 | 03:14:34 | 05:15:18 | 06:33:07 | |||
458 | CZAPLA Marcin | 2089 | PRZECZYCE | M30 | 00:00:53 | 02:16:54 | 03:39:29 | 05:31:12 | 06:34:06 | ||||
459 | MIKOLAJCZYK Lukasz | 2732 | CZELADŹ | M40 | 00:01:05 | 02:09:49 | 03:29:47 | 05:23:46 | 06:35:10 | ||||
460 | HAŁAS Marcin | 2921 | Team MX Skórcz | SKÓRCZ | M40 | 00:00:14 | 02:02:45 | 03:25:45 | 05:28:49 | 06:35:32 | |||
461 | ŻARNICKI Kamil | 2807 | Banda Grudnia | SOBIANOWICE | M30 | 00:01:08 | 02:01:42 | 03:13:26 | 05:04:25 | 06:36:09 | |||
462 | KALISZUK Przemysław | 2780 | Banda Grudnia | LUBLIN | M30 | 00:01:08 | 02:01:42 | 03:13:28 | 05:04:26 | 06:36:10 | |||
463 | RASZOWSKI Marek | 2871 | WROCŁAW | M40 | 00:00:41 | 02:05:54 | 03:29:12 | 05:25:18 | 06:36:30 | ||||
464 | WOJEWODA Marcin | 2433 | Koło Biega | KOŁO | M40 | 00:01:04 | 02:12:10 | 03:31:01 | 05:31:13 | 06:36:34 | |||
465 | RUTKOWSKI Artur | 2965 | RYKOWISKO TEAM | WODZYMIN | M40 | 00:00:08 | 02:09:09 | 03:29:39 | 05:21:55 | 06:36:38 | |||
466 | KOŃPA Arkadiusz | 2785 | Olimpic Academy | BYDGOSZCZ | M30 | 00:01:27 | 02:11:22 | 03:36:29 | 05:28:40 | 06:38:09 | |||
467 | KOLANEK Dawid | 2314 | BEŁCHATÓW | M30 | 00:01:08 | 02:15:28 | 03:34:13 | 05:23:55 | 06:38:10 | ||||
468 | RZYSZKIEWICZ Tomasz | 2597 | Pędzące Leniwce | SOKOŁÓW PODLASKI | M50 | 00:01:18 | 02:08:10 | 03:29:36 | 05:27:48 | 06:38:41 | |||
469 | TOKARZ Marcin | 2175 | LIBERTÓW | M50 | 00:00:20 | 02:08:50 | 03:33:53 | 05:26:26 | 06:38:58 | ||||
470 | OLEARCZYK Arkadiusz | 2364 | Biegolas Koszalin | BOBOLICE | M50 | 00:00:49 | 02:10:49 | 03:33:39 | 05:32:33 | 06:39:38 | |||
471 | DUTKIEWICZ Leszek | 2519 | KATOWICE | M40 | 00:01:32 | 02:10:13 | 03:32:42 | 05:28:07 | 06:39:43 | ||||
472 | JUSZCZAK Zbigniew | 2180 | PKB KMP Kalisz | OPATÓWEK | M30 | 00:00:32 | 02:12:02 | 03:33:47 | 05:28:25 | 06:40:10 | |||
473 | RĄCZKA Piotr | 2521 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M40 | 00:00:50 | 02:12:19 | 03:39:01 | 05:35:56 | 06:40:24 | |||
474 | WARDZYŃSKI Mateusz | 2009 | ŁÓDŹ | M40 | 00:01:13 | 02:13:22 | 03:35:30 | 05:31:56 | 06:40:28 | ||||
475 | MNICH Zbigniew | 2356 | LIPOWO | M40 | 00:00:42 | 02:06:31 | 03:27:40 | 05:25:32 | 06:41:10 | ||||
476 | SERKOWSKI Marcin | 2127 | RCAGG7 | GDYNIA | M40 | 00:00:31 | 02:11:50 | 03:35:18 | 05:27:42 | 06:41:20 | |||
477 | PASIK Tomasz | 2150 | Wolsztyński Klub Biegowy | JUGÓW | M40 | 00:00:00 | 01:23:15 | ||||||
478 | ZIĘBA Łukasz | 2569 | DOBRZECHÓW | M30 | 00:00:00 | 02:01:27 | 03:15:02 | 04:45:34 | |||||
479 | D'AURIA Umberto | 2181 | WARSAW | M30 | 00:00:00 | ||||||||
480 | KAMIŃSKI Piotr | 2711 | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:10 | 02:21:06 | 03:44:57 | 05:45:53 | |||||
481 | HOBIK Tomasz | 2559 | SKOCZÓW | M40 | 00:00:11 | 02:28:06 | 04:17:17 | 06:48:18 | |||||
482 | GODEK Tomasz | 2535 | ZAMOŚĆ | M50 | 00:00:12 | 02:38:26 | 04:28:15 | 06:52:36 | |||||
483 | RADAJEWSKI Arkadiusz | 2825 | Cross Krapkowice | KRAPKOWICE | M50 | 00:00:13 | 02:13:48 | 03:36:25 | 05:32:25 | ||||
484 | DŁUŻEWSKI Rafał | 2668 | Łódź Kocha Sport | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:17 | 02:10:11 | 03:34:21 | 05:41:02 | ||||
485 | WIERBIŁOWICZ Dariusz | 2461 | WARSZAWA | M50 | 00:00:17 | 02:26:19 | 04:27:12 | 07:06:06 | |||||
486 | ZARĘBA Jarosław | 2501 | WARSZAWA | M50 | 00:00:17 | 02:26:19 | 04:27:26 | 07:06:14 | |||||
487 | MILARSKI Andrzej | 2383 | Skawina Biega | SKAWINA | M50 | 00:00:19 | 02:12:33 | 03:46:26 | 06:07:31 | ||||
488 | SZCZEPKOWSKI Robert | 2702 | KONOPNICA | M40 | 00:00:20 | 02:28:45 | 04:11:35 | 06:37:29 | |||||
489 | ROSTEK Robert | 2928 | WARSZAWA | M30 | 00:00:21 | 02:07:13 | 03:31:10 | 05:46:55 | |||||
490 | EJSYMONT Michał | 2833 | GIŻYCKO | M20 | 00:00:22 | 02:09:03 | 03:31:53 | 05:35:01 | |||||
491 | KĘDZIERSKI Waldemar | 2498 | Podgórz Toruń | PIGŻA | M50 | 00:00:23 | 02:21:23 | 03:53:38 | 06:00:44 | ||||
492 | FIC Radoslaw | 2923 | GDYNIA | M40 | 00:00:24 | 02:15:08 | 03:59:33 | 06:21:37 | |||||
493 | MICHALAK Sławomir | 2050 | inzynier.eu nosi trailowe botki | PRUSZKÓW | M50 | 00:00:25 | 02:15:33 | 03:41:41 | 05:40:23 | ||||
494 | CHILIMONIUK Paweł | 2890 | PCA Paweł Chilimoniuk Architekt | WARSZAWA | M50 | 00:00:25 | 02:14:36 | 03:35:16 | 05:44:49 | ||||
495 | KRYSZKIEWICZ Tomasz | 2487 | DZIAŁDOWO | M50 | 00:00:25 | 02:22:20 | 03:51:14 | 06:00:55 | |||||
496 | JABŁOŃSKI Michał | 2883 | WARSZAWA | M50 | 00:00:25 | 02:15:42 | 03:52:09 | 06:17:27 | |||||
497 | MARTONAK Martin | 2748 | KOSICE | M40 | 00:00:26 | 02:06:08 | 03:30:51 | 05:31:13 | |||||
498 | SZYMANIK Paweł | 2454 | WARSZAWA | M50 | 00:00:26 | 02:31:31 | 04:07:27 | 06:33:55 | |||||
499 | BECHTA Damian | 2440 | WARSZAWA | M30 | 00:00:26 | 02:28:01 | 04:12:09 | 06:44:34 | |||||
500 | HOBZDA Piotr | 2305 | #myjuzswojezrobili | BYTOM | M40 | 00:00:28 | 02:08:32 | 03:33:07 | 05:36:16 | ||||
501 | SKÓRA Wojciech | 2659 | GAŁKÓW MAŁY | M40 | 00:00:28 | 02:17:27 | 03:47:13 | 05:48:33 | |||||
502 | SZCZECH Łukasz | 2670 | BraciakiSquad | WARSZAWA | M30 | 00:00:28 | 02:14:33 | 03:37:46 | 05:48:47 | ||||
503 | PETRO Peter | 2743 | Swep Repre | KUZMICE | M30 | 00:00:28 | 02:30:30 | 04:05:19 | 06:28:48 | ||||
504 | CZERWONKO Jakub | 2291 | #myjuzswojezrobili | BYTOM, POLAND | M40 | 00:00:29 | 02:15:33 | 03:41:28 | 05:42:37 | ||||
505 | CHOJNACKI Mikolaj | 2547 | Warsaw Run Club | WARSZAWA | M40 | 00:00:30 | 02:09:54 | 03:43:56 | 05:56:50 | ||||
506 | RACIBORSKI Filip | 2480 | WARSZAWA | M40 | 00:00:30 | 02:14:15 | 04:00:49 | 06:29:20 | |||||
507 | KAPAŁKA Kamil | 2823 | Gromnik Run Team | GROMNIK | M20 | 00:00:32 | 02:05:21 | 03:29:31 | 05:43:57 | ||||
508 | SZCZEPAŃSKI Paweł | 2635 | Trailteraphy | WARSZAWA | M40 | 00:00:33 | 02:26:40 | 03:59:17 | 05:55:07 | ||||
509 | WRÓBEL Grzegorz | 2221 | Byle do mety | WARSZAWA | M40 | 00:00:33 | 02:18:17 | 03:49:28 | 05:58:52 | ||||
510 | BARYCZA Bogumił | 2394 | WARSZAWA | M40 | 00:00:33 | 02:02:39 | 03:34:17 | 06:01:30 | |||||
511 | MATRACKI Sebastian | 2603 | Trekking Team Ostrowiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:36 | 02:11:22 | 03:37:13 | 05:40:36 | ||||
512 | GĄGOR Sebastian | 2475 | NOWY SĄCZ | M30 | 00:00:37 | 02:15:42 | 03:46:44 | 05:41:54 | |||||
513 | BIENIEK Krzysztof | 2849 | Trekking Team Ostrowiec Świętokrzyski | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:37 | 01:59:59 | 03:37:16 | 05:40:43 | ||||
514 | WÓJCICKI Marcin | 2588 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:38 | 02:09:15 | 03:30:40 | 05:33:34 | ||||
515 | PRZYDATEK Tomasz | 2574 | Trekking Team Ostrowiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:38 | 02:30:21 | 04:04:51 | 06:13:41 | ||||
516 | BONDAR Paweł | 2349 | BIELSKO-BIAŁA | M30 | 00:00:39 | 02:12:47 | 03:40:41 | 05:38:45 | |||||
517 | DEREŃ Wojciech | 2536 | TREKKING TEAM OSTROWIEC SW | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M50 | 00:00:39 | 02:17:59 | 03:44:11 | 05:45:35 | ||||
518 | ZWOLIŃSKI Gabriel | 2897 | Huragan Ligota | KATOWICE | M40 | 00:00:39 | 02:23:48 | 04:00:10 | 06:17:58 | ||||
519 | SŁOWIK Konrad | 2653 | Trekking Team Ostrowiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M30 | 00:00:40 | 02:27:04 | 04:16:19 | 06:20:46 | ||||
520 | SZMOLOWSKI Grzegorz | 2393 | KilometryZbieramy & MalujeMy Uśmiechy | BYTOM | M40 | 00:00:40 | 02:37:39 | 04:30:12 | 06:56:25 | ||||
521 | BUTRYN Wojciech | 2346 | KRAKÓW | M50 | 00:00:42 | 02:17:32 | 03:34:36 | 05:30:30 | |||||
522 | SIEDLECKI Stanisław | 2934 | FizjoSport Łęczna | ŁĘCZNA | M50 | 00:00:42 | 02:16:50 | 03:47:59 | 06:17:53 | ||||
523 | ZABDYR Marcin | 3176 | KS Pegaz | CHYLICE | M50 | 00:00:43 | 02:13:12 | 03:42:54 | 05:45:50 | ||||
524 | GARGALOVIC Marian | 2779 | Čergovrun | SABINOV | M40 | 00:00:43 | 02:10:09 | 03:35:33 | 05:41:41 | ||||
525 | RZEPIŃSKI Łukasz | 2602 | GRONOWO | M40 | 00:00:43 | 02:13:12 | 03:47:56 | 06:06:24 | |||||
526 | MUCHA Marek | 2771 | Apostles of Stars | KRAKÓW | M30 | 00:00:44 | 02:14:12 | 03:43:12 | 05:35:10 | ||||
527 | TOKARSKI Rafał | 2178 | KRAKÓW | M40 | 00:00:44 | 02:33:28 | 04:13:32 | 06:36:52 | |||||
528 | LECH Arkadiusz | 2892 | Obstacle Center Team | WOŁOMIN | M30 | 00:00:44 | 02:19:11 | 03:58:34 | 06:35:16 | ||||
529 | SZPILA Robert | 2541 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M40 | 00:00:44 | 02:22:28 | 04:05:12 | 06:30:21 | |||||
530 | STAHOVEC Martin | 2794 | MARAS team | PREŠOV | M40 | 00:00:45 | 02:19:49 | 03:51:23 | 05:47:30 | ||||
531 | KOSTRZEWA Krystian | 2969 | ZELÓW | M20 | 00:00:45 | 02:12:23 | 03:44:13 | 05:57:14 | |||||
532 | WEIS Michał | 2683 | OBSTACLE center team | ŚREM | M30 | 00:00:46 | 02:22:41 | 03:51:18 | 05:46:29 | ||||
533 | ALBINIAK Marcin | 2311 | LUBLIN | M50 | 00:00:46 | 02:13:00 | 03:51:24 | 06:16:35 | |||||
534 | GÓRA Roman | 2329 | Biegolas Koszalin | KOSZALIN | M60 | 00:00:48 | 02:11:00 | 03:38:52 | 05:41:31 | ||||
535 | KUKIEŁA Tomasz | 2325 | Biegolas Koszalin | KOSZALIN | M40 | 00:00:48 | 02:11:02 | 03:38:49 | 05:40:50 | ||||
536 | SZYMCZAK Zbigniew | 2355 | Biegające Ząbki | ZĄBKI | M50 | 00:00:48 | 02:11:34 | 03:39:54 | 05:46:58 | ||||
537 | STAMM Tomasz | 2959 | POZNAŃ | M50 | 00:00:48 | 02:19:57 | 03:56:56 | 06:00:51 | |||||
538 | ZAWADZKI Piotr | 2022 | WARSZAWA | M40 | 00:00:48 | 02:22:50 | 04:03:24 | 06:25:23 | |||||
539 | ŚLACZKA Arkadiusz | 2375 | Finisz Rymanów | KROSNO | M40 | 00:00:49 | 02:20:30 | 03:44:23 | 05:58:53 | ||||
540 | NIEPSUJ Maciej Niepsuj | 2248 | WARSZAWA | M50 | 00:00:50 | 02:12:40 | 03:39:44 | 05:28:44 | |||||
541 | NIZIOLEK Marek | 2858 | Zadyszka | ZABORZE | M50 | 00:00:50 | 02:40:40 | 04:22:36 | 06:42:36 | ||||
542 | DOSKOCZ Mikołaj | 2334 | Biegające Ząbki | ZĄBKI | M30 | 00:00:51 | 02:08:02 | 03:30:50 | 05:36:25 | ||||
543 | JELEŃ Tomasz | 2500 | TriWise Triathlon Team/AZS AWF Kraków | KRAKÓW | M40 | 00:00:51 | 02:16:01 | 03:43:29 | 05:48:47 | ||||
544 | SOKOŁOWSKI Artur | 2947 | Team ZabieganeDni | OTWOCK | M40 | 00:00:51 | 02:22:57 | 04:00:17 | 06:22:47 | ||||
545 | DUDA Jacek | 2510 | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | SIEMIANOWICE SLĄSKIE | M50 | 00:00:52 | 02:13:12 | 03:42:57 | 05:38:13 | ||||
546 | LEŚNIAK Marcin | 2741 | STANWEX II | SULEJÓWEK | M30 | 00:00:52 | 02:24:20 | 03:58:38 | 06:04:56 | ||||
547 | RZESZOT Łukasz | 2592 | #teamSZÓSTAbe | ĆMIŃSK | M40 | 00:00:52 | 02:19:54 | 03:54:42 | 06:21:41 | ||||
548 | STAŃCZAK Bartłomiej | 2718 | MILANÓWEK | M30 | 00:00:52 | 02:27:10 | 04:07:29 | 06:35:38 | |||||
549 | KEGEL Zbigniew | 2404 | PIĄTKOWO NA BIEGOWO | POZNAŃ | M60 | 00:00:52 | 02:48:09 | 04:40:52 | 07:15:31 | ||||
550 | DRABIK Jacek | 2800 | jacek.drabik@gmail.com | KRAKOW | M60 | 00:00:53 | 02:32:30 | 04:06:27 | 06:21:51 | ||||
551 | MATWIJCZYK Adam | 2206 | WARSZAWA | M30 | 00:00:53 | 02:28:01 | 04:03:02 | 06:18:05 | |||||
552 | ZASADNI Andrzej | 4081 | SZLACHTOWA | M30 | 00:00:54 | 02:14:54 | 03:51:12 | ||||||
553 | KOZDRÓJ Marcin | 2742 | GRODZISK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:54 | 02:17:41 | 03:43:51 | 05:40:14 | |||||
554 | ADAMCZYK Łukasz | 1436 | 3XL | CZERWONA NIWA-PARCEL | M40 | 00:00:55 | 02:17:47 | 04:13:15 | 06:41:27 | ||||
555 | PAŁKA Łukasz | 2805 | 3XL | ŻYRARDÓW | M40 | 00:00:55 | 02:17:37 | 04:13:24 | 06:41:24 | ||||
556 | HUNIA Konrad | 2323 | DĘBICA | M30 | 00:00:55 | 02:19:36 | 04:07:50 | 06:46:26 | |||||
557 | TRZPIS Matuesz | 2327 | RZESZÓW | M30 | 00:00:55 | 02:19:35 | 04:07:47 | 06:46:23 | |||||
558 | BAŚ Mateusz | 3540 | LENIWCE | KRAKÓW | M40 | 00:00:56 | 02:49:27 | ||||||
559 | SULEWSKI Maciej | 2583 | Biegam Bo Lubię Ostrołęka/CrossBox Ostrołęka | OSTROŁĘKA | M40 | 00:00:56 | 02:10:16 | 03:40:06 | 05:38:56 | ||||
560 | PISKORSKI Piotr | 2604 | ENDO GOLUB-DOBRZYŃ | GOLUB-DOBRZYŃ | M40 | 00:00:56 | 02:16:54 | 03:50:53 | 05:57:02 | ||||
561 | NAWROT Łukasz | 2926 | Bieg z Chrystusem | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M40 | 00:00:57 | 02:03:05 | 03:29:13 | 05:40:30 | ||||
562 | BOGDAN Jarosław | 2563 | ZOFIÓWKA | M40 | 00:00:58 | 02:14:06 | 03:45:25 | 05:57:19 | |||||
563 | JĘDRAS Łukasz | 2459 | KRAKÓW | M40 | 00:00:59 | 02:38:15 | 04:21:03 | 06:49:17 | |||||
564 | JODELIUK Jevgenij | 2053 | JD Sports | VILNIUS | M30 | 00:01:00 | 02:01:48 | 03:22:44 | 05:20:20 | ||||
565 | FILAK Lukasz | 2269 | Pulpet | KRAKOW | M50 | 00:01:00 | 02:21:33 | 03:55:48 | 06:19:02 | ||||
566 | SWIDER Dominik | 2935 | HalnyTeam | RABKA ZDRÓJ | M40 | 00:01:01 | 02:11:15 | 03:39:44 | 05:41:08 | ||||
567 | MALARCZYK Sławomir | 2471 | Kozice Górskie | KĘTY | M30 | 00:01:01 | 02:19:02 | 03:54:18 | 06:06:37 | ||||
568 | MADEJ Marek Madej | 2464 | Kęckie harpgany | HECZNAROWICE | M30 | 00:01:01 | 02:19:06 | 03:55:46 | 06:05:38 | ||||
569 | HELIOSZ Adam | 2365 | RYBNIK | M40 | 00:01:02 | 02:15:59 | 03:43:26 | 05:53:16 | |||||
570 | SOWIŃSKI Zbigniew | 2513 | Aktywni Kociewiacy | SKÓRCZ | M60 | 00:01:02 | 02:49:51 | 04:34:15 | 07:06:49 | ||||
571 | KIEŁBUS Mirosław | 2664 | RZESZÓW | M50 | 00:01:03 | 02:22:57 | 03:57:59 | 06:12:21 | |||||
572 | GRABARA Adam | 2907 | ING Bank Śląski | KATOWICE | M50 | 00:01:03 | 02:49:52 | 04:35:51 | 07:00:13 | ||||
573 | CIEŻ Michał | 2526 | OŚWIĘCIM | M30 | 00:01:04 | 02:24:35 | 03:42:29 | 05:38:17 | |||||
574 | OLIŃSKI Paweł | 2040 | POZNAŃ | M40 | 00:01:04 | 02:11:38 | 03:35:16 | 05:36:28 | |||||
575 | PIELECHA Rafał | 2976 | ZACZERNIE | M40 | 00:01:04 | 02:04:20 | 03:32:37 | 05:34:27 | |||||
576 | HEBA Tomasz | 2682 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:01:04 | 02:14:49 | 03:53:40 | 06:12:46 | ||||
577 | MAZUR Łukasz | 2696 | OSTROWIEC ŚW. | M40 | 00:01:05 | 02:14:49 | 03:53:40 | 06:12:34 | |||||
578 | TENDAJ Daniel | 2628 | LOMIANKI | M50 | 00:01:06 | 02:21:17 | 03:46:58 | 05:46:52 | |||||
579 | ŚLUSARCZYK Tomek | 3551 | mountain running guides | PIASEK | M40 | 00:01:07 | 02:56:02 | ||||||
580 | AUGUŚCIK Mariusz | 2790 | WARSZAWA | M60 | 00:01:07 | 02:18:49 | 03:49:26 | 05:50:20 | |||||
581 | TOMASZKIEWICZ Marek | 2601 | ZĄBKI | M50 | 00:01:08 | 02:11:31 | 03:50:11 | 06:05:00 | |||||
582 | LEMBOWICZ Grzegorz | 2808 | Jestem od Romka | POZNAŃ | M40 | 00:01:09 | 02:17:55 | 03:45:54 | 05:42:22 | ||||
583 | JASIŃSKI Krzysztof | 2478 | RUNAWAYS | BOJSZOWY NOWE | M40 | 00:01:09 | 02:07:32 | 03:45:54 | 05:56:14 | ||||
584 | STYPUŁKOWSKI Dariusz | 2479 | RUNAWAYS | BIERUŃ | M40 | 00:01:09 | 02:18:24 | 03:55:36 | 06:12:10 | ||||
585 | KOWALSKI Tomasz | 2390 | KB Pace | WARSZAWA | M40 | 00:01:09 | 02:23:30 | 04:10:51 | 06:27:27 | ||||
586 | BITTNER Łukasz | 2884 | TARNÓW | M30 | 00:01:09 | 02:23:29 | 04:03:21 | 06:25:05 | |||||
587 | ZAWARTOWSKI Dawid | 2363 | MAVERICKS | NOWE OBORZYSKA | M40 | 00:01:10 | 02:10:21 | 03:34:36 | 05:34:22 | ||||
588 | KOZON Krzysztof | 2420 | WARSZAWA | M50 | 00:01:10 | 02:19:37 | 03:49:46 | 05:58:59 | |||||
589 | KALINOWSKI Adam | 2033 | WARSZAWA | M40 | 00:01:10 | 02:17:42 | 03:50:27 | 06:05:49 | |||||
590 | MLAK Dariusz | 2903 | TARNOWSKIE GORY | M40 | 00:01:11 | 02:02:53 | 03:26:48 | 05:26:37 | |||||
591 | RYBUS Maciej | 2613 | Grabskiego Team | ZGIERZ | M40 | 00:01:11 | 02:23:58 | 04:03:06 | 06:19:39 | ||||
592 | CIBORSKI Jakub | 2474 | Testerzy gleby | WARSZAWA | M40 | 00:01:11 | 02:29:12 | 04:08:25 | 06:35:54 | ||||
593 | OLSZAK Zenon | 2716 | WARSZAWA | M60 | 00:01:12 | 02:09:03 | 03:36:47 | 05:33:08 | |||||
594 | KSIĄŻEK Tomasz | 2837 | RUDA ŚLĄSKA | M40 | 00:01:12 | 02:36:28 | 04:13:10 | 06:29:02 | |||||
595 | HRONOWSKI Piotr | 2580 | Kitowcy | OKOCIM | M20 | 00:01:12 | 02:37:21 | 04:33:39 | 06:55:24 | ||||
596 | ZAPAŚNIK Michał | 2486 | Biegiem po Wino | WARSZAWA | M40 | 00:01:12 | 02:31:06 | 04:09:48 | 06:43:59 | ||||
596 | KIFNER Hubert | 2485 | Biegiem po Wino | WARSZAWA | M40 | 00:01:12 | 02:31:06 | 04:09:52 | 06:43:58 | ||||
598 | ANTKOWIAK Mirosław Antkowiak | 2227 | Biegam bo chcę Krosno Odrzańskie | KROSNO ODRZAŃSKIE | M60 | 00:01:13 | 02:18:59 | 03:46:15 | 05:47:44 | ||||
599 | ŚMIGIELSKI Marek | 2450 | DOBIESZKÓW | M40 | 00:01:13 | 02:27:54 | 04:04:14 | 06:16:51 | |||||
600 | PAJĄK Jacek | 2422 | HURAGAN LIGOTA | BYTOM | M20 | 00:01:13 | 02:20:30 | 03:51:02 | 06:12:31 | ||||
601 | PIERZCHAŁA Jacek | 2152 | SOSNOWIEC | M40 | 00:01:14 | 02:18:21 | 03:43:56 | 05:52:31 | |||||
602 | TUROWSKI Przemysław | 2384 | Drużyna Biegowa Canal+ | SOCHACZEW | M30 | 00:01:14 | 02:18:46 | 03:56:09 | 06:20:51 | ||||
603 | BARNAŚ Arkadiusz | 2804 | KRAKÓW | M40 | 00:01:14 | 02:48:20 | 04:32:09 | 06:58:41 | |||||
604 | KONIECZNY Tomasz | 2466 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M30 | 00:01:15 | 02:10:47 | 03:34:52 | 05:31:48 | |||||
605 | SZYDŁOWSKI Bogdan | 2590 | 2rowery.com.pl | KRAKÓW | M40 | 00:01:15 | 02:02:51 | 03:29:49 | 05:42:08 | ||||
606 | ZANIEWSKI Daniel | 2442 | BIAŁYSTOK | M30 | 00:01:15 | 02:17:04 | 03:50:25 | 06:08:26 | |||||
607 | GOLUB Marcin | 2385 | Canal+ | NOWA WOLA | M30 | 00:01:15 | 02:18:45 | 03:53:10 | 06:10:28 | ||||
608 | WAJDOWICZ Ignacy | 2424 | Spróchniali Herkulesi | DĘBOWIEC | M40 | 00:01:15 | 02:24:45 | 04:03:40 | 06:14:03 | ||||
609 | WALASIK Piotr | 2700 | MIŃSK MAZOWIECKI | M40 | 00:01:16 | 02:14:54 | 03:46:11 | 06:13:08 | |||||
610 | ŚLIWOWSKI Marcin | 2317 | Stare Wilki | ZIELONKA | M40 | 00:01:16 | 02:32:28 | 04:39:18 | 06:55:52 | ||||
611 | BERNAT Sebastian | 2272 | Stare Wilki | WARSZAWA | M40 | 00:01:16 | 02:35:59 | 04:26:06 | 07:05:11 | ||||
612 | ŻERKO Marcin | 2222 | OBORNIKI | M40 | 00:01:16 | 03:08:12 | 04:46:46 | 07:18:25 | |||||
613 | MISIOROWSKI Marcin | 2304 | Stare Wilki | WARSZAWA | M40 | 00:01:17 | 02:35:59 | 04:39:11 | 07:13:09 | ||||
614 | ZAŃ Marcin | 2470 | BIŁGORAJ | M30 | 00:01:17 | 02:25:23 | 04:25:34 | 07:17:40 | |||||
615 | KANCIRUK Paweł | 2619 | KRAKÓW | M20 | 00:01:18 | 02:47:36 | |||||||
616 | SEMENIUK Tomasz | 2386 | Grajek Praski | WARSZAWA | M50 | 00:01:18 | 02:29:33 | 04:19:02 | 07:01:22 | ||||
617 | HOŁUJ Andrzej | 2681 | KRAKÓW | M50 | 00:01:19 | 02:22:18 | 04:04:59 | 06:29:08 | |||||
618 | MRÓZ Artur | 2776 | Pędzące Leniwce | SOKOŁÓW PODLASKI | M40 | 00:01:19 | 02:18:08 | 04:02:47 | 06:36:05 | ||||
619 | LUBSZCZYK Adrian | 2561 | ŻORY | M30 | 00:01:19 | 02:24:03 | 04:09:07 | 06:37:32 | |||||
620 | KAŁA Jacek | 2937 | Jacek Team | GLIWICE | M40 | 00:01:20 | 02:23:49 | 04:03:54 | 06:14:50 | ||||
621 | GROCHOWICZ Robert | 2280 | SUTTON | M50 | 00:01:20 | 02:21:35 | 03:59:45 | 06:10:54 | |||||
622 | WRÓBEL Tomasz | 2169 | KATOWICE | M30 | 00:01:21 | 02:18:09 | 03:43:29 | 06:00:50 | |||||
623 | BIAŁORUCKI Adrian | 2120 | WARSAW | M30 | 00:01:21 | 02:18:43 | 03:59:00 | 06:22:22 | |||||
624 | CAGARA Dawid | 2657 | KWIRYNÓW | M40 | 00:01:21 | 02:11:37 | 03:57:30 | 06:22:22 | |||||
625 | ICIEK Sławomir | 2961 | Biegam bo Lubię | KARNIOWICE | M30 | 00:01:21 | 02:27:23 | 04:10:13 | 06:37:31 | ||||
626 | PEŁKA Michał | 2250 | KRAKÓW | M40 | 00:01:22 | 02:11:43 | 03:36:42 | 05:50:06 | |||||
627 | NOWAK Karol | 2647 | KIELCE | M40 | 00:01:22 | 02:27:16 | 04:03:59 | 06:18:20 | |||||
628 | BIEL Piotr | 2389 | ZAGÓRZE | M30 | 00:01:23 | 02:15:26 | 03:54:47 | 06:15:30 | |||||
629 | CZYŻ Piotr | 2339 | RZĄSKA | M40 | 00:01:24 | 02:22:28 | 03:55:25 | 06:13:42 | |||||
630 | KOŁDYS Łukasz | 2887 | WARSZAWA | M40 | 00:01:25 | 02:18:03 | 03:55:36 | 06:02:16 | |||||
Przekroczony limit czasu: 09:00:00 | |||||||||||||
631 | SŁAWETA Michał | 2066 | Zwinięte Szyneczki | BYDGOSZCZ | M50 | 00:01:25 | 03:33:52 | 05:44:35 | 09:05:22 | ||||
632 | KULA Damian | 2319 | SKPB Katowice | JAWORZNO | M30 | 00:01:26 | 02:15:24 | 03:46:32 | 05:46:13 | ||||
633 | DYCZKOWSKI Andrzej | 2522 | Tygryski Kubusia Puchatka | WARSZAWA | M60 | 00:01:26 | 02:13:31 | 03:46:38 | 05:55:43 | ||||
634 | CHAMIER-GLISZCZYŃSKI Daniel | 2069 | Zwinięte Szyneczki | BYDGOSZCZ | M50 | 00:01:26 | 02:27:51 | 04:17:42 | 07:00:20 | ||||
635 | DYCZKOWSKI Adam | 2006 | WARSZAWA | M20 | 00:01:27 | 02:11:18 | 03:43:56 | 05:55:41 | |||||
636 | SZYMCZYK Michał | 2278 | KIELCE | M30 | 00:01:27 | 02:15:50 | 03:56:19 | 06:13:13 | |||||
637 | GRINIG Arkadiusz | 2453 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40 | 00:01:28 | 02:19:16 | 03:47:23 | 05:54:49 | |||||
638 | SZYMAŃSKI Radosław | 2828 | BYDGOSZCZ | M20 | 00:01:28 | 02:21:47 | 03:56:23 | 06:10:13 | |||||
639 | CIESZYŃSKI Mariusz | 2637 | BEAUTY-STUDIO LOĘBORK | LĘBORK | M50 | 00:01:28 | 02:32:13 | 04:09:34 | 06:32:09 | ||||
640 | ADAMSKI Marcin | 2118 | LEGIONOWO | M40 | 00:01:28 | 02:29:22 | 04:18:57 | 06:48:33 | |||||
641 | WTOREK Szymon | 2746 | CB163 - CrossFit Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M20 | 00:01:29 | 02:41:42 | 04:29:17 | 07:07:19 | ||||
642 | BUGAJ Krzysztof Bugaj | 2379 | Nienażarte Misie | KŁOMNICE | M30 | 00:01:30 | 02:26:16 | 04:00:22 | 06:01:56 | ||||
643 | LIPINA Rafał | 2795 | ZABRZE | M40 | 00:01:30 | 02:25:25 | 03:55:29 | 05:58:13 | |||||
644 | CHADUŁA Adrian | 2376 | nieNażarte misie | WITKOWICE | M30 | 00:01:30 | 02:27:00 | 04:04:36 | 06:19:21 | ||||
645 | STASZEWSKI Pawel | 2062 | Bartosz Gorczyca Team | RADZYMIN | M50 | 00:01:31 | 02:14:24 | 03:35:04 | 05:33:08 | ||||
646 | ORZEŁ Daniel | 2957 | WARSZAWA | M40 | 00:01:31 | 02:13:01 | 03:40:26 | 05:42:48 | |||||
647 | PSZONAK Damian | 2135 | LUBLIN | M30 | 00:01:31 | 02:12:20 | 03:42:31 | 05:45:25 | |||||
648 | ORZEŁ Wojciech | 2864 | Dziki z Warszawy | WARSZAWA | M40 | 00:01:31 | 02:14:55 | 03:42:09 | 05:41:56 | ||||
649 | KĘSIK Michał | 2397 | Zdarte Podeszwy | KONIKOWO | M40 | 00:01:31 | 02:23:24 | 03:55:51 | 06:07:20 | ||||
650 | DREWNIAK Krzysztof | 4097 | WARSZAWA | M40 | 00:01:32 | 02:21:49 | 03:55:30 | 05:59:40 | |||||
651 | CZEKALSKI Wojciech | 2476 | GDYNIA | M20 | 00:01:32 | 02:17:12 | 03:57:47 | 06:28:32 | |||||
652 | KASPROWICZ Grzegorz | 2449 | WARSZAWA | M40 | 00:01:32 | 02:29:05 | 04:10:58 | 06:45:18 | |||||
653 | SZYSZKA Michał | 2443 | WARSZAWA | M40 | 00:01:32 | 02:29:06 | 04:11:06 | 06:45:19 | |||||
654 | GWÓŹDŹ Maciej | 2593 | Łojce biegno | KRACZKOWA | M40 | 00:01:33 | 02:21:26 | 03:51:37 | 06:05:02 | ||||
655 | CYRAN Grzegorz | 2591 | Łojce biegno | KRACZKOWA | M40 | 00:01:33 | 02:21:25 | 03:51:40 | 06:05:02 | ||||
656 | LIETZ Kamil | 2473 | RYTEL | M20 | 00:01:33 | 02:14:58 | 03:52:45 | 06:21:10 | |||||
657 | LATAŁA Wojciech | 2007 | Leśne Grubasy | KRAKÓW | M40 | 00:01:33 | 02:52:48 | 04:39:48 | 07:14:52 | ||||
658 | TOCHA Zbigniew | 2507 | Aktywni Kociewiacy | SKÓRCZ | M60 | 00:01:34 | 02:09:59 | 03:35:28 | 05:39:58 | ||||
659 | STACHURSKI Paweł | 2287 | Królowie Życia | KIEŁCZÓW | M30 | 00:01:34 | 02:21:54 | 03:55:12 | 06:14:49 | ||||
660 | KOLASSA Ryszard | 2496 | Aktywni Kociewiacy | SKÓRCZ | M60 | 00:01:34 | 02:19:53 | 04:01:34 | 06:24:09 | ||||
661 | KOŚCIUCZUK Łukasz | 2186 | Fundacja Rak'n'Roll | WARSZAWA | M40 | 00:01:35 | 02:16:54 | 03:42:24 | 05:41:37 | ||||
662 | TUREK Przemysław | 2958 | KOLBUSZOWA | M40 | 00:01:35 | 02:40:09 | 04:26:20 | 06:41:40 | |||||
663 | WOLAŃSKI Witosław | 2049 | Jeszcze Trochę Trójmiasto | GDAŃSK | M60 | 00:01:35 | 03:14:19 | 04:54:55 | 07:03:54 | ||||
664 | WIDEŁ Karol | 2850 | KRAKÓW | M30 | 00:01:36 | 02:19:10 | 03:42:57 | 05:36:55 | |||||
665 | REITER Jacek | 2917 | KRAKÓW | M30 | 00:01:36 | 02:23:41 | 03:45:45 | 05:54:21 | |||||
666 | KUŁAKOWSKI Piotr | 2922 | Czlapacze | WARSZAWA | M60 | 00:01:36 | 02:31:13 | 04:02:45 | 06:18:18 | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
MAŁECKI Marcin | 2651 | DREZDENKO | M30 | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||||
ROJEK Maciej | 2882 | KRAKÓW | M30 | DNF | 02:08:29 DNF | DNF | DNF | DNF | |||||
WRÓBEL Dariusz | 3082 | Team ZabieganeDni | WARSZAWA | M50 | DNF | 02:51:19 DNF | 05:03:14 DNF | DNF | DNF | ||||
KSIĄŻKIEWICZ Piotr | 2128 | CITY TRAIL Team / SopoTrail Team | WĄGROWIEC | M30 | MP | MKS Unia Hrubieszów | DNF | 01:27:11 DNF | 02:16:58 DNF | DNF | DNF | ||
MŁYNARZ Kamil | 2983 | SKB Kraśnik | ŁĘCZNOWOLA | M30 | DNF | 01:29:20 DNF | 02:30:49 DNF | 04:22:14 DNF | DNF | ||||
KRAICZICZEK Krzysztof | 2151 | RRunners | PIEKŁO | M40 | DNF | 01:56:14 DNF | 03:02:55 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 672 wynik(ów)