WIOSENNY BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Organizator : Fundacja Kozica
Data : 2021-06-06
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 178
Wystartowało : 138
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 138
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.5km
Czas
brutto
4.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 114KLUSZKOWCEM2 (36-49)1M 100:00:0000:38:59.0000:38:59.00 8:396,9
2MAREK Dariusz 124MONK SANDALS / INOV-8WIELICZKAM2 (36-49)2M 200:00:0000:39:45.0000:39:45.00+00:00:468:506,8
3TUKA Michal 13NIŽNÁNIŽNÁM1 (18-35)1M 300:00:0000:40:21.0000:40:21.00+00:01:228:586,7
4ŻÓŁTEK Grzegorz 51SPYTKOWICEM1 (18-35)2M 400:00:0000:40:46.0000:40:46.00+00:01:479:036,6
5KIDOŃ Robert 36ORAWARUNLIPNICA MAŁAM1 (18-35)3M 500:00:0000:41:51.0000:41:51.00+00:02:529:186,5
6ORZEŁ Krzysztof 136GRUPA ZUEWEGRZCE WIELKIEM2 (36-49)3M 600:00:0000:44:27.0000:44:27.00+00:05:289:526,1
7WRÓBEL Przemysław 119STRYSZÓWM2 (36-49)4M 700:00:0000:44:39.0000:44:39.00+00:05:409:556,0
8AUGUSTYŃSKI Sylwester 161GRUPA LUKTRANSKRAKÓWM2 (36-49)5M 800:00:0000:44:54.0000:44:54.00+00:05:559:586,0
9MAGERCAK Milos 56DYNAMECKOSUCHÁ HORAM1 (18-35)4M 900:00:0000:45:11.0000:45:11.00+00:06:1210:026,0
10LAZAR Paweł 41WISŁAM1 (18-35)5M 1000:00:0000:45:49.0000:45:49.00+00:06:5010:105,9
11GÓRA Daniel 165ŁÓDŹM1 (18-35)6M 1100:00:0000:46:08.0000:46:08.00+00:07:0910:155,9
12PYREK Przemysław 30TRAINING BY PPOŚWIĘCIMM1 (18-35)7M 1200:00:0000:46:30.0000:46:30.00+00:07:3110:205,8
13KUCEK Wojciech 71LIPNICA WIELKAM1 (18-35)8M 1300:00:0000:47:35.0000:47:35.00+00:08:3610:345,7
14KUBIN Ireneusz 164TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEM2 (36-49)6M 1400:00:0000:47:49.0000:47:49.00+00:08:5010:375,6
15JĘDRASZCZYK Mateusz 113PODHALEM1 (18-35)9M 1500:00:0000:48:10.0000:48:10.00+00:09:1110:425,6
16BUCHERT Filip 61MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYM1 (18-35)10M 1600:00:0000:48:50.0000:48:50.00+00:09:5110:515,5
17LAZAR Paweł 38WISŁAM1 (18-35)11M 1700:00:0000:49:16.0000:49:16.00+00:10:1710:565,5
18KUŁAGA Sebastian 155MIRAZ RACE TEAMMYSŁOWICEM2 (36-49)7M 1800:00:0000:49:19.0000:49:19.00+00:10:2010:575,5
19ZACHARA Dawid 173MOKRZYSKAM1 (18-35)12M 1900:00:0000:50:12.0000:50:12.00+00:11:1311:095,4
20WOŹNIAK Michał 3GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZEM1 (18-35)13M 2000:00:0000:50:14.0000:50:14.00+00:11:1511:095,4
21ORKWISZEWSKA Oli 152SCARPA TEAM POLSKABIERUŃK1 (18-35)1K 100:00:0000:50:55.0000:50:55.00+00:11:5611:185,3
22KIEC Mateusz 77PRZENOSIMY GÓRYBIERUŃM1 (18-35)14M 2100:00:0000:50:57.0000:50:57.00+00:11:5811:195,3
23DZIEDZIC Marcin 117ORAWKAM1 (18-35)15M 2200:00:0000:51:21.0000:51:21.00+00:12:2211:245,3
24JAGÓDKA Paweł 141TC ORZEŁ SPYTKOWICEJORDANÓWM2 (36-49)8M 2300:00:0000:51:35.0000:51:35.00+00:12:3611:275,2
25OLECHNOWICZ Robert 133WROCŁAWM3 (50+)1M 2400:00:0000:51:56.0000:51:56.00+00:12:5711:325,2
26KARPIEL Tomasz 149RATUŁÓWM1 (18-35)16M 2500:00:0000:52:47.0000:52:47.00+00:13:4811:435,1
27WRUK Remigiusz 40TATRA RUNNING TEAMOPOLEM3 (50+)2M 2600:00:0000:53:40.0000:53:40.00+00:14:4111:555,0
28SAŁACIAK Bartłomiej 147DOBROŃM1 (18-35)17M 2700:00:0000:53:54.0000:53:54.00+00:14:5511:585,0
29BARABASZ Radosław 103SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWM1 (18-35)18M 2800:00:0000:54:42.0000:54:42.00+00:15:4312:094,9
30WIELGOS Łukasz 55KRAKÓWM1 (18-35)19M 2900:00:0000:54:45.0000:54:45.00+00:15:4612:104,9
31TRUSZEL Marcin Truszel 54KW KRAKÓWGLOGOCZOWM2 (36-49)9M 3000:00:0000:55:02.0000:55:02.00+00:16:0312:134,9
32KIDOŃ Anna 37ORAWARUNLIPNICA MAŁAK1 (18-35)2K 200:00:0000:55:05.0000:55:05.00+00:16:0612:144,9
33JASTER Anna 118WARSZAWAK2 (36-49)1K 300:00:0000:55:16.0000:55:16.00+00:16:1712:164,9
34KASZUBA Bartosz 130FIT&SPORTBIELSKO-BIAŁAM2 (36-49)10M 3100:00:0000:55:31.0000:55:31.00+00:16:3212:204,9
35BIESZCZAD Patrycja 44FIT&SPORTBIELSKO BIAŁAK2 (36-49)2K 400:00:0000:56:21.0000:56:21.00+00:17:2212:314,8
36SOBIŁO Ewa 150RZESZÓWK1 (18-35)3K 500:00:0000:56:39.0000:56:39.00+00:17:4012:354,8
37IŚTOK Sebastian 170PIEKIELNIKM1 (18-35)20M 3200:00:0000:56:41.0000:56:41.00+00:17:4212:354,8
38PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAK2 (36-49)3K 600:00:0000:57:06.0000:57:06.00+00:18:0712:414,7
39GRABSKA Ewa 100SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWK1 (18-35)4K 700:00:0000:57:16.0000:57:16.00+00:18:1712:434,7
40SZWAGRZYK Marcin 99SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWM1 (18-35)21M 3300:00:0000:57:18.0000:57:18.00+00:18:1912:444,7
41STRASZKO Monika 126WROCŁAWK2 (36-49)4K 800:00:0000:57:34.0000:57:34.00+00:18:3512:474,7
42GAWEŁ Bogdan 22SYNTHOSZABORZEM3 (50+)3M 3400:00:0000:57:45.0000:57:45.00+00:18:4612:504,7
43ŁYCZAK Artur 85KNURÓW MASTERSKNURÓWM3 (50+)4M 3500:00:0000:57:57.0000:57:57.00+00:18:5812:524,7
44LASZCZAK Robert 70LIPOWAM1 (18-35)22M 3600:00:0000:58:18.0000:58:18.00+00:19:1912:574,6
45OTRĘBIAK Mateusz 167STUDZIONKIM1 (18-35)23M 3700:00:0000:58:40.0000:58:40.00+00:19:4113:024,6
46CEMBALA Tomasz 151KALNAM2 (36-49)11M 3800:00:0000:58:52.0000:58:52.00+00:19:5313:044,6
47PARZNIEWSKI Maciej 95TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM2 (36-49)12M 3900:00:0000:59:07.0000:59:07.00+00:20:0813:084,6
48DRWAL Tomasz 160SKRAJNA 5KRAKOWM2 (36-49)13M 4000:00:0000:59:12.0000:59:12.00+00:20:1313:094,6
49KOZAK Matt 125KOZAK TEAMKICZORYM1 (18-35)24M 4100:00:0000:59:30.0000:59:30.00+00:20:3113:134,5
50SZCZERBA Adam 176PIEKIELNIKM1 (18-35)25M 4200:00:0000:59:37.0000:59:37.00+00:20:3813:144,5
51SERWATKA Adrian 148BIALI I MŁODZIPORĘBA SPYTKOWSKAM1 (18-35)26M 4300:00:0000:59:39.0000:59:39.00+00:20:4013:154,5
52ŠPRLAK Miloš 23SUCHA HORAM1 (18-35)27M 4400:00:0001:00:04.0001:00:04.00+00:21:0513:204,5
53PUCHACZ Piotr 109MPK/VELOWARSZAWAM2 (36-49)14M 4500:00:0001:00:16.0001:00:16.00+00:21:1713:234,5
54HOŁYŃSKA-URBASIK Karolina 122RYDUŁTOWYK1 (18-35)5K 900:00:0001:00:19.0001:00:19.00+00:21:2013:244,5
55GĄSIENICA-ROJ Anna 154TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEK2 (36-49)5K 1000:00:0001:00:45.0001:00:45.00+00:21:4613:304,4
56GORKA Robert 157WISLA-HOUSESBRZESZCZEM2 (36-49)15M 4600:00:0001:00:49.0001:00:49.00+00:21:5013:304,4
57GRUCA Mariusz 128TARNOWSKIE GÓRYM1 (18-35)28M 4700:00:0001:00:52.0001:00:52.00+00:21:5313:314,4
58DZIERŻANOWSKI Tomasz 101OPOLEM2 (36-49)16M 4800:00:0001:01:07.0001:01:07.00+00:22:0813:344,4
59HOŁUJ Andrzej 8KRAKÓWM3 (50+)5M 4900:00:0001:01:14.0001:01:14.00+00:22:1513:364,4
60GACEK Alicja 156GŁUSZEC TEAMNOWY TARGK2 (36-49)6K 1100:00:0001:01:35.0001:01:35.00+00:22:3613:414,4
61ZAJĄC Krystian 143RABKA ZDRÓJM1 (18-35)29M 5000:00:0001:01:56.0001:01:56.00+00:22:5713:454,4
62KOCHANOWSKA Michalina 31STAWIGUDAK2 (36-49)7K 1200:00:0001:02:34.0001:02:34.00+00:23:3513:544,3
63CZYLOK Tomasz 88KANIÓWM2 (36-49)17M 5100:00:0001:02:48.0001:02:48.00+00:23:4913:574,3
64DAŁOMIS Karol 98CAPOTEAMNOWY WIŚNICZM1 (18-35)30M 5200:00:0001:03:02.0001:03:02.00+00:24:0314:004,3
65KAMIŃSKI Marcin 17BURTONCZESKI CIESZYNM3 (50+)6M 5300:00:0001:03:25.0001:03:25.00+00:24:2614:054,3
66ŻYLSKI Janusz 108WIELICZKAM3 (50+)7M 5400:00:0001:03:37.0001:03:37.00+00:24:3814:084,2
67WNUK Adrian 96EUGENIÓWM1 (18-35)31M 5500:00:0001:04:02.0001:04:02.00+00:25:0314:134,2
68PAWLIKOWSKA Anna 132WROCŁAWK2 (36-49)8K 1300:00:0001:04:12.0001:04:12.00+00:25:1314:164,2
69PODLEWSKI Wojciech 90KS SPORTIVATARNÓWM3 (50+)8M 5600:00:0001:04:54.0001:04:54.00+00:25:5514:254,2
70SROKA Małgorzata 140WEGRZCE WIELKIEK2 (36-49)9K 1400:00:0001:05:23.0001:05:23.00+00:26:2414:314,1
71MYŚLIWIEC Monika 9POWOLI DO CELUBRZESZCZEK1 (18-35)6K 1500:00:0001:05:32.0001:05:32.00+00:26:3314:334,1
72SZABELAK Witold 112KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEM2 (36-49)18M 5700:00:0001:06:17.0001:06:17.00+00:27:1814:434,1
73GÓRAK Piotr 53SOSNOWIECM2 (36-49)19M 5800:00:0001:06:23.0001:06:23.00+00:27:2414:454,1
74MAJEWSKI Szymon 26KRAKÓWM2 (36-49)20M 5900:00:0001:06:27.0001:06:27.00+00:27:2814:464,1
75SKOCZYLAS Piotr 172ENDURANCE TEAMCHORZÓWM2 (36-49)21M 6000:00:0001:06:37.0001:06:37.00+00:27:3814:484,1
76ŁABĘCKA Agata 74KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAK2 (36-49)10K 1600:00:0001:08:06.0001:08:06.00+00:29:0715:084,0
77KORZENIOWSKA Małgorzata 58METLIFE RUNWARSZAWAK2 (36-49)11K 1700:00:0001:08:19.0001:08:19.00+00:29:2015:104,0
78CHRULSKA Joanna 106AUGUSTÓWK1 (18-35)7K 1800:00:0001:08:30.0001:08:30.00+00:29:3115:133,9
79WOJDAK Anna 63PIASTÓWK2 (36-49)12K 1900:00:0001:08:32.0001:08:32.00+00:29:3315:133,9
80BYRCZEK Bartosz 97BEFIT24TEAMMIECHÓWM2 (36-49)22M 6100:00:0001:08:38.0001:08:38.00+00:29:3915:153,9
81GACH-MICHALSKA Justyna 73RZEZAWAK2 (36-49)13K 2000:00:0001:08:40.0001:08:40.00+00:29:4115:153,9
82KNAPCZYK-KANIA Gabriela 45BIEŃKÓWKA TEAMBIEŃKÓWKAK2 (36-49)14K 2100:00:0001:09:13.0001:09:13.00+00:30:1415:223,9
83SZEJKA Katarzyna 75JÓZEFÓWK2 (36-49)15K 2200:00:0001:09:17.0001:09:17.00+00:30:1815:233,9
84KATOLIK Jolanta 12RACIBÓRZK2 (36-49)16K 2300:00:0001:09:31.0001:09:31.00+00:30:3215:263,9
85CZOSNEK Daniel 105SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKOWM1 (18-35)32M 6200:00:0001:09:44.0001:09:44.00+00:30:4515:293,9
86KOSIŃSKA Asia 34WARSZAWAK1 (18-35)8K 2400:00:0001:10:01.0001:10:01.00+00:31:0215:333,9
87GĘBALSKA Agnieszka 29WARSZAWAK1 (18-35)9K 2500:00:0001:10:03.0001:10:03.00+00:31:0415:343,9
88DUDA Paweł 144RABA WYŻNAM1 (18-35)33M 6300:00:0001:10:06.0001:10:06.00+00:31:0715:343,9
89JACH Dariusz 82ŁÓDŻM3 (50+)9M 6400:00:0001:10:11.0001:10:11.00+00:31:1215:353,8
90LEŚNIAK Agnieszka 138OŚWIĘCIMK2 (36-49)17K 2600:00:0001:10:14.0001:10:14.00+00:31:1515:363,8
91KUKLA Katarzyna 163KRAKÓWK2 (36-49)18K 2700:00:0001:10:52.0001:10:52.00+00:31:5315:443,8
92KUKLA Grzegorz 162KRAKÓWM2 (36-49)23M 6500:00:0001:10:58.0001:10:58.00+00:31:5915:463,8
93ŻUREK Mariusz 86RAWICZM3 (50+)10M 6600:00:0001:12:11.0001:12:11.00+00:33:1216:023,7
94STAWOWCZYK Marzena 39ZABRZEK1 (18-35)10K 2800:00:0001:12:31.0001:12:31.00+00:33:3216:063,7
95STAWIŃSKA Agata 171JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYK1 (18-35)11K 2900:00:0001:12:40.0001:12:40.00+00:33:4116:083,7
96MATUSZEK Piotr 52#DIABLAK120ŻYWIECM1 (18-35)34M 6700:00:0001:12:42.0001:12:42.00+00:33:4316:093,7
97MALISZEWSKA Marta 111KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEK2 (36-49)19K 3000:00:0001:13:02.0001:13:02.00+00:34:0316:133,7
98BAKA Ilona 93BEFIT24TEAMDĄBRÓWKAK1 (18-35)12K 3100:00:0001:13:11.0001:13:11.00+00:34:1216:153,7
99ŻYCHOWICZ Magdalena 92MIECHÓWK1 (18-35)13K 3200:00:0001:13:15.0001:13:15.00+00:34:1616:163,7
100CYBULSKA Monika 64JÓZEFÓWK2 (36-49)20K 3300:00:0001:13:25.0001:13:25.00+00:34:2616:183,7
101PRZYBYŁA Magdalena 123RYDUŁTOWYK1 (18-35)14K 3400:00:0001:13:28.0001:13:28.00+00:34:2916:193,7
102SOWIŃSKI Dariusz 116SOWSTOLWIRYM2 (36-49)24M 6800:00:0001:13:39.0001:13:39.00+00:34:4016:223,7
103HUDOMIĘT Dorota 174RABA WYŻNAK1 (18-35)15K 3500:00:0001:14:25.0001:14:25.00+00:35:2616:323,6
104GUZIAK Irena 153OBIDOWA GŁUSZECCZARNY DUNAJECK3 (50+)1K 3600:00:0001:14:35.0001:14:35.00+00:35:3616:343,6
105DUDA Bogusia 145RABA WYŻNAK2 (36-49)21K 3700:00:0001:15:30.0001:15:30.00+00:36:3116:463,6
106MAŁECKA Marta 137OŚWIĘCIMK2 (36-49)22K 3800:00:0001:15:50.0001:15:50.00+00:36:5116:513,6
107PASZKOWSKA Barbara 110SUWAŁKIK2 (36-49)23K 3900:00:0001:15:53.0001:15:53.00+00:36:5416:513,6
108SERAFIN Krzysztof 89MORDARKAM2 (36-49)25M 6900:00:0001:16:56.0001:16:56.00+00:37:5717:053,5
109KOPIEC Estera 10POWOLIDOCELUBRZESZCZEK2 (36-49)24K 4000:00:0001:18:01.0001:18:01.00+00:39:0217:203,5
110BAJOŁEK Aleksandra 28KRAKÓWK3 (50+)2K 4100:00:0001:18:09.0001:18:09.00+00:39:1017:223,5
111TOBER Natalia 177WARSZAWAK1 (18-35)16K 4200:00:0001:20:15.0001:20:15.00+00:41:1617:503,4
112IWANIEC Ewa 66WARSZAWAK2 (36-49)25K 4300:00:0001:20:38.0001:20:38.00+00:41:3917:553,3
113IWULSKA Joanna 72SZARÓWK2 (36-49)26K 4400:00:0001:20:52.0001:20:52.00+00:41:5317:583,3
114SŁOMSKA Kamila 5CHRZANÓWK1 (18-35)17K 4500:00:0001:21:42.0001:21:42.00+00:42:4318:093,3
115MAJECKI Tomasz 6CHRZANÓWM1 (18-35)35M 7000:00:0001:21:48.0001:21:48.00+00:42:4918:103,3
116SZYIŃSKA Alicja 120WROCŁAWK2 (36-49)27K 4600:00:0001:24:24.0001:24:24.00+00:45:2518:453,2
117JELINSKI Sebastian 121WROCŁAWM2 (36-49)26M 7100:00:0001:25:28.0001:25:28.00+00:46:2918:593,2
118ŁAGOSZ Ewelina 19BRZEZINKAK2 (36-49)28K 4700:00:0001:25:33.0001:25:33.00+00:46:3419:003,2
119BROMBEREK Maja 83MUROWANA GOŚLINAK1 (18-35)18K 4800:00:0001:25:36.0001:25:36.00+00:46:3719:013,2
120SADLOK Anna 129JAWISZOWICEK2 (36-49)29K 4900:00:0001:26:06.0001:26:06.00+00:47:0719:083,1
121HOŁUJ Barbara 21KRAKÓWK3 (50+)3K 5000:00:0001:26:22.0001:26:22.00+00:47:2319:113,1
122HABIERA Robert 60WARSZAWAM3 (50+)11M 7200:00:0001:29:01.0001:29:01.00+00:50:0219:463,0
123RUDNICKA Agata 59WARSZAWAK3 (50+)4K 5100:00:0001:29:09.0001:29:09.00+00:50:1019:483,0
124SMORĄGIEWICZ Marcin 65WARSZAWAM2 (36-49)27M 7300:00:0001:31:57.0001:31:57.00+00:52:5820:262,9
125MYTIAI Oksana 104POWOLI DO CELUWOLAK2 (36-49)30K 5200:00:0001:33:11.0001:33:11.00+00:54:1220:422,9
126SUCHECKA Małgorzata 139OŚWIĘCIMK2 (36-49)31K 5300:00:0001:33:49.0001:33:49.00+00:54:5020:502,9
127DOROBISZ Magdalena 57#DIABLAK120SOSNOWIECK2 (36-49)32K 5400:00:0001:34:24.0001:34:24.00+00:55:2520:582,9
128WIERUSZEWSKA Agata 166WARSZAWAK2 (36-49)33K 5500:00:0001:38:26.0001:38:26.00+00:59:2721:522,7
129WITECKA Agnieszka 76BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAK2 (36-49)34K 5600:00:0001:39:37.0001:39:37.00+01:00:3822:082,7
130BINCZYCKA Katarzyna 127BĘBŁOK1 (18-35)19K 5700:00:0001:49:53.0001:49:53.00+01:10:5424:252,5
131ZGODA Karolina 131JERZMANOWICEK1 (18-35)20K 5800:00:0001:50:19.0001:50:19.00+01:11:2024:302,4
132ZGODA Martyna 134BĘBŁOK1 (18-35)21K 5900:00:0001:51:39.0001:51:39.00+01:12:4024:482,4
133BIGA Małgorzata 33OSTRĘŻNICAK1 (18-35)22K 6000:00:0001:51:49.0001:51:49.00+01:12:5024:502,4
134HANDY Samanta 11POWOLI DO CELUKĘTYK1 (18-35)23K 6100:00:0001:51:54.0001:51:54.00+01:12:5524:522,4
135KUKLA Agata 16POWOLI DO CELUBRZESZCZEK2 (36-49)35K 6200:00:0001:51:59.0001:51:59.00+01:13:0024:532,4
136FRONCKIEWICZ Ewelina 168DROGOMYŚLK2 (36-49)36K 6300:00:0002:03:27.0002:03:27.00+01:24:2827:262,2
137DZIERŻANOWSKA Beata 102OPOLEK3 (50+)5K 6400:00:0002:10:09.0002:10:09.00+01:31:1028:552,1
138SZEWCZYK Gabriel 169DROGOMYŚLK2 (36-49)37K 6500:00:0002:15:16.0002:15:16.00+01:36:1730:032,0
Znaleziono 138 wynik(ów)