WROCŁAW - III FINAŁ AKADEMII ZDROWIA SANTANDERA - BIEG - 10 KM
III Finał Akademii Zdrowia Santandera
Organizator : Polska Federacja Nordic Walking
Data : 2018-09-15
Miejsce : Wrocław
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 84
Wystartowało : 67
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 65
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart_All
2.5km
   
1PRUCIAK Krzysztof 553Lecymy DurśOŁAWAM30-3900:00:0200:09:05
2KURIATA Robert 587ZLB ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM50-5900:00:0200:09:09
3OLKIS Rafał 581PRZEBIEGA.PL WROCŁAWM30-3900:00:0400:09:13
4NOWAKOWSKI Marcin 546WROCŁAWM30-3900:00:0200:09:16
5ŻUREK Tomasz 582WROCŁAWM30-3900:00:0400:09:24
6PODWÓRNY Jan 552Trenujznami.plWROCŁAWM40-4900:00:0400:09:50
7JANKOWSKI Jerzy 531Średzcy BiegaczeŚRODA ŚLĄSKAM40-4900:00:0400:09:50
8PŁATEK Tomasz 551Wieluń BiegaDROBNICEM18-2900:00:0400:09:53
9CZECHOWSKI Paweł 519WROCŁAWM30-3900:00:0400:09:54
10SOBORAK Mariusz 559Aktywna Ekipa CalypsoCZĘSTOCHOWAM30-3900:00:0400:09:55
11GÓRA Sylwster 576#ZABIEGANINOCAOKONEKM40-4900:00:0300:09:56
12NARÓG Paweł 545ŚLĘZAM30-3900:00:0600:10:20
13MORAŃSKI Wojciech 543Santander Consumer BankWROCŁAWM30-3900:00:0400:10:30
14CZYŻYKOWSKI Patryk 520WROCŁAWM18-2900:00:0300:10:31
15CIESIELSKI Maciej 515CIESIU TEAMWROCŁAWM30-3900:00:0600:10:32
16BRODA Dominik 513Positive VibrationWROCŁAWM30-3900:00:0400:10:38
17CZAJA Maciej 516miniclassic.plWROCŁAWM40-4900:00:0500:10:43
18BASAŁYGO Maciek 510B FamilyWROCŁAWM40-4900:00:0800:10:52
19CZAJA Małgorzata 517miniclassic.plWROCŁAWK40-4900:00:0500:10:53
20BYŚ Mateusz 514WROCŁAWM30-3900:00:0500:10:56
21HORAŁA Piotr 527Powers Team - Kawaii NekoWROCŁAWM30-3900:00:0500:11:00
22LECHOWSKI Jan 538kb harcownik jelcz-laskowiceJELCZ-LASKOWICEM60-6900:00:1100:11:09
23MINKOWSKI Kamil 542WROCŁAWM18-2900:00:0600:11:11
24FABJAŃSKI Augustyn 524Aktywni KlecinaWROCŁAWM60-6900:00:0700:11:21
25BIAZIK Aneta 511WROCŁAWK30-3900:00:0600:11:22
26ŚWIĄTEK Ewelina 565Spartanie DzieciomWROCŁAWK30-3900:00:0400:11:29
27MALUGA Bartosz 541maluga.plWROCŁAWM40-4900:00:0700:11:31
28BARCZYK Bogdan 588Viking CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM50-5900:00:0700:11:31
29JEDNACHOWSKI Artur 532DARZLUBIEM18-2900:00:0400:11:32
30DOBOSZ Łukasz 522DOBRZYKOWICEM30-3900:00:0600:11:32
31KYJAK Błażej 584WROCŁAWM30-3900:00:1000:11:34
32ANTOSZ Kasia 507WROCŁAWK30-3900:00:0500:11:38
33BIK Stanisław 512Biegająca Kasta Miedziowego MiastaKSIĘGINICEM50-5900:00:0700:11:40
34URBAŃSKI Maciej 566Biegam Bo LubięZDUŃSKA WOLAM18-2900:00:0400:11:41
35ŻUREK Magdalena 583WROCŁAWK30-3900:00:0300:11:44
36BASAŁYGO Zuzanna 509WROCŁAWK18-2900:00:0300:11:44
37ADAMSKA Joanna 501Predators WałbrzychWAŁBRZYCHK40-4900:00:0600:11:57
38ADAMSKI Robert 502Predators WałbrzychWAŁBRZYCHM40-4900:00:0600:11:57
39SZYMAŃSKI Paweł 563BRZEG DOLNYM18-2900:00:0400:11:59
40JÓZEFIAK Dariusz 533SCBWROCŁAWM40-4900:00:0900:12:22
41HUMENIUK Wojciech 528AmatorOŁAWAM30-3900:00:0500:12:50
42KONASZCZUK Agnieszka 586:EGNICAK40-4900:00:0700:12:50
43DIUG-HUMENIUK Iwona 521AmatorOŁAWAK30-3900:00:0500:12:51
44PIETRASZEK Piotr 549Radio WrocławWROCŁAWM40-4900:00:0900:12:53
45CZAJKOWSKI Stanisław 518kb harcownik jelcz-laskowiceJELCZ-LASKOWICEM60-6900:00:0900:12:54
46RÓŻAŃSKA Małgorzata 554WROCŁAWK40-4900:00:0700:13:00
47SZAŁAJKO Jerzy 562Duch GórWROCŁAWM50-5900:00:0700:13:05
48SIATKOWSKI Sebastian 556Sandały JudaszaWROCŁAWM30-3900:00:0500:13:16
49CZAKIERT Marek 571VIKING NTCZCZĘSTOCHOWAM50-5900:00:0700:13:24
50ŁUKASIEWICZ Grzegorz 539WROCŁAWM50-5900:00:0900:13:41
51MALESZKA-BAGIŃSKA Kinga 540Grupa Biegowa AnzelmWROCŁAWK30-3900:00:0700:13:42
52DWORZYŃSKA Karolina 523TOMASZÓW MAZOWIECKIK18-2900:00:0400:14:01
53ANTCZAK Jacek 506Pro-Run WrocławWROCŁAWM40-4900:00:0900:14:04
54LESZKIEWICZ Iwona 575WROCŁAW MARATHON TEAMWROCŁAWK40-4900:00:0700:14:22
55WOJCIECHOWSKA Beata 574WROCŁAW MARATHON TEAMWROCŁAWK30-3900:00:0600:14:24
Niesklasyfikowani
KRUPSKI Maksymilian 585WROCŁAWM40-49DNF00:14:35 DNF
57MIODYŃSKA Katarzyna 573WROCŁAW00:00:0300:14:40
58WILCZYŃSKA Anna 569WROCŁAWK30-3900:00:0600:14:42
59WANAT Wacław 567PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM70+00:00:0900:14:51
60SZABAT Adrianna 561WROCŁAWK18-2900:00:0400:14:57
61PAWLAK Katarzyna 547RADIO WROCŁAWWROCŁAWK40-4900:00:0800:14:59
62SKUPIEŃ Anna 558Radio WrocławWROCŁAWK40-4900:00:0900:15:15
63MIODYŃSKI Karol 572WROCŁAWM50-5900:00:0800:15:45
64MOŻDŻEŃ Barbara 544nierzeszonaGNIEZNOK50-5900:00:0700:15:46
65JANIAK Artur 530WROCŁAWM30-3900:00:0700:15:56
HYLLER Paulina 529WROCŁAWK18-29DNF00:16:25 DNF
67FILIPEK Agnieszka 525Klub BobikaWROCŁAWK30-3900:00:0700:16:45
Znaleziono 67 wynik(ów)