WIOSENNY BIEG WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Organizator : Fundacja Kozica
Data : 2021-06-06
Miejsce : Stańcowa
Dystans : 4,5 km
Zgłoszonych : 178
Wystartowało : 138
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 138
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
4.5km
Czas
brutto
4.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ORKWISZEWSKA Oli 152SCARPA TEAM POLSKABIERUŃK1 (18-35)1K 100:00:0000:50:55.0000:50:55.00 11:185,3
2KIDOŃ Anna 37ORAWARUNLIPNICA MAŁAK1 (18-35)2K 200:00:0000:55:05.0000:55:05.00+00:04:1012:144,9
3JASTER Anna 118WARSZAWAK2 (36-49)1K 300:00:0000:55:16.0000:55:16.00+00:04:2112:164,9
4BIESZCZAD Patrycja 44FIT&SPORTBIELSKO BIAŁAK2 (36-49)2K 400:00:0000:56:21.0000:56:21.00+00:05:2612:314,8
5SOBIŁO Ewa 150RZESZÓWK1 (18-35)3K 500:00:0000:56:39.0000:56:39.00+00:05:4412:354,8
6PACHURA Kinga 666MSZANA DOLNAK2 (36-49)3K 600:00:0000:57:06.0000:57:06.00+00:06:1112:414,7
7GRABSKA Ewa 100SEKCJA BIEGOWA GRUPY PIWNEJKRAKÓWK1 (18-35)4K 700:00:0000:57:16.0000:57:16.00+00:06:2112:434,7
8STRASZKO Monika 126WROCŁAWK2 (36-49)4K 800:00:0000:57:34.0000:57:34.00+00:06:3912:474,7
9HOŁYŃSKA-URBASIK Karolina 122RYDUŁTOWYK1 (18-35)5K 900:00:0001:00:19.0001:00:19.00+00:09:2413:244,5
10GĄSIENICA-ROJ Anna 154TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEK2 (36-49)5K 1000:00:0001:00:45.0001:00:45.00+00:09:5013:304,4
11GACEK Alicja 156GŁUSZEC TEAMNOWY TARGK2 (36-49)6K 1100:00:0001:01:35.0001:01:35.00+00:10:4013:414,4
12KOCHANOWSKA Michalina 31STAWIGUDAK2 (36-49)7K 1200:00:0001:02:34.0001:02:34.00+00:11:3913:544,3
13PAWLIKOWSKA Anna 132WROCŁAWK2 (36-49)8K 1300:00:0001:04:12.0001:04:12.00+00:13:1714:164,2
14SROKA Małgorzata 140WEGRZCE WIELKIEK2 (36-49)9K 1400:00:0001:05:23.0001:05:23.00+00:14:2814:314,1
15MYŚLIWIEC Monika 9POWOLI DO CELUBRZESZCZEK1 (18-35)6K 1500:00:0001:05:32.0001:05:32.00+00:14:3714:334,1
16ŁABĘCKA Agata 74KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAK2 (36-49)10K 1600:00:0001:08:06.0001:08:06.00+00:17:1115:084,0
17KORZENIOWSKA Małgorzata 58METLIFE RUNWARSZAWAK2 (36-49)11K 1700:00:0001:08:19.0001:08:19.00+00:17:2415:104,0
18CHRULSKA Joanna 106AUGUSTÓWK1 (18-35)7K 1800:00:0001:08:30.0001:08:30.00+00:17:3515:133,9
19WOJDAK Anna 63PIASTÓWK2 (36-49)12K 1900:00:0001:08:32.0001:08:32.00+00:17:3715:133,9
20GACH-MICHALSKA Justyna 73RZEZAWAK2 (36-49)13K 2000:00:0001:08:40.0001:08:40.00+00:17:4515:153,9
21KNAPCZYK-KANIA Gabriela 45BIEŃKÓWKA TEAMBIEŃKÓWKAK2 (36-49)14K 2100:00:0001:09:13.0001:09:13.00+00:18:1815:223,9
22SZEJKA Katarzyna 75JÓZEFÓWK2 (36-49)15K 2200:00:0001:09:17.0001:09:17.00+00:18:2215:233,9
23KATOLIK Jolanta 12RACIBÓRZK2 (36-49)16K 2300:00:0001:09:31.0001:09:31.00+00:18:3615:263,9
24KOSIŃSKA Asia 34WARSZAWAK1 (18-35)8K 2400:00:0001:10:01.0001:10:01.00+00:19:0615:333,9
25GĘBALSKA Agnieszka 29WARSZAWAK1 (18-35)9K 2500:00:0001:10:03.0001:10:03.00+00:19:0815:343,9
26LEŚNIAK Agnieszka 138OŚWIĘCIMK2 (36-49)17K 2600:00:0001:10:14.0001:10:14.00+00:19:1915:363,8
27KUKLA Katarzyna 163KRAKÓWK2 (36-49)18K 2700:00:0001:10:52.0001:10:52.00+00:19:5715:443,8
28STAWOWCZYK Marzena 39ZABRZEK1 (18-35)10K 2800:00:0001:12:31.0001:12:31.00+00:21:3616:063,7
29STAWIŃSKA Agata 171JUVENIA GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYK1 (18-35)11K 2900:00:0001:12:40.0001:12:40.00+00:21:4516:083,7
30MALISZEWSKA Marta 111KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEK2 (36-49)19K 3000:00:0001:13:02.0001:13:02.00+00:22:0716:133,7
31BAKA Ilona 93BEFIT24TEAMDĄBRÓWKAK1 (18-35)12K 3100:00:0001:13:11.0001:13:11.00+00:22:1616:153,7
32ŻYCHOWICZ Magdalena 92MIECHÓWK1 (18-35)13K 3200:00:0001:13:15.0001:13:15.00+00:22:2016:163,7
33CYBULSKA Monika 64JÓZEFÓWK2 (36-49)20K 3300:00:0001:13:25.0001:13:25.00+00:22:3016:183,7
34PRZYBYŁA Magdalena 123RYDUŁTOWYK1 (18-35)14K 3400:00:0001:13:28.0001:13:28.00+00:22:3316:193,7
35HUDOMIĘT Dorota 174RABA WYŻNAK1 (18-35)15K 3500:00:0001:14:25.0001:14:25.00+00:23:3016:323,6
36GUZIAK Irena 153OBIDOWA GŁUSZECCZARNY DUNAJECK3 (50+)1K 3600:00:0001:14:35.0001:14:35.00+00:23:4016:343,6
37DUDA Bogusia 145RABA WYŻNAK2 (36-49)21K 3700:00:0001:15:30.0001:15:30.00+00:24:3516:463,6
38MAŁECKA Marta 137OŚWIĘCIMK2 (36-49)22K 3800:00:0001:15:50.0001:15:50.00+00:24:5516:513,6
39PASZKOWSKA Barbara 110SUWAŁKIK2 (36-49)23K 3900:00:0001:15:53.0001:15:53.00+00:24:5816:513,6
40KOPIEC Estera 10POWOLIDOCELUBRZESZCZEK2 (36-49)24K 4000:00:0001:18:01.0001:18:01.00+00:27:0617:203,5
41BAJOŁEK Aleksandra 28KRAKÓWK3 (50+)2K 4100:00:0001:18:09.0001:18:09.00+00:27:1417:223,5
42TOBER Natalia 177WARSZAWAK1 (18-35)16K 4200:00:0001:20:15.0001:20:15.00+00:29:2017:503,4
43IWANIEC Ewa 66WARSZAWAK2 (36-49)25K 4300:00:0001:20:38.0001:20:38.00+00:29:4317:553,3
44IWULSKA Joanna 72SZARÓWK2 (36-49)26K 4400:00:0001:20:52.0001:20:52.00+00:29:5717:583,3
45SŁOMSKA Kamila 5CHRZANÓWK1 (18-35)17K 4500:00:0001:21:42.0001:21:42.00+00:30:4718:093,3
46SZYIŃSKA Alicja 120WROCŁAWK2 (36-49)27K 4600:00:0001:24:24.0001:24:24.00+00:33:2918:453,2
47ŁAGOSZ Ewelina 19BRZEZINKAK2 (36-49)28K 4700:00:0001:25:33.0001:25:33.00+00:34:3819:003,2
48BROMBEREK Maja 83MUROWANA GOŚLINAK1 (18-35)18K 4800:00:0001:25:36.0001:25:36.00+00:34:4119:013,2
49SADLOK Anna 129JAWISZOWICEK2 (36-49)29K 4900:00:0001:26:06.0001:26:06.00+00:35:1119:083,1
50HOŁUJ Barbara 21KRAKÓWK3 (50+)3K 5000:00:0001:26:22.0001:26:22.00+00:35:2719:113,1
51RUDNICKA Agata 59WARSZAWAK3 (50+)4K 5100:00:0001:29:09.0001:29:09.00+00:38:1419:483,0
52MYTIAI Oksana 104POWOLI DO CELUWOLAK2 (36-49)30K 5200:00:0001:33:11.0001:33:11.00+00:42:1620:422,9
53SUCHECKA Małgorzata 139OŚWIĘCIMK2 (36-49)31K 5300:00:0001:33:49.0001:33:49.00+00:42:5420:502,9
54DOROBISZ Magdalena 57#DIABLAK120SOSNOWIECK2 (36-49)32K 5400:00:0001:34:24.0001:34:24.00+00:43:2920:582,9
55WIERUSZEWSKA Agata 166WARSZAWAK2 (36-49)33K 5500:00:0001:38:26.0001:38:26.00+00:47:3121:522,7
56WITECKA Agnieszka 76BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAK2 (36-49)34K 5600:00:0001:39:37.0001:39:37.00+00:48:4222:082,7
57BINCZYCKA Katarzyna 127BĘBŁOK1 (18-35)19K 5700:00:0001:49:53.0001:49:53.00+00:58:5824:252,5
58ZGODA Karolina 131JERZMANOWICEK1 (18-35)20K 5800:00:0001:50:19.0001:50:19.00+00:59:2424:302,4
59ZGODA Martyna 134BĘBŁOK1 (18-35)21K 5900:00:0001:51:39.0001:51:39.00+01:00:4424:482,4
60BIGA Małgorzata 33OSTRĘŻNICAK1 (18-35)22K 6000:00:0001:51:49.0001:51:49.00+01:00:5424:502,4
61HANDY Samanta 11POWOLI DO CELUKĘTYK1 (18-35)23K 6100:00:0001:51:54.0001:51:54.00+01:00:5924:522,4
62KUKLA Agata 16POWOLI DO CELUBRZESZCZEK2 (36-49)35K 6200:00:0001:51:59.0001:51:59.00+01:01:0424:532,4
63FRONCKIEWICZ Ewelina 168DROGOMYŚLK2 (36-49)36K 6300:00:0002:03:27.0002:03:27.00+01:12:3227:262,2
64DZIERŻANOWSKA Beata 102OPOLEK3 (50+)5K 6400:00:0002:10:09.0002:10:09.00+01:19:1428:552,1
65SZEWCZYK Gabriel 169DROGOMYŚLK2 (36-49)37K 6500:00:0002:15:16.0002:15:16.00+01:24:2130:032,0
Znaleziono 65 wynik(ów)