WOMEN POWER RUN

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-08
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
276
Wystartowało:
250
Nie ukończyło:
78
Ukończyło:
172
Na trasie:
78
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 100km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1100km
   
1MATYSEK Sabina 49ŻORYGibkie Łanie
2GÓRNICZ Patrycja 48JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie361:09:07
3GRYGIEREK Anna 87JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie375:57:39
4SZCZEPANIK Aleksandra 88JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie ŁanieKlub Biegacza Fartlek
5MUZYKA Paulina 251JASTRZĘBIE-ZDRÓJMłode Kózki
6HETMAN Anna 1001JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity
7GILUK Emilia 167ŚWIDWINGibkie Łanie384:51:21
8OLEKSIAK Malwina 131WARTAGibkie Łanie361:43:50
9DOMINIAK Monika 136ŻORYDrapieżne Pantery405:30:21
10WOLIŃSKA Izabela 132WROCŁAWDrapieżne Pantery553:05:47
11OLEJNICZAK Jolanta 133NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOSeniority Miód KobityNIECHCEMISIE GIŻYCKO360:43:01
12BATKO Agnieszka 139ŻORYGibkie Łanie
13PRZYBYŁA Kinga 145NAPALONE DZIKIEBIERAWADrapieżne Pantery552:40:17
14KANKOWSKA Dominika 148WARSZAWARącze Sarny528:56:53
15NITSCHKA Olga 152GIŻYCKOMłode KózkiNIECHCEMISIE GIŻYCKO
16KIEŁBASA Sylwia 143JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery385:24:55
17KUTA Agnieszka 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity
18STAROSTA Anna 149SILESIA MARATHON TEAMMYSŁOWICEGibkie Łanie456:58:39
19WAWOCZNY Anita 105KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie ŁanieKobiety na 5+315:33:51
20PŁASKA Barbara 11KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+314:19:17
21CHOMICKA Dorota 110BIELSKO-BIAŁASeniority Miód Kobity
22NALEWAJKA Wioleta 13KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+99:29:16
23HUBA Agnieszka 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie ŁanieKobiety na 5+217:55:15
24MANDRYSZ Aleksandra 25NORDIC WALKING LYSKILYSKIDrapieżne PanteryNordic Walking Lyski421:14:30
25STANISZEWSKA Izabela 217KIJKI SIADŁO DOLNE I KIJEWOSIADŁO DOLNEDrapieżne Pantery
26ŻELASKO Janina 174POZEZDRZESama Słodycz NIECHCEMISIE GIŻYCKO383:07:43
27MICHALAK Marianna 171ŚWIECIEGibkie Łanie480:50:00
28ŚLĄSKA Angelika 172ŚWIECIEGibkie Łanie409:00:00
29OSTROWSKA Agnieszka 173TRZEMESZNODrapieżne Pantery
30KUROWSKA Magdalena 154JAWORZNODrapieżne Pantery291:09:50
31DOMIN-ZBYL Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJDrapieżne Pantery244:45:53
32NITSCHKA Anna 184ZIELONA GÓRASama Słodycz NIECHCEMISIE GIŻYCKO457:06:10
33NITSCHKA Natalia 185ZIELONA GÓRAGibkie ŁanieNIECHCEMISIE GIŻYCKO
34GRZENKOWSKA Iwona 186GARCZGibkie Łanie
35PONTEK Anna 187GRUDZIĄDZGibkie Łanie552:35:05
36PODLECKA Paula 189CB163BYDGOSZCZRącze Sarny302:44:18
37CZAPLICKA Marzena 190PIEKARY ŚLĄSKIEDrapieżne Pantery528:52:43
38CIEŚLIŃSKA Jola 191DECATHLON & PRZYJACIELERYBNIKSeniority Miód Kobity889:08:22
39ANIOŁEK-KOWALSKA Agata 192SKS 137 DELFIN-ŁÓDŹŁÓDŹDrapieżne Pantery
40WOJCIECHOWSKA Katarzyna 212TOMASZÓW MAZOWIECKIGibkie Łanie
41HAŁGAS Laurencja 215SKOCZÓWDrapieżne Pantery
42RAŹNIAK Beata 219KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+169:29:07
43STRZAŁKOWSKA Agnieszka 226PORONINGibkie Łanie436:05:21
44CHMIEL Anna 249WIESZOWADrapieżne Pantery
45MUZYKA Joanna 250JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery
46MACKIEWICZ Marta 257SZCZECINGibkie Łanie
47ZĄBCZYŃSKA Aneta 181TAŃCZĄCE Z WILKAMIJASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryTańczące z Wilkami385:11:00
48RIEDEL Magdalena 216KIJKI & SZPILKIMOCZYŁYDrapieżne Pantery
49PASTUSZKO Izabela 114RYBNIKGibkie Łanie385:14:58
Poniżej dystansu minimalnego: 20,0 km
50PŁÓCIENNIK Małgorzata 275JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery
51GŁÓWCZYK Izabella 188KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+147:21:00
52SZYDEŁKO Aleksandra 169BROOKLYNSeniority Miód Kobity127:00:39
53SIKORA Agnieszka 112ZABRZEDrapieżne Pantery432:39:25
54JAGLARZ Magdalena 113WIELICZKARącze Sarny265:07:50
55ŚWITALSKA Marta 168SMOLECDrapieżne Pantery553:49:54
56LORENC Jadwiga 166RZESZÓWGibkie Łanie
57JUSZKIEWICZ Małgorzata 165SZCZECINSeniority Miód Kobity499:00:33
58GŁĄB Magdalena 162TYCHYGibkie Łanie96:48:37
59SURY-WOLNIEWICZ Kamila 273JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+
60MOCZULSKA Beata 47DONCASTERGibkie Łanie193:12:44
61SEKUŁA Marlena 222JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery504:51:22
62REIMAN Agnieszka 270SWARZĘDZDrapieżne Pantery
63PLESZCZYŃSKA Iwona 28ZABRZEGibkie Łanie
64GOŁACKA-PIOTOWSKA Beata 268WARSZAWASeniority Miód Kobity361:09:03
65WIELGOSZ Iwona 267JASŁOGibkie Łanie
66DZIEWIĘCKA Katarzyna 266BYTOMDrapieżne Pantery
67OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 5KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+459:27:54
68KASPRZIK Jola 37SIECHODZITOSZEKSama Słodycz 174:25:41
69JANOWICZ Renata 214MORSY SIADŁO DOLNESIADŁO DOLNEGibkie Łanie528:49:45
70WÓJCIK Agnieszka 137NOWY DWÓR MAZOWIECKIGibkie Łanie
71PYTEL Renata 23SENIORITY MIÓD KOBITYPIELGRZYMOWICESeniority Miód Kobity345:36:19
72KOPEĆ Anna 103WARSZAWAGibkie Łanie404:09:55
73SWIERCZ Anna 102KOBIETY NA 5 +BIERUŃDrapieżne PanteryKobiety na 5+553:08:22
74JARCZEWSKA Renata 101GOLENIÓWSeniority Miód Kobity768:40:14
75RÓŻYCKA Dorota 100JASŁOGibkie Łanie696:34:52
76POLITOWICZ Teresa 10JASTRZĘBIE-ZDRÓJSama Słodycz 120:48:00
77MĄCZYŃSKA Dominika 111SOSNOWIECRącze Sarny
78GUTOWSKA Ewa 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity480:36:59
79NORKOWSKA-PASZKOWSKA Izabela 128NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKODrapieżne PanteryNIECHCEMISIE GIŻYCKO552:46:09
80LENCZKIEWICZ Monika 211CHROSTKOWOGibkie Łanie336:37:19
81KITA Ewelina 210LUBOŃGibkie Łanie241:12:29
82ZADWORNA Magdalena 209DACHNÓWGibkie Łanie282:13:08
83WACŁAWEK Sławomira 208KOWIESYGibkie Łanie
84OLESIŃSKA Joanna 197SOSNOWIECGibkie Łanie
85ABRAMEK Olga 196BYDGOSZCZGibkie Łanie
86GABRYELEWICZ Katarzyna 195ŚNIECISKAWINNAGibkie Łanie487:37:01
87PIOTROWSKA-MAŃKO Katarzyna 155PAPUGIŁÓDŹDrapieżne Pantery
88GDANIEC Anna 153STAROGARD GDAŃSKIDrapieżne Pantery310:28:32
89NITSCHKA Lena 151GIŻYCKOMłode KózkiNIECHCEMISIE GIŻYCKO
90GRZYBOWSKA Agnieszka 265B4TEAMBYDGOSZCZRącze SarnyB4TEAM317:59:19
91KUCHARSKA Katarzyna 264REMBERTÓW TEAMWARSZAWADrapieżne Pantery139:35:45
92CZOPEK Grazyna 263POLSKA RUNNING TEAMBROOKLYNDrapieżne Pantery385:40:40
93SADOWSKA Karolina 262GWIAZDY PÓŁNOCYKOSZALINDrapieżne Pantery
94SABANOWSKA Aneta 260POLSKA RUNNING TEAMLAWRENCEDrapieżne Pantery169:04:08
95MAZEREWICZ Magdalena 259WARSZAWAGibkie Łanie289:33:35
96ŻELASKO Monika 130NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKODrapieżne PanteryNIECHCEMISIE GIŻYCKO338:44:37
97KARWOWSKA Marta 141BIAŁYSTOKRącze Sarny504:36:29
98SZLOSER Anna 129SZCZYT ZA SZCZYTEMWARSZAWADrapieżne Pantery256:36:58
99ŚLEDZIŃSKA Anna 134JÓZEFÓW-WIKTORÓWGibkie Łanie361:41:07
100TRZCIŃSKA Paulina 175POZNAŃGibkie Łanie576:48:21
101GRADOWSKA Sylwia 176ŁOMŻAGibkie Łanie433:33:00
102ŁUGOWSKA Joanna 177MIĘDZYRZEC PODLASKIGibkie Łanie
103PRZESTRZELSKA Iwona 182SIEDLCESeniority Miód Kobity
104ROSTALSKA Martyna 223OSTRÓW WIELKOPOLSKIGibkie Łanie
105MAZUR Małgorzata 142KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+148:48:39
106KLIBER Martyna 258KOBIERNICEGibkie Łanie
107ZĄBCZYŃSKA Nikola 180TAŃCZĄCE Z WILKAMIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMłode KózkiTańczące z Wilkami529:12:00
108ŚWIDERSKA Kamila 256MORSY SZCZYTNO #RESETDŹWIERZUTYRącze Sarny
109KAŁUS Joanna 255RYBNIKDrapieżne Pantery
110STOMPEL Karolina 193FIT LAMKA TEAMCHORZÓWRącze Sarny552:39:52
111ŻELASKO Joanna 253POZEZDRZEDrapieżne PanteryNIECHCEMISIE GIŻYCKO399:04:08
112MACKAŁO Aneta 252SIDRADrapieżne Pantery326:16:50
113PELACZYK Wioletta 237JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery147:37:43
114SZCZUCHNIAK Adriana 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery219:15:57
115KORYCKA Patrycja 248AMATORKIWROCŁAWGibkie ŁanieAmatorka504:45:16
116IDZIKOWSKA Elżbieta 247JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery385:40:31
117PALMER Aneta 246POLSKA RUNNING TEAMSUNNYSIDEGibkie Łanie169:41:12
118URBAN Ewa 245AMATORKABOLESŁAWIECGibkie ŁanieAmatorka
119KUPISZ Kasia 244JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery290:00:00
120ROSTALSKA Violeta 243OSTRÓW WIELKOPOLSKISeniority Miód Kobity
121ORNATOWSKA Maria 242BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIKIELCESama Słodycz 433:14:00
122KRÓL Agnieszka 241WARSZAWAGibkie Łanie
123ZNOWIEC Renata 236KRAKÒWDrapieżne Pantery
124MAZUR Izabela 235WARSZAWAGibkie Łanie
125ZALEWSKA Barbara 234JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+336:36:01
126CHADRYŚ Aleksandra 233CZĘSTOCHOWAGibkie Łanie
127RATAJCZAK Aldona 232LESZNODrapieżne Pantery337:11:30
128STRZAŁKOWSKA Agnieszka 231PORONINGibkie Łanie529:16:35
129SKRZYPACZ Edyta 230AMATORKABOLESŁAWIECGibkie ŁanieAmatorka
130GĄSIEWSKA-GALLER Martyna 229ODOLANÓWRącze Sarny384:37:47
131GIERNATOWSKA Agnieszka 228WARSZAWAGibkie Łanie409:01:18
132STOMPEL Justyna 227CHORZÓWDrapieżne Pantery457:04:21
133WŁOSIŃSKA Beata 221BIEGAMYSŁOWICEMYSŁOWICEDrapieżne Pantery695:31:53
134BAŁA Weronika 220TRZEMEŚNIAGibkie Łanie169:57:31
135TROJNARA Aneta 218ELBLĄGDrapieżne Pantery336:21:35
136EKNER Alicja 206DĄBRÓWKAGibkie Łanie
137MICHALAK Joanna 205SZCZECINGibkie Łanie
138KASIŃSKA Justyna 204MAKÓWDrapieżne Pantery216:49:10
139TYSZKA Edyta 203SZCZECINDrapieżne Pantery
140CIBIS Agnieszka 163JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery
141FRĄCZAK Magdalena 202POWĄZKIGibkie Łaniepump!T
142SZAFRAN Justyna 201WARSZAWADrapieżne Panterypump!T457:16:24
143KRASNODEMBSKA-LANGE Monika 200PUMP!TMARKÓW-ŚWINICESeniority Miód Kobitypump!T433:00:14
144SZYNAL Magdalena 199JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie985:02:42
145SZAFRAN Beata 198PUMP!TMARKÓW ŚWINICEDrapieżne Panterypump!T432:59:17
146NITSCHKA Kamila 179ZIELONA GÓRAGibkie ŁanieNIECHCEMISIE GIŻYCKO
147MIŃKOWSKA Anna 178DZIAŁKIDrapieżne Pantery308:37:55
148KANKOWSKA Justyna 150GKS KASZUBI LUZINOLUZINOGibkie Łanie457:29:03
149ŚLĘZAK Agata 157MIELECDrapieżne Pantery289:27:59
150KRAWCZYK Agnieszka 123WARSZAWAGibkie Łanie145:03:26
151BIAŁAS Patrycja 119ORZESZERącze Sarny489:59:52
152ZUZA-WITKOWSKA Anna 95BYDGOSZCZSeniority Miód Kobity192:45:36
153JUSZYŃSKA Ewa 161JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery
154DĄBROWSKA Aneta 147JAWORZNODrapieżne Pantery312:47:46
155SOWA Renata 121DRUŻYNA PIERŚCIENIAELBLĄGDrapieżne Pantery507:13:27
156PROCNAL Agnieszka 120HRUBIESZÓWGibkie Łanie734:28:38
157FRANKE Barbara 118KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKlub Biegacza Fartlek394:25:40
158SLISZ Maria 116DECATHLON & PRZYJACIELERYBNIKDrapieżne Pantery255:12:38
159JANICKA Anna 115LÓDŹDrapieżne Pantery528:42:00
160BAZGIER Magdalena 99JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie361:02:55
161BRYK Katarzyna 98JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+433:20:44
162FLOREK Zofia 97JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity217:10:26
163WASIELEWSKA Anetta 96BYDGOSZCZDrapieżne Pantery221:15:19
164SKIBA Kamila 93CHEŁMGibkie Łanie360:48:47
165PAWLAK Oliwia 92MULTIFITZDZIESZOWICEGibkie Łanie
166KONOPKO-PAPOUTSAS Anna 91POLSKA RUNNING TEAMSUNNYSIDEDrapieżne Pantery241:04:58
167SZTABLA Liliana 90KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKlub Biegacza Fartlek
168ŁANUCHA Mariola 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSama Słodycz Kobiety na 5+289:21:39
169JAKACKA Agata 89JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze Sarny793:05:05
170BRUDNY Aneta 82WILAMOWICEDrapieżne Pantery
171PYZIK Barbara 81KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie ŁanieKlub Biegacza Fartlek745:58:00
172CZAYKA Jagoda 80STALOWA WOLADrapieżne Pantery
173FLOREK Karolina 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie117:00:17
174KOLAT Jadwiga 79JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery264:45:48
175PRYSAK Danuta 783RUNPLBROOKLYNSeniority Miód Kobity73:37:07
176LISOWSKA Dominika 26WODZISŁAW ŚLĄSKIDrapieżne Pantery
177MILERT Jolanta 27NORDIC WALKING LYSKILYSKIDrapieżne PanteryNordic Walking Lyski146:11:15
178DĘBOWSKA Beata 3JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity313:48:20
179TRZCIŃSKA Joanna 57KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie ŁanieKobiety na 5+306:59:20
180HALSZKA Joanna 58SYRYNIADrapieżne Pantery361:02:53
181PODGÓRSKA Sylwia 59OSIECZNADrapieżne Pantery385:23:29
182AUGUSCIK Ewelina 6DRUŻYNA KOBIET 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie ŁanieKobiety na 5+307:54:11
183BUREK Gabriela 60RUNTEAMPAWŁOWICE ŚLĄSKIEGibkie Łanie408:46:23
184PAJĄK Małgorzata 7KOBIETY 5 PLUSJASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+242:23:12
185WOJTANIS Magdalena 71TORUŃGibkie Łanie51:15:00
186ZAWISŁA Halina 72JASTRZĘBIE-ZDRÓJSama Słodycz 217:29:27
187MUSIK Urszula 73MASPETHGibkie Łanie745:08:57
188WRÓBLEWSKA Judyta 74JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze Sarny456:24:44
189SZYSZKA Dorota 75SPYTKOWICEDrapieżne Pantery127:00:00
190MYŚLIWIEC Barbara 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze SarnyKobiety na 5+215:58:15
191HYBEL Paulina 77ŚWIDNICAGibkie Łanie
192PLINTA Danuta 83OCHABY MAŁEDrapieżne Pantery453:17:28
193PŁAZA Monika 84KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze SarnyKobiety na 5+194:03:00
194TERLECKA Aleksandra 85RADOMGibkie Łanie622:35:26
195GORZELAK Joanna 86KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+194:28:26
196POPKO Iwona 124ZABRZEGibkie Łanie
197OSMAŃSKA Elżbieta 125BRANIEWOSeniority Miód Kobity432:31:05
198ANIELSKA Anna 126KARLINOGibkie Łanie361:28:37
199PRZYBYLAK Wanda 127ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWSama Słodycz 721:18:09
200KUCLO Sylwia & Sophie 66KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKGibkie ŁanieKobiety na 5+145:35:11
201GRZYMKIEWICZ Beata 65JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery75:38:22
202MYŚLIWIEC Monika 64KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+50:28:50
203SIDOR Magdalena 62POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYDrapieżne Pantery12:35:13
204DYMAREK Emilia 61WROCŁAWGibkie Łanie334:07:38
205LECHOWICZ Irena 50SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity454:07:07
206ARASZCZUK Magdalena 44RYBNIKRącze Sarny
207RENCZ Małgorzata 46ORZESZEDrapieżne Pantery121:29:13
208TOMASZEWSKA Agnieszka 104TURBO TEAMBIELSKO-BIAŁAGibkie Łanie
209RAJWA Magdalena 69CHYBIEGibkie Łanie
210GANCARCZYK Karolina 68JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie
211SOBOL Ewa 56LUBOMIADrapieżne Pantery479:24:48
212KAPROŃ Barbara 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery529:05:00
213KWIECIEŃ-WRZOSEK Katarzyna 54ZWONOWICEGibkie Łanie
214GAJ Monika 52DAR-BUD TEAMKIETRZGibkie Łanie512:05:07
215GRUDZIŃSKA Dorota 51SŁAWKÓWGibkie Łanie
216GRELA Izabela 43WODZISŁAW ŚLĄSKIDrapieżne Pantery241:17:25
217KOZŁOWSKA Barbara 42GEPARDY ŻORYŻORYDrapieżne Pantery456:58:09
218BĄKOWSKA Anna 41JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie560:25:46
219ANDROSZ Joanna 40RYBNIKDrapieżne Pantery192:39:15
220PASŁAWSKA Katarzyna 4KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+37:33:20
221ŁASTÓWKA Marzena 36KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+481:11:53
222KRZYSIAK Anna 35OWCZARNIADrapieżne Pantery552:58:56
223SŁUPIK Bożena 34ORZESZEDrapieżne Pantery509:38:56
224WAWRYK-BIZOŃ Żaneta 33LUBOMIAGibkie Łanie
225BAŁA Justyna 31KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+275:24:36
226SZPYRA Sonia 30JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery504:22:00
227MAZUR Aleksandra 22JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie481:54:47
228KUBAS Alina 21KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKlub Biegacza Fartlek
229NIEDZIOŁKO Bożena 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+123:23:00
230BADACH Agnieszka 19KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód KobityKobiety na 5+123:27:54
231KALITA-BRODZIAK Iza 18WARSZAWADrapieżne Pantery288:48:49
232SAWICKA Marta 17KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+171:15:21
233BAJCAR Beata 16KOBIETY NA 5+CHYBIEDrapieżne PanteryKobiety na 5+146:01:34
234ŻARSKA Katarzyna 15JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKobiety na 5+409:08:31
235RUBANIK Joanna 108DZIAŁKIGibkie Łanie288:47:47
236KLARENBACH Agnieszka 107GLIWICEGibkie Łanie550:10:17
237SITKO Dagmara 106JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie196:03:13
238GASTOŁ Dorota 238WARSZAWADrapieżne Pantery247:02:20
239KIEŁKOWSKA Agnieszka 274KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJDrapieżne Pantery265:01:15
240GAJDA Magdalena 160JASTRZĘBIE-ZDRÓJGibkie Łanie
241IDZIKOWSKA Urszula 271JASTRZĘBIE-ZDRÓJRącze Sarny480:52:00
242MIKULSKA Joanna 63JASTRZEBIE ZDRÓJGibkie Łanie
243ODRZYWOLSKA Ania 140SZCZECINGibkie Łanie
244ZAKRZEWSKA Sylwia 70FSD RUN DREZDENKOSZCZECINGibkie Łanie
245STOPYRA Renata 254JASTRZĘBIE-ZDRÓJSeniority Miód Kobity
246ZĄBCZYŃSKA Gaja 207TAŃCZĄCE Z WILKAMIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMłode KózkiTańczące z Wilkami
247PROKOPIUK Adriana 117KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZEBIE-ZDRÓJDrapieżne PanteryKlub Biegacza Fartlek
248PURCZYŃSKA Edyta 225ŻNINDrapieżne Pantery937:35:46
249SZCZĘCH Katarzyna 269STALOWA WOLAGibkie Łanie
250SATOLA Agnieszka 272KRAKÓWDrapieżne Pantery
Znaleziono 250 wynik(ów)