Organizator : | Fundacja Kozica |
Data : | 2021-06-06 |
Miejsce : | Stańcowa |
Dystans : | 4,5 km |
Zgłoszonych : | 178 |
Wystartowało : | 138 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 138 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Strefa startowa | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | K1 (18-35) | M1 (18-35) | K2 (36-49) | M2 (36-49) | K3 (50+) | M3 (50+)
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAWORSKI Zbigniew | 114 | KLUSZKOWCE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
2 | MAREK Dariusz | 124 | MONK SANDALS / INOV-8 | WIELICZKA | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
3 | TUKA Michal | 13 | NIŽNÁ | NIŽNÁ | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
4 | ŻÓŁTEK Grzegorz | 51 | SPYTKOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
5 | KIDOŃ Robert | 36 | ORAWARUN | LIPNICA MAŁA | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
6 | ORZEŁ Krzysztof | 136 | GRUPA ZUE | WEGRZCE WIELKIE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
7 | WRÓBEL Przemysław | 119 | STRYSZÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
8 | AUGUSTYŃSKI Sylwester | 161 | GRUPA LUKTRANS | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
9 | MAGERCAK Milos | 56 | DYNAMECKO | SUCHÁ HORA | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
10 | LAZAR Paweł | 41 | WISŁA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
11 | GÓRA Daniel | 165 | ŁÓDŹ | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
12 | PYREK Przemysław | 30 | TRAINING BY PP | OŚWIĘCIM | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
13 | KUCEK Wojciech | 71 | LIPNICA WIELKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
14 | KUBIN Ireneusz | 164 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
15 | JĘDRASZCZYK Mateusz | 113 | PODHALE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
16 | BUCHERT Filip | 61 | MULKS JUVENIA GŁUCHOŁAZY | GŁUCHOŁAZY | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
17 | LAZAR Paweł | 38 | WISŁA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
18 | KUŁAGA Sebastian | 155 | MIRAZ RACE TEAM | MYSŁOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
19 | ZACHARA Dawid | 173 | MOKRZYSKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
20 | WOŹNIAK Michał | 3 | GLADIATORS BY RMF4RT | PODOLSZE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
21 | ORKWISZEWSKA Oli | 152 | SCARPA TEAM POLSKA | BIERUŃ | K1 (18-35) | 00:00:00 | |
22 | KIEC Mateusz | 77 | PRZENOSIMY GÓRY | BIERUŃ | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
23 | DZIEDZIC Marcin | 117 | ORAWKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
24 | JAGÓDKA Paweł | 141 | TC ORZEŁ SPYTKOWICE | JORDANÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
25 | OLECHNOWICZ Robert | 133 | WROCŁAW | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
26 | KARPIEL Tomasz | 149 | RATUŁÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
27 | WRUK Remigiusz | 40 | TATRA RUNNING TEAM | OPOLE | M3 (50+) | 00:00:00 | |
28 | SAŁACIAK Bartłomiej | 147 | DOBROŃ | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
29 | BARABASZ Radosław | 103 | SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJ | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
30 | WIELGOS Łukasz | 55 | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
31 | TRUSZEL Marcin Truszel | 54 | KW KRAKÓW | GLOGOCZOW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
32 | KIDOŃ Anna | 37 | ORAWARUN | LIPNICA MAŁA | K1 (18-35) | 00:00:00 | |
33 | JASTER Anna | 118 | WARSZAWA | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
34 | KASZUBA Bartosz | 130 | FIT&SPORT | BIELSKO-BIAŁA | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
35 | BIESZCZAD Patrycja | 44 | FIT&SPORT | BIELSKO BIAŁA | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
36 | SOBIŁO Ewa | 150 | RZESZÓW | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
37 | IŚTOK Sebastian | 170 | PIEKIELNIK | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
38 | PACHURA Kinga | 666 | MSZANA DOLNA | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
39 | GRABSKA Ewa | 100 | SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJ | KRAKÓW | K1 (18-35) | 00:00:00 | |
40 | SZWAGRZYK Marcin | 99 | SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJ | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
41 | STRASZKO Monika | 126 | WROCŁAW | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
42 | GAWEŁ Bogdan | 22 | SYNTHOS | ZABORZE | M3 (50+) | 00:00:00 | |
43 | ŁYCZAK Artur | 85 | KNURÓW MASTERS | KNURÓW | M3 (50+) | 00:00:00 | |
44 | LASZCZAK Robert | 70 | LIPOWA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
45 | OTRĘBIAK Mateusz | 167 | STUDZIONKI | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
46 | CEMBALA Tomasz | 151 | KALNA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
47 | PARZNIEWSKI Maciej | 95 | TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWA | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
48 | DRWAL Tomasz | 160 | SKRAJNA 5 | KRAKOW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
49 | KOZAK Matt | 125 | KOZAK TEAM | KICZORY | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
50 | SZCZERBA Adam | 176 | PIEKIELNIK | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
51 | SERWATKA Adrian | 148 | BIALI I MŁODZI | PORĘBA SPYTKOWSKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
52 | ŠPRLAK Miloš | 23 | SUCHA HORA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
53 | PUCHACZ Piotr | 109 | MPK/VELO | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
54 | HOŁYŃSKA-URBASIK Karolina | 122 | RYDUŁTOWY | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
55 | GĄSIENICA-ROJ Anna | 154 | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | ZAKOPANE | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
56 | GORKA Robert | 157 | WISLA-HOUSES | BRZESZCZE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
57 | GRUCA Mariusz | 128 | TARNOWSKIE GÓRY | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
58 | DZIERŻANOWSKI Tomasz | 101 | OPOLE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
59 | HOŁUJ Andrzej | 8 | KRAKÓW | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
60 | GACEK Alicja | 156 | GŁUSZEC TEAM | NOWY TARG | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
61 | ZAJĄC Krystian | 143 | RABKA ZDRÓJ | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
62 | KOCHANOWSKA Michalina | 31 | STAWIGUDA | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
63 | CZYLOK Tomasz | 88 | KANIÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
64 | DAŁOMIS Karol | 98 | CAPOTEAM | NOWY WIŚNICZ | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
65 | KAMIŃSKI Marcin | 17 | BURTON | CZESKI CIESZYN | M3 (50+) | 00:00:00 | |
66 | ŻYLSKI Janusz | 108 | WIELICZKA | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
67 | WNUK Adrian | 96 | EUGENIÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
68 | PAWLIKOWSKA Anna | 132 | WROCŁAW | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
69 | PODLEWSKI Wojciech | 90 | KS SPORTIVA | TARNÓW | M3 (50+) | 00:00:00 | |
70 | SROKA Małgorzata | 140 | WEGRZCE WIELKIE | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
71 | MYŚLIWIEC Monika | 9 | POWOLI DO CELU | BRZESZCZE | K1 (18-35) | 00:00:00 | |
72 | SZABELAK Witold | 112 | KINGRUNNER ULTRA | ZAKOPANE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
73 | GÓRAK Piotr | 53 | SOSNOWIEC | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
74 | SKOCZYLAS Piotr | 172 | ENDURANCE TEAM | CHORZÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
75 | MAJEWSKI Szymon | 26 | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
76 | ŁABĘCKA Agata | 74 | KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD | WARSZAWA | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
77 | KORZENIOWSKA Małgorzata | 58 | METLIFE RUN | WARSZAWA | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
78 | CHRULSKA Joanna | 106 | AUGUSTÓW | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
79 | WOJDAK Anna | 63 | PIASTÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
80 | GACH-MICHALSKA Justyna | 73 | RZEZAWA | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
81 | BYRCZEK Bartosz | 97 | BEFIT24TEAM | MIECHÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
82 | KNAPCZYK-KANIA Gabriela | 45 | BIEŃKÓWKA TEAM | BIEŃKÓWKA | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
83 | SZEJKA Katarzyna | 75 | JÓZEFÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
84 | KATOLIK Jolanta | 12 | RACIBÓRZ | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
85 | CZOSNEK Daniel | 105 | SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJ | KRAKOW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
86 | KOSIŃSKA Asia | 34 | WARSZAWA | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
87 | GĘBALSKA Agnieszka | 29 | WARSZAWA | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
88 | DUDA Paweł | 144 | RABA WYŻNA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
89 | JACH Dariusz | 82 | ŁÓDŻ | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
90 | LEŚNIAK Agnieszka | 138 | OŚWIĘCIM | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
91 | KUKLA Katarzyna | 163 | KRAKÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
92 | KUKLA Grzegorz | 162 | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
93 | ŻUREK Mariusz | 86 | RAWICZ | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
94 | STAWOWCZYK Marzena | 39 | ZABRZE | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
95 | STAWIŃSKA Agata | 171 | JUVENIA GŁUCHOŁAZY | GŁUCHOŁAZY | K1 (18-35) | 00:00:00 | |
96 | MATUSZEK Piotr | 52 | #DIABLAK120 | ŻYWIEC | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
97 | MALISZEWSKA Marta | 111 | KINGRUNNER ULTRA | ZAKOPANE | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
98 | BAKA Ilona | 93 | BEFIT24TEAM | DĄBRÓWKA | K1 (18-35) | 00:00:00 | |
99 | ŻYCHOWICZ Magdalena | 92 | MIECHÓW | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
100 | CYBULSKA Monika | 64 | JÓZEFÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
101 | PRZYBYŁA Magdalena | 123 | RYDUŁTOWY | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
102 | SOWIŃSKI Dariusz | 116 | SOWSTOL | WIRY | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
103 | HUDOMIĘT Dorota | 174 | RABA WYŻNA | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
104 | GUZIAK Irena | 153 | OBIDOWA GŁUSZEC | CZARNY DUNAJEC | K3 (50+) | 00:00:00 | |
105 | DUDA Bogusia | 145 | RABA WYŻNA | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
106 | MAŁECKA Marta | 137 | OŚWIĘCIM | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
107 | PASZKOWSKA Barbara | 110 | SUWAŁKI | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
108 | SERAFIN Krzysztof | 89 | MORDARKA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
109 | KOPIEC Estera | 10 | POWOLIDOCELU | BRZESZCZE | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
110 | BAJOŁEK Aleksandra | 28 | KRAKÓW | K3 (50+) | 00:00:00 | ||
111 | TOBER Natalia | 177 | WARSZAWA | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
112 | IWANIEC Ewa | 66 | WARSZAWA | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
113 | IWULSKA Joanna | 72 | SZARÓW | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
114 | SŁOMSKA Kamila | 5 | CHRZANÓW | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
115 | MAJECKI Tomasz | 6 | CHRZANÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
116 | SZYIŃSKA Alicja | 120 | WROCŁAW | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
117 | SADLOK Anna | 129 | JAWISZOWICE | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
118 | JELINSKI Sebastian | 121 | WROCŁAW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
119 | ŁAGOSZ Ewelina | 19 | BRZEZINKA | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
120 | BROMBEREK Maja | 83 | MUROWANA GOŚLINA | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
121 | HOŁUJ Barbara | 21 | KRAKÓW | K3 (50+) | 00:00:00 | ||
122 | HABIERA Robert | 60 | WARSZAWA | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
123 | RUDNICKA Agata | 59 | WARSZAWA | K3 (50+) | 00:00:00 | ||
124 | SMORĄGIEWICZ Marcin | 65 | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
125 | MYTIAI Oksana | 104 | POWOLI DO CELU | WOLA | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
126 | SUCHECKA Małgorzata | 139 | OŚWIĘCIM | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
127 | DOROBISZ Magdalena | 57 | #DIABLAK120 | SOSNOWIEC | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
128 | WITECKA Agnieszka | 76 | BRACTWO BIEGOWE BGK | WARSZAWA | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
129 | WIERUSZEWSKA Agata | 166 | WARSZAWA | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
130 | BINCZYCKA Katarzyna | 127 | BĘBŁO | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
131 | ZGODA Karolina | 131 | JERZMANOWICE | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
132 | ZGODA Martyna | 134 | BĘBŁO | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
133 | BIGA Małgorzata | 33 | OSTRĘŻNICA | K1 (18-35) | 00:00:00 | ||
134 | HANDY Samanta | 11 | POWOLI DO CELU | KĘTY | K1 (18-35) | 00:00:00 | |
135 | KUKLA Agata | 16 | POWOLI DO CELU | BRZESZCZE | K2 (36-49) | 00:00:00 | |
136 | FRONCKIEWICZ Ewelina | 168 | DROGOMYŚL | K2 (36-49) | 00:00:00 | ||
137 | DZIERŻANOWSKA Beata | 102 | OPOLE | K3 (50+) | 00:00:00 | ||
138 | SZEWCZYK Gabriel | 169 | DROGOMYŚL | K2 (36-49) | 00:00:00 |
Znaleziono 138 wynik(ów)