WOMEN POWER RUN

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-08
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
276
Wystartowało:
250
Nie ukończyło:
78
Ukończyło:
172
Na trasie:
78
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 100km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1100kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SIDOR Magdalena 62POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYDrapieżne Pantery1K 112:35:13012:35:13.00d 12:35:13100,00,0007:337,9
2PASŁAWSKA Katarzyna 4KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery2K 2Kobiety na 5+37:33:20017:40:15.01d 13:33:20100,00,00010:365,7
3MYŚLIWIEC Monika 64KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery3K 3Kobiety na 5+50:28:50014:14:43.02d 02:28:50100,00,0008:327,0
4WOJTANIS Magdalena 71TORUŃGibkie Łanie1K 451:15:00009:29:06.02d 03:15:00100,00,0005:4110,5
5PRYSAK Danuta 783RUNPLBROOKLYNSeniority Miód Kobity1K 573:37:07010:22:53.03d 01:37:07100,00,0006:139,6
6GRZYMKIEWICZ Beata 65JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery4K 675:38:22024:02:16.03d 03:38:22100,00,00014:254,2
7GŁĄB Magdalena 162TYCHYGibkie Łanie2K 796:48:37014:29:33.04d 00:48:37100,00,0008:416,9
8NALEWAJKA Wioleta 13KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity2K 8Kobiety na 5+99:29:16017:50:27.04d 03:29:16100,00,00010:425,6
9FLOREK Karolina 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie3K 9117:00:17015:45:48.04d 20:54:31100,00,0009:276,3
10POLITOWICZ Teresa 10JASTRZĘBIE-ZDRÓJSama Słodycz 1K 10120:48:00017:42:00.05d 00:48:00100,00,00010:375,6
11RENCZ Małgorzata 46ORZESZEDrapieżne Pantery5K 11121:29:13008:18:52.05d 01:29:13100,00,0004:5912,0
12NIEDZIOŁKO Bożena 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity3K 12Kobiety na 5+123:23:00016:18:52.05d 03:23:00100,00,0009:476,1
13BADACH Agnieszka 19KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity4K 13Kobiety na 5+123:27:54016:36:03.05d 03:27:54100,00,0009:576,0
14SZYSZKA Dorota 75SPYTKOWICEDrapieżne Pantery6K 14127:00:00043:00:00.05d 07:00:00100,00,00025:482,3
15SZYDEŁKO Aleksandra 169BROOKLYNSeniority Miód Kobity5K 15127:00:39015:01:40.05d 07:00:39100,00,0009:016,7
16KUCHARSKA Katarzyna 264REMBERTÓW TEAMWARSZAWADrapieżne Pantery7K 16139:35:45022:14:46.05d 19:13:27100,00,00013:204,5
17KRAWCZYK Agnieszka 123WARSZAWAGibkie Łanie4K 17145:03:26014:04:45.06d 01:03:26100,00,0008:267,1
18KUCLO Sylwia & Sophie 66KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKGibkie Łanie5K 18Kobiety na 5+145:35:11022:35:52.06d 01:35:11100,00,00013:334,4
19BAJCAR Beata 16KOBIETY NA 5+CHYBIEDrapieżne Pantery8K 19Kobiety na 5+146:01:34011:37:50.06d 02:01:34100,00,0006:588,6
20MILERT Jolanta 27NORDIC WALKING LYSKILYSKIDrapieżne Pantery9K 20Nordic Walking Lyski146:11:15016:39:34.06d 02:11:15100,00,0009:596,0
21GŁÓWCZYK Izabella 188KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery10K 21Kobiety na 5+147:21:00017:05:49.06d 03:21:00100,00,00010:155,8
22PELACZYK Wioletta 237JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery11K 22147:37:43025:16:56.06d 03:37:43100,00,00015:104,0
23MAZUR Małgorzata 142KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery12K 23Kobiety na 5+148:48:39025:57:32.06d 04:48:39100,00,00015:343,9
24SABANOWSKA Aneta 260POLSKA RUNNING TEAMLAWRENCEDrapieżne Pantery13K 24169:04:08009:36:22.07d 01:04:08100,00,0005:4510,4
25RAŹNIAK Beata 219KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity6K 25Kobiety na 5+169:29:07013:04:05.07d 01:29:07100,00,0007:507,7
26PALMER Aneta 246POLSKA RUNNING TEAMSUNNYSIDEGibkie Łanie6K 26169:41:12010:19:22.07d 01:41:12100,00,0006:119,7
27BAŁA Weronika 220TRZEMEŚNIAGibkie Łanie7K 27169:57:31011:56:07.07d 01:57:31100,00,0007:098,4
28SAWICKA Marta 17KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery14K 28Kobiety na 5+171:15:21016:51:45.07d 03:15:21100,00,00010:075,9
29KASPRZIK Jola 37SIECHODZITOSZEKSama Słodycz 2K 29174:25:41022:01:48.07d 05:12:01100,00,00013:134,5
30ANDROSZ Joanna 40RYBNIKDrapieżne Pantery15K 30192:39:15014:34:31.08d 00:39:15100,00,0008:446,9
31ZUZA-WITKOWSKA Anna 95BYDGOSZCZSeniority Miód Kobity7K 31192:45:36017:05:33.08d 00:45:36100,00,00010:155,9
32MOCZULSKA Beata 47DONCASTERGibkie Łanie8K 32193:12:44010:22:17.08d 01:12:44100,00,0006:139,6
33PŁAZA Monika 84KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze Sarny1K 33Kobiety na 5+194:03:00018:07:40.08d 02:03:00100,00,00010:525,5
34GORZELAK Joanna 86KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery16K 34Kobiety na 5+194:28:26013:48:42.08d 02:28:26100,00,0008:177,2
35SITKO Dagmara 106JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie9K 35196:03:13012:18:40.08d 03:56:29100,00,0007:238,1
36MYŚLIWIEC Barbara 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze Sarny2K 36Kobiety na 5+215:58:15015:51:39.08d 23:58:15100,00,0009:306,3
37KASIŃSKA Justyna 204MAKÓWDrapieżne Pantery17K 37216:49:10007:30:38.09d 00:49:10100,00,0004:3013,3
38FLOREK Zofia 97JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity8K 38217:10:26024:56:56.09d 01:10:26100,00,00014:584,0
39ZAWISŁA Halina 72JASTRZĘBIE-ZDRÓJSama Słodycz 3K 39217:29:27031:55:23.09d 01:29:27100,00,00019:093,1
40HUBA Agnieszka 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie10K 40Kobiety na 5+217:55:15017:42:23.09d 01:55:15100,00,00010:375,6
41SZCZUCHNIAK Adriana 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery18K 41219:15:57029:56:18.09d 03:08:32100,00,00017:573,3
42WASIELEWSKA Anetta 96BYDGOSZCZDrapieżne Pantery19K 42221:15:19015:01:16.09d 05:05:51100,00,0009:006,7
43KONOPKO-PAPOUTSAS Anna 91POLSKA RUNNING TEAMSUNNYSIDEDrapieżne Pantery20K 43241:04:58010:36:21.010d 01:04:58100,00,0006:219,4
44KITA Ewelina 210LUBOŃGibkie Łanie11K 44241:12:29015:22:59.010d 01:12:29100,00,0009:136,5
45GRELA Izabela 43WODZISŁAW ŚLĄSKIDrapieżne Pantery21K 45241:17:25020:37:11.010d 01:17:25100,00,00012:224,8
46PAJĄK Małgorzata 7KOBIETY 5 PLUSJASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity9K 46Kobiety na 5+242:23:12020:04:32.010d 02:23:12100,00,00012:025,0
47DOMIN-ZBYL Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJDrapieżne Pantery22K 47244:45:53010:51:17.010d 04:45:53100,00,0006:309,2
48GASTOŁ Dorota 238WARSZAWADrapieżne Pantery23K 48247:02:20021:58:03.010d 07:01:54100,00,00013:104,6
49SLISZ Maria 116DECATHLON & PRZYJACIELERYBNIKDrapieżne Pantery24K 49255:12:38013:30:42.010d 15:12:38100,00,0008:067,4
50SZLOSER Anna 129SZCZYT ZA SZCZYTEMWARSZAWADrapieżne Pantery25K 50256:36:58013:53:42.010d 15:54:54100,00,0008:207,2
51KOLAT Jadwiga 79JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery26K 51264:45:48018:35:35.011d 00:45:48100,00,00011:095,4
52KIEŁKOWSKA Agnieszka 274KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery27K 52265:01:15012:55:24.011d 01:01:15100,00,0007:457,7
53JAGLARZ Magdalena 113WIELICZKARącze Sarny3K 53265:07:50028:57:56.011d 01:07:50100,00,00017:223,5
54BAŁA Justyna 31KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery28K 54Kobiety na 5+275:24:36019:19:13.011d 11:12:26100,00,00011:355,2
55ZADWORNA Magdalena 209DACHNÓWGibkie Łanie12K 55282:13:08049:48:40.011d 18:13:08100,00,00029:532,0
56RUBANIK Joanna 108DZIAŁKIGibkie Łanie13K 56288:47:47015:11:00.012d 00:47:47100,00,0009:066,6
57KALITA-BRODZIAK Iza 18WARSZAWADrapieżne Pantery29K 57288:48:49021:21:50.012d 00:48:49100,00,00012:494,7
58ŁANUCHA Mariola 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSama Słodycz 4K 58Kobiety na 5+289:21:39013:42:58.012d 01:21:39100,00,0008:137,3
59ŚLĘZAK Agata 157MIELECDrapieżne Pantery30K 59289:27:59011:55:36.012d 01:27:59100,00,0007:098,4
60MAZEREWICZ Magdalena 259WARSZAWAGibkie Łanie14K 60289:33:35026:01:53.012d 01:33:35100,00,00015:373,8
61KUPISZ Kasia 244JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery31K 61290:00:00022:06:35.012d 02:00:00100,00,00013:154,5
62KUROWSKA Magdalena 154JAWORZNODrapieżne Pantery32K 62291:09:50019:55:44.012d 02:19:02100,00,00011:575,0
63PODLECKA Paula 189CB163BYDGOSZCZRącze Sarny4K 63302:44:18020:23:06.012d 14:44:18100,00,00012:134,9
64TRZCIŃSKA Joanna 57KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie15K 64Kobiety na 5+306:59:20018:09:32.012d 17:59:15100,00,00010:535,5
65AUGUSCIK Ewelina 6DRUŻYNA KOBIET 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie16K 65Kobiety na 5+307:54:11019:53:38.012d 19:31:00100,00,00011:565,0
66MIŃKOWSKA Anna 178DZIAŁKIDrapieżne Pantery33K 66308:37:55013:46:41.012d 20:30:26100,00,0008:167,3
67GDANIEC Anna 153STAROGARD GDAŃSKIDrapieżne Pantery34K 67310:28:32009:43:03.012d 22:24:42100,00,0005:4910,3
68DĄBROWSKA Aneta 147JAWORZNODrapieżne Pantery35K 68312:47:46021:14:23.013d 00:19:44100,00,00012:444,7
69DĘBOWSKA Beata 3JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity10K 69313:48:20029:25:05.013d 01:37:57100,00,00017:393,4
70PŁASKA Barbara 11KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery36K 70Kobiety na 5+314:19:17017:57:38.013d 02:19:17100,00,00010:465,6
71WAWOCZNY Anita 105KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie17K 71Kobiety na 5+315:33:51020:33:34.013d 03:20:45100,00,00012:204,9
72GRZYBOWSKA Agnieszka 265B4TEAMBYDGOSZCZRącze Sarny5K 72B4TEAM317:59:19023:50:38.013d 05:19:28100,00,00014:184,2
73MACKAŁO Aneta 252SIDRADrapieżne Pantery37K 73326:16:50007:57:27.013d 14:15:33100,00,0004:4612,6
74DYMAREK Emilia 61WROCŁAWGibkie Łanie18K 74334:07:38012:47:48.013d 21:48:45100,00,0007:407,8
75TROJNARA Aneta 218ELBLĄGDrapieżne Pantery38K 75336:21:35006:33:33.014d 00:21:35100,00,0003:5615,2
76ZALEWSKA Barbara 234JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery39K 76Kobiety na 5+336:36:01020:57:23.014d 00:36:01100,00,00012:344,8
77LENCZKIEWICZ Monika 211CHROSTKOWOGibkie Łanie19K 77336:37:19012:05:49.014d 00:37:19100,00,0007:158,3
78RATAJCZAK Aldona 232LESZNODrapieżne Pantery40K 78337:11:30012:10:49.014d 01:11:30100,00,0007:188,2
79ŻELASKO Monika 130NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKODrapieżne Pantery41K 79NIECHCEMISIE GIŻYCKO338:44:37012:50:44.014d 02:30:52100,00,0007:427,8
80PYTEL Renata 23SENIORITY MIÓD KOBITYPIELGRZYMOWICESeniority Miód Kobity11K 80345:36:19017:11:06.014d 09:33:32100,00,00010:185,8
81OLEJNICZAK Jolanta 133NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOSeniority Miód Kobity12K 81NIECHCEMISIE GIŻYCKO360:43:01011:59:16.015d 00:43:01100,00,0007:118,3
82SKIBA Kamila 93CHEŁMGibkie Łanie20K 82360:48:47010:38:58.015d 00:48:47100,00,0006:239,4
83HALSZKA Joanna 58SYRYNIADrapieżne Pantery42K 83361:02:53010:22:37.015d 00:59:30100,00,0006:139,6
84BAZGIER Magdalena 99JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie21K 84361:02:55022:07:43.015d 01:02:55100,00,00013:164,5
85GOŁACKA-PIOTOWSKA Beata 268WARSZAWASeniority Miód Kobity13K 85361:09:03016:19:38.015d 01:09:03100,00,0009:476,1
86GÓRNICZ Patrycja 48JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie22K 86361:09:07024:31:07.015d 01:09:07100,00,00014:424,1
87ANIELSKA Anna 126KARLINOGibkie Łanie23K 87361:28:37021:08:30.015d 01:28:37100,00,00012:414,7
88ŚLEDZIŃSKA Anna 134JÓZEFÓW-WIKTORÓWGibkie Łanie24K 88361:41:07016:57:53.015d 01:41:07100,00,00010:105,9
89OLEKSIAK Malwina 131WARTAGibkie Łanie25K 89361:43:50017:33:08.015d 01:43:50100,00,00010:315,7
90GRYGIEREK Anna 87JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie26K 90375:57:39018:41:17.015d 14:30:47100,00,00011:125,4
91ŻELASKO Janina 174POZEZDRZESama Słodycz 5K 91NIECHCEMISIE GIŻYCKO383:07:43021:12:42.015d 22:48:51100,00,00012:434,7
92GĄSIEWSKA-GALLER Martyna 229ODOLANÓWRącze Sarny6K 92384:37:47009:56:43.016d 00:12:05100,00,0005:5810,1
93GILUK Emilia 167ŚWIDWINGibkie Łanie27K 93384:51:21016:58:16.016d 00:51:21100,00,00010:105,9
94ZĄBCZYŃSKA Aneta 181TAŃCZĄCE Z WILKAMIJASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery43K 94Tańczące z Wilkami385:11:00019:03:30.016d 01:11:00100,00,00011:265,2
95PASTUSZKO Izabela 114RYBNIKGibkie Łanie28K 95385:14:58009:10:23.016d 01:14:58100,00,0005:3010,9
96PODGÓRSKA Sylwia 59OSIECZNADrapieżne Pantery44K 96385:23:29009:36:16.016d 01:23:29100,00,0005:4510,4
97KIEŁBASA Sylwia 143JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery45K 97385:24:55020:35:32.016d 01:24:55100,00,00012:214,9
98IDZIKOWSKA Elżbieta 247JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery46K 98385:40:31017:15:58.016d 01:40:31100,00,00010:215,8
99CZOPEK Grazyna 263POLSKA RUNNING TEAMBROOKLYNDrapieżne Pantery47K 99385:40:40018:37:06.016d 01:40:40100,00,00011:105,4
100FRANKE Barbara 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery48K 100Klub Biegacza Fartlek394:25:40022:38:20.016d 09:55:25100,00,00013:354,4
101ŻELASKO Joanna 253POZEZDRZEDrapieżne Pantery49K 101NIECHCEMISIE GIŻYCKO399:04:08021:39:39.016d 15:02:28100,00,00012:594,6
102DOMINIAK Monika 136ŻORYDrapieżne Pantery50K 102405:30:21181:25:05.016d 16:59:58100,00,000108:510,6
103KOPEĆ Anna 103WARSZAWAGibkie Łanie29K 103404:09:55024:56:31.016d 19:58:53100,00,00014:574,0
104BUREK Gabriela 60RUNTEAMPAWŁOWICE ŚLĄSKIEGibkie Łanie30K 104408:46:23010:37:33.017d 00:46:23100,00,0006:229,4
105ŚLĄSKA Angelika 172ŚWIECIEGibkie Łanie31K 105409:00:00060:43:20.017d 01:00:00100,00,00036:261,6
106GIERNATOWSKA Agnieszka 228WARSZAWAGibkie Łanie32K 106409:01:18023:48:04.017d 01:01:18100,00,00014:164,2
107ŻARSKA Katarzyna 15JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery51K 107Kobiety na 5+409:08:31018:21:18.017d 01:08:31100,00,00011:005,4
108MANDRYSZ Aleksandra 25NORDIC WALKING LYSKILYSKIDrapieżne Pantery52K 108Nordic Walking Lyski421:14:30020:25:52.017d 05:21:27100,00,00012:154,9
109OSMAŃSKA Elżbieta 125BRANIEWOSeniority Miód Kobity14K 109432:31:05010:10:43.018d 00:31:05100,00,0006:069,8
110SIKORA Agnieszka 112ZABRZEDrapieżne Pantery53K 110432:39:25011:19:22.018d 00:39:25100,00,0006:478,8
111SZAFRAN Beata 198PUMP!TMARKÓW ŚWINICEDrapieżne Pantery54K 111pump!T432:59:17016:28:29.018d 00:59:17100,00,0009:536,1
112KRASNODEMBSKA-LANGE Monika 200PUMP!TMARKÓW-ŚWINICESeniority Miód Kobity15K 112pump!T433:00:14016:05:41.018d 01:00:14100,00,0009:396,2
113ORNATOWSKA Maria 242BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIKIELCESama Słodycz 6K 113433:14:00010:29:00.018d 01:14:00100,00,0006:179,5
114BRYK Katarzyna 98JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity16K 114Kobiety na 5+433:20:44023:53:45.018d 01:20:44100,00,00014:204,2
115GRADOWSKA Sylwia 176ŁOMŻAGibkie Łanie33K 115433:33:00021:19:53.018d 01:33:00100,00,00012:474,7
116STRZAŁKOWSKA Agnieszka 226PORONINGibkie Łanie34K 116436:05:21025:39:05.018d 04:05:21100,00,00015:233,9
117PLINTA Danuta 83OCHABY MAŁEDrapieżne Pantery55K 117453:17:28016:57:05.018d 20:44:05100,00,00010:105,9
118LECHOWICZ Irena 50SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity17K 118454:07:07013:42:03.018d 21:51:39100,00,0008:137,3
119WRÓBLEWSKA Judyta 74JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze Sarny7K 119456:24:44015:27:52.019d 00:24:44100,00,0009:166,5
120KOZŁOWSKA Barbara 42GEPARDY ŻORYŻORYDrapieżne Pantery56K 120456:58:09011:58:37.019d 00:58:09100,00,0007:118,3
121STAROSTA Anna 149SILESIA MARATHON TEAMMYSŁOWICEGibkie Łanie35K 121456:58:39010:03:34.019d 00:58:39100,00,0006:029,9
122STOMPEL Justyna 227CHORZÓWDrapieżne Pantery57K 122457:04:21021:18:52.019d 01:04:21100,00,00012:474,7
123NITSCHKA Anna 184ZIELONA GÓRASama Słodycz 7K 123NIECHCEMISIE GIŻYCKO457:06:10031:25:00.019d 01:06:10100,00,00018:513,2
124SZAFRAN Justyna 201WARSZAWADrapieżne Pantery58K 124pump!T457:16:24018:32:06.019d 01:16:24100,00,00011:075,4
125KANKOWSKA Justyna 150GKS KASZUBI LUZINOLUZINOGibkie Łanie36K 125457:29:03011:00:24.019d 01:29:03100,00,0006:369,1
126OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 5KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity18K 126Kobiety na 5+459:27:54033:20:03.019d 03:27:54100,00,00020:003,0
127SOBOL Ewa 56LUBOMIADrapieżne Pantery59K 127479:24:48011:36:38.019d 23:22:24100,00,0006:578,6
128GUTOWSKA Ewa 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity19K 128480:36:59013:54:17.020d 00:36:59100,00,0008:207,2
129MICHALAK Marianna 171ŚWIECIEGibkie Łanie37K 129480:50:00063:06:07.020d 00:50:00100,00,00037:511,6
130IDZIKOWSKA Urszula 271JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze Sarny8K 130480:52:00018:52:57.020d 00:52:00100,00,00011:195,3
131ŁASTÓWKA Marzena 36KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery60K 131Kobiety na 5+481:11:53015:59:01.020d 01:11:53100,00,0009:356,3
132MAZUR Aleksandra 22JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie38K 132481:54:47018:04:58.020d 01:54:47100,00,00010:505,5
133GABRYELEWICZ Katarzyna 195ŚNIECISKAWINNAGibkie Łanie39K 133487:37:01009:54:30.020d 06:38:50100,00,0005:5610,1
134BIAŁAS Patrycja 119ORZESZERącze Sarny9K 134489:59:52020:54:12.020d 09:43:39100,00,00012:324,8
135JUSZKIEWICZ Małgorzata 165SZCZECINSeniority Miód Kobity20K 135499:00:33012:31:04.020d 18:56:58100,00,0007:308,0
136SZPYRA Sonia 30JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery61K 136504:22:00008:19:00.021d 00:22:00100,00,0004:5912,0
137KARWOWSKA Marta 141BIAŁYSTOKRącze Sarny10K 137504:36:29010:22:47.021d 00:36:29100,00,0006:139,6
138KORYCKA Patrycja 248AMATORKIWROCŁAWGibkie Łanie40K 138Amatorka504:45:16013:34:34.021d 00:45:16100,00,0008:087,4
139SEKUŁA Marlena 222JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery62K 139504:51:22019:55:40.021d 00:51:22100,00,00011:575,0
140SOWA Renata 121DRUŻYNA PIERŚCIENIAELBLĄGDrapieżne Pantery63K 140507:13:27014:39:12.021d 02:26:02100,00,0008:476,8
141SŁUPIK Bożena 34ORZESZEDrapieżne Pantery64K 141509:38:56018:10:37.021d 05:22:11100,00,00010:545,5
142GAJ Monika 52DAR-BUD TEAMKIETRZGibkie Łanie41K 142512:05:07012:27:38.021d 08:05:07100,00,0007:288,0
143JANICKA Anna 115LÓDŹDrapieżne Pantery65K 143528:42:00012:07:09.022d 00:42:00100,00,0007:168,3
144JANOWICZ Renata 214MORSY SIADŁO DOLNESIADŁO DOLNEGibkie Łanie42K 144528:49:45020:10:22.022d 00:49:45100,00,00012:065,0
145CZAPLICKA Marzena 190PIEKARY ŚLĄSKIEDrapieżne Pantery66K 145528:52:43011:39:28.022d 00:52:43100,00,0006:598,6
146KANKOWSKA Dominika 148WARSZAWARącze Sarny11K 146528:56:53009:39:17.022d 00:56:53100,00,0005:4710,4
147KAPROŃ Barbara 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery67K 147529:05:00026:32:00.022d 01:05:00100,00,00015:553,8
148ZĄBCZYŃSKA Nikola 180TAŃCZĄCE Z WILKAMIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMłode Kózki1K 148Tańczące z Wilkami529:12:00020:23:22.022d 01:12:00100,00,00012:144,9
149STRZAŁKOWSKA Agnieszka 231PORONINGibkie Łanie43K 149529:16:35056:14:10.022d 01:16:35100,00,00033:441,8
150KLARENBACH Agnieszka 107GLIWICEGibkie Łanie44K 150550:10:17021:37:10.022d 22:06:59100,00,00012:584,6
151PONTEK Anna 187GRUDZIĄDZGibkie Łanie45K 151552:35:05010:05:34.023d 00:35:05100,00,0006:039,9
152STOMPEL Karolina 193FIT LAMKA TEAMCHORZÓWRącze Sarny12K 152552:39:52015:40:43.023d 00:39:52100,00,0009:246,4
153PRZYBYŁA Kinga 145NAPALONE DZIKIEBIERAWADrapieżne Pantery68K 153552:40:17011:31:55.023d 00:40:17100,00,0006:558,7
154NORKOWSKA-PASZKOWSKA Izabela 128NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKODrapieżne Pantery69K 154NIECHCEMISIE GIŻYCKO552:46:09013:27:01.023d 00:46:09100,00,0008:047,4
155KRZYSIAK Anna 35OWCZARNIADrapieżne Pantery70K 155552:58:56009:49:52.023d 00:58:56100,00,0005:5310,2
156WOLIŃSKA Izabela 132WROCŁAWDrapieżne Pantery71K 156553:05:47014:49:01.023d 01:05:47100,00,0008:536,7
157SWIERCZ Anna 102KOBIETY NA 5 +BIERUŃDrapieżne Pantery72K 157Kobiety na 5+553:08:22018:41:52.023d 01:08:22100,00,00011:135,3
158ŚWITALSKA Marta 168SMOLECDrapieżne Pantery73K 158553:49:54026:40:39.023d 01:49:54100,00,00016:003,7
159BĄKOWSKA Anna 41JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie46K 159560:25:46031:35:54.023d 08:22:02100,00,00018:573,2
160TRZCIŃSKA Paulina 175POZNAŃGibkie Łanie47K 160576:48:21026:51:08.024d 00:48:21100,00,00016:063,7
161TERLECKA Aleksandra 85RADOMGibkie Łanie48K 161622:35:26013:48:40.025d 22:05:56100,00,0008:177,2
162WŁOSIŃSKA Beata 221BIEGAMYSŁOWICEMYSŁOWICEDrapieżne Pantery74K 162695:31:53021:58:02.028d 21:47:13100,00,00013:104,6
163RÓŻYCKA Dorota 100JASŁOGibkie Łanie49K 163696:34:52011:50:48.029d 00:34:52100,00,0007:068,4
164PRZYBYLAK Wanda 127ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWSama Słodycz 8K 164721:18:09013:11:01.030d 01:18:09100,00,0007:547,6
165PROCNAL Agnieszka 120HRUBIESZÓWGibkie Łanie50K 165734:28:38010:00:08.030d 14:28:38100,00,0006:0010,0
166MUSIK Urszula 73MASPETHGibkie Łanie51K 166745:08:57012:25:10.031d 01:08:57100,00,0007:278,1
167PYZIK Barbara 81KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie52K 167Klub Biegacza Fartlek745:58:00012:54:12.031d 01:58:00100,00,0007:447,7
168JARCZEWSKA Renata 101GOLENIÓWSeniority Miód Kobity21K 168768:40:14024:11:09.032d 00:40:14100,00,00014:304,1
169JAKACKA Agata 89JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze Sarny13K 169793:05:05015:16:03.033d 01:05:05100,00,0009:096,5
170CIEŚLIŃSKA Jola 191DECATHLON & PRZYJACIELERYBNIKSeniority Miód Kobity22K 170889:08:22015:07:53.037d 01:08:22100,00,0009:046,6
171PURCZYŃSKA Edyta 225ŻNINDrapieżne Pantery75K 171937:35:46010:16:16.039d 01:35:46100,00,0006:099,7
172SZYNAL Magdalena 199JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie53K 172985:02:42019:07:40.041d 01:02:42100,00,00011:285,2
173SATOLA Agnieszka 272KRAKÓWDrapieżne Pantery76K 173008:23:58.017d 00:45:5599,0-1,0005:0511,8
174PROKOPIUK Adriana 117KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZEBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery77K 174Klub Biegacza Fartlek013:38:32.043d 01:16:0594,4-5,5588:406,9
175FRĄCZAK Magdalena 202POWĄZKIGibkie Łanie54K 175pump!T015:15:18.021d 00:37:5393,7-6,3209:466,1
176SZCZEPANIK Aleksandra 88JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie55K 176Klub Biegacza Fartlek014:41:53.033d 01:40:0690,6-9,4479:446,2
177NITSCHKA Natalia 185ZIELONA GÓRAGibkie Łanie56K 177NIECHCEMISIE GIŻYCKO015:07:27.016d 01:06:2484,8-15,22010:425,6
178ZAKRZEWSKA Sylwia 70FSD RUN DREZDENKOSZCZECINGibkie Łanie57K 178013:09:19.044d 00:28:4183,3-16,7409:286,3
179OSTROWSKA Agnieszka 173TRZEMESZNODrapieżne Pantery78K 179009:02:52.020d 00:39:0079,5-20,4766:498,8
180ZĄBCZYŃSKA Gaja 207TAŃCZĄCE Z WILKAMIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMłode Kózki2K 180Tańczące z Wilkami019:36:43.044d 00:53:0077,2-22,84015:153,9
181KLIBER Martyna 258KOBIERNICEGibkie Łanie58K 181016:03:55.029d 00:46:4574,5-25,51012:564,6
182EKNER Alicja 206DĄBRÓWKAGibkie Łanie59K 182012:08:18.027d 04:23:1073,7-26,2949:526,1
183SZCZĘCH Katarzyna 269STALOWA WOLAGibkie Łanie60K 183014:12:59.015d 01:41:3070,1-29,89412:104,9
184GRUDZIŃSKA Dorota 51SŁAWKÓWGibkie Łanie61K 184008:20:35.032d 00:43:2569,7-30,3087:108,4
185STOPYRA Renata 254JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity23K 185022:03:53.037d 02:42:5367,8-32,21019:313,1
186KUTA Agnieszka 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity24K 186021:16:28.032d 02:02:3867,0-32,96019:023,2
187NITSCHKA Kamila 179ZIELONA GÓRAGibkie Łanie62K 187NIECHCEMISIE GIŻYCKO014:06:45.012d 00:28:2964,8-35,19013:034,6
188KRÓL Agnieszka 241WARSZAWAGibkie Łanie63K 188012:50:10.015d 01:49:0964,7-35,31811:545,0
189ANIOŁEK-KOWALSKA Agata 192SKS 137 DELFIN-ŁÓDŹŁÓDŹDrapieżne Pantery79K 189011:33:51.018d 00:57:1063,3-36,66010:575,5
190ODRZYWOLSKA Ania 140SZCZECINGibkie Łanie64K 190007:58:47.043d 00:24:5362,7-37,3407:387,9
191PIOTROWSKA-MAŃKO Katarzyna 155PAPUGIŁÓDŹDrapieżne Pantery80K 191008:35:41.015d 02:35:5060,7-39,3508:307,1
192JUSZYŃSKA Ewa 161JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery81K 192013:40:12.040d 01:10:1360,2-39,82013:374,4
193ZNOWIEC Renata 236KRAKÒWDrapieżne Pantery82K 193025:19:48.032d 00:27:0257,1-42,89926:362,3
194KWIECIEŃ-WRZOSEK Katarzyna 54ZWONOWICEGibkie Łanie65K 194009:59:53.033d 21:44:0655,8-44,22410:455,6
195WACŁAWEK Sławomira 208KOWIESYGibkie Łanie66K 195008:02:21.022d 00:48:0054,6-45,4308:506,8
196KAŁUS Joanna 255RYBNIKDrapieżne Pantery83K 196005:38:20.021d 14:19:2052,0-48,0156:309,2
197MAZUR Izabela 235WARSZAWAGibkie Łanie67K 197006:09:15.019d 00:37:4651,0-49,0057:148,3
198PLESZCZYŃSKA Iwona 28ZABRZEGibkie Łanie68K 198007:45:33.023d 00:20:4250,7-49,2689:106,5
199CHMIEL Anna 249WIESZOWADrapieżne Pantery84K 199009:38:20.019d 00:57:3050,2-49,82011:315,2
200ROSTALSKA Martyna 223OSTRÓW WIELKOPOLSKIGibkie Łanie69K 200005:49:00.021d 01:07:0049,1-50,8607:068,4
201RAJWA Magdalena 69CHYBIEGibkie Łanie70K 201006:21:08.024d 00:30:1848,2-51,8007:547,6
202MICHALAK Joanna 205SZCZECINGibkie Łanie71K 202010:21:50.021d 00:41:1844,8-55,21313:534,3
203HETMAN Anna 1001JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity25K 203010:51:25.014d 01:05:3344,4-55,63014:404,1
204WÓJCIK Agnieszka 137NOWY DWÓR MAZOWIECKIGibkie Łanie72K 204004:36:33.035d 00:32:1143,0-57,0006:259,3
205GRZENKOWSKA Iwona 186GARCZGibkie Łanie73K 205005:38:11.04d 02:13:5742,2-57,7608:007,5
206HAŁGAS Laurencja 215SKOCZÓWDrapieżne Pantery85K 206007:21:24.012d 01:13:4941,9-58,09010:315,7
207WAWRYK-BIZOŃ Żaneta 33LUBOMIAGibkie Łanie74K 207005:25:23.010d 00:22:2640,8-59,1707:587,5
208GAJDA Magdalena 160JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie75K 208005:41:51.042d 00:36:4740,7-59,2908:237,1
209SKRZYPACZ Edyta 230AMATORKABOLESŁAWIECGibkie Łanie76K 209Amatorka006:24:31.020d 00:28:5940,5-59,4609:296,3
210WIELGOSZ Iwona 267JASŁOGibkie Łanie77K 210008:12:18.00d 08:12:1839,1-60,91012:354,8
211SZTABLA Liliana 90KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery86K 211Klub Biegacza Fartlek004:21:49.05d 00:36:5038,3-61,6776:498,8
212MĄCZYŃSKA Dominika 111SOSNOWIECRącze Sarny14K 212005:29:37.015d 00:25:1635,6-64,3909:156,5
213POPKO Iwona 124ZABRZEGibkie Łanie78K 213005:16:39.012d 01:37:0034,1-65,8709:166,5
214ROSTALSKA Violeta 243OSTRÓW WIELKOPOLSKISeniority Miód Kobity26K 214003:31:30.021d 01:03:0033,6-66,3806:179,5
215OLESIŃSKA Joanna 197SOSNOWIECGibkie Łanie79K 215007:28:18.021d 01:14:0733,5-66,47013:224,5
216GANCARCZYK Karolina 68JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie80K 216003:16:49.032d 20:17:0032,6-67,3966:029,9
217PRZESTRZELSKA Iwona 182SIEDLCESeniority Miód Kobity27K 217004:32:35.05d 01:12:4232,2-67,7608:277,1
218SURY-WOLNIEWICZ Kamila 273JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery87K 218Kobiety na 5+009:30:04.010d 04:26:3031,0-68,98018:223,3
219CHOMICKA Dorota 110BIELSKO-BIAŁASeniority Miód Kobity28K 219005:38:57.013d 02:39:5230,5-69,48011:065,4
220CZAYKA Jagoda 80STALOWA WOLADrapieżne Pantery88K 220005:00:00.00d 05:00:0030,0-70,00010:006,0
221CHADRYŚ Aleksandra 233CZĘSTOCHOWAGibkie Łanie81K 221026:29:32.018d 01:14:3229,8-70,20053:201,1
222ARASZCZUK Magdalena 44RYBNIKRącze Sarny15K 222005:57:58.021d 00:30:4828,5-71,51612:344,8
223MACKIEWICZ Marta 257SZCZECINGibkie Łanie82K 223007:01:05.07d 00:37:3728,2-71,78014:554,0
224MUZYKA Paulina 251JASTRZĘBIE-ZDRÓJMłode Kózki3K 224006:46:22.027d 01:21:2026,6-73,41015:163,9
225CIBIS Agnieszka 163JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery89K 225005:01:58.023d 00:45:5126,4-73,62011:265,2
226HYBEL Paulina 77ŚWIDNICAGibkie Łanie83K 226004:09:56.020d 00:28:0526,2-73,7609:316,3
227ŁUGOWSKA Joanna 177MIĘDZYRZEC PODLASKIGibkie Łanie84K 227002:43:59.08d 00:32:0025,0-75,0506:349,1
228MIKULSKA Joanna 63JASTRZEBIE ZDRÓJGibkie Łanie85K 228002:43:43.026d 01:08:5223,1-76,9377:058,5
229NITSCHKA Olga 152GIŻYCKOMłode Kózki4K 229NIECHCEMISIE GIŻYCKO006:31:06.020d 00:00:0222,6-77,36617:163,5
230SADOWSKA Karolina 262GWIAZDY PÓŁNOCYKOSZALINDrapieżne Pantery90K 230003:30:39.00d 03:30:3922,5-77,5309:226,4
231DZIEWIĘCKA Katarzyna 266BYTOMDrapieżne Pantery91K 231004:02:19.06d 00:40:0122,1-77,92010:585,5
232TYSZKA Edyta 203SZCZECINDrapieżne Pantery92K 232004:39:42.017d 01:14:5521,7-78,29012:534,7
233STANISZEWSKA Izabela 217KIJKI SIADŁO DOLNE I KIJEWOSIADŁO DOLNEDrapieżne Pantery93K 233003:21:00.01d 01:21:0021,6-78,3909:186,5
234WOJCIECHOWSKA Katarzyna 212TOMASZÓW MAZOWIECKIGibkie Łanie86K 234003:14:38.022d 00:27:3621,2-78,7939:106,5
235MUZYKA Joanna 250JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery94K 235004:52:32.027d 01:21:2121,0-78,99013:554,3
236LORENC Jadwiga 166RZESZÓWGibkie Łanie87K 236002:41:02.022d 00:24:0121,0-79,0207:407,8
237NITSCHKA Lena 151GIŻYCKOMłode Kózki5K 237NIECHCEMISIE GIŻYCKO005:26:58.08d 09:36:3920,9-79,09215:383,8
238TOMASZEWSKA Agnieszka 104TURBO TEAMBIELSKO-BIAŁAGibkie Łanie88K 238002:28:12.022d 00:36:0620,8-79,2107:078,4
239MATYSEK Sabina 49ŻORYGibkie Łanie89K 239002:25:34.00d 01:12:5820,6-79,3607:038,5
240RIEDEL Magdalena 216KIJKI & SZPILKIMOCZYŁYDrapieżne Pantery95K 240004:50:00.06d 01:10:0020,6-79,40014:044,3
241BATKO Agnieszka 139ŻORYGibkie Łanie90K 241003:29:44.018d 05:33:5020,6-79,42710:115,9
242KUBAS Alina 21KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity29K 242Klub Biegacza Fartlek003:36:21.021d 01:34:4020,3-79,67410:385,6
243ŚWIDERSKA Kamila 256MORSY SZCZYTNO #RESETDŹWIERZUTYRącze Sarny16K 243002:19:49.014d 00:35:2720,2-79,8306:558,7
244PAWLAK Oliwia 92MULTIFITZDZIESZOWICEGibkie Łanie91K 244001:50:05.014d 00:55:2920,0-79,9705:2910,9
245REIMAN Agnieszka 270SWARZĘDZDrapieżne Pantery96K 245002:22:33.00d 02:22:3320,0-80,0007:078,4
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
246PŁÓCIENNIK Małgorzata 275JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery97K 246005:19:30.03d 01:50:0018,4-81,59017:213,5
247ABRAMEK Olga 196BYDGOSZCZGibkie Łanie92K 247002:16:16.04d 00:22:5813,3-86,68010:135,9
248LISOWSKA Dominika 26WODZISŁAW ŚLĄSKIDrapieżne Pantery98K 248002:47:32.04d 20:34:579,2-90,84618:183,3
249BRUDNY Aneta 82WILAMOWICEDrapieżne Pantery99K 249001:16:03.00d 01:16:036,7-93,32911:245,3
250URBAN Ewa 245AMATORKABOLESŁAWIECGibkie Łanie93K 250Amatorka001:08:32.05d 00:16:324,3-95,68015:513,8
Znaleziono 250 wynik(ów)