Organizator : | Fundacja Kozica |
Data : | 2022-06-05 |
Miejsce : | Stańcowa |
Dystans : | 4,7 km |
Zgłoszonych : | 209 |
Wystartowało : | 173 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 173 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | K1 (18-35) | M1 (18-35) | K2 (36-49) | M2 (36-49) | K3 (50+) | M3 (50+)
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUDCZAK Michał | 194 | BUFF/ THE NORTH FACE | RYTRO | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
2 | TABOR Dominik | 183 | SYMFERIA - FIZJOTERAPIA OSTEOPATIA TRENING KRAKÓW | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
3 | BROJ Marcel | 190 | BROJ TEAM ŹLINICE | ŹLINICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
4 | SKUPIEŃ Tomasz | 207 | SKAWINKI | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
5 | STOBIECKI Marcin | 165 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
6 | PARIS Nicola | 17 | LA RECASTELL | KRAKOW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
7 | KUNZ Marcin | 203 | LACHO TEAM | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
8 | TUKA Michal | 158 | DLUGOSZ TEAM SCARPA | NIŽNÁ | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
9 | ŻÓŁTEK Grzegorz | 56 | SPYTKOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
10 | ALBRECHT Krystian | 138 | KŚ AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA/GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
11 | MAGERČÁK Miloš | 121 | DYNAMEČKO | SUCHÁ HORA | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
12 | HANKUS Tadeusz | 111 | HKS RUN | BALIN | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
13 | STANUCH Dariusz | 39 | AZS ZAKOPANE | ZAKOPANE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
14 | ATANASOW ANCEW Dawid | 182 | NOWY TARG | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
15 | PACHUT Jerzy | 195 | MY ENDURANCE COACHING TEAM | SŁOPNICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
16 | BUCZYŃSKI Adam | 113 | NON STOP TRAIL | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
17 | SZATANIK Zbigniew | 168 | UJSOŁY | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
18 | WRÓBEL Przemysław | 34 | STRYSZÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
19 | PÓŁTORAK Sylwester | 35 | DOBCZYCKIE KLUB BIEGACZA | KRZYSZKOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
20 | ZACHARA Dawid | 159 | MOKRZYSKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
21 | RENÒ Vittoriano | 192 | KRAKOW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
22 | NOSALIK Marek | 126 | MTA | ZYWIEC | M3 (50+) | 00:00:00 | |
23 | KOS Tomasz | 120 | TYCHY | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
24 | KOZAK Tomasz | 129 | KOTÓRZ WIELKI | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
25 | ŻĄDŁO Władysław | 184 | SPYTKOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
26 | CIERPIAŁEK Jakub | 133 | ADAM CZERWIŃSKI TEAM | WADOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
27 | WOŹNIAK Michał | 27 | RUNNER_ULTRA | PODOLSZE | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
28 | DUBOWIECKI Witek | 53 | CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANE | WROCŁAW | M3 (50+) | 00:00:00 | |
29 | MIŚKOWIEC Szymon | 202 | TC ORZEŁ | SPYTKOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
30 | KARPIEL Tomasz | 52 | RATUŁÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
31 | DYRCZ Konrad | 115 | GRZECHYNIA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
32 | PRZYBYŁOWSKI Piotr | 193 | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
33 | KACZOR Miłosz | 180 | KG TRAWERS | SANDOMIERZ | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
34 | ŽELEZNÍK Peter | 210 | SK ORAVAMAN | ZUBEREC | M3 (50+) | 00:00:00 | |
35 | ŠPRLAK Miloš | 104 | DYNAMEČKO | SUCHÁ HORA 193 | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
36 | SKOWRONEK Łukasz | 89 | KATOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
37 | MRÓZ Piotrek | 114 | DĄBROWA GÓRNICZA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
38 | SZCZUREK Slawomir | 185 | MYSLENICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
39 | TURAK Rafał | 11 | KATOWICE | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
40 | WRÓBEL Paweł | 105 | DOPOZYGUTEAM | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
41 | KARDYL Krzysztof | 153 | LIPNICA WIELKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
42 | JAKCINAIMIĘ Andżeju | 37 | ZDRAJCY METALU | OSIEK | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
43 | RAMOTOWSKI Marcin | 172 | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
44 | LUBOS Dawid | 162 | TARNOWSKIE GÓRY | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
45 | MYSIURA Adam | 59 | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
46 | KUKLA Grzegorz | 178 | KRAKÓW | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
47 | MACIEJEWSKI Marek | 61 | TRUCHTACZ MYSLOWICE | MYSŁOWICE | M3 (50+) | 00:00:00 | |
48 | WIEWIÓRA Piotr | 155 | AKRIWOS | BYTOM | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
49 | BISKUP Paweł | 150 | ŁAGÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
50 | BIAŁEK Paweł | 14 | MARKLOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
51 | BORYCZKA Szymon | 127 | MIEDZYRZECZE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
52 | WITAS Jacek | 191 | JAWORZE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
53 | GRACÍK Vlastimil | 209 | ORAVSKÁ JASENICA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
54 | OLEJARNIK Łukasz | 110 | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
55 | LOSKA Tomasz | 19 | ŁAZISKA GÓRNE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
56 | OCZKOWSKI Mateusz | 24 | GRUPA BIEGOWA CHTMO | CHOTOMÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
57 | DOBOSZ Artur | 117 | ŻARNÓWKA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
58 | DOBOSZ Mariusz | 116 | ROZBIEGANY BALIN | BALIN | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
59 | TRELA Jacek | 152 | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | M3 (50+) | 00:00:00 | |
60 | OROCZ Dawid | 188 | BIERUŃ | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
61 | GANCZEWSKI Paweł | 25 | GRANICA | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
62 | CIEŚLIK Mateusz | 101 | TEAM APK | BOGDANOWO | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
63 | NAWROT Waldek | 98 | J U V E R U N | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
64 | PALEJ Janusz | 146 | J&J | SKARBIMIERZ-OSIEDLE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
65 | SKWAREK Grzegorz | 112 | BALIN | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
66 | ZACHARA Kamil | 179 | MOKRZYSKA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
67 | CHMIELEWSKI Maciej | 58 | LUBOŃ | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
68 | TYBOŃ Maciej | 26 | OLKUSZ | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
69 | HOŁUJ Andrzej | 49 | KRAKÓW | M3 (50+) | 00:00:00 | ||
70 | MILER Robert | 64 | RADOMSKO | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
71 | KOCZENASZ Mariusz | 151 | ŁAZISKA GÓRNE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
72 | SERAFIN Krzysztof | 16 | MORDARKA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
73 | ŻUREK Dariusz | 106 | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
74 | SAŁACIAK Jakub | 118 | PABIANICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
75 | GABRYŚ Arkadiusz | 163 | CIESZYN | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
76 | CIASTOŃ Bartłomiej | 100 | OLA&BARTLO | NIEPOŁOMICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
77 | SKOCZYLAS Piotr | 142 | ENDURANCE TEAM | CHORZÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
78 | CZAPCZYK Adrian | 73 | POZNAŃ | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
79 | PARZNIEWSKI Maciej | 55 | TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWA | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
80 | CISZAK Wojtek | 43 | GOSTYŃ | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
81 | SAŁACIAK Bartłomiej | 119 | DOBROŃ | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
82 | SOWIŃSKI Dariusz | 29 | SOWSTOL | WIRY | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
83 | KADYK Łukasz | 50 | CEZAR | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
84 | SERWADCZAK Piotr | 124 | P+E | BRZEG | M3 (50+) | 00:00:00 | |
85 | STANISZEWSKI Rafał | 23 | TURBODZIKI | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
86 | SKAŁOŃ Robert | 161 | KRAKÓW | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
87 | HNATIUK Mateusz | 164 | ŁODYGOWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
88 | GÓRAK Piotr | 10 | #DIABLAK120 | SOSNOWIEC | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
89 | ZIAJA Robert | 109 | ROBERT ALKOHOLIK | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
90 | KSIĘŻYK Mirosław | 96 | CHORZÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
91 | BUCZAK Wojciech | 160 | GLIWICE | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
92 | DOMBEK Andrzej | 84 | BIEGAMYSŁOWICE | MYSŁOWICE | M3 (50+) | 00:00:00 | |
93 | MENDREK Ireneusz | 40 | TURBODZIKI | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
94 | MAJEWSKI Dominik | 103 | TEAM APK | TARNOWO | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
95 | GRUSZKA Marian | 90 | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | MYSŁOWICE | M3 (50+) | 00:00:00 | |
96 | CZAJKOWSKI Stefan | 102 | TEAM APK | KOWANOWKO | M1 (18-35) | 00:00:00 | |
97 | ŚLÓSARCZYK Jakub | 166 | SS RUNNING CLUB | KRAKÓW | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
98 | KUTYŁA Marek | 176 | PYSKOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
99 | KLIŚ Dawid | 144 | PSZCZYNA | M1 (18-35) | 00:00:00 | ||
100 | IWASZKO Paweł | 45 | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
101 | OCHALSKI Grzegorz | 86 | RADZYMIN | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
102 | RADKOWSKI Michał | 44 | WARSZAWA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
103 | SEWERYN Rafał | 148 | ADAMEK.SHOP.PL | KRAKÓW | M3 (50+) | 00:00:00 | |
104 | ADAMEK Pawel | 147 | ADAMEK.SHOP.PL | SUCHA BESKIDZKA | M3 (50+) | 00:00:00 | |
105 | OKSIENIUK Marcin | 22 | TURBODZIKI | WOLICA | M2 (36-49) | 00:00:00 | |
106 | PAWLAK Roman | 157 | RUDA ŚLĄSKA | M2 (36-49) | 00:00:00 | ||
107 | DZIEMIERA Daniel | 156 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M2 (36-49) | 00:00:00 |
Znaleziono 107 wynik(ów)