Organizator : | IST Software Sp. z o.o., ALP Sp. z o.o. |
Data : | 2021-11-01 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 987 km |
Zgłoszonych : | 70 |
Wystartowało : | 56 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 48 |
Na trasie : | 8 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Klasyfikacja drużynowa | Klasyfikacja rodzinna | Wesołe Świstaki - K | Wesołe Świstaki - M | Młode Orły - K | Młode Orły - M | Górskie Kozice - K | Górskie Kozice - M | Zadziorne Rysie - K | Zadziorne Rysie - M | Drapieżne Sokoły - K | Drapieżne Sokoły - M | Waleczne Wilki - K | Waleczne Wilki - M | Mocarne Niedźwiedzie - K | Mocarne Niedźwiedzie - M
Klasyfikacja po poszczególnych dniach:
Dzień 1 | Dzień 11 | Dzień 21 | Dzień 31 | Dzień 41 | Dzień 51 | Dzień 61 | Dzień 71 | Dzień 81 | Dzień 91 | Dzień 101 | Dzień 111 | Dzień 121 | Dzień 131 | Dzień 141 | Dzień 151 | Dzień 161 | Dzień 171 | Dzień 181 | Dzień 191 | Dzień 201 | Dzień 211 | Dzień 221 | Dzień 231 | Dzień 241 | Dzień 251 | Dzień 261 | Dzień 271 | Dzień 281 | Dzień 291 | Dzień 301 | Dzień 311 | Dzień 321 | Dzień 331 | Dzień 341 | Dzień 351 | Dzień 361 | Dzień 365
Klasyfikacja wg
Szczyty / dni zapasu / przewyższenie,
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Drużyna 1 | Drużyna 2 | Dni rywaliazacji | Szczyty / dni zapasu / przewyższenie |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOCZEKALSKI Jarek | 5 | GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Waleczne Wilki - M | 1 | M 23 | Galopujące Ślimaki | 365 | |||
2 | KOCIK Marcin | 16 | WILKSZYN | Drapieżne Sokoły - M | 11 | M 29 | 365 | |||||
3 | MAŁKUS Robert | 12 | PUŁAWY | Waleczne Wilki - M | 2 | M 27 | 365 | |||||
4 | SPYRA Katarzyna | 33 | RUDY | Zadziorne Rysie - K | 5 | K 19 | 365 | |||||
5 | SPYRA Katarzyna | 34 | RUDY | Wesołe Świstaki - M | 3 | M 21 | Rudy team | 365 | ||||
6 | LEWANDOWSKI Szymon | 32 | KRAKOW | Zadziorne Rysie - M | 9 | M 22 | 365 | |||||
7 | BURTAN Marzena | 31 | KRAKÓW | Zadziorne Rysie - K | 3 | K 15 | 365 | |||||
8 | TIČINOVIĆ Daniel | 56 | BŁĘKITNA XVII | KRAKÓW | Zadziorne Rysie - M | 3 | M 12 | Błękitna XVII | 365 | |||
9 | ORZOŁ Andrzej | 25 | ROGÓW | Drapieżne Sokoły - M | 8 | M 25 | Orły | 365 | ||||
10 | ORZOŁ Edyta | 28 | ROGÓW | Drapieżne Sokoły - K | 10 | K 24 | Orły | 365 | ||||
11 | PUDA Dorota | 14 | KOBIETY NA 5+ | MNICH | Drapieżne Sokoły - K | 12 | K 26 | Kobiety na 5+ | 365 | |||
12 | KLET 2 Marcin 2 | 2 | B4 | BYDGOSZCZ | Drapieżne Sokoły - M | 10 | M 28 | B4SPORT | Długowłosi | 365 | ||
13 | BIK Jeremiasz | 57 | KALWARIA ZEBRZYDOWSKA | Górskie Kozice - M | 1 | M 20 | 365 | |||||
14 | CZARNY Jadwiga | 45 | SIDZINA | Waleczne Wilki - K | 1 | K 5 | K&K | Orły | 351 | |||
15 | ŚCIPIEŃ Piotr | 19 | PORĄBKA IWKOWSKA | Mocarne Niedźwiedzie - M | 3 | M 24 | 365 | |||||
16 | BEŁDOWSKA Anna | 47 | KRAKÓW | Górskie Kozice - K | 2 | K 7 | Górskie Maniaczki | 359 | ||||
17 | NOWACZYK Monika | 48 | NOWA RUDA | Drapieżne Sokoły - K | 2 | K 6 | Górskie Maniaczki | 359 | ||||
18 | ZĄBCZYŃSKI Dominik | 3 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Waleczne Wilki - M | 3 | M 30 | BiegiGórskiePL | AkademiaGórska z Rolniczej | 365 | |||
19 | JURCZAK Izabela | 53 | CZELADŹ | Drapieżne Sokoły - K | 9 | K 22 | 365 | |||||
20 | WIECZOREK Agnieszka | 52 | CZELADŹ | Zadziorne Rysie - K | 7 | K 23 | 365 | |||||
21 | SZPAK Irena | 23 | DAMEK TEAM | TYCHY | Mocarne Niedźwiedzie - K | 1 | K 8 | Damek Team | Damek Team | 365 | ||
22 | TRYKA Sebastian | 60 | SĄSIEDZI | SKOCZÓW | Zadziorne Rysie - M | 8 | M 18 | Sąsiedzi | 365 | |||
23 | KOZIOŁEK Bartłomiej | 62 | SĄSIEDZI | SKOCZÓW | Drapieżne Sokoły - M | 7 | M 19 | Sąsiedzi | 365 | |||
24 | SYSIO Agnieszka | 68 | MAURYCÓW | Drapieżne Sokoły - K | 11 | K 25 | Leśne Dziady | 225 | ||||
25 | BAJCAR Beata | 7 | KOBIETY NA 5+ | CHYBIE | Drapieżne Sokoły - K | 8 | K 20 | Kobiety na 5+ | 365 | |||
26 | KLIMCZYK Wojciech | 63 | SKAWINA | Wesołe Świstaki - M | 1 | M 7 | 365 | |||||
27 | SZPAK Damian | 15 | DAMEK TEAM | TYCHY | Mocarne Niedźwiedzie - M | 1 | M 6 | Damek Team | Damek Team | 291 | ||
28 | JEZIOROWSKA-CAPANDA Patrycja | 26 | CZERWIONKA | Górskie Kozice - K | 3 | K 16 | 365 | |||||
29 | WŁODARCZYK Oskar | 70 | DALEKO JESZCZE? | OSTRZESZÓW | Wesołe Świstaki - M | 2 | M 11 | Daleko jeszcze? | Daleko jeszcze? | 253 | ||
30 | WASZKUĆ Małgorzata | 18 | KIELCE | Zadziorne Rysie - K | 2 | K 14 | 365 | |||||
31 | SMYCZEK-TRYKA Małgorzata | 66 | SĄSIEDZI | SKOCZÓW | Zadziorne Rysie - K | 6 | K 21 | Sąsiedzi | 352 | |||
32 | WŁODARCZYK Paweł | 61 | DALEKO JESZCZE? | OSTRZESZÓW | Drapieżne Sokoły - M | 5 | M 8 | Daleko jeszcze? | Daleko jeszcze? | 253 | ||
33 | WŁODARCZYK Monika | 69 | DALEKO JESZCZE? | OSTRZESZÓW | Drapieżne Sokoły - K | 3 | K 9 | Daleko jeszcze? | Daleko jeszcze? | 253 | ||
34 | JAKUBIEC Kasia | 20 | BIELSKO- BIAŁA | Drapieżne Sokoły - K | 7 | K 17 | 365 | |||||
35 | KLET Marcin | 1 | BYDGOSZCZ | Drapieżne Sokoły - M | 9 | M 26 | B4SPORT | Długowłosi | 365 | |||
36 | PASŁAWSKA Katarzyna | 13 | KOBIETY NA 5 + | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | Drapieżne Sokoły - K | 4 | K 10 | Kobiety na 5+ | 365 | |||
37 | GNAŚ Anna | 8 | KOBIETY NA 5+ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Zadziorne Rysie - K | 4 | K 18 | Kobiety na 5+ | 365 | |||
38 | POPRZECZKA Beata | 37 | TYSKIE SINICE TUPTUSIE | MIKOŁÓW | Drapieżne Sokoły - K | 6 | K 13 | Tyskie Sinice Tuptusie | 365 | |||
39 | RORBACH Mariusz | 40 | TYCHY | Drapieżne Sokoły - M | 6 | M 9 | Tyskie Sinice Tuptusie | 365 | ||||
40 | MACHARZYŃSKI Piotr | 29 | NESSI TEAM ŻORY | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Drapieżne Sokoły - M | 4 | M 5 | 259 | ||||
41 | ZDROJEWICZ Agnieszka | 30 | TYVHY | K 3 | 259 | |||||||
42 | POMYKAŁA Urszula | 39 | TYSKIE SINICE TUPTUSIE | TYCHY | Waleczne Wilki - K | 2 | K 12 | Tyskie Sinice Tuptusie | 365 | |||
43 | POMYKAŁA Krzysztof | 36 | TYSKIE SINICE TUPTUSIE | TYCHY | Mocarne Niedźwiedzie - M | 2 | M 14 | Tyskie Sinice Tuptusie | 365 | |||
44 | SZCZUREK Dominik | 46 | KĘTY | Zadziorne Rysie - M | 4 | M 13 | 365 | |||||
45 | DYDUŁA Renata | 59 | ITAL CAR TEAM | KRAKÓW | Drapieżne Sokoły - K | 1 | K 1 | Ital Car Team | 49 | |||
46 | DYDUŁA Łukasz | 58 | ITAL CAR TEAM | KRAKÓW | Drapieżne Sokoły - M | 1 | M 1 | Ital Car Team | 49 | |||
47 | CZEKAJ Maciej | 17 | LEPSZY KLUB | KIELCE | Drapieżne Sokoły - M | 3 | M 4 | Lepszy Klub | 120 | |||
48 | RÓŻYCKI Marek | 51 | BIELINY | Zadziorne Rysie - M | 2 | M 10 | Trans-Mar | 365 | ||||
49 | PODOLEC Marek | 54 | WIĄZOWNICA | Zadziorne Rysie - M | 7 | M 17 | 365 | |||||
50 | WIŚNIEWSKA Justyna | 4 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | Drapieżne Sokoły - K | 5 | K 11 | 365 | |||||
51 | RADZIMIERSKA Wiktoria | 55 | WROCŁAW | Górskie Kozice - K | 1 | K 4 | 345 | |||||
52 | GWIZDAŁA Łukasz | 49 | MONTE LUPUS TEAM Z:.F | KRZESZOWICE | Zadziorne Rysie - M | 1 | M 3 | Najmniejsza Wataha Świata Z:.F | 118 | |||
53 | GAWEŁ Agata | 50 | MONTE LUPUS TEAM Z:.F | KRAKÓW | Zadziorne Rysie - K | 1 | K 2 | Najmniejsza Wataha Świata Z:.F | 118 | |||
54 | CZARNOTA Jacek | 43 | ŻYWIEC | Zadziorne Rysie - M | 6 | M 16 | 365 | |||||
55 | BIEGUN Tomasz | 44 | ŻYWIEC | Zadziorne Rysie - M | 5 | M 15 | 365 | |||||
56 | SYSIO Zbigniew | 67 | MAURYCÓW | Drapieżne Sokoły - M | 2 | M 2 | Leśne Dziady | 54 |
Znaleziono 56 wynik(ów)