X BIEG OLIWSKI - 5KM BIEG
X Bieg Oliwski
Organiser : Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem
Date : 2022-10-29
Place : Gdańsk
Distance : 5 km
Registered : 115
Started : 97
Not finished : 0
Finished : 97
On the track : 0
Complete results :
Simplified :
Classification at splits: Start | Finish
Classifications acc. to categories: All | OPEN -K | OPEN -M | K-16 | M-16 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K70+ | M70+
Classification by net time. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MNet
time
5km
GapPace
min/km
Pace
km/h
     
1STADNIK Jacek 178SKLEP DLA BIEGACZY RUN PLANETZIELONA GÓRAM-301M 100:17:34.70 3:3017,1
2KOZAK Jakub 345GDAŃSKM-181M 200:18:09.15+00:00:343:3716,5
3GODLEWSKI Łukasz 126BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM-401M 300:18:33.35+00:00:583:4216,2
4NAWROCKI Dariusz 164GRUPA BIEGOWA 65GDAŃSKM-402M 400:18:56.45+00:01:213:4715,8
5DZIEMIAN Jakub 120ADIDAS RUNNERS TRICITYGDAŃSKM-302M 500:19:29.35+00:01:543:5315,4
6KWIATKOWSKI Marcin 153KONRAD NOSARZEWSKI BADANIA DIETA TRENINGMŁAWAM-303M 600:20:23.55+00:02:484:0414,7
7DEKA Przemysław 346GDYNIAM-304M 700:20:34.95+00:03:004:0614,6
8SOBIERAJ Jan 343GDAŃSKM-161M 800:20:46.70+00:03:124:0914,4
9JEKA Rafał 135ŁEBCZM-305M 900:20:54.70+00:03:204:1014,4
10KWAŚNIK Jan 151FIGHTING RUNNERSGDAŃSKM-306M 1000:20:54.95+00:03:204:1014,4
11KOŚCIŃSKI Patryk 143AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJPOZEZDRZEM-182M 1100:20:55.50+00:03:204:1114,3
12KOPCZYŃSKI Piotr 196Start Team WąbrzeźnoLIPINKIM-183M 1200:21:04.25+00:03:294:1214,2
13KŁOS Marcin 140CROSSCORE GDAŃSKGDAŃSKM-403M 1300:21:27.30+00:03:524:1714,0
14CZAJKA Marcin 114GDAŃSKM-404M 1400:22:32.00+00:04:574:3013,3
15KAZYAKA Katarzyna 304Biegamyrazem.plGDYNIAK-301K 100:22:32.90+00:04:584:3013,3
16SZUMACHER-PASZKOWSKA Marta 183ZIAJAGDAŃSKK-302K 200:22:36.85+00:05:024:3113,3
17KOŁACIŃSKI Damian 347M-184M 1500:22:46.50+00:05:114:3313,2
18STUŁA Rafał 181NOWA SÓLM-307M 1600:23:50.30+00:06:154:4612,6
19JACHIMOWICZ Bartosz 133GDAŃSKM-308M 1700:24:03.95+00:06:294:4812,5
20KALINOWSKA Paulina 200KIŁPINOK-303K 300:24:08.55+00:06:334:4912,4
21BŁAWAT Marcin 109BORYS TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIM-405M 1800:24:16.05+00:06:414:5112,4
22PATRON Sławomir 349M-406M 1900:24:28.05+00:06:534:5312,3
23BŁAWAT Michał 110SOPOCKI KLUB MORSÓWGDAŃSKM-407M 2000:24:37.80+00:07:034:5512,2
24KISIELNICKA Karolina 138KTS IRONMANKWIDZYNK-304K 400:24:43.05+00:07:084:5612,1
25ŚWIĘCICKI Tomasz 184GDAŃSKM-408M 2100:24:45.65+00:07:104:5712,1
26ANDRYSKOWSKI Marek 103STOWARZYSZENIE 42¸2 LĘBORKLĘBORKM-501M 2200:24:53.00+00:07:184:5812,1
27PRZYTUŁA Wojciech 172GDAŃSKM-409M 2300:25:00.25+00:07:255:0012,0
28KRAWIEC Agnieszka 146CROSSCORE GDAŃSKGDAŃSKK-401K 500:25:09.10+00:07:345:0111,9
29FALBA Paweł 122GDANSKM-309M 2400:25:13.15+00:07:385:0211,9
30BRZOZOWSKI Piotr 320www.brzozowskipiotr.plM-4010M 2500:25:15.70+00:07:415:0311,9
31ORZECHOWSKI Paweł 168GDYNIAM-3010M 2600:25:17.35+00:07:425:0311,9
32DASCHKE Michał 118GDAŃSKM-3011M 2700:25:24.45+00:07:495:0411,8
33NAIDON Stefaniia 334TRÓJMIEJSKA AKADEMIA TRIATHLONUGDAŃSKK-161K 600:25:43.45+00:08:085:0811,7
34NOWAKOWSKA Edyta 166SMOCZA AURAMORĄGK-305K 700:25:53.15+00:08:185:1011,6
35ROSZYK Paweł 174JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOM-601M 2800:25:56.85+00:08:225:1111,6
36KORPAS Ewa 142KUNDY PORTOWEPRUSZCZ GDAŃSKIK-402K 800:26:08.80+00:08:345:1311,5
37MAKOWSKI Przemek 159MAKIGDYNIAM-4011M 2900:26:22.90+00:08:485:1611,4
38WĘGŁOWSKA Gosia 188GDAŃSKK-306K 900:26:24.40+00:08:495:1611,4
39KUROWSKI Wojciech 149WATAHAGDAŃSKM-502M 3000:26:33.75+00:08:595:1811,3
40LENGIER Lukasz 155GDYNIAM-4012M 3100:26:34.35+00:08:595:1811,3
41ALEKSIEJUK Aleksandra 102ACTIVE FLOWGDYNIAK-181K 1000:26:35.10+00:09:005:1911,3
42SIEDLARSKI Jan 177GDYNIAM-3012M 3200:26:37.30+00:09:025:1911,3
43WOŚ Maria 192GDAŃSKK-182K 1100:26:38.00+00:09:035:1911,3
44JARMOŁOWICZ Beata 134CTSGDANSKK-501K 1200:26:50.00+00:09:155:2211,2
45GAWRYLCZYK Maciej 124WEJHEROWOM-602M 3300:26:59.40+00:09:245:2311,1
46ZWARA Julia 194TRI TALENT TEAMGDAŃSKK-162K 1300:27:02.35+00:09:275:2411,1
47KOZIOŁ Krzysztof 145FRAYA RUNNING TEAMGDAŃSKM-4013M 3400:27:02.95+00:09:285:2411,1
48BIELIŃSKI Dominik 108PUŁK WDDWDPNGDYNIAM-185M 3500:27:12.05+00:09:375:2611,0
49RESZETOW Marta 173JEPPESEN TEAMGDAŃSKK-183K 1400:27:51.95+00:10:175:3410,8
50KLEIN Andrzej 139GDAŃSKM-503M 3600:28:03.90+00:10:295:3610,7
51KARPENKO Liliana 137LILAGDANSKK-502K 1500:28:13.75+00:10:395:3810,6
52SUCHOMSKI Przemysław 182GDAŃSKM-3013M 3700:28:27.90+00:10:535:4110,5
53BARCZYK Anna 104SZTAFETA WSZECHCZASÓWPRUSZCZ GDAŃSKIK-503K 1600:28:28.70+00:10:545:4110,5
54GREBLEWSKI Tomasz 350GDANSKM-4014M 3800:28:34.30+00:10:595:4210,5
55ŁUKAWSKI Michał 157ACTIVE LIFEBORKOWO¸ POW. GDAŃSKIM-3014M 3900:29:01.50+00:11:265:4810,3
56TARASZKIEWICZ Maria 185ACTIVE LIFEGDAŃSKK-184K 1700:29:06.65+00:11:315:4910,3
57GROTH Joanna 129SKP ŚLUSAREK KUBIAK PIECZYKGDAŃSKK-307K 1800:29:09.80+00:11:355:4910,3
58LYTVYN Valentyna 330RODNIKKHARKOVK70+1K 1900:29:17.00+00:11:425:5110,2
59MICHALCZYK Mirosława 161PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGUPRUSZCZ GDAŃSKIK-403K 2000:29:17.80+00:11:435:5110,2
60JELNICKA Anna 136BBL AWFIS GDAŃSKGDAŃSK OLIWAK-504K 2100:30:09.80+00:12:356:0110,0
61BENERT Jan 106OTOMINM-603M 4000:30:14.05+00:12:396:029,9
62CISZKIEWICZ Tomasz 113GDAŃSKM-4015M 4100:30:32.75+00:12:586:069,8
63CZECHLEWSKA Iwona 115FIGHTING RUNNERSGDAŃSKK-308K 2200:30:33.30+00:12:586:069,8
64STANKIEWICZ Przemek 179PĘPOWOM-4016M 4200:30:35.80+00:13:016:079,8
65MAKOWSKA Gosia 158MAKIGDYNIAK-404K 2300:30:44.90+00:13:106:089,8
66NAGÓRSKI Ryszard 163CIECHOCINEKM-604M 4300:30:46.55+00:13:116:099,8
67BUDZIAREK Adam 112FIGHTING RUNNERSGDAŃSKM-4017M 4400:30:53.90+00:13:196:109,7
68BARTSCH Aleksandra 105BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAK-309K 2400:30:57.40+00:13:226:119,7
69JĘDRYCH Oliwia 326GDANSKK-185K 2500:31:01.85+00:13:276:129,7
70GÓRSKA - JARZĄBKOWSKA Marta 128BORKOWOK-3010K 2600:31:04.95+00:13:306:129,7
71ADAMUS Ewelina 321GDAŃSKK-405K 2700:31:08.65+00:13:336:139,6
72AKSAMIT-KROLEWICZ Magdalena 340K-3011K 2800:31:21.40+00:13:466:169,6
73KOROL Aleksandra 141JANKOWO GDAŃSKIEK-406K 2900:31:25.95+00:13:516:179,5
74KOWALEWSKA Kinga 327GDAŃSKK-186K 3000:31:42.40+00:14:076:209,5
75SADECKA Monika 176RUMIAK-187K 3100:31:48.00+00:14:136:219,4
76FIGIEL Aleksandra 123GDYNIAK-3012K 3200:32:34.95+00:15:006:309,2
77KUSIAK Włodzimierz 150GDAŃSKM70+1M 4500:32:35.80+00:15:016:319,2
78NABAKOWSKA Barbara 162GDANSKK-601K 3300:32:59.10+00:15:246:359,1
79MAKLA Andrzej 199KOŚCIEŻYNAM70+2M 4600:33:30.30+00:15:556:429,0
80ZAWIASA Grzegorz 193GDAŃSKM-4018M 4700:33:40.90+00:16:066:448,9
81BRANICKI Bartosz 111OTOMINK-3013K 3400:33:55.05+00:16:206:478,8
82BENERT-BRANICKA Agnieszka 107OTOMINK-3014K 3500:33:57.35+00:16:226:478,8
83PAŁKA Anna 170KLUB ZIAJAGDAŃSKK-3015K 3600:34:15.95+00:16:416:518,8
84KWAŚNIK Marta 152FIGHTING RUNNERSGDAŃSKK-188K 3700:35:16.70+00:17:427:038,5
85GRUŹLEWSKA Anna 131GDAŃSKK-3016K 3800:35:47.15+00:18:127:098,4
86NOWAK Damian 165GDAŃSKM-3015M 4800:35:47.20+00:18:127:098,4
87BOGDAŃSKA Agnieszka 197GDAŃSKK-407K 3900:36:27.00+00:18:527:178,2
88SZMIDT Grzegorz 198GDAŃSKM-4019M 4900:36:28.40+00:18:537:178,2
89TROJANOWSKA Bogumiła 186GDAŃSK-OLIWAK-505K 4000:36:34.20+00:18:597:188,2
90TYMIŃSKI Krzysztof 187GDAŃSKM70+3M 5000:36:38.35+00:19:037:198,2
91DEIK Elżbieta 119PRZYJAŹŃK70+2K 4100:37:10.75+00:19:367:268,1
92GŁODOWSKA Monika 125BYTÓWK-3017K 4200:38:24.65+00:20:497:407,8
93ŁUBKOWSKA Grażyna 156KBGDAŃSKK70+3K 4300:39:01.55+00:21:267:487,7
94ADAMOWSKI Andrzej 101ELBLĄGM-4020M 5100:42:44.00+00:25:098:327,0
95OLEKSIAK Małgorzata 167ELBLĄGK-3018K 4400:42:47.80+00:25:138:337,0
96TYMIŃSKA Ewa 96K-602K 4500:45:38.55+00:28:039:076,6
97PAŁASZ Edmund 169RUMIAM70+4M 5200:46:05.90+00:28:319:136,5
Total 97 results.