WOMEN POWER RUN

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-08
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
276
Wystartowało:
250
Nie ukończyło:
78
Ukończyło:
172
Na trasie:
78
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 100km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1100kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1WOJTANIS Magdalena 71TORUŃGibkie Łanie1K 451:15:00009:29:06.02d 03:15:00100,00,0005:4110,5
2GŁĄB Magdalena 162TYCHYGibkie Łanie2K 796:48:37014:29:33.04d 00:48:37100,00,0008:416,9
3FLOREK Karolina 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie3K 9117:00:17015:45:48.04d 20:54:31100,00,0009:276,3
4KRAWCZYK Agnieszka 123WARSZAWAGibkie Łanie4K 17145:03:26014:04:45.06d 01:03:26100,00,0008:267,1
5KUCLO Sylwia & Sophie 66KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKGibkie Łanie5K 18Kobiety na 5+145:35:11022:35:52.06d 01:35:11100,00,00013:334,4
6PALMER Aneta 246POLSKA RUNNING TEAMSUNNYSIDEGibkie Łanie6K 26169:41:12010:19:22.07d 01:41:12100,00,0006:119,7
7BAŁA Weronika 220TRZEMEŚNIAGibkie Łanie7K 27169:57:31011:56:07.07d 01:57:31100,00,0007:098,4
8MOCZULSKA Beata 47DONCASTERGibkie Łanie8K 32193:12:44010:22:17.08d 01:12:44100,00,0006:139,6
9SITKO Dagmara 106JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie9K 35196:03:13012:18:40.08d 03:56:29100,00,0007:238,1
10HUBA Agnieszka 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie10K 40Kobiety na 5+217:55:15017:42:23.09d 01:55:15100,00,00010:375,6
11KITA Ewelina 210LUBOŃGibkie Łanie11K 44241:12:29015:22:59.010d 01:12:29100,00,0009:136,5
12ZADWORNA Magdalena 209DACHNÓWGibkie Łanie12K 55282:13:08049:48:40.011d 18:13:08100,00,00029:532,0
13RUBANIK Joanna 108DZIAŁKIGibkie Łanie13K 56288:47:47015:11:00.012d 00:47:47100,00,0009:066,6
14MAZEREWICZ Magdalena 259WARSZAWAGibkie Łanie14K 60289:33:35026:01:53.012d 01:33:35100,00,00015:373,8
15TRZCIŃSKA Joanna 57KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie15K 64Kobiety na 5+306:59:20018:09:32.012d 17:59:15100,00,00010:535,5
16AUGUSCIK Ewelina 6DRUŻYNA KOBIET 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie16K 65Kobiety na 5+307:54:11019:53:38.012d 19:31:00100,00,00011:565,0
17WAWOCZNY Anita 105KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie17K 71Kobiety na 5+315:33:51020:33:34.013d 03:20:45100,00,00012:204,9
18DYMAREK Emilia 61WROCŁAWGibkie Łanie18K 74334:07:38012:47:48.013d 21:48:45100,00,0007:407,8
19LENCZKIEWICZ Monika 211CHROSTKOWOGibkie Łanie19K 77336:37:19012:05:49.014d 00:37:19100,00,0007:158,3
20SKIBA Kamila 93CHEŁMGibkie Łanie20K 82360:48:47010:38:58.015d 00:48:47100,00,0006:239,4
21BAZGIER Magdalena 99JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie21K 84361:02:55022:07:43.015d 01:02:55100,00,00013:164,5
22GÓRNICZ Patrycja 48JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie22K 86361:09:07024:31:07.015d 01:09:07100,00,00014:424,1
23ANIELSKA Anna 126KARLINOGibkie Łanie23K 87361:28:37021:08:30.015d 01:28:37100,00,00012:414,7
24ŚLEDZIŃSKA Anna 134JÓZEFÓW-WIKTORÓWGibkie Łanie24K 88361:41:07016:57:53.015d 01:41:07100,00,00010:105,9
25OLEKSIAK Malwina 131WARTAGibkie Łanie25K 89361:43:50017:33:08.015d 01:43:50100,00,00010:315,7
26GRYGIEREK Anna 87JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie26K 90375:57:39018:41:17.015d 14:30:47100,00,00011:125,4
27GILUK Emilia 167ŚWIDWINGibkie Łanie27K 93384:51:21016:58:16.016d 00:51:21100,00,00010:105,9
28PASTUSZKO Izabela 114RYBNIKGibkie Łanie28K 95385:14:58009:10:23.016d 01:14:58100,00,0005:3010,9
29KOPEĆ Anna 103WARSZAWAGibkie Łanie29K 103404:09:55024:56:31.016d 19:58:53100,00,00014:574,0
30BUREK Gabriela 60RUNTEAMPAWŁOWICE ŚLĄSKIEGibkie Łanie30K 104408:46:23010:37:33.017d 00:46:23100,00,0006:229,4
31ŚLĄSKA Angelika 172ŚWIECIEGibkie Łanie31K 105409:00:00060:43:20.017d 01:00:00100,00,00036:261,6
32GIERNATOWSKA Agnieszka 228WARSZAWAGibkie Łanie32K 106409:01:18023:48:04.017d 01:01:18100,00,00014:164,2
33GRADOWSKA Sylwia 176ŁOMŻAGibkie Łanie33K 115433:33:00021:19:53.018d 01:33:00100,00,00012:474,7
34STRZAŁKOWSKA Agnieszka 226PORONINGibkie Łanie34K 116436:05:21025:39:05.018d 04:05:21100,00,00015:233,9
35STAROSTA Anna 149SILESIA MARATHON TEAMMYSŁOWICEGibkie Łanie35K 121456:58:39010:03:34.019d 00:58:39100,00,0006:029,9
36KANKOWSKA Justyna 150GKS KASZUBI LUZINOLUZINOGibkie Łanie36K 125457:29:03011:00:24.019d 01:29:03100,00,0006:369,1
37MICHALAK Marianna 171ŚWIECIEGibkie Łanie37K 129480:50:00063:06:07.020d 00:50:00100,00,00037:511,6
38MAZUR Aleksandra 22JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie38K 132481:54:47018:04:58.020d 01:54:47100,00,00010:505,5
39GABRYELEWICZ Katarzyna 195ŚNIECISKAWINNAGibkie Łanie39K 133487:37:01009:54:30.020d 06:38:50100,00,0005:5610,1
40KORYCKA Patrycja 248AMATORKIWROCŁAWGibkie Łanie40K 138Amatorka504:45:16013:34:34.021d 00:45:16100,00,0008:087,4
41GAJ Monika 52DAR-BUD TEAMKIETRZGibkie Łanie41K 142512:05:07012:27:38.021d 08:05:07100,00,0007:288,0
42JANOWICZ Renata 214MORSY SIADŁO DOLNESIADŁO DOLNEGibkie Łanie42K 144528:49:45020:10:22.022d 00:49:45100,00,00012:065,0
43STRZAŁKOWSKA Agnieszka 231PORONINGibkie Łanie43K 149529:16:35056:14:10.022d 01:16:35100,00,00033:441,8
44KLARENBACH Agnieszka 107GLIWICEGibkie Łanie44K 150550:10:17021:37:10.022d 22:06:59100,00,00012:584,6
45PONTEK Anna 187GRUDZIĄDZGibkie Łanie45K 151552:35:05010:05:34.023d 00:35:05100,00,0006:039,9
46BĄKOWSKA Anna 41JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie46K 159560:25:46031:35:54.023d 08:22:02100,00,00018:573,2
47TRZCIŃSKA Paulina 175POZNAŃGibkie Łanie47K 160576:48:21026:51:08.024d 00:48:21100,00,00016:063,7
48TERLECKA Aleksandra 85RADOMGibkie Łanie48K 161622:35:26013:48:40.025d 22:05:56100,00,0008:177,2
49RÓŻYCKA Dorota 100JASŁOGibkie Łanie49K 163696:34:52011:50:48.029d 00:34:52100,00,0007:068,4
50PROCNAL Agnieszka 120HRUBIESZÓWGibkie Łanie50K 165734:28:38010:00:08.030d 14:28:38100,00,0006:0010,0
51MUSIK Urszula 73MASPETHGibkie Łanie51K 166745:08:57012:25:10.031d 01:08:57100,00,0007:278,1
52PYZIK Barbara 81KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie52K 167Klub Biegacza Fartlek745:58:00012:54:12.031d 01:58:00100,00,0007:447,7
53SZYNAL Magdalena 199JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie53K 172985:02:42019:07:40.041d 01:02:42100,00,00011:285,2
54FRĄCZAK Magdalena 202POWĄZKIGibkie Łanie54K 175pump!T015:15:18.021d 00:37:5393,7-6,3209:466,1
55SZCZEPANIK Aleksandra 88JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie55K 176Klub Biegacza Fartlek014:41:53.033d 01:40:0690,6-9,4479:446,2
56NITSCHKA Natalia 185ZIELONA GÓRAGibkie Łanie56K 177NIECHCEMISIE GIŻYCKO015:07:27.016d 01:06:2484,8-15,22010:425,6
57ZAKRZEWSKA Sylwia 70FSD RUN DREZDENKOSZCZECINGibkie Łanie57K 178013:09:19.044d 00:28:4183,3-16,7409:286,3
58KLIBER Martyna 258KOBIERNICEGibkie Łanie58K 181016:03:55.029d 00:46:4574,5-25,51012:564,6
59EKNER Alicja 206DĄBRÓWKAGibkie Łanie59K 182012:08:18.027d 04:23:1073,7-26,2949:526,1
60SZCZĘCH Katarzyna 269STALOWA WOLAGibkie Łanie60K 183014:12:59.015d 01:41:3070,1-29,89412:104,9
61GRUDZIŃSKA Dorota 51SŁAWKÓWGibkie Łanie61K 184008:20:35.032d 00:43:2569,7-30,3087:108,4
62NITSCHKA Kamila 179ZIELONA GÓRAGibkie Łanie62K 187NIECHCEMISIE GIŻYCKO014:06:45.012d 00:28:2964,8-35,19013:034,6
63KRÓL Agnieszka 241WARSZAWAGibkie Łanie63K 188012:50:10.015d 01:49:0964,7-35,31811:545,0
64ODRZYWOLSKA Ania 140SZCZECINGibkie Łanie64K 190007:58:47.043d 00:24:5362,7-37,3407:387,9
65KWIECIEŃ-WRZOSEK Katarzyna 54ZWONOWICEGibkie Łanie65K 194009:59:53.033d 21:44:0655,8-44,22410:455,6
66WACŁAWEK Sławomira 208KOWIESYGibkie Łanie66K 195008:02:21.022d 00:48:0054,6-45,4308:506,8
67MAZUR Izabela 235WARSZAWAGibkie Łanie67K 197006:09:15.019d 00:37:4651,0-49,0057:148,3
68PLESZCZYŃSKA Iwona 28ZABRZEGibkie Łanie68K 198007:45:33.023d 00:20:4250,7-49,2689:106,5
69ROSTALSKA Martyna 223OSTRÓW WIELKOPOLSKIGibkie Łanie69K 200005:49:00.021d 01:07:0049,1-50,8607:068,4
70RAJWA Magdalena 69CHYBIEGibkie Łanie70K 201006:21:08.024d 00:30:1848,2-51,8007:547,6
71MICHALAK Joanna 205SZCZECINGibkie Łanie71K 202010:21:50.021d 00:41:1844,8-55,21313:534,3
72WÓJCIK Agnieszka 137NOWY DWÓR MAZOWIECKIGibkie Łanie72K 204004:36:33.035d 00:32:1143,0-57,0006:259,3
73GRZENKOWSKA Iwona 186GARCZGibkie Łanie73K 205005:38:11.04d 02:13:5742,2-57,7608:007,5
74WAWRYK-BIZOŃ Żaneta 33LUBOMIAGibkie Łanie74K 207005:25:23.010d 00:22:2640,8-59,1707:587,5
75GAJDA Magdalena 160JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie75K 208005:41:51.042d 00:36:4740,7-59,2908:237,1
76SKRZYPACZ Edyta 230AMATORKABOLESŁAWIECGibkie Łanie76K 209Amatorka006:24:31.020d 00:28:5940,5-59,4609:296,3
77WIELGOSZ Iwona 267JASŁOGibkie Łanie77K 210008:12:18.00d 08:12:1839,1-60,91012:354,8
78POPKO Iwona 124ZABRZEGibkie Łanie78K 213005:16:39.012d 01:37:0034,1-65,8709:166,5
79OLESIŃSKA Joanna 197SOSNOWIECGibkie Łanie79K 215007:28:18.021d 01:14:0733,5-66,47013:224,5
80GANCARCZYK Karolina 68JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie80K 216003:16:49.032d 20:17:0032,6-67,3966:029,9
81CHADRYŚ Aleksandra 233CZĘSTOCHOWAGibkie Łanie81K 221026:29:32.018d 01:14:3229,8-70,20053:201,1
82MACKIEWICZ Marta 257SZCZECINGibkie Łanie82K 223007:01:05.07d 00:37:3728,2-71,78014:554,0
83HYBEL Paulina 77ŚWIDNICAGibkie Łanie83K 226004:09:56.020d 00:28:0526,2-73,7609:316,3
84ŁUGOWSKA Joanna 177MIĘDZYRZEC PODLASKIGibkie Łanie84K 227002:43:59.08d 00:32:0025,0-75,0506:349,1
85MIKULSKA Joanna 63JASTRZEBIE ZDRÓJGibkie Łanie85K 228002:43:43.026d 01:08:5223,1-76,9377:058,5
86WOJCIECHOWSKA Katarzyna 212TOMASZÓW MAZOWIECKIGibkie Łanie86K 234003:14:38.022d 00:27:3621,2-78,7939:106,5
87LORENC Jadwiga 166RZESZÓWGibkie Łanie87K 236002:41:02.022d 00:24:0121,0-79,0207:407,8
88TOMASZEWSKA Agnieszka 104TURBO TEAMBIELSKO-BIAŁAGibkie Łanie88K 238002:28:12.022d 00:36:0620,8-79,2107:078,4
89MATYSEK Sabina 49ŻORYGibkie Łanie89K 239002:25:34.00d 01:12:5820,6-79,3607:038,5
90BATKO Agnieszka 139ŻORYGibkie Łanie90K 241003:29:44.018d 05:33:5020,6-79,42710:115,9
91PAWLAK Oliwia 92MULTIFITZDZIESZOWICEGibkie Łanie91K 244001:50:05.014d 00:55:2920,0-79,9705:2910,9
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
92ABRAMEK Olga 196BYDGOSZCZGibkie Łanie92K 247002:16:16.04d 00:22:5813,3-86,68010:135,9
93URBAN Ewa 245AMATORKABOLESŁAWIECGibkie Łanie93K 250Amatorka001:08:32.05d 00:16:324,3-95,68015:513,8
Znaleziono 93 wynik(ów)