WOMEN POWER RUN

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-08
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
276
Wystartowało:
250
Nie ukończyło:
78
Ukończyło:
172
Na trasie:
78
Pełne wyniki dla 100km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 100km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1100km
   
1FLOREK Karolina 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie117:00:17
2POLITOWICZ Teresa 10JASTRZĘBIE-ZDRÓJSama Słodycz 120:48:00
3RENCZ Małgorzata 46ORZESZEDrapieżne Pantery121:29:13
4NIEDZIOŁKO Bożena 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+123:23:00
5BADACH Agnieszka 19KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+123:27:54
6SIDOR Magdalena 62POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYDrapieżne Pantery12:35:13
7SZYSZKA Dorota 75SPYTKOWICEDrapieżne Pantery127:00:00
8SZYDEŁKO Aleksandra 169BROOKLYNSeniority Miód Kobity127:00:39
9KUCHARSKA Katarzyna 264REMBERTÓW TEAMWARSZAWADrapieżne Pantery139:35:45
10KRAWCZYK Agnieszka 123WARSZAWAGibkie Łanie145:03:26
11KUCLO Sylwia & Sophie 66KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKGibkie ŁanieKobiety na 5+145:35:11
12BAJCAR Beata 16KOBIETY NA 5+CHYBIEDrapieżne PanteryKobiety na 5+146:01:34
13MILERT Jolanta 27NORDIC WALKING LYSKILYSKIDrapieżne PanteryNordic Walking Lyski146:11:15
14GŁÓWCZYK Izabella 188KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+147:21:00
15PELACZYK Wioletta 237JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery147:37:43
16MAZUR Małgorzata 142KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+148:48:39
17SABANOWSKA Aneta 260POLSKA RUNNING TEAMLAWRENCEDrapieżne Pantery169:04:08
18RAŹNIAK Beata 219KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+169:29:07
19PALMER Aneta 246POLSKA RUNNING TEAMSUNNYSIDEGibkie Łanie169:41:12
20BAŁA Weronika 220TRZEMEŚNIAGibkie Łanie169:57:31
21SAWICKA Marta 17KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+171:15:21
22KASPRZIK Jola 37SIECHODZITOSZEKSama Słodycz 174:25:41
23ANDROSZ Joanna 40RYBNIKDrapieżne Pantery192:39:15
24ZUZA-WITKOWSKA Anna 95BYDGOSZCZSeniority Miód Kobity192:45:36
25MOCZULSKA Beata 47DONCASTERGibkie Łanie193:12:44
26PŁAZA Monika 84KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze SarnyKobiety na 5+194:03:00
27GORZELAK Joanna 86KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+194:28:26
28SITKO Dagmara 106JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie196:03:13
29MYŚLIWIEC Barbara 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze SarnyKobiety na 5+215:58:15
30KASIŃSKA Justyna 204MAKÓWDrapieżne Pantery216:49:10
31FLOREK Zofia 97JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity217:10:26
32ZAWISŁA Halina 72JASTRZĘBIE-ZDRÓJSama Słodycz 217:29:27
33HUBA Agnieszka 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie ŁanieKobiety na 5+217:55:15
34SZCZUCHNIAK Adriana 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery219:15:57
35WASIELEWSKA Anetta 96BYDGOSZCZDrapieżne Pantery221:15:19
36KONOPKO-PAPOUTSAS Anna 91POLSKA RUNNING TEAMSUNNYSIDEDrapieżne Pantery241:04:58
37KITA Ewelina 210LUBOŃGibkie Łanie241:12:29
38GRELA Izabela 43WODZISŁAW ŚLĄSKIDrapieżne Pantery241:17:25
39PAJĄK Małgorzata 7KOBIETY 5 PLUSJASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+242:23:12
40DOMIN-ZBYL Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJDrapieżne Pantery244:45:53
41GASTOŁ Dorota 238WARSZAWADrapieżne Pantery247:02:20
42SLISZ Maria 116DECATHLON & PRZYJACIELERYBNIKDrapieżne Pantery255:12:38
43SZLOSER Anna 129SZCZYT ZA SZCZYTEMWARSZAWADrapieżne Pantery256:36:58
44KOLAT Jadwiga 79JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery264:45:48
45KIEŁKOWSKA Agnieszka 274KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery265:01:15
46JAGLARZ Magdalena 113WIELICZKARącze Sarny265:07:50
47BAŁA Justyna 31KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+275:24:36
48ZADWORNA Magdalena 209DACHNÓWGibkie Łanie282:13:08
49RUBANIK Joanna 108DZIAŁKIGibkie Łanie288:47:47
50KALITA-BRODZIAK Iza 18WARSZAWADrapieżne Pantery288:48:49
51ŁANUCHA Mariola 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSama Słodycz Kobiety na 5+289:21:39
52ŚLĘZAK Agata 157MIELECDrapieżne Pantery289:27:59
53MAZEREWICZ Magdalena 259WARSZAWAGibkie Łanie289:33:35
54KUPISZ Kasia 244JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery290:00:00
55KUROWSKA Magdalena 154JAWORZNODrapieżne Pantery291:09:50
56PODLECKA Paula 189CB163BYDGOSZCZRącze Sarny302:44:18
57TRZCIŃSKA Joanna 57KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie ŁanieKobiety na 5+306:59:20
58AUGUSCIK Ewelina 6DRUŻYNA KOBIET 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie ŁanieKobiety na 5+307:54:11
59MIŃKOWSKA Anna 178DZIAŁKIDrapieżne Pantery308:37:55
60GDANIEC Anna 153STAROGARD GDAŃSKIDrapieżne Pantery310:28:32
61DĄBROWSKA Aneta 147JAWORZNODrapieżne Pantery312:47:46
62DĘBOWSKA Beata 3JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity313:48:20
63PŁASKA Barbara 11KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+314:19:17
64WAWOCZNY Anita 105KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie ŁanieKobiety na 5+315:33:51
65GRZYBOWSKA Agnieszka 265B4TEAMBYDGOSZCZRącze SarnyB4TEAM317:59:19
66MACKAŁO Aneta 252SIDRADrapieżne Pantery326:16:50
67DYMAREK Emilia 61WROCŁAWGibkie Łanie334:07:38
68TROJNARA Aneta 218ELBLĄGDrapieżne Pantery336:21:35
69ZALEWSKA Barbara 234JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+336:36:01
70LENCZKIEWICZ Monika 211CHROSTKOWOGibkie Łanie336:37:19
71RATAJCZAK Aldona 232LESZNODrapieżne Pantery337:11:30
72ŻELASKO Monika 130NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKODrapieżne PanteryNIECHCEMISIE GIŻYCKO338:44:37
73PYTEL Renata 23SENIORITY MIÓD KOBITYPIELGRZYMOWICESeniority Miód Kobity345:36:19
74OLEJNICZAK Jolanta 133NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOSeniority Miód KobityNIECHCEMISIE GIŻYCKO360:43:01
75SKIBA Kamila 93CHEŁMGibkie Łanie360:48:47
76HALSZKA Joanna 58SYRYNIADrapieżne Pantery361:02:53
77BAZGIER Magdalena 99JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie361:02:55
78GOŁACKA-PIOTOWSKA Beata 268WARSZAWASeniority Miód Kobity361:09:03
79GÓRNICZ Patrycja 48JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie361:09:07
80ANIELSKA Anna 126KARLINOGibkie Łanie361:28:37
81ŚLEDZIŃSKA Anna 134JÓZEFÓW-WIKTORÓWGibkie Łanie361:41:07
82OLEKSIAK Malwina 131WARTAGibkie Łanie361:43:50
83PASŁAWSKA Katarzyna 4KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+37:33:20
84GRYGIEREK Anna 87JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie375:57:39
85ŻELASKO Janina 174POZEZDRZESama Słodycz NIECHCEMISIE GIŻYCKO383:07:43
86GĄSIEWSKA-GALLER Martyna 229ODOLANÓWRącze Sarny384:37:47
87GILUK Emilia 167ŚWIDWINGibkie Łanie384:51:21
88ZĄBCZYŃSKA Aneta 181TAŃCZĄCE Z WILKAMIJASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryTańczące z Wilkami385:11:00
89PASTUSZKO Izabela 114RYBNIKGibkie Łanie385:14:58
90PODGÓRSKA Sylwia 59OSIECZNADrapieżne Pantery385:23:29
91KIEŁBASA Sylwia 143JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery385:24:55
92IDZIKOWSKA Elżbieta 247JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery385:40:31
93CZOPEK Grazyna 263POLSKA RUNNING TEAMBROOKLYNDrapieżne Pantery385:40:40
94FRANKE Barbara 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKlub Biegacza Fartlek394:25:40
95ŻELASKO Joanna 253POZEZDRZEDrapieżne PanteryNIECHCEMISIE GIŻYCKO399:04:08
96KOPEĆ Anna 103WARSZAWAGibkie Łanie404:09:55
97DOMINIAK Monika 136ŻORYDrapieżne Pantery405:30:21
98BUREK Gabriela 60RUNTEAMPAWŁOWICE ŚLĄSKIEGibkie Łanie408:46:23
99ŚLĄSKA Angelika 172ŚWIECIEGibkie Łanie409:00:00
100GIERNATOWSKA Agnieszka 228WARSZAWAGibkie Łanie409:01:18
101ŻARSKA Katarzyna 15JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+409:08:31
102MANDRYSZ Aleksandra 25NORDIC WALKING LYSKILYSKIDrapieżne PanteryNordic Walking Lyski421:14:30
103OSMAŃSKA Elżbieta 125BRANIEWOSeniority Miód Kobity432:31:05
104SIKORA Agnieszka 112ZABRZEDrapieżne Pantery432:39:25
105SZAFRAN Beata 198PUMP!TMARKÓW ŚWINICEDrapieżne Panterypump!T432:59:17
106KRASNODEMBSKA-LANGE Monika 200PUMP!TMARKÓW-ŚWINICESeniority Miód Kobitypump!T433:00:14
107ORNATOWSKA Maria 242BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIKIELCESama Słodycz 433:14:00
108BRYK Katarzyna 98JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+433:20:44
109GRADOWSKA Sylwia 176ŁOMŻAGibkie Łanie433:33:00
110STRZAŁKOWSKA Agnieszka 226PORONINGibkie Łanie436:05:21
111PLINTA Danuta 83OCHABY MAŁEDrapieżne Pantery453:17:28
112LECHOWICZ Irena 50SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity454:07:07
113WRÓBLEWSKA Judyta 74JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze Sarny456:24:44
114KOZŁOWSKA Barbara 42GEPARDY ŻORYŻORYDrapieżne Pantery456:58:09
115STAROSTA Anna 149SILESIA MARATHON TEAMMYSŁOWICEGibkie Łanie456:58:39
116STOMPEL Justyna 227CHORZÓWDrapieżne Pantery457:04:21
117NITSCHKA Anna 184ZIELONA GÓRASama Słodycz NIECHCEMISIE GIŻYCKO457:06:10
118SZAFRAN Justyna 201WARSZAWADrapieżne Panterypump!T457:16:24
119KANKOWSKA Justyna 150GKS KASZUBI LUZINOLUZINOGibkie Łanie457:29:03
120OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 5KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+459:27:54
121SOBOL Ewa 56LUBOMIADrapieżne Pantery479:24:48
122GUTOWSKA Ewa 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity480:36:59
123MICHALAK Marianna 171ŚWIECIEGibkie Łanie480:50:00
124IDZIKOWSKA Urszula 271JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze Sarny480:52:00
125ŁASTÓWKA Marzena 36KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+481:11:53
126MAZUR Aleksandra 22JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie481:54:47
127GABRYELEWICZ Katarzyna 195ŚNIECISKAWINNAGibkie Łanie487:37:01
128BIAŁAS Patrycja 119ORZESZERącze Sarny489:59:52
129JUSZKIEWICZ Małgorzata 165SZCZECINSeniority Miód Kobity499:00:33
130MYŚLIWIEC Monika 64KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+50:28:50
131SZPYRA Sonia 30JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery504:22:00
132KARWOWSKA Marta 141BIAŁYSTOKRącze Sarny504:36:29
133KORYCKA Patrycja 248AMATORKIWROCŁAWGibkie ŁanieAmatorka504:45:16
134SEKUŁA Marlena 222JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery504:51:22
135SOWA Renata 121DRUŻYNA PIERŚCIENIAELBLĄGDrapieżne Pantery507:13:27
136SŁUPIK Bożena 34ORZESZEDrapieżne Pantery509:38:56
137WOJTANIS Magdalena 71TORUŃGibkie Łanie51:15:00
138GAJ Monika 52DAR-BUD TEAMKIETRZGibkie Łanie512:05:07
139JANICKA Anna 115LÓDŹDrapieżne Pantery528:42:00
140JANOWICZ Renata 214MORSY SIADŁO DOLNESIADŁO DOLNEGibkie Łanie528:49:45
141CZAPLICKA Marzena 190PIEKARY ŚLĄSKIEDrapieżne Pantery528:52:43
142KANKOWSKA Dominika 148WARSZAWARącze Sarny528:56:53
143KAPROŃ Barbara 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery529:05:00
144ZĄBCZYŃSKA Nikola 180TAŃCZĄCE Z WILKAMIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMłode KózkiTańczące z Wilkami529:12:00
145STRZAŁKOWSKA Agnieszka 231PORONINGibkie Łanie529:16:35
146KLARENBACH Agnieszka 107GLIWICEGibkie Łanie550:10:17
147PONTEK Anna 187GRUDZIĄDZGibkie Łanie552:35:05
148STOMPEL Karolina 193FIT LAMKA TEAMCHORZÓWRącze Sarny552:39:52
149PRZYBYŁA Kinga 145NAPALONE DZIKIEBIERAWADrapieżne Pantery552:40:17
150NORKOWSKA-PASZKOWSKA Izabela 128NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKODrapieżne PanteryNIECHCEMISIE GIŻYCKO552:46:09
151KRZYSIAK Anna 35OWCZARNIADrapieżne Pantery552:58:56
152WOLIŃSKA Izabela 132WROCŁAWDrapieżne Pantery553:05:47
153SWIERCZ Anna 102KOBIETY NA 5 +BIERUŃDrapieżne PanteryKobiety na 5+553:08:22
154ŚWITALSKA Marta 168SMOLECDrapieżne Pantery553:49:54
155BĄKOWSKA Anna 41JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie560:25:46
156TRZCIŃSKA Paulina 175POZNAŃGibkie Łanie576:48:21
157TERLECKA Aleksandra 85RADOMGibkie Łanie622:35:26
158WŁOSIŃSKA Beata 221BIEGAMYSŁOWICEMYSŁOWICEDrapieżne Pantery695:31:53
159RÓŻYCKA Dorota 100JASŁOGibkie Łanie696:34:52
160PRZYBYLAK Wanda 127ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWSama Słodycz 721:18:09
161PRYSAK Danuta 783RUNPLBROOKLYNSeniority Miód Kobity73:37:07
162PROCNAL Agnieszka 120HRUBIESZÓWGibkie Łanie734:28:38
163MUSIK Urszula 73MASPETHGibkie Łanie745:08:57
164PYZIK Barbara 81KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie ŁanieKlub Biegacza Fartlek745:58:00
165GRZYMKIEWICZ Beata 65JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery75:38:22
166JARCZEWSKA Renata 101GOLENIÓWSeniority Miód Kobity768:40:14
167JAKACKA Agata 89JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze Sarny793:05:05
168CIEŚLIŃSKA Jola 191DECATHLON & PRZYJACIELERYBNIKSeniority Miód Kobity889:08:22
169PURCZYŃSKA Edyta 225ŻNINDrapieżne Pantery937:35:46
170GŁĄB Magdalena 162TYCHYGibkie Łanie96:48:37
171SZYNAL Magdalena 199JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie985:02:42
172NALEWAJKA Wioleta 13KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+99:29:16
173MATYSEK Sabina 49ŻORYGibkie Łanie
174SZCZEPANIK Aleksandra 88JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie ŁanieKlub Biegacza Fartlek
175MUZYKA Paulina 251JASTRZĘBIE-ZDRÓJMłode Kózki
176HETMAN Anna 1001JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity
177BATKO Agnieszka 139ŻORYGibkie Łanie
178NITSCHKA Olga 152GIŻYCKOMłode KózkiNIECHCEMISIE GIŻYCKO
179KUTA Agnieszka 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity
180CHOMICKA Dorota 110BIELSKO-BIAŁASeniority Miód Kobity
181STANISZEWSKA Izabela 217KIJKI SIADŁO DOLNE I KIJEWOSIADŁO DOLNEDrapieżne Pantery
182OSTROWSKA Agnieszka 173TRZEMESZNODrapieżne Pantery
183NITSCHKA Natalia 185ZIELONA GÓRAGibkie ŁanieNIECHCEMISIE GIŻYCKO
184GRZENKOWSKA Iwona 186GARCZGibkie Łanie
185ANIOŁEK-KOWALSKA Agata 192SKS 137 DELFIN-ŁÓDŹŁÓDŹDrapieżne Pantery
186WOJCIECHOWSKA Katarzyna 212TOMASZÓW MAZOWIECKIGibkie Łanie
187HAŁGAS Laurencja 215SKOCZÓWDrapieżne Pantery
188CHMIEL Anna 249WIESZOWADrapieżne Pantery
189MUZYKA Joanna 250JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery
190MACKIEWICZ Marta 257SZCZECINGibkie Łanie
191RIEDEL Magdalena 216KIJKI & SZPILKIMOCZYŁYDrapieżne Pantery
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
192PŁÓCIENNIK Małgorzata 275JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery
193LORENC Jadwiga 166RZESZÓWGibkie Łanie
194SURY-WOLNIEWICZ Kamila 273JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+
195REIMAN Agnieszka 270SWARZĘDZDrapieżne Pantery
196PLESZCZYŃSKA Iwona 28ZABRZEGibkie Łanie
197WIELGOSZ Iwona 267JASŁOGibkie Łanie
198DZIEWIĘCKA Katarzyna 266BYTOMDrapieżne Pantery
199WÓJCIK Agnieszka 137NOWY DWÓR MAZOWIECKIGibkie Łanie
200MĄCZYŃSKA Dominika 111SOSNOWIECRącze Sarny
201WACŁAWEK Sławomira 208KOWIESYGibkie Łanie
202OLESIŃSKA Joanna 197SOSNOWIECGibkie Łanie
203ABRAMEK Olga 196BYDGOSZCZGibkie Łanie
204PIOTROWSKA-MAŃKO Katarzyna 155PAPUGIŁÓDŹDrapieżne Pantery
205NITSCHKA Lena 151GIŻYCKOMłode KózkiNIECHCEMISIE GIŻYCKO
206SADOWSKA Karolina 262GWIAZDY PÓŁNOCYKOSZALINDrapieżne Pantery
207ŁUGOWSKA Joanna 177MIĘDZYRZEC PODLASKIGibkie Łanie
208PRZESTRZELSKA Iwona 182SIEDLCESeniority Miód Kobity
209ROSTALSKA Martyna 223OSTRÓW WIELKOPOLSKIGibkie Łanie
210KLIBER Martyna 258KOBIERNICEGibkie Łanie
211ŚWIDERSKA Kamila 256MORSY SZCZYTNO #RESETDŹWIERZUTYRącze Sarny
212KAŁUS Joanna 255RYBNIKDrapieżne Pantery
213URBAN Ewa 245AMATORKABOLESŁAWIECGibkie ŁanieAmatorka
214ROSTALSKA Violeta 243OSTRÓW WIELKOPOLSKISeniority Miód Kobity
215KRÓL Agnieszka 241WARSZAWAGibkie Łanie
216ZNOWIEC Renata 236KRAKÒWDrapieżne Pantery
217MAZUR Izabela 235WARSZAWAGibkie Łanie
218CHADRYŚ Aleksandra 233CZĘSTOCHOWAGibkie Łanie
219SKRZYPACZ Edyta 230AMATORKABOLESŁAWIECGibkie ŁanieAmatorka
220EKNER Alicja 206DĄBRÓWKAGibkie Łanie
221MICHALAK Joanna 205SZCZECINGibkie Łanie
222TYSZKA Edyta 203SZCZECINDrapieżne Pantery
223CIBIS Agnieszka 163JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery
224FRĄCZAK Magdalena 202POWĄZKIGibkie Łaniepump!T
225NITSCHKA Kamila 179ZIELONA GÓRAGibkie ŁanieNIECHCEMISIE GIŻYCKO
226JUSZYŃSKA Ewa 161JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery
227PAWLAK Oliwia 92MULTIFITZDZIESZOWICEGibkie Łanie
228SZTABLA Liliana 90KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKlub Biegacza Fartlek
229BRUDNY Aneta 82WILAMOWICEDrapieżne Pantery
230CZAYKA Jagoda 80STALOWA WOLADrapieżne Pantery
231LISOWSKA Dominika 26WODZISŁAW ŚLĄSKIDrapieżne Pantery
232HYBEL Paulina 77ŚWIDNICAGibkie Łanie
233POPKO Iwona 124ZABRZEGibkie Łanie
234ARASZCZUK Magdalena 44RYBNIKRącze Sarny
235TOMASZEWSKA Agnieszka 104TURBO TEAMBIELSKO-BIAŁAGibkie Łanie
236RAJWA Magdalena 69CHYBIEGibkie Łanie
237GANCARCZYK Karolina 68JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie
238KWIECIEŃ-WRZOSEK Katarzyna 54ZWONOWICEGibkie Łanie
239GRUDZIŃSKA Dorota 51SŁAWKÓWGibkie Łanie
240WAWRYK-BIZOŃ Żaneta 33LUBOMIAGibkie Łanie
241KUBAS Alina 21KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKlub Biegacza Fartlek
242GAJDA Magdalena 160JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie
243MIKULSKA Joanna 63JASTRZEBIE ZDRÓJGibkie Łanie
244ODRZYWOLSKA Ania 140SZCZECINGibkie Łanie
245ZAKRZEWSKA Sylwia 70FSD RUN DREZDENKOSZCZECINGibkie Łanie
246STOPYRA Renata 254JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity
247ZĄBCZYŃSKA Gaja 207TAŃCZĄCE Z WILKAMIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMłode KózkiTańczące z Wilkami
248PROKOPIUK Adriana 117KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZEBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKlub Biegacza Fartlek
249SZCZĘCH Katarzyna 269STALOWA WOLAGibkie Łanie
250SATOLA Agnieszka 272KRAKÓWDrapieżne Pantery
Znaleziono 250 wynik(ów)