Organizator : | Aktywna Bydgoszcz |
Data : | 2018-08-15 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 0.65 km |
Zgłoszonych : | 203 |
Wystartowało : | 183 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 181 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Pianka |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEMBSKI Patryk | 126 | Team Patrol | BYDGOSZCZ | M16 | wystartuję w piance | |
2 | WORONIECKA Dominika | 296 | BYDGOSZCZ | K20 | wystartuję bez pianki | ||
3 | CIĘŻKI Bartosz | 119 | Cc Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję bez pianki | |
4 | DAHMS Adam | 124 | MEDI TEAM | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | |
5 | WIECZOREK Miłosz | 285 | GKS Tarnovia | POZNAŃ | M16 | wystartuję w piance | |
6 | BENDE Csaba | 101 | - | HÓDMEZŐVÁSÁRHELY | M20 | wystartuję bez pianki | |
7 | GUS Julia | 146 | MUKS '15' Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K16 | wystartuję w piance | |
8 | WINIATOWSKI Patryk | 288 | MUKS 15 BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M16 | wystartuję bez pianki | |
9 | PERTEK Izabela | 223 | BYDGOSZCZ | K20 | wystartuję bez pianki | ||
10 | WOLSKA Karolina | 295 | MUKS 15 Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K16 | wystartuję w piance | |
11 | HOLAK Marta | 151 | MUKS Piętnastka Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K16 | wystartuję bez pianki | |
12 | WITKOWSKA Karolina | 290 | BYDGOSZCZ | K16 | wystartuję bez pianki | ||
13 | GRABOWICZ Łukasz | 139 | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | ||
14 | KUBIŃSKI Jakub | 304 | Bydgoszcz Triathlon Team | BYDGOSZCZ | M30 | ||
15 | PILEWSKI Mikołaj | 302 | Enea Bydgooszcz Triathlon | BYDGOSZCZ | M20 | ||
16 | STROIŃSKA Katarzyna | 257 | SKS OBORNIKI | OBORNIKI WLKP | K16 | wystartuję bez pianki | |
17 | BLUGE Angelika | 105 | KS Posnania | DĄBRÓWKA LEŚNA | K16 | wystartuję bez pianki | |
18 | PILIUKH Marharyta | 226 | TRISPACE | BYDGOSZCZ | K20 | wystartuję bez pianki | |
19 | TUROWIEC Adam | 276 | UAM Triathlon Poznań | Appetiteforsports.com | POZNAŃ | M40 | wystartuję w piance | |
20 | KASTRAU Tomasz | 157 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | ||
21 | STEJUK Aleksandra | 256 | AMS Triathlon | BYDGOSZCZ | K40 | wystartuję w piance | |
22 | PACHOLAK Grzegorz | 300 | AZS UTP | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję bez pianki | |
23 | DRELISZAK Błażej | 130 | SOLEC KUJAWSKI | M30 | wystartuję w piance | ||
24 | PIEKARSKI Marek | 224 | Restauracja KING FU Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | |
25 | HIPNAROWICZ Grzegorz | 150 | SPORTTREND.PL | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |
26 | ZBORAŁA Dawid | 299 | Szkoła Jazdy Tomas | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | |
27 | GRUBICH Robert | 144 | Neptun | BYDGOSZCZ | M50 | wystartuję w piance | |
28 | KOBZIAKOWSKI Klaudiusz | 278 | M20 | wystartuję w piance | |||
29 | SKORECKI Aleksander | 245 | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | ||
30 | KWIATKOWSKI Jakub | 180 | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | ||
31 | POWALISZ Dariusz | 228 | Byle przed...Team | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | |
32 | PAKURA Karolina | 221 | DREAM TRI TEAM | GDAŃSK | K40 | wystartuję w piance | |
33 | FIEGEL Wojciech | 133 | Byle przed ... TEAM | BYDG | M40 | wystartuję w piance | |
34 | TUCZYNSKI Maciej | 275 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | ||
35 | SZULIST Kazimierz | 265 | CTS | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |
36 | NOWICKI Adam | 212 | PENTEL | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | |
37 | WOJCIECHOWSKA Maria | 292 | BYDGOSZCZ | K40 | wystartuję bez pianki | ||
38 | BRAC-WALCZYK Małgorzata | 108 | Akademia Biegania Grudziądz | DOLNA GRUPA | K60 | wystartuję bez pianki | |
39 | GUMOWSKI Kamil | 145 | Szkoła Jazdy Tomas | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | |
40 | MICHALAK Martyna | 199 | BYDGOSZCZ | K16 | wystartuję bez pianki | ||
41 | MUSZYŃSKI Robert | 205 | Triba Bosir Barcin | BARCIN | M30 | wystartuję bez pianki | |
42 | NOWICKI Jakub | 211 | MKS Astoria Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M16 | wystartuję bez pianki | |
43 | WENDA Dawid | 282 | Szkoła Jazdy TOMAS | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | |
44 | WADZIŃSKA Paulina | 279 | TriSpace | BYDGOSZCZ | K30 | wystartuję w piance | |
45 | KOSZEWSKA Agata | 165 | BYDGOSZCZ | K30 | wystartuję bez pianki | ||
46 | SPRYSZYŃSKI Michał | 252 | TRIrodzinka | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | |
47 | SPRYSZYŃSKA Magdalena | 251 | TRIrodzinka | BYDGOSZCZ | K30 | wystartuję bez pianki | |
48 | SZATKOWSKI Marcin | 261 | empik school Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |
49 | PREKOP Magdalena | 229 | Grupa Woda | BYDGOSZCZ | K50 | wystartuję bez pianki | |
50 | KOWALSKI Marek | 171 | NIEMCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
51 | SIMINSKA Zuzanna | 242 | BYDGOSZCZ | K20 | wystartuję bez pianki | ||
52 | BIELICKI Waldemar | 103 | Granat | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | |
53 | RUTKOWSKI Tomasz | 238 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
54 | MOŁDOCH Filip | 204 | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję bez pianki | ||
55 | KLUGIEWICZ Dorota | 161 | BYDGOSZCZ | K40 | wystartuję bez pianki | ||
56 | CIURZYŃSKI Radek | 120 | KONIN | M30 | wystartuję w piance | ||
57 | KRZESZEWSKI Tomasz | 174 | MUROWANIEC | M40 | wystartuję w piance | ||
58 | LEWANDOWSKI Andrzej | 184 | 85-241 BYDGOSZCZ | M50 | wystartuję bez pianki | ||
59 | JUREK Krzysztof | 153 | NIEMCZ | M50 | wystartuję bez pianki | ||
60 | BYRZYKOWSKI Wojciech | 114 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję bez pianki | ||
61 | WIELUŃSKA Dorota | 287 | BYDGOSZCZ | K20 | wystartuję bez pianki | ||
62 | LESZCZYŃSKI Łukasz | 183 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | ||
63 | BUŁKA Rafał | 113 | NIEMCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
64 | KWIATKOWSKI Tomasz | 179 | KaWueS | BYDGOSZCZ | M50 | wystartuję bez pianki | |
65 | MIKOŁAJCZYK Kamil | 202 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
66 | KOTWICA Aleksandra | 168 | AZS UTP Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K20 | wystartuję bez pianki | |
67 | KORDAŃSKA Kinga | 163 | AZS UTP | CIECHOCINEK | K20 | wystartuję bez pianki | |
68 | KRUSIK Aleksandra | 173 | Albatrosy | BYDGOSZCZ | K20 | wystartuję bez pianki | |
69 | RAK Agata | 231 | GDAŃSK | K30 | wystartuję w piance | ||
70 | SUDOŁ Jacek | 259 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
71 | WIŚNIEWSKI Piotr | 289 | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | ||
72 | KRUCZKOWSKI Piotr | 172 | Fuij Krysport Team | BYDGOSZCZ | M50 | wystartuję w piance | |
73 | MATUSZEWSKA Agnieszka | 197 | BYDGOSZCZ | K30 | wystartuję bez pianki | ||
74 | CIEŚLUK Piotr | 118 | Maruda Iron Team Solec Kujawski | SOLEC KUJAWSKI | M40 | wystartuję w piance | |
75 | GROCHAL Dariusz | 142 | SOLEC KUJAWSKI | M50 | wystartuję w piance | ||
76 | KUBIAK Sławomir | 176 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
77 | SZYMAŃSKA Alicja | 266 | SOPOT | K30 | wystartuję w piance | ||
78 | SADECKA Monika | 241 | BYDGOSZCZ | K20 | wystartuję bez pianki | ||
79 | MIKOŁAJCZYK Adam | 201 | Dynamo Skarpa | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | |
80 | KACZMAREK Agnieszka | 154 | BYDGOSZCZ | K40 | wystartuję w piance | ||
81 | GODZIK Kamil | 137 | BR Dynamo Skarpa | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję bez pianki | |
82 | SZOT Mateusz | 263 | Deem Sport | WROCŁAW | M20 | wystartuję w piance | |
83 | KLIMKOWSKI Mateusz | 159 | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | ||
84 | KOWALSKA Karolina | 170 | BYDGOSZCZ | K20 | wystartuję w piance | ||
85 | TRUCHEL Paweł | 273 | GDYNIA | M20 | wystartuję bez pianki | ||
86 | SŁAWATYCKI Józef | 247 | BYDGOSZCZ | M16 | wystartuję w piance | ||
87 | KOTECKI Paweł | 166 | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję bez pianki | ||
88 | STACHEWICZ Slawomir | 253 | NIEMCZ | M40 | wystartuję bez pianki | ||
89 | KOTŁOWSKI Bartosz | 167 | LKS Ostromecko | OSTROMECKO | M20 | wystartuję bez pianki | |
90 | NALEŻYTY Piotr | 207 | Klinika Triathlonu | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |
91 | BORYS Mikołaj | 107 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | ||
92 | KALEK Artur | 155 | Klinika Triathlonu | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | |
93 | NOWOSIELSKI Radosław | 213 | ŁOCHOWO | M40 | wystartuję w piance | ||
94 | OSTROMĘCKI Waldemar | 217 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
95 | SOBIESZAK-SKURA Paulina | 249 | BYDGOSZCZ | K40 | wystartuję w piance | ||
96 | KAMIŃSKA Agnieszka | 156 | San Escobar Triathlon Team | BYDGOSZCZ | K40 | wystartuję w piance | |
97 | RYMARKIEWICZ Małgorzata | 239 | BYDGOSZCZ | K30 | wystartuję w piance | ||
98 | CICHULSKA-QUAAS Izabela | 117 | Na treningu z życiem | BYDGOSZCZ | K30 | wystartuję bez pianki | |
99 | FILIPCZAK Jarosław | 134 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | ||
100 | BIERYT Arkadiusz | 104 | KLUB POLI-FAX UL. BOCZNA 10 | BYDGOSZCZ | M50 | wystartuję w piance | |
101 | CZYŻEWSKI Wojciech | 123 | ZNIKAJĄCY PUNKT | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | |
102 | MACNER Dagmara | 190 | BIELSKO-BIAŁA | K20 | wystartuję bez pianki | ||
103 | DZIKOWSKI Arkadiusz | 131 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję bez pianki | ||
104 | RUTKOWSKA Virginia | 237 | Atos/Klinika Triathlonu Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K30 | wystartuję w piance | |
105 | TOMASZEK Sebastian | 271 | Klinika Triathlonu Bydgoszcz / Atos | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |
106 | SKIERA Kris | 243 | Klinika triathlonu | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | |
107 | WOJTANIA Patrycja | 294 | ŁÓDŹ | K20 | wystartuję bez pianki | ||
108 | TYBURSKI Błażej | 277 | SMP Swim | POZNAŃ | M30 | wystartuję w piance | |
109 | WIECZOREK Maciek | 286 | Wilki Morskie | POZNAŃ | M40 | wystartuję w piance | |
110 | PIELUSZCZAK Marek | 225 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | ||
111 | FILARECKA Agnieszka | 301 | TriSpace Aktywna Bydgoszcz | K30 | |||
112 | KORDAS Jacek | 164 | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję bez pianki | ||
113 | ŚWIATOWY Krystian | 269 | Ślimaki Barcin | BARCIN | M30 | wystartuję bez pianki | |
114 | STRÓŻYK Grażyna | 258 | BYDGOSZCZ | K20 | wystartuję bez pianki | ||
115 | PACZKOWSKI Mirosław | 220 | CB 163 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | |
116 | TRIEBWASSER Mirosław | 272 | BYDGOSZCZ | M50 | wystartuję w piance | ||
117 | MAGDZIARZ Katarzyna | 191 | Kancelaria HMM | BYDGOSZCZ | K30 | wystartuję w piance | |
118 | LEWICKI Marcin | 185 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | ||
119 | BOROWSKI Radosław | 106 | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję w piance | |
120 | ŁOŚ Dariusz | 260 | ZAMOŚĆ | M60 | wystartuję w piance | ||
121 | PACHNIK Paweł | 218 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
122 | PACHNIK Kaja | 219 | ŻOŁĘDOWO | K20 | wystartuję w piance | ||
123 | LUKASIEWICZ Krzysztof | 187 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję bez pianki | ||
124 | WEDEŁ Agnieszka | 281 | BYDGOSZCZ | K30 | wystartuję w piance | ||
125 | NIEDBALSKI Grzegorz | 208 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M60 | wystartuję bez pianki | |
126 | RAPCA Magdalena | 233 | MANCHESTER | K30 | wystartuję w piance | ||
127 | CHEBANENKO Yevhen | 116 | Mi-Mi team | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | |
128 | WOJCIECHOWSKA Emilia | 291 | BYDGOSZCZ | K40 | wystartuję w piance | ||
129 | WOJCIECHOWSKI Jarosław | 293 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję bez pianki | ||
130 | ROŚ Sławek | 234 | NOWA WIEŚ WIELKA | M30 | wystartuję bez pianki | ||
131 | MICHALSKI Łukasz | 200 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | ||
132 | WOŹNIAK Bartłomiej | 297 | PABIANICE | M20 | wystartuję bez pianki | ||
133 | PRZYGODA Michał | 230 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M16 | wystartuję bez pianki | ||
134 | ŁYSAK Sebastian | 1054 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
135 | BUCZKOWSKI Wojciech | 110 | RUN PASJA | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | |
136 | BUCZEK Robert | 109 | Astoria Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |
137 | STAJNIAK Michał | 254 | Smashing Pąpkins / KS Mako | WARSZAWA | M20 | wystartuję w piance | |
138 | SZUKAJ Karol | 264 | Kanałowa Team | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |
139 | KRZEWIŃSKI Patryk | 175 | AS BOX | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję bez pianki | |
140 | RZYMSKI Wojciech | 240 | TORUŃ | M30 | wystartuję w piance | ||
141 | STARZYŃSKI Paweł | 255 | Brygada Homo Ludens | KĘTRZYN | M16 | wystartuję bez pianki | |
142 | NOWICKI Bartosz | 210 | aqua+ | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |
143 | MACIEJEWSKI Grzegorz | 189 | BYDGOSZCZ | M50 | wystartuję bez pianki | ||
144 | PALMA Mirosław | 222 | Podgórz Toruń | TORUŃ | M50 | wystartuję bez pianki | |
145 | KY Adam | 181 | BYTOM | M30 | wystartuję bez pianki | ||
146 | SZMECHTIG-GAUDEN Ewa | 262 | Podgórz Toruń | TORUŃ | K40 | wystartuję bez pianki | |
147 | TRZECIAKOWSKI Bartosz | 274 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | ||
148 | KLEPACZEWSKI Arkadiusz | 158 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | ||
149 | MARCINIAK Andrzej | 194 | Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji | BYDGOSZCZ | M60 | wystartuję w piance | |
150 | CZARNECKI Sławomir | 122 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję bez pianki | ||
151 | ŚCIBAK Wojciech | 268 | JFTC SU | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |
152 | KUJAWA Mateusz | 177 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | ||
153 | DONARSKI Janusz | 129 | BYDGOSZCZ | M50 | wystartuję bez pianki | ||
154 | DONARSKI Maciej | 128 | POZNAŃ | M20 | wystartuję bez pianki | ||
155 | KOWAL Sebastian | 169 | Harpagan Rzeszów | TRZEBOWNISKO | M30 | wystartuję bez pianki | |
156 | KUJAWSKA Klaudia | 178 | NIEMCZ | K16 | wystartuję bez pianki | ||
157 | MARCINKOWSKI Maciej | 195 | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję bez pianki | ||
158 | BERES Marcin | 102 | Harpagan Rzeszow | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | |
159 | GRALAK Krzysztof | 140 | CHMIELNIKI | M16 | wystartuję bez pianki | ||
160 | SMERLIŃSKI Robert | 248 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję bez pianki | ||
161 | KLISZEWSKI Damian | 160 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
162 | CEJKO Sławomir | 115 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
163 | NALEWALSKA Justyna | 206 | Serce Tybetu | BYDGOSZCZ | K20 | wystartuję bez pianki | |
164 | GÓRECKI Łukasz | 138 | Bydgoskie okoni | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | |
165 | POPENDA Lech | 227 | PLYWAM BO LUBIE | SZCZEPANOWO SZKOLNA 2 | M60 | wystartuję bez pianki | |
166 | WALCZAK Mariusz Marek | 280 | pływam bo lubię | ŻNIN | M50 | wystartuję bez pianki | |
167 | SKOPOWSKI Krzysztof | 244 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | ||
168 | TADZIK Wojciech | 270 | TECHNIKA ZWYCIĘSTWA | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |
169 | GWIZDAL Michał | 148 | Technika Zwyciestwa | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | |
170 | ZAJDLEWICZ Tomasz | 298 | Fristom | PRZYŁĘKI | M40 | wystartuję bez pianki | |
171 | OLSZEWSKI Damian | 215 | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję bez pianki | ||
172 | OLSZEWSKI Adrian | 216 | BYDGOSZCZ | M20 | wystartuję bez pianki | ||
173 | MAZANOWSKA Ewa | 198 | BYDGOSZCZ | K40 | wystartuję bez pianki | ||
Niesklasyfikowani | |||||||
DQ | SZYMAŃSKI Paweł | 267 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | ||
DQ | JANUSZKIEWICZ Kornelia | 152 | WATAHA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | wystartuję bez pianki | |
DQ | LIPIŃSKI Mariusz | 186 | BYDGOSZCZ | M50 | wystartuję bez pianki | ||
DQ | WEYNERT Jacek | 283 | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję bez pianki | ||
DQ | RAK-BURBLIS Katarzyna | 232 | TORUŃ | K50 | wystartuję bez pianki | ||
DQ | KONIECZNY Marek | 162 | WRC Polska.swiatczesci.pl | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję bez pianki | |
DQ | FEDE-ZAJĄC Anita | 132 | Dream Tri Team | GDAŃSK | K30 | wystartuję w piance | |
DQ | MAGDZIARZ Jakub | 192 | Kancelaria HMM | BYDGOSZCZ | M30 | wystartuję w piance | |
DQ | NURKIEWICZ Jarosław | 214 | Kung fu Pandy 3 | BYDGOSZCZ | M40 | wystartuję w piance | |
DQ | GROTA Artur | 143 | SOLEC KUJAWSKI | M40 | wystartuję bez pianki |
Znaleziono 183 wynik(ów)