WIOSENNY BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Organizator : Fundacja Kozica
Data : 2021-06-06
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 178
Wystartowało : 138
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 138
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1JAWORSKI Zbigniew 114KLUSZKOWCEM2 (36-49)00:00:00
2MAREK Dariusz 124MONK SANDALS / INOV-8WIELICZKAM2 (36-49)00:00:00
3TUKA Michal 13NIŽNÁNIŽNÁM1 (18-35)00:00:00
4ŻÓŁTEK Grzegorz 51SPYTKOWICEM1 (18-35)00:00:00
5KIDOŃ Robert 36ORAWARUNLIPNICA MAŁAM1 (18-35)00:00:00
6ORZEŁ Krzysztof 136GRUPA ZUEWEGRZCE WIELKIEM2 (36-49)00:00:00
7WRÓBEL Przemysław 119STRYSZÓWM2 (36-49)00:00:00
8AUGUSTYŃSKI Sylwester 161GRUPA LUKTRANSKRAKÓWM2 (36-49)00:00:00
9MAGERCAK Milos 56DYNAMECKOSUCHÁ HORAM1 (18-35)00:00:00
10LAZAR Paweł 41WISŁAM1 (18-35)00:00:00
11GÓRA Daniel 165ŁÓDŹM1 (18-35)00:00:00
12PYREK Przemysław 30TRAINING BY PPOŚWIĘCIMM1 (18-35)00:00:00
13KUCEK Wojciech 71LIPNICA WIELKAM1 (18-35)00:00:00
14KUBIN Ireneusz 164TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEM2 (36-49)00:00:00
15JĘDRASZCZYK Mateusz 113PODHALEM1 (18-35)00:00:00
16BUCHERT Filip 61MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYM1 (18-35)00:00:00
17LAZAR Paweł 38WISŁAM1 (18-35)00:00:00
18KUŁAGA Sebastian 155MIRAZ RACE TEAMMYSŁOWICEM2 (36-49)00:00:00
19ZACHARA Dawid 173MOKRZYSKAM1 (18-35)00:00:00
20WOŹNIAK Michał 3GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEM1 (18-35)00:00:00
21ORKWISZEWSKA Oli 152SCARPA TEAM POLSKABIERUŃK1 (18-35)00:00:00
22KIEC Mateusz 77PRZENOSIMY GÓRYBIERUŃM1 (18-35)00:00:00
23DZIEDZIC Marcin 117ORAWKAM1 (18-35)00:00:00
24JAGÓDKA Paweł 141TC ORZEŁ SPYTKOWICEJORDANÓWM2 (36-49)00:00:00
25OLECHNOWICZ Robert 133WROCŁAWM3 (50+)00:00:00
26KARPIEL Tomasz 149RATUŁÓWM1 (18-35)00:00:00
27WRUK Remigiusz 40TATRA RUNNING TEAMOPOLEM3 (50+)00:00:00
28SAŁACIAK Bartłomiej 147DOBROŃM1 (18-35)00:00:00
29BARABASZ Radosław 103SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWM1 (18-35)00:00:00
30WIELGOS Łukasz 55KRAKÓWM1 (18-35)00:00:00
31TRUSZEL Marcin Truszel 54KW KRAKÓWGLOGOCZOWM2 (36-49)00:00:00
32KIDOŃ Anna 37ORAWARUNLIPNICA MAŁAK1 (18-35)00:00:00
33JASTER Anna 118WARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
34KASZUBA Bartosz 130FIT&SPORTBIELSKO-BIAŁAM2 (36-49)00:00:00
35BIESZCZAD Patrycja 44FIT&SPORTBIELSKO BIAŁAK2 (36-49)00:00:00
36SOBIŁO Ewa 150RZESZÓWK1 (18-35)00:00:00
37IŚTOK Sebastian 170PIEKIELNIKM1 (18-35)00:00:00
38PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAK2 (36-49)00:00:00
39GRABSKA Ewa 100SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWK1 (18-35)00:00:00
40SZWAGRZYK Marcin 99SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWM1 (18-35)00:00:00
41STRASZKO Monika 126WROCŁAWK2 (36-49)00:00:00
42GAWEŁ Bogdan 22SYNTHOSZABORZEM3 (50+)00:00:00
43ŁYCZAK Artur 85KNURÓW MASTERSKNURÓWM3 (50+)00:00:00
44LASZCZAK Robert 70LIPOWAM1 (18-35)00:00:00
45OTRĘBIAK Mateusz 167STUDZIONKIM1 (18-35)00:00:00
46CEMBALA Tomasz 151KALNAM2 (36-49)00:00:00
47PARZNIEWSKI Maciej 95TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM2 (36-49)00:00:00
48DRWAL Tomasz 160SKRAJNA 5KRAKOWM2 (36-49)00:00:00
49KOZAK Matt 125KOZAK TEAMKICZORYM1 (18-35)00:00:00
50SZCZERBA Adam 176PIEKIELNIKM1 (18-35)00:00:00
51SERWATKA Adrian 148BIALI I MŁODZIPORĘBA SPYTKOWSKAM1 (18-35)00:00:00
52ŠPRLAK Miloš 23SUCHA HORAM1 (18-35)00:00:00
53PUCHACZ Piotr 109MPK/VELOWARSZAWAM2 (36-49)00:00:00
54HOŁYŃSKA-URBASIK Karolina 122RYDUŁTOWYK1 (18-35)00:00:00
55GĄSIENICA-ROJ Anna 154TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEK2 (36-49)00:00:00
56GORKA Robert 157WISLA-HOUSESBRZESZCZEM2 (36-49)00:00:00
57GRUCA Mariusz 128TARNOWSKIE GÓRYM1 (18-35)00:00:00
58DZIERŻANOWSKI Tomasz 101OPOLEM2 (36-49)00:00:00
59HOŁUJ Andrzej 8KRAKÓWM3 (50+)00:00:00
60GACEK Alicja 156GŁUSZEC TEAMNOWY TARGK2 (36-49)00:00:00
61ZAJĄC Krystian 143RABKA ZDRÓJM1 (18-35)00:00:00
62KOCHANOWSKA Michalina 31STAWIGUDAK2 (36-49)00:00:00
63CZYLOK Tomasz 88KANIÓWM2 (36-49)00:00:00
64DAŁOMIS Karol 98CAPOTEAMNOWY WIŚNICZM1 (18-35)00:00:00
65KAMIŃSKI Marcin 17BURTONCZESKI CIESZYNM3 (50+)00:00:00
66ŻYLSKI Janusz 108WIELICZKAM3 (50+)00:00:00
67WNUK Adrian 96EUGENIÓWM1 (18-35)00:00:00
68PAWLIKOWSKA Anna 132WROCŁAWK2 (36-49)00:00:00
69PODLEWSKI Wojciech 90KS SPORTIVATARNÓWM3 (50+)00:00:00
70SROKA Małgorzata 140WEGRZCE WIELKIEK2 (36-49)00:00:00
71MYŚLIWIEC Monika 9POWOLI DO CELUBRZESZCZEK1 (18-35)00:00:00
72SZABELAK Witold 112KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEM2 (36-49)00:00:00
73GÓRAK Piotr 53SOSNOWIECM2 (36-49)00:00:00
74SKOCZYLAS Piotr 172ENDURANCE TEAMCHORZÓWM2 (36-49)00:00:00
75MAJEWSKI Szymon 26KRAKÓWM2 (36-49)00:00:00
76ŁABĘCKA Agata 74KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
77KORZENIOWSKA Małgorzata 58METLIFE RUNWARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
78CHRULSKA Joanna 106AUGUSTÓWK1 (18-35)00:00:00
79WOJDAK Anna 63PIASTÓWK2 (36-49)00:00:00
80GACH-MICHALSKA Justyna 73RZEZAWAK2 (36-49)00:00:00
81BYRCZEK Bartosz 97BEFIT24TEAMMIECHÓWM2 (36-49)00:00:00
82KNAPCZYK-KANIA Gabriela 45BIEŃKÓWKA TEAMBIEŃKÓWKAK2 (36-49)00:00:00
83SZEJKA Katarzyna 75JÓZEFÓWK2 (36-49)00:00:00
84KATOLIK Jolanta 12RACIBÓRZK2 (36-49)00:00:00
85CZOSNEK Daniel 105SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKOWM1 (18-35)00:00:00
86KOSIŃSKA Asia 34WARSZAWAK1 (18-35)00:00:00
87GĘBALSKA Agnieszka 29WARSZAWAK1 (18-35)00:00:00
88DUDA Paweł 144RABA WYŻNAM1 (18-35)00:00:00
89JACH Dariusz 82ŁÓDŻM3 (50+)00:00:00
90LEŚNIAK Agnieszka 138OŚWIĘCIMK2 (36-49)00:00:00
91KUKLA Katarzyna 163KRAKÓWK2 (36-49)00:00:00
92KUKLA Grzegorz 162KRAKÓWM2 (36-49)00:00:00
93ŻUREK Mariusz 86RAWICZM3 (50+)00:00:00
94STAWOWCZYK Marzena 39ZABRZEK1 (18-35)00:00:00
95STAWIŃSKA Agata 171JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYK1 (18-35)00:00:00
96MATUSZEK Piotr 52#DIABLAK120ŻYWIECM1 (18-35)00:00:00
97MALISZEWSKA Marta 111KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEK2 (36-49)00:00:00
98BAKA Ilona 93BEFIT24TEAMDĄBRÓWKAK1 (18-35)00:00:00
99ŻYCHOWICZ Magdalena 92MIECHÓWK1 (18-35)00:00:00
100CYBULSKA Monika 64JÓZEFÓWK2 (36-49)00:00:00
101PRZYBYŁA Magdalena 123RYDUŁTOWYK1 (18-35)00:00:00
102SOWIŃSKI Dariusz 116SOWSTOLWIRYM2 (36-49)00:00:00
103HUDOMIĘT Dorota 174RABA WYŻNAK1 (18-35)00:00:00
104GUZIAK Irena 153OBIDOWA GŁUSZECCZARNY DUNAJECK3 (50+)00:00:00
105DUDA Bogusia 145RABA WYŻNAK2 (36-49)00:00:00
106MAŁECKA Marta 137OŚWIĘCIMK2 (36-49)00:00:00
107PASZKOWSKA Barbara 110SUWAŁKIK2 (36-49)00:00:00
108SERAFIN Krzysztof 89MORDARKAM2 (36-49)00:00:00
109KOPIEC Estera 10POWOLIDOCELUBRZESZCZEK2 (36-49)00:00:00
110BAJOŁEK Aleksandra 28KRAKÓWK3 (50+)00:00:00
111TOBER Natalia 177WARSZAWAK1 (18-35)00:00:00
112IWANIEC Ewa 66WARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
113IWULSKA Joanna 72SZARÓWK2 (36-49)00:00:00
114SŁOMSKA Kamila 5CHRZANÓWK1 (18-35)00:00:00
115MAJECKI Tomasz 6CHRZANÓWM1 (18-35)00:00:00
116SZYIŃSKA Alicja 120WROCŁAWK2 (36-49)00:00:00
117SADLOK Anna 129JAWISZOWICEK2 (36-49)00:00:00
118JELINSKI Sebastian 121WROCŁAWM2 (36-49)00:00:00
119ŁAGOSZ Ewelina 19BRZEZINKAK2 (36-49)00:00:00
120BROMBEREK Maja 83MUROWANA GOŚLINAK1 (18-35)00:00:00
121HOŁUJ Barbara 21KRAKÓWK3 (50+)00:00:00
122HABIERA Robert 60WARSZAWAM3 (50+)00:00:00
123RUDNICKA Agata 59WARSZAWAK3 (50+)00:00:00
124SMORĄGIEWICZ Marcin 65WARSZAWAM2 (36-49)00:00:00
125MYTIAI Oksana 104POWOLI DO CELUWOLAK2 (36-49)00:00:00
126SUCHECKA Małgorzata 139OŚWIĘCIMK2 (36-49)00:00:00
127DOROBISZ Magdalena 57#DIABLAK120SOSNOWIECK2 (36-49)00:00:00
128WITECKA Agnieszka 76BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
129WIERUSZEWSKA Agata 166WARSZAWAK2 (36-49)00:00:00
130BINCZYCKA Katarzyna 127BĘBŁOK1 (18-35)00:00:00
131ZGODA Karolina 131JERZMANOWICEK1 (18-35)00:00:00
132ZGODA Martyna 134BĘBŁOK1 (18-35)00:00:00
133BIGA Małgorzata 33OSTRĘŻNICAK1 (18-35)00:00:00
134HANDY Samanta 11POWOLI DO CELUKĘTYK1 (18-35)00:00:00
135KUKLA Agata 16POWOLI DO CELUBRZESZCZEK2 (36-49)00:00:00
136FRONCKIEWICZ Ewelina 168DROGOMYŚLK2 (36-49)00:00:00
137DZIERŻANOWSKA Beata 102OPOLEK3 (50+)00:00:00
138SZEWCZYK Gabriel 169DROGOMYŚLK2 (36-49)00:00:00
Znaleziono 138 wynik(ów)