Organizator : | Aktywna Bydgoszcz |
Data : | 2018-08-15 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 2.8 km |
Zgłoszonych : | 99 |
Wystartowało : | 85 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 82 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Pianka | P2 1.1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WYPYCH Marcin | 1091 | JEZIORKI | M40 | wystartuję w piance | 00:08:54 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DQ | PIELOWSKI Krzysztof | 1066 | Prywatny Folwark Grabysy | OLSZTYN | M20 | wystartuję w piance | 00:09:16 DQ | |
3 | KUCHCZYŃSKI Michał | 1045 | SOPOT | M40 | wystartuję w piance | 00:10:40 | ||
4 | MONCZAK Grzegorz | 1060 | One Man Team | POZNAŃ - DASZEWICE | M40 | wystartuję bez pianki | 00:10:56 | |
5 | PARADOWSKA Kinga | 1063 | MUKS Piętnastka Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K16 | wystartuję w piance | 00:11:01 | |
6 | GREGOROWICZ Paweł | 1025 | Aquasfera Masters Olsztyn | OLSZTYN | M40 | wystartuję bez pianki | 00:11:20 | |
7 | MALICKI Łukasz | 1057 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | 00:11:52 | |
8 | KORGUL Łukasz | 1039 | LUBLIN | M20 | wystartuję bez pianki | 00:11:55 | ||
9 | CIEPŁOWSKI Robert | 1016 | Grupa Woda | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | 00:12:11 | |
10 | STASZKIEWICZ Radosław | 1077 | Czarne Stopy SM | BYDGOSZCZ | M50 | wystartuję w piance | 00:12:14 | |
11 | SPYCHALSKI Tomasz | 1075 | Grupa Woda wozkimotocyklowe.pl | RYNARZEWO | M30 | wystartuję w piance | 00:12:15 | |
12 | KOSIEDOWSKI Wojtek | 1040 | Bractwo Pływackie BGK | POZNAŃ | M30 | wystartuję w piance | 00:12:19 | |
13 | KIERES Michał | 1036 | Aquasfera Masters Olsztyn | JAROTY | M30 | wystartuję bez pianki | 00:12:33 | |
14 | BOGUSZ Waldemar | 1007 | TCZEW | M50 | wystartuję w piance | 00:12:37 | ||
15 | KALINOWSKI Krzysztof | 1031 | Dream Tri Team | GDAŃSK | M40 | wystartuję w piance | 00:12:38 | |
16 | LISIECKI Paweł | 1053 | PZU Sport Team | KACZORY | M30 | wystartuję w piance | 00:12:40 | |
17 | PIEKARSKI Paweł | 1065 | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | 00:13:01 | ||
18 | BANACH Jan | 1004 | Klinika Triathlonu | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | 00:13:11 | |
19 | SUDOŁ Piotr | 1080 | ŻNIN | M30 | wystartuję w piance | 00:13:19 | ||
20 | STASZKIEWICZ Jakub | 1078 | GRUPA WODA | BYDGOSZCZ | M16 | wystartuję bez pianki | 00:13:24 | |
21 | KARPIK Bartosz | 1034 | n/a | ŁÓDŹ | M20 | wystartuję w piance | 00:13:28 | |
22 | KUNDE Tomasz | 1047 | Bydgoszcz Triathlon Team | LIPNIKI | M20 | wystartuję w piance | 00:13:38 | |
23 | ZIELIŃSKI Nicolas | 1094 | OLIMPIASPORT.PL | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | 00:13:46 | |
24 | WOŹNIAK-JODKO Magdalena | 1089 | AMS Bydgoszcz / wozniakjodko.com | BYDGOSZCZ | K40 | wystartuję w piance | 00:13:49 | |
25 | ZAJĄC Maciej | 1092 | Dream Tri Team | GDAŃSK | M30 | wystartuję w piance | 00:13:52 | |
26 | CEBULARZ Marcin | 1012 | WRZEŚNIA | M40 | wystartuję w piance | 00:13:54 | ||
27 | KUNDE Adam | 1048 | Bydgoszcz Triathlon Team | LIPNIKI | M50 | wystartuję w piance | 00:14:00 | |
28 | KWAPISZ Przemysław | 1049 | TSUNAMI TRI | SOPOT | M40 | wystartuję w piance | 00:14:06 | |
29 | KANIK Tomasz | 1033 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | 00:14:07 | ||
30 | ALZAK Grzegorz | 1001 | RADOM | M40 | wystartuję bez pianki | 00:14:11 | ||
31 | KUCIŃSKI Artur | 1046 | DOBRCZ | M40 | wystartuję w piance | 00:14:13 | ||
32 | PILCH Artur | 1069 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | 00:14:15 | ||
33 | SZAŁA Ewa | 1081 | Steef Wrocław | KOZIEGLOWY | K50 | wystartuję bez pianki | 00:14:15 | |
34 | WAWRZYNIAK Michał | 1087 | San Escobar Triathlon Team | SOLEC KUJAWSKI | M30 | wystartuję w piance | 00:14:22 | |
35 | KRZEMINSKI Lukasz | 1043 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | 00:14:26 | ||
36 | WEDEL Maciej | 1088 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | 00:14:27 | ||
37 | GRZYWIŃSKI Wojtek | 1026 | TORUŃ | M30 | wystartuję w piance | 00:14:31 | ||
38 | KANCLERZEWSKI Stanisław | 1032 | ŁOCHOWO | M40 | wystartuję w piance | 00:15:03 | ||
39 | HEROLD Jakub | 1027 | FC Szwederowo | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | 00:15:04 | |
40 | CUPA Wojciech | 1017 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | 00:15:10 | ||
41 | BUBACZ Arkadiusz | 1008 | ADO | PRZYŁĘKI | M40 | wystartuję w piance | 00:15:15 | |
42 | CAŁKA Mateusz | 1011 | Lublin | LUBLIN | M20 | wystartuję bez pianki | 00:15:21 | |
43 | ROSLANIEC Robert | 1071 | Warsaw Masters team | WARSZAWA | M40 | wystartuję w piance | 00:15:27 | |
44 | TAFELSKI Marcin | 1083 | NIWY | M40 | wystartuję w piance | 00:15:35 | ||
45 | ROTMAŃSKI Piotr | 1072 | Air Innovations | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | 00:15:49 | |
46 | RAUCHFLEISZ Andrzej | 1070 | Czopki Kolczaste | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M40 | wystartuję bez pianki | 00:16:06 | |
47 | ZIĘTARSKI Krystian | 1096 | ELGISZEWO | M30 | wystartuję w piance | 00:16:24 | ||
DQ | STRZELECKI Adam | 1079 | weterani WTW | WŁOCŁAWEK | M40 | wystartuję bez pianki | 00:16:34 DQ | |
49 | ŁASKAWIEC Katarzyna | 1055 | Michał Gawor Zdrowie i Sport | KRAKÓW | K20 | wystartuję w piance | 00:16:40 | |
WRIGHT Robert | 1090 | I. plavecký klub otužilců Praha | PRAGA, CZ | M30 | wystartuję bez pianki | 00:18:09 DNF | ||
DQ | KOPCZYŃSKI Waldemar | 1038 | PUSZCZYKOWO | M60 | wystartuję w piance | 00:18:40 DQ | ||
52 | CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika | 1018 | Ku Bliskości | BYDGOSZCZ | K30 | wystartuję w piance | 00:18:58 | |
53 | MUSZYŃSKI Jakub | 1061 | Muks 15 Bydgoszcz | WĄGROWIEC | M16 | wystartuję w piance | ||
54 | URBANIAK Jan | 1085 | KS WARTA POZNAŃ | POZNAŃ | M20 | wystartuję w piance | ||
55 | STĘPNIAK Kacper | 111 | Tri team Rumia | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | ||
56 | PAWLACZYK Patryk | 1098 | UKS 190 Łódź | ŁÓDŹ | M16 | wystartuję bez pianki | ||
57 | GABIEC Mariusz | 1022 | Aqusfera Masters Olsztyn | OLSZTYN | M60 | wystartuję bez pianki | ||
58 | BURSKA Justyna | 1010 | Prywatny Folwark Grabysy | OLSZTYN | K20 | wystartuję w piance | ||
59 | BAKUNIAK Hanna | 1003 | MKP Szczecin | BYDGOSZCZ | K20 | wystartuję w piance | ||
60 | PIECHOTA Karolina | UKS 190 Łódź | PABIANICE | K16 | wystartuję bez pianki | |||
61 | DOMERACKI Rafał | 1019 | Rafał Domeracki Ocean's 7 | INOWROCŁAW | M30 | wystartuję bez pianki | ||
62 | PILC Maciej | 1068 | Dres i Laczki | POZNAŃ | M30 | wystartuję w piance | ||
63 | ZIELIŃSKI Maciej | 1095 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |||
64 | MŁYNARCZYK Filip | 1059 | EZA | GDAŃSK | M40 | wystartuję w piance | ||
65 | GOLOMBEK Piotr | 1023 | GRUDZIĄDZ | M50 | wystartuję w piance | |||
66 | KEMNITZ Marcin | 1035 | 3GRAVITY | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | ||
67 | BIANKOWSKI Piotr | 1006 | PiotrBiankowskiWinterswimming | RUMIA | M40 | wystartuję bez pianki | ||
68 | TEKIELI Dominik | 1084 | GDYNIA | M40 | wystartuję bez pianki | |||
69 | KONOPACKI Piotr | 1037 | Aquasfera Masters Olsztyn | OLSZTYN | M40 | wystartuję bez pianki | ||
70 | ŁUCZAK Paweł | 1056 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
71 | LEWANDOWSKI Tomasz | 1052 | RCI Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | ||
72 | SENGER Robert | 1074 | Trizarza Team | WARSZAWA | M30 | wystartuję w piance | ||
73 | BEDNAREK Aleksandra | 1005 | UKS SP 149 Łódź | ŁÓDŹ | K20 | wystartuję bez pianki | ||
74 | BUBACZ Leszek. | 1009 | osir Solec KUJAWSKI | BYDGOSZCZ | M60 | wystartuję bez pianki | ||
75 | SZYPER Magdalena | 1082 | BYDGOSZCZ | K30 | wystartuję w piance | |||
76 | KOWALSKI Krzysztof | 1041 | trenuj z najlepszymi | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
77 | MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Adam | 1058 | Aquasfera Masters Olsztyn | OLSZTYN | M40 | wystartuję bez pianki | ||
78 | CHMIELEWICZ Paweł | 1013 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |||
79 | CHMIELEWICZ Jacek | 1014 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | |||
80 | RYMER Jakub | 1073 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | ||
81 | GRALIK Jedrzej | 1024 | Bydgoskie Okonie Pro- Life | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | ||
82 | KADZIDŁOWSKI Karol | 1030 | KOWALEWO POMORSKIE | M30 | wystartuję w piance | |||
83 | SKRZYPEK Stefan | 1099 | Steef Wrocław | WROCŁAW | M60 | wystartuję bez pianki | ||
DQ | LASKOWSKI Atanazy | 1050 | niezrzeszony | POZNAŃ | M20 | wystartuję bez pianki | DQ | |
DQ | SANDACH Arkadiusz | 1097 | GDYNIA | M40 | wystartuję w piance | DQ |
Znaleziono 85 wynik(ów)