Organizator : | Stowarzyszenie Nasza Świerczyna |
Data : | 2019-09-15 |
Miejsce : | Świerczyna |
Dystans : | 5,5 km |
Zgłoszonych : | 69 |
Wystartowało : | 56 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 55 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Miszkanka Gminy | Pracowniczka Lasów Państwowych | Mieszkaniec Gminy | Pracownik Lasów Państwowych | M16-29 | K16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 10 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 5.5km | Czas brutto 5.5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHWIAŁKOWSKI Cyprian | 8 | MACHLINY | M16-29 | 1 | M 1 | 00:00:01 | 00:21:56.90 | 00:21:58.55 | 3:59 | 15 (100%) | |||
2 | LUBCZYŃSKI Marek | 31 | ŁOBEZ | M40-49 | 1 | M 2 | 00:00:01 | 00:22:01.60 | 00:22:03.05 | +00:00:04 (0.4%) | 4:00 | 15 (100%) | ||
3 | WRÓBEL Paweł | 66 | ZŁOCIENIEC | M30-39 | 1 | M 3 | 00:00:01 | 00:22:04.75 | 00:22:06.40 | +00:00:07 (0.6%) | 4:00 | 14.9 (99.3%) | ||
4 | CIASTOŃ Tomasz | 9 | CZAPLINEK | M30-39 | 2 | M 4 | 00:00:01 | 00:22:09.10 | 00:22:10.45 | +00:00:12 (0.9%) | 4:01 | 14.9 (99.3%) | ||
5 | KATRYCZ Miłosz | 23 | ŚWIERCZYNA | M16-29 | 2 | M 5 | 00:00:02 | 00:22:12.10 | 00:22:14.55 | +00:00:15 (1.1%) | 4:02 | 14.9 (99.3%) | ||
6 | BURDA Robert | 6 | KOSZALIN | M40-49 | 2 | M 6 | 00:00:02 | 00:22:22.00 | 00:22:24.20 | +00:00:25 (1.9%) | 4:04 | 14.8 (98.7%) | ||
7 | WACYK Mariusz | 65 | M40-49 | 3 | M 7 | 00:00:01 | 00:23:34.10 | 00:23:35.45 | +00:01:37 (6.9%) | 4:17 | 14 (93.3%) | |||
8 | MARIAN Ostrowski | 64 | ZŁOCIENIEC | M60-69 | 1 | M 8 | 00:00:03 | 00:23:34.85 | 00:23:38.65 | +00:01:37 (6.9%) | 4:17 | 14 (93.3%) | ||
9 | NOWAK Jakub | 35 | ŚWIERCZYNA | M16-29 | 3 | M 9 | 00:00:04 | 00:25:03.65 | 00:25:07.70 | +00:03:06 (12.4%) | 4:33 | 13.2 (88.0%) | ||
10 | BUTKIEWICZ Paweł | 7 | CZAPLINEK | M30-39 | 3 | M 10 | 00:00:05 | 00:25:45.45 | 00:25:51.00 | +00:03:48 (14.8%) | 4:41 | 12.8 (85.3%) | ||
11 | DZIURDZ Jacek | 15 | DRAWSKO POMORSKIE | M40-49 | 4 | M 11 | 00:00:06 | 00:25:51.15 | 00:25:57.50 | +00:03:54 (15.1%) | 4:42 | 12.8 (85.3%) | ||
12 | GRODZIŃSKI Grzegorz | 19 | ŚWIERCZYNA | M16-29 | 4 | M 12 | 00:00:01 | 00:25:58.35 | 00:26:00.20 | +00:04:01 (15.5%) | 4:43 | 12.7 (84.7%) | ||
13 | SZŁAPAK Dawid | 51 | WIERZCHOWO | M16-29 | 5 | M 13 | 00:00:05 | 00:26:00.05 | 00:26:05.35 | +00:04:03 (15.6%) | 4:43 | 12.7 (84.7%) | ||
14 | ZAKIELARZ Jan | 57 | SYPNIEWKO | M60-69 | 2 | M 14 | 00:00:04 | 00:26:16.85 | 00:26:20.95 | +00:04:19 (16.5%) | 4:46 | 12.6 (84.0%) | ||
15 | THOMAS Daniel | 54 | JASTROWIE | M30-39 | 4 | M 15 | 00:00:03 | 00:26:26.75 | 00:26:30.25 | +00:04:29 (17.0%) | 4:48 | 12.5 (83.3%) | ||
16 | BARSZCZ Emilia | 4 | MIROSŁAWIEC | M30-39 | 5 | M 16 | 00:00:07 | 00:26:28.75 | 00:26:36.70 | +00:04:31 (17.1%) | 4:48 | 12.5 (83.3%) | ||
17 | AUGUSTYNIAK Przemysław | 1 | OTRZEP | M16-29 | 6 | M 17 | 00:00:04 | 00:26:53.85 | 00:26:58.65 | +00:04:56 (18.4%) | 4:53 | 12.3 (82.0%) | ||
18 | KRZEWICKI Mieszko | 27 | ŚWIERCZYNA | M16-29 | 7 | M 18 | 00:00:02 | 00:27:32.65 | 00:27:35.35 | +00:05:35 (20.3%) | 5:00 | 12 (80.0%) | ||
19 | WYSOCKI Kamil | 63 | M30-39 | 6 | M 19 | 00:00:02 | 00:28:17.45 | 00:28:20.20 | +00:06:20 (22.4%) | 5:08 | 11.7 (78.0%) | |||
20 | AUGUSTYNIAK Dariusz | 2 | WIERZHOWO | M40-49 | 5 | M 20 | 00:00:07 | 00:28:30.00 | 00:28:37.15 | +00:06:33 (23.0%) | 5:10 | 11.6 (77.3%) | ||
21 | NOWAK Antoni | 37 | ŚWIERCZYNA | M16-29 | 8 | M 21 | 00:00:02 | 00:28:43.60 | 00:28:46.05 | +00:06:46 (23.6%) | 5:13 | 11.5 (76.7%) | ||
22 | CHRZANOWSKI Arkadiusz | 70 | SOŚNICA | M40-49 | 6 | M 22 | 00:00:05 | 00:29:01.05 | 00:29:06.95 | +00:07:04 (24.4%) | 5:16 | 11.4 (76.0%) | ||
23 | PRĘTKI Robert | 43 | ŚWIERCZYNA | M40-49 | 7 | M 23 | 00:00:05 | 00:29:14.90 | 00:29:20.50 | +00:07:18 (25.0%) | 5:19 | 11.3 (75.3%) | ||
24 | WAŚNIEWSKI Arek | 55 | BARWICE | M50-59 | 1 | M 24 | 00:00:04 | 00:29:19.45 | 00:29:23.55 | +00:07:22 (25.2%) | 5:19 | 11.3 (75.3%) | ||
25 | GEMBIAK Tomasz | 18 | ŚWIERCZYNA | M30-39 | 7 | M 25 | 00:00:04 | 00:29:49.00 | 00:29:53.35 | +00:07:52 (26.4%) | 5:25 | 11.1 (74.0%) | ||
26 | BILL Łukasz | 5 | BORNE SULINOWO | M30-39 | 8 | M 26 | 00:00:04 | 00:31:08.85 | 00:31:13.35 | +00:09:11 (29.5%) | 5:39 | 10.6 (70.7%) | ||
27 | ZAKIELARZ Piotr | 59 | JASTROWIE | M30-39 | 9 | M 27 | 00:00:07 | 00:31:58.20 | 00:32:05.80 | +00:10:01 (31.3%) | 5:48 | 10.3 (68.7%) | ||
28 | DOPIERAŁA Tomek | 12 | PŁAWNO | M30-39 | 10 | M 28 | 00:00:05 | 00:32:19.40 | 00:32:24.50 | +00:10:22 (32.1%) | 5:52 | 10.2 (68.0%) | ||
29 | DOPIERAŁA Cezary | 13 | SOŚNICA | M40-49 | 8 | M 29 | 00:00:04 | 00:32:19.70 | 00:32:24.50 | +00:10:22 (32.1%) | 5:52 | 10.2 (68.0%) | ||
30 | JĘDRZEJCZYK Władysław | 21 | ZŁOCIENIEC | M40-49 | 9 | M 30 | 00:00:07 | 00:34:05.50 | 00:34:12.55 | +00:12:08 (35.6%) | 6:11 | 9.7 (64.7%) | ||
31 | KARPOWICZ Waldemar | 62 | M40-49 | 10 | M 31 | 00:00:07 | 00:34:40.85 | 00:34:48.50 | +00:12:43 (36.7%) | 6:18 | 9.5 (63.3%) | |||
32 | ĆWIKLIŃSKI Waldemar | 10 | NOWE LASKI | M50-59 | 2 | M 32 | 00:00:08 | 00:36:17.50 | 00:36:26.25 | +00:14:20 (39.5%) | 6:36 | 9.1 (60.7%) | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
MIKITYSZYN Grzegorz | 33 | ŚWIERCZYNA | M40-49 | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 33 wynik(ów)