WILCZYM TROPEM - 11 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Nasza Świerczyna
Data:
2019-09-15
Miejsce:
Świerczyna
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
47
Wystartowało:
37
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
36
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.5km | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuFinish_All
5.5km
Czas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SULIK Krzysztof 140MIROSLAWIECM40-491M 100:00:0100:23:3800:47:22.9000:47:24.75 4:1813.9
2MAJEWSKI Artur 127KALISZ POMORSKIM40-492M 200:00:0400:24:1000:47:30.1000:47:34.30+00:00:074:1913.9
3MACIEJKO Witold 126ZŁOCIENIECM50-591M 300:00:0200:23:2400:47:31.7000:47:34.55+00:00:084:1913.9
4KRUŚWICKI Marcin 122BUDZYŃM30-391M 400:00:0300:23:0700:47:31.6500:47:35.00+00:00:084:1913.9
5KATRYCZ Zbigniew 149ŚWIERCZYNAM50-592M 500:00:0200:23:3700:48:13.1500:48:15.35+00:00:504:2313.7
6LESZCZYSZYN Paweł 124SZCZECINEKM40-493M 600:00:0200:23:5700:48:35.7500:48:38.15+00:01:124:2513.6
7GAŁAN Leszek 111ZŁOCIENIECM50-593M 700:00:0200:24:0800:48:55.7500:48:58.15+00:01:324:2613.5
8SUCHOŃSKI Tomasz 138OSIEK DRAWSKIM40-495M 800:00:0100:25:3400:51:46.8000:51:48.60+00:04:234:4212.7
9JESIONKA Jarosław 118NOWOGARDM40-494M 900:00:0600:25:5400:51:43.7000:51:50.35+00:04:204:4212.8
10WYSOCKA Natalia 143STRĄCZNOK30-391K 100:00:0200:26:5000:54:53.6500:54:56.05+00:07:304:5912
11HAŁKA Justyna 116ŁOBEZK30-392K 200:00:0300:27:0900:55:12.7500:55:16.05+00:07:495:0112
12SIMIŃSKA Anna 135STRĄCZNOK30-393K 300:00:0300:28:2300:58:15.3500:58:18.65+00:10:525:1711.3
13RYCHŁOWSKA Magdalena 131PIŁAK40-491K 400:00:0400:28:3100:58:20.5000:58:24.80+00:10:575:1811.3
14GAŁAN Joanna 110ZŁOCIENIECK50-591K 500:00:0500:30:5601:02:04.2001:02:09.90+00:14:415:3810.6
15STOCKA Agnieszka 137WAŁCZK30-394K 600:00:0200:31:1401:04:13.9501:04:16.50+00:16:515:5010.3
16MATUSZAK Justyna 128OTRZEPK30-395K 700:00:0400:31:5501:04:17.0501:04:21.35+00:16:545:5010.3
17HEJŁASZ Katarzyna 117DRAWSKO POMORSKIEK30-396K 800:00:0300:33:0301:09:29.7501:09:32.85+00:22:066:199.5
18SERAFIN Justyna 133DRAWSKO POMORSKIEK30-397K 900:00:0000:33:0601:09:33.0501:09:33.05+00:22:106:199.5
19CHWIAŁKOWSKI Bartosz 105POZNAŃM30-392M 1000:00:0600:25:5800:53:21.7000:53:27.80+00:05:584:5112.4
20ORLIKOWSKI Robert 147POŁCZYN-ZDRÓJM30-393M 1100:00:0100:26:1600:54:18.2000:54:20.10+00:06:554:5612.2
21SUCHOŃSKI Grzegorz 139OSIEK DRAWSKIM40-496M 1200:00:0200:26:0200:54:21.7000:54:24.40+00:06:584:5612.1
22GRZYB Stanislaw 115WIERZCHOWOM50-594M 1300:00:0500:26:5400:55:28.2500:55:33.75+00:08:055:0211.9
23CHMIELEWSKI Tomasz 103BARWICEM30-394M 1400:00:0200:27:0800:56:18.5500:56:21.05+00:08:555:0711.7
24BOROŃ Damian 101WAŁCZM16-291M 1500:00:0300:28:0800:57:14.7500:57:18.35+00:09:515:1211.5
25TYLMAN Piotr 141CZAPLINEKM30-395M 1600:00:0200:27:1100:57:51.9500:57:54.50+00:10:295:1511.4
26NOWACKI Tomasz 145M40-497M 1700:00:0600:28:3600:57:58.9500:58:05.65+00:10:365:1611.4
27GRZYB Jacek 113WAŁCZM30-396M 1800:00:0500:28:3900:58:16.7500:58:22.15+00:10:535:1711.3
28WITEK Stanisław 142SIENICAM60-691M 1900:00:0400:29:1500:58:47.4000:58:52.35+00:11:245:2011.2
29KACZOR Sławomir 119ŚWIERCZYNAM40-498M 2000:00:0400:28:5300:59:19.1500:59:24.00+00:11:565:2311.1
30KOŁOTUSZA Andrzej 120TRZCIANKAM40-499M 2100:00:0500:29:3300:59:40.9500:59:46.25+00:12:185:2511.1
31CHWIAŁKOWSKI Henryk 106POZNAŃM60-692M 2200:00:0500:30:1901:01:08.8501:01:14.55+00:13:455:3310.8
32RYCHŁOWSKI Ryszard 132PIŁAM40-4910M 2300:00:0400:30:2001:02:43.5501:02:48.25+00:15:205:4210.5
33PIERZAK Jakub 130MIROSŁAWIECM40-4911M 2400:00:0600:30:3101:02:45.1001:02:51.80+00:15:225:4210.5
34HOLC Dorota 146PROSINKOM30-397M 2500:00:0200:30:1101:03:22.4001:03:24.50+00:15:595:4510.4
35CZECH Adrian 108WAŁCZM16-292M 2600:00:0500:32:0501:07:54.0501:07:59.35+00:20:316:109.7
36BOSIACKI Leszek 102ZŁOCIENIEM50-595M 2700:00:0600:34:3001:09:21.3501:09:28.10+00:21:586:189.5
SIELSKI Henryk 134ŚWIERCZYNAM40-49DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 37 wynik(ów)