WIOSENNY BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Organizator : Fundacja Kozica
Data : 2021-06-06
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 178
Wystartowało : 138
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 138
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.5km
Czas
brutto
4.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 114KLUSZKOWCEM2 (36-49)1M 100:00:0000:38:59.0000:38:59.00 8:396,9
2MAREK Dariusz 124MONK SANDALS / INOV-8WIELICZKAM2 (36-49)2M 200:00:0000:39:45.0000:39:45.00+00:00:468:506,8
3ORZEŁ Krzysztof 136GRUPA ZUEWEGRZCE WIELKIEM2 (36-49)3M 600:00:0000:44:27.0000:44:27.00+00:05:289:526,1
4WRÓBEL Przemysław 119STRYSZÓWM2 (36-49)4M 700:00:0000:44:39.0000:44:39.00+00:05:409:556,0
5AUGUSTYŃSKI Sylwester 161GRUPA LUKTRANSKRAKÓWM2 (36-49)5M 800:00:0000:44:54.0000:44:54.00+00:05:559:586,0
6KUBIN Ireneusz 164TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEM2 (36-49)6M 1400:00:0000:47:49.0000:47:49.00+00:08:5010:375,6
7KUŁAGA Sebastian 155MIRAZ RACE TEAMMYSŁOWICEM2 (36-49)7M 1800:00:0000:49:19.0000:49:19.00+00:10:2010:575,5
8JAGÓDKA Paweł 141TC ORZEŁ SPYTKOWICEJORDANÓWM2 (36-49)8M 2300:00:0000:51:35.0000:51:35.00+00:12:3611:275,2
9TRUSZEL Marcin Truszel 54KW KRAKÓWGLOGOCZOWM2 (36-49)9M 3000:00:0000:55:02.0000:55:02.00+00:16:0312:134,9
10KASZUBA Bartosz 130FIT&SPORTBIELSKO-BIAŁAM2 (36-49)10M 3100:00:0000:55:31.0000:55:31.00+00:16:3212:204,9
11CEMBALA Tomasz 151KALNAM2 (36-49)11M 3800:00:0000:58:52.0000:58:52.00+00:19:5313:044,6
12PARZNIEWSKI Maciej 95TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM2 (36-49)12M 3900:00:0000:59:07.0000:59:07.00+00:20:0813:084,6
13DRWAL Tomasz 160SKRAJNA 5KRAKOWM2 (36-49)13M 4000:00:0000:59:12.0000:59:12.00+00:20:1313:094,6
14PUCHACZ Piotr 109MPK/VELOWARSZAWAM2 (36-49)14M 4500:00:0001:00:16.0001:00:16.00+00:21:1713:234,5
15GORKA Robert 157WISLA-HOUSESBRZESZCZEM2 (36-49)15M 4600:00:0001:00:49.0001:00:49.00+00:21:5013:304,4
16DZIERŻANOWSKI Tomasz 101OPOLEM2 (36-49)16M 4800:00:0001:01:07.0001:01:07.00+00:22:0813:344,4
17CZYLOK Tomasz 88KANIÓWM2 (36-49)17M 5100:00:0001:02:48.0001:02:48.00+00:23:4913:574,3
18SZABELAK Witold 112KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEM2 (36-49)18M 5700:00:0001:06:17.0001:06:17.00+00:27:1814:434,1
19GÓRAK Piotr 53SOSNOWIECM2 (36-49)19M 5800:00:0001:06:23.0001:06:23.00+00:27:2414:454,1
20MAJEWSKI Szymon 26KRAKÓWM2 (36-49)20M 5900:00:0001:06:27.0001:06:27.00+00:27:2814:464,1
21SKOCZYLAS Piotr 172ENDURANCE TEAMCHORZÓWM2 (36-49)21M 6000:00:0001:06:37.0001:06:37.00+00:27:3814:484,1
22BYRCZEK Bartosz 97BEFIT24TEAMMIECHÓWM2 (36-49)22M 6100:00:0001:08:38.0001:08:38.00+00:29:3915:153,9
23KUKLA Grzegorz 162KRAKÓWM2 (36-49)23M 6500:00:0001:10:58.0001:10:58.00+00:31:5915:463,8
24SOWIŃSKI Dariusz 116SOWSTOLWIRYM2 (36-49)24M 6800:00:0001:13:39.0001:13:39.00+00:34:4016:223,7
25SERAFIN Krzysztof 89MORDARKAM2 (36-49)25M 6900:00:0001:16:56.0001:16:56.00+00:37:5717:053,5
26JELINSKI Sebastian 121WROCŁAWM2 (36-49)26M 7100:00:0001:25:28.0001:25:28.00+00:46:2918:593,2
27SMORĄGIEWICZ Marcin 65WARSZAWAM2 (36-49)27M 7300:00:0001:31:57.0001:31:57.00+00:52:5820:262,9
Znaleziono 27 wynik(ów)