Organizator : | Stowarzyszenie Ko Liber |
Data : | 2019-03-03 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 150 |
Wystartowało : | 141 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 137 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Finish_All 2.5km | Finish_All 5km | Finish_All 7.5km | Czas netto 10km | Czas brutto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WARDZIŃSKI Paweł | 387 | RIM TIMTEAM | BRANIEWO | M-Open | 2 | M 2 | 00:00:02 | 00:08:30 | 00:17:11 | 00:25:58 | 00:34:46.25 | 00:34:48.75 | 3:28 | 17.3 (100%) | ||
2 | PALASCHKE Michał | 261 | GDAŃSK | M-Open | 3 | M 3 | 00:00:02 | 00:08:51 | 00:17:54 | 00:27:07 | 00:36:12.30 | 00:36:14.45 | +00:01:26 (4.0%) | 3:37 | 16.6 (96.0%) | ||
3 | LISOWSKI Aleksander | 203 | Rossbiegani / Razem Trenujemy Sport | ŁÓDŹ | M-Open | 5 | M 5 | 00:00:03 | 00:08:58 | 00:18:26 | 00:28:17 | 00:37:52.25 | 00:37:55.60 | +00:03:06 (8.2%) | 3:47 | 15.8 (91.3%) | |
4 | GAPSKI Mateusz | 74 | Gruba Biegowa 65 | GDAŃSK | M-Open | 6 | M 6 | 00:00:02 | 00:09:17 | 00:18:57 | 00:28:39 | 00:38:13.30 | 00:38:16.05 | +00:03:27 (9.0%) | 3:49 | 15.7 (90.8%) | |
5 | POKOJSKI Sebastian | 289 | RUMIA | M-Open | 8 | M 8 | 00:00:03 | 00:09:28 | 00:19:12 | 00:29:09 | 00:39:03.15 | 00:39:06.80 | +00:04:16 (11.0%) | 3:54 | 15.4 (89.0%) | ||
6 | KRAWCZYK Mateusz | 164 | SGO Gdańsk | STARY DZIERZGOŃ | M-Open | 9 | M 9 | 00:00:01 | 00:09:17 | 00:19:26 | 00:29:59 | 00:39:28.10 | 00:39:30.00 | +00:04:41 (11.9%) | 3:56 | 15.2 (87.9%) | |
7 | HOLK-ŁEBIŃSKI Mateusz | 103 | SIERAKOWICE | M-Open | 14 | M 14 | 00:00:04 | 00:10:03 | 00:20:14 | 00:30:21 | 00:40:25.30 | 00:40:30.20 | +00:05:39 (14.0%) | 4:02 | 14.8 (85.5%) | ||
8 | PASZKOWSKI Paweł | 266 | GDAŃSK | M-Open | 15 | M 15 | 00:00:08 | 00:09:48 | 00:19:51 | 00:30:16 | 00:40:42.30 | 00:40:51.15 | +00:05:56 (14.6%) | 4:04 | 14.7 (85.0%) | ||
9 | GOŹDZIEWSKI Paweł | 86 | GDAŃSK | M-Open | 16 | M 16 | 00:00:08 | 00:09:24 | 00:19:47 | 00:30:31 | 00:40:48.50 | 00:40:57.05 | +00:06:02 (14.8%) | 4:04 | 14.7 (85.0%) | ||
10 | ANGEL Andrzej | 3 | GDYNIA | M-Open | 17 | M 17 | 00:00:06 | 00:09:59 | 00:20:18 | 00:30:59 | 00:41:08.95 | 00:41:14.95 | +00:06:22 (15.5%) | 4:06 | 14.6 (84.4%) | ||
11 | SAMBURSKI Tomasz | 319 | SKIERNIEWICE | M-Open | 18 | M 18 | 00:00:15 | 00:10:30 | 00:20:45 | 00:31:05 | 00:41:10.00 | 00:41:25.00 | +00:06:23 (15.5%) | 4:07 | 14.6 (84.4%) | ||
12 | KOZA Damian | 158 | WŁADYSŁAWOWO | M-Open | 19 | M 19 | 00:00:05 | 00:09:42 | 00:20:03 | 00:31:09 | 00:41:42.50 | 00:41:48.00 | +00:06:56 (16.6%) | 4:10 | 14.4 (83.2%) | ||
13 | CHAMSKI Michał | 34 | Gruba Biegowa 65 | GDAŃSK | M-Open | 20 | M 20 | 00:00:09 | 00:10:11 | 00:20:31 | 00:31:06 | 00:41:43.05 | 00:41:52.55 | +00:06:56 (16.7%) | 4:10 | 14.4 (83.2%) | |
14 | KUŹNIAR Wojciech | 181 | Run Beach Morning Team | RUMIA | M-Open | 22 | M 22 | 00:00:03 | 00:10:10 | 00:21:00 | 00:32:02 | 00:42:54.50 | 00:42:57.85 | +00:08:08 (19.0%) | 4:17 | 14 (80.9%) | |
15 | WOJSA Marcin | 404 | GDAŃSK | M-Open | 24 | M 24 | 00:00:05 | 00:10:26 | 00:21:11 | 00:32:22 | 00:43:25.45 | 00:43:30.55 | +00:08:39 (19.9%) | 4:20 | 13.8 (79.8%) | ||
16 | PAZIK Dariusz | 271 | RUNEDA | RUMIA | M-Open | 28 | M 28 | 00:00:10 | 00:11:26 | 00:22:52 | 00:33:47 | 00:44:25.35 | 00:44:35.95 | +00:09:39 (21.7%) | 4:26 | 13.5 (78.0%) | |
17 | KAIM Sebastian | 121 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | M-Open | 33 | M 33 | 00:00:09 | 00:06:11 | 00:16:11 | 00:26:11 | 00:45:11.00 | 00:45:20.00 | +00:10:24 (23.0%) | 4:31 | 13.3 (76.9%) | |
18 | TEKLIŃSKI Adrian | 369 | POBIEGANY | GRUDZIĄDZ | M-Open | 36 | M 36 | 00:00:09 | 00:10:51 | 00:22:19 | 00:34:07 | 00:45:51.80 | 00:46:01.10 | +00:11:05 (24.2%) | 4:35 | 13.1 (75.7%) | |
19 | KUDRELEK Sławomir | 173 | Młode Wilki | GDAŃSK | M-Open | 37 | M 37 | 00:00:12 | 00:11:13 | 00:22:54 | 00:34:37 | 00:45:52.55 | 00:46:05.50 | +00:11:06 (24.2%) | 4:35 | 13.1 (75.7%) | |
20 | SIKORA Szymon | 325 | RUNEDA | REDA | M-Open | 38 | M 38 | 00:00:10 | 00:11:27 | 00:22:57 | 00:34:32 | 00:46:04.80 | 00:46:15.50 | +00:11:18 (24.5%) | 4:36 | 13 (75.1%) | |
21 | GARSZTKA Mateusz | 76 | BORKOWO | M-Open | 39 | M 39 | 00:00:12 | 00:11:31 | 00:23:17 | 00:35:04 | 00:46:32.05 | 00:46:44.75 | +00:11:45 (25.3%) | 4:39 | 12.9 (74.6%) | ||
22 | GOŹDZIEWSKI Jakub | 85 | GDAŃSK | M-Open | 41 | M 41 | 00:00:08 | 00:11:18 | 00:23:00 | 00:34:57 | 00:46:54.35 | 00:47:02.75 | +00:12:08 (25.9%) | 4:41 | 12.8 (74.0%) | ||
23 | NAWROT Witold | 246 | Just 5 | GDAŃSK | M-Open | 45 | M 45 | 00:00:11 | 00:11:43 | 00:23:44 | 00:35:49 | 00:47:20.75 | 00:47:31.80 | +00:12:34 (26.6%) | 4:44 | 12.7 (73.4%) | |
24 | BRYLSKI Filip | 27 | WŁOCŁAWEK | M-Open | 47 | M 47 | 00:00:08 | 00:11:32 | 00:23:31 | 00:35:49 | 00:47:30.00 | 00:47:38.90 | +00:12:43 (26.8%) | 4:45 | 12.6 (72.8%) | ||
25 | NIEWIADOMSKI Patryk | 247 | Biegający Tczew | CZARLIN | M-Open | 52 | M 52 | 00:00:04 | 00:11:22 | 00:23:11 | 00:35:44 | 00:48:25.35 | 00:48:30.00 | +00:13:39 (28.2%) | 4:50 | 12.4 (71.7%) | |
26 | FRANCUZ Maciej | 66 | WŁOCŁAWEK | M-Open | 54 | M 54 | 00:00:09 | 00:11:31 | 00:23:31 | 00:35:58 | 00:48:29.70 | 00:48:38.70 | +00:13:43 (28.3%) | 4:50 | 12.4 (71.7%) | ||
27 | ROWIŃSKI Robert | 307 | Fc Cioty | GDAŃSK-SOBIESZEWO | M-Open | 56 | M 56 | 00:00:20 | 00:12:05 | 00:24:22 | 00:36:42 | 00:48:53.80 | 00:49:13.80 | +00:14:07 (28.9%) | 4:53 | 12.3 (71.1%) | |
28 | STROJNOWSKI Konrad | 343 | GDAŃSK | M-Open | 57 | M 57 | 00:00:04 | 00:11:36 | 00:24:09 | 00:36:49 | 00:48:55.55 | 00:49:00.20 | +00:14:09 (28.9%) | 4:53 | 12.3 (71.1%) | ||
29 | GÓRTOWSKI Remigiusz | 87 | NestRun | KRETKI MAŁE | M-Open | 58 | M 58 | 00:00:28 | 00:12:03 | 00:24:08 | 00:36:57 | 00:49:20.60 | 00:49:48.80 | +00:14:34 (29.5%) | 4:56 | 12.2 (70.5%) | |
30 | CZEKAJ Przemysław | 38 | GDAŃSK | M-Open | 59 | M 59 | 00:00:12 | 00:13:03 | 00:25:09 | 00:37:26 | 00:49:24.20 | 00:49:36.80 | +00:14:37 (29.6%) | 4:56 | 12.1 (69.9%) | ||
31 | OWCZARCZYK Jakub | 258 | GDAŃSK | M-Open | 62 | M 62 | 00:00:16 | 00:13:09 | 00:25:39 | 00:38:08 | 00:50:03.65 | 00:50:20.60 | +00:15:17 (30.5%) | 5:00 | 12 (69.4%) | ||
32 | TICHANÓW Piotr | 370 | GDAŃSK | M-Open | 69 | M 69 | 00:00:24 | 00:13:13 | 00:26:00 | 00:39:00 | 00:51:36.55 | 00:52:00.85 | +00:16:50 (32.6%) | 5:09 | 11.6 (67.1%) | ||
33 | ŚPIEWAK Bartosz | 358 | AIC TEAM | GDAŃSK | M-Open | 70 | M 70 | 00:00:17 | 00:12:25 | 00:25:37 | 00:39:14 | 00:51:46.15 | 00:52:03.65 | +00:16:59 (32.8%) | 5:10 | 11.6 (67.1%) | |
34 | TREICHEL Patryk | 376 | AIC team | CHEŁMNO | M-Open | 71 | M 71 | 00:00:16 | 00:12:26 | 00:25:38 | 00:39:15 | 00:52:00.45 | 00:52:16.70 | +00:17:14 (33.1%) | 5:12 | 11.5 (66.5%) | |
35 | LABUDA Łukasz | 188 | Saint-Gobain Squad | GDYNIA | M-Open | 72 | M 72 | 00:00:19 | 00:12:42 | 00:25:50 | 00:39:10 | 00:52:05.30 | 00:52:24.75 | +00:17:19 (33.2%) | 5:12 | 11.5 (66.5%) | |
36 | MARCINIAK Michal | 230 | Dmowszczycy i Endecy | SOPOT | M-Open | 81 | M 81 | 00:00:25 | 00:13:48 | 00:27:18 | 00:40:49 | 00:53:21.60 | 00:53:46.65 | +00:18:35 (34.8%) | 5:20 | 11.2 (64.7%) | |
37 | KOWALSKI Szymon | 156 | Run Beach Morning Team | GDAŃSK | M-Open | 82 | M 82 | 00:00:02 | 00:12:53 | 00:26:12 | 00:39:56 | 00:53:25.25 | 00:53:27.50 | +00:18:39 (34.9%) | 5:20 | 11.2 (64.7%) | |
38 | OLSZEWSKI Mateusz | 255 | Run Beach Morning Team | ROGALE | M-Open | 83 | M 83 | 00:00:11 | 00:13:46 | 00:27:49 | 00:41:18 | 00:53:41.85 | 00:53:52.95 | +00:18:55 (35.2%) | 5:22 | 11.2 (64.7%) | |
39 | BOROWIK Krzysztof | 21 | Ryszard Biegaj | GDAŃSK | M-Open | 84 | M 84 | 00:00:11 | 00:14:00 | 00:27:51 | 00:41:12 | 00:53:49.35 | 00:54:00.85 | +00:19:03 (35.4%) | 5:22 | 11.1 (64.2%) | |
40 | RYDZEWSKI Dawid | 315 | BŁOTNIK | M-Open | 91 | M 91 | 00:00:04 | 00:14:03 | 00:27:52 | 00:42:03 | 00:56:28.45 | 00:56:32.90 | +00:21:42 (38.4%) | 5:38 | 10.6 (61.3%) | ||
41 | PAWLUKOWSKI Zbigniew | 270 | BRANIEWO | M-Open | 92 | M 92 | 00:00:19 | 00:13:18 | 00:26:43 | 00:42:02 | 00:56:43.75 | 00:57:03.15 | +00:21:57 (38.7%) | 5:40 | 10.6 (61.3%) | ||
42 | GRZELAK Marta | 400 | M-Open | 96 | M 96 | 00:00:14 | 00:13:58 | 00:28:34 | 00:43:26 | 00:57:50.70 | 00:58:05.45 | +00:23:04 (39.9%) | 5:47 | 10.4 (60.1%) | |||
43 | DRZEWIECKI Dominik | 52 | PASŁĘK | M-Open | 97 | M 97 | 00:00:04 | 00:14:03 | 00:28:35 | 00:43:26 | 00:58:05.40 | 00:58:09.70 | +00:23:19 (40.1%) | 5:48 | 10.3 (59.5%) | ||
44 | OSTROWSKA Katarzyna | 256 | MŁODE WILKI | GDAŃSK | M-Open | 100 | M 100 | 00:00:13 | 00:15:24 | 00:31:50 | 00:47:27 | 01:00:19.70 | 01:00:32.70 | +00:25:33 (42.4%) | 6:01 | 9.9 (57.2%) | |
45 | KUŹNIEWSKI Konrad | 182 | GDAŃSK | M-Open | 101 | M 101 | 00:00:08 | 00:13:48 | 00:29:14 | 00:45:27 | 01:02:42.55 | 01:02:51.40 | +00:27:56 (44.6%) | 6:16 | 9.6 (55.5%) | ||
46 | HOROWSKI Krzysztof | 106 | GDAŃSK | M-Open | 103 | M 103 | 00:00:30 | 00:15:46 | 00:32:59 | 00:50:44 | 01:09:00.60 | 01:09:31.35 | +00:34:14 (49.6%) | 6:54 | 8.7 (50.3%) |
Znaleziono 46 wynik(ów)