WROCŁAW - III FINAŁ AKADEMII ZDROWIA SANTANDERA - BIEG - 10 KM
III Finał Akademii Zdrowia Santandera
Organizator : Polska Federacja Nordic Walking
Data : 2018-09-15
Miejsce : Wrocław
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 84
Wystartowało : 67
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 65
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_All
2.5km
Start_All
5km
Start_All
7.5km
     
1PRUCIAK Krzysztof 553Lecymy DurśOŁAWAM30-3900:00:0200:09:0500:18:2500:27:59
2KURIATA Robert 587ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM50-5900:00:0200:09:0900:18:3500:28:11
3NOWAKOWSKI Marcin 546WROCŁAWM30-3900:00:0200:09:1600:19:0600:29:29
4GÓRA Sylwster 576#ZABIEGANINOCAOKONEKM40-4900:00:0300:09:5600:20:0200:30:12
5CZYŻYKOWSKI Patryk 520WROCŁAWM18-2900:00:0300:10:3100:22:3900:35:57
6ŻUREK Magdalena 583WROCŁAWK30-3900:00:0300:11:4400:24:0300:36:15
7BASAŁYGO Zuzanna 509WROCŁAWK18-2900:00:0300:11:4400:24:0200:36:24
8MIODYŃSKA Katarzyna 573WROCŁAW00:00:0300:14:4000:31:2800:49:08
9OLKIS Rafał 581PRZEBIEGA.PL WROCŁAWM30-3900:00:0400:09:1300:19:1100:29:33
10PODWÓRNY Jan 552Trenujznami.plWROCŁAWM40-4900:00:0400:09:5000:19:4300:29:42
11ŻUREK Tomasz 582WROCŁAWM30-3900:00:0400:09:2400:19:4300:30:14
12JANKOWSKI Jerzy 531Średzcy BiegaczeŚRODA ŚLĄSKAM40-4900:00:0400:09:5000:20:1300:31:15
13CZECHOWSKI Paweł 519WROCŁAWM30-3900:00:0400:09:5400:20:2900:31:31
14PŁATEK Tomasz 551Wieluń BiegaDROBNICEM18-2900:00:0400:09:5300:20:3500:31:51
15BRODA Dominik 513Positive VibrationWROCŁAWM30-3900:00:0400:10:3800:21:4400:32:43
16MORAŃSKI Wojciech 543Santander Consumer BankWROCŁAWM30-3900:00:0400:10:3000:21:2800:32:44
17SOBORAK Mariusz 559Aktywna Ekipa CalypsoCZĘSTOCHOWAM30-3900:00:0400:09:5500:20:5500:32:34
18SZYMAŃSKI Paweł 563BRZEG DOLNYM18-2900:00:0400:11:5900:23:5700:35:59
19ŚWIĄTEK Ewelina 565Spartanie DzieciomWROCŁAWK30-3900:00:0400:11:2900:23:3100:35:38
20JEDNACHOWSKI Artur 532DARZLUBIEM18-2900:00:0400:11:3200:23:4300:36:07
21URBAŃSKI Maciej 566Biegam Bo LubięZDUŃSKA WOLAM18-2900:00:0400:11:4100:24:1000:37:17
22DWORZYŃSKA Karolina 523TOMASZÓW MAZOWIECKIK18-2900:00:0400:14:0100:29:2800:45:21
23SZABAT Adrianna 561WROCŁAWK18-2900:00:0400:14:5700:32:3700:50:38
24BYŚ Mateusz 514WROCŁAWM30-3900:00:0500:10:5600:22:1600:33:53
25CZAJA Maciej 516miniclassic.plWROCŁAWM40-4900:00:0500:10:4300:22:0000:33:38
26CZAJA Małgorzata 517miniclassic.plWROCŁAWK40-4900:00:0500:10:5300:22:0900:33:51
27HORAŁA Piotr 527Powers Team - Kawaii NekoWROCŁAWM30-3900:00:0500:11:0000:22:4300:34:22
28ANTOSZ Kasia 507WROCŁAWK30-3900:00:0500:11:3800:23:4500:37:32
29HUMENIUK Wojciech 528AmatorOŁAWAM30-3900:00:0500:12:5000:26:2400:40:07
30DIUG-HUMENIUK Iwona 521AmatorOŁAWAK30-3900:00:0500:12:5100:26:2500:40:08
31SIATKOWSKI Sebastian 556Sandały JudaszaWROCŁAWM30-3900:00:0500:13:1600:28:4900:45:48
32NARÓG Paweł 545ŚLĘZAM30-3900:00:0600:10:2000:21:0700:32:18
33CIESIELSKI Maciej 515CIESIU TEAMWROCŁAWM30-3900:00:0600:10:3200:21:3900:32:55
34BIAZIK Aneta 511WROCŁAWK30-3900:00:0600:11:2200:22:5900:34:56
35MINKOWSKI Kamil 542WROCŁAWM18-2900:00:0600:11:1100:22:5700:35:34
36DOBOSZ Łukasz 522DOBRZYKOWICEM30-3900:00:0600:11:3200:23:5300:36:37
37ADAMSKA Joanna 501Predators WałbrzychWAŁBRZYCHK40-4900:00:0600:11:5700:24:5000:38:03
38ADAMSKI Robert 502Predators WałbrzychWAŁBRZYCHM40-4900:00:0600:11:5700:24:5000:38:03
39WILCZYŃSKA Anna 569WROCŁAWK30-3900:00:0600:14:4200:29:5400:45:53
40WOJCIECHOWSKA Beata 574WROCŁAW MARATHON TEAMWROCŁAWK30-3900:00:0600:14:2400:30:0200:46:29
41MALUGA Bartosz 541maluga.plWROCŁAWM40-4900:00:0700:11:3100:22:5200:34:19
42FABJAŃSKI Augustyn 524Aktywni KlecinaWROCŁAWM60-6900:00:0700:11:2100:23:1600:35:26
43BARCZYK Bogdan 588Viking CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM50-5900:00:0700:11:3100:23:4200:36:28
44BIK Stanisław 512Biegająca Kasta Miedziowego MiastaKSIĘGINICEM50-5900:00:0700:11:4000:24:0300:36:45
45KONASZCZUK Agnieszka 586:EGNICAK40-4900:00:0700:12:5000:26:2400:39:53
46SZAŁAJKO Jerzy 562Duch GórWROCŁAWM50-5900:00:0700:13:0500:26:5100:40:52
47RÓŻAŃSKA Małgorzata 554WROCŁAWK40-4900:00:0700:13:0000:26:2700:40:34
48MALESZKA-BAGIŃSKA Kinga 540Grupa Biegowa AnzelmWROCŁAWK30-3900:00:0700:13:4200:27:5000:41:59
49CZAKIERT Marek 571VIKING NTCZCZĘSTOCHOWAM50-5900:00:0700:13:2400:27:5400:43:16
50LESZKIEWICZ Iwona 575WROCŁAW MARATHON TEAMWROCŁAWK40-4900:00:0700:14:2200:30:0000:46:28
51JANIAK Artur 530WROCŁAWM30-3900:00:0700:15:5600:32:5200:50:30
52MOŻDŻEŃ Barbara 544nierzeszonaGNIEZNOK50-5900:00:0700:15:4600:33:2100:52:39
53FILIPEK Agnieszka 525Klub BobikaWROCŁAWK30-3900:00:0700:16:4500:35:2200:54:56
54BASAŁYGO Maciek 510B FamilyWROCŁAWM40-4900:00:0800:10:5200:22:0500:33:42
55PAWLAK Katarzyna 547RADIO WROCŁAWWROCŁAWK40-4900:00:0800:14:5900:30:3400:46:06
56MIODYŃSKI Karol 572WROCŁAWM50-5900:00:0800:15:4500:33:4800:52:45
57JÓZEFIAK Dariusz 533SCBWROCŁAWM40-4900:00:0900:12:2200:25:0600:38:15
58PIETRASZEK Piotr 549Radio WrocławWROCŁAWM40-4900:00:0900:12:5300:26:2500:39:50
59CZAJKOWSKI Stanisław 518kb harcownik jelcz-laskowiceJELCZ-LASKOWICEM60-6900:00:0900:12:5400:26:2400:40:11
60ANTCZAK Jacek 506Pro-Run WrocławWROCŁAWM40-4900:00:0900:14:0400:27:5100:41:35
61ŁUKASIEWICZ Grzegorz 539WROCŁAWM50-5900:00:0900:13:4100:27:1800:41:06
62WANAT Wacław 567PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM70+00:00:0900:14:5100:30:0200:45:09
63SKUPIEŃ Anna 558Radio WrocławWROCŁAWK40-4900:00:0900:15:1500:31:2100:47:41
64KYJAK Błażej 584WROCŁAWM30-3900:00:1000:11:3400:23:4200:37:28
65LECHOWSKI Jan 538kb harcownik jelcz-laskowiceJELCZ-LASKOWICEM60-6900:00:1100:11:0900:22:3900:34:31
Niesklasyfikowani
KRUPSKI Maksymilian 585WROCŁAWM40-49DNF00:14:35 DNF DNF DNF
HYLLER Paulina 529WROCŁAWK18-29DNF00:16:25 DNF00:39:46 DNF DNF
Znaleziono 67 wynik(ów)