X BIEG TRZEŹWOŚCI - BIEG 10 KM
X BIEG TRZEŹWOŚCI
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-09-12
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 117
Wystartowało : 99
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 98
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1KROCHMAL Paweł 29PAWKO RUNNER TEAMWARSZAWAM-2000:00:01
2PAWŁOWSKI Tomasz 83ZIELONKAM-2000:00:01
3POLAŃSKI Tomasz 114Niemcz RunNIEMCZM-4000:00:01
4ŚWIĄTKOWSKI Paweł 108TRZEMESZNOM-4000:00:01
5DEPTUŁA Grzegorz 95VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZYOSIELSKOM-4000:00:01
6SOBIERALSKI Rafał 64RAFO KINGBRZOZA BYDGOSKAM-4000:00:01
7MAĆKOWSKI Maciej 58UPSBYDOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:00:01
8BŁASZAK Łukasz 26"BUBA" SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-3000:00:01
9WILLMA Jarosław 101BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-5000:00:01
10WIWATOWSKI Michał 41PRZYŁĘKIM-4000:00:02
11KOWALCZYK Marek 90BYDGOSZCZM-4000:00:02
12RYCHTER Karol 112THE RYCHTERSNIEMCZM-4000:00:02
13KOLMAJER Rafał 23ROWERTOURBYDGOSZCZM-4000:00:02
14GRZEGOCKI Piotr 70STRZELNOM-3000:00:02
15GÓRSKI Marian 69SOLEC KUJAWSKIM-6000:00:02
16BIERNAT Magdalena 3SOLANKOWI BIEGACZEINOWROCŁAWK-4000:00:02
17CHOLEWCZYŃSKI Damian 92EURODUDI DAMIAN CHOLEWCZYŃSKIŁABISZYNM-3000:00:02
18POLAK Paweł 67INOWROCŁAWM-2000:00:02
19OLSZEWSKA Beata 36INOWROCŁAWK-3000:00:02
20ANGIEL Władysław 35TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-70+00:00:02
21MAGDZIARZ Jakub 87KANCELARIA HMMPRZYŁĘKIM-4000:00:03
22SZCZEPANIAK Cezary 1BYDGOSZCZM-4000:00:03
23KRYSKE Mariusz 10SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-3000:00:03
24GŻYL Mikołaj 65JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:03
25BARCZAK Piotr 97ROWEROWA BRZOZABIAŁE BŁOTAM-5000:00:03
26BUZALSKI Robert 15ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4000:00:03
27GRYCZKA Piotr 6TEAM GBRZOZAM-5000:00:03
28RYMARKIEWICZ Małgorzata 85BYDGOSZCZK-3000:00:03
29SZULC Rafał 57TARKOWO DOLNEM-3000:00:03
30ANDRZEJEWSKA Sylwia 39BYDGOSZCZK-3000:00:03
31NADRAJKOWSKA Joanna 24INOWROCŁAWK-3000:00:03
32MRÓZ Gabriela 30MUKS PODKARPACIE JEDLICZE / PAWKO RUNNER TEAMWARSZAWAK-2000:00:03
33MRUGAŁA Bartosz 96BRZOZAM-3000:00:03
34GRYCZKA Karol 5TEAM GBRZOZAM-2000:00:04
35KRYGER Wojciech 93AJM TEAMBYDGOSZCZM-3000:00:04
36WOJCIECHOWSKI Grzegorz 107MKL Tlen MogilnoMOGILNOM-6000:00:04
37NIEDBALSKI Grzegorz 37RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-6000:00:04
38STĘPIEŃ Tomasz 27JARUŻYNM-4000:00:04
39ŁUGOWSKI Tomasz 31NBIKE ACADEMYOSIELSKOM-4000:00:04
40MILECKI Mateusz 111DREWNOM-3000:00:04
41MRÓZ Violetta 48GĄSAWAK-4000:00:04
42TONDER Marcin 106ŁABISZYNM-4000:00:04
43TOCZKIEWICZ Kaja 44BRZOZAK-2000:00:04
44DOMAN Janusz 19UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM-6000:00:04
45NOWAKOWSKI Łukasz 21BYDGOSZCZM-3000:00:04
46RYCHTER Marcin 81THE RYCHTERSNIEMCZM-5000:00:05
47STACHOWICZ Wiesław 76MARINA PRĄDOCINBYDGOSZCZM-4000:00:05
48ZAKURZEWSKI Tomasz 42BRZOZAM-4000:00:05
49DAWIDOWICZ Maciej 51TRISPACE/TREKBRZOZAM-4000:00:05
50KUPRACZ Andrzej 59BRZOZAM-5000:00:05
51OGULEWICZ Tomasz 79TORUŃM-3000:00:05
52WYBORNA Renata 63ŻNINK-4000:00:05
53SZOPIŃSKA Justyna 77SEROCKK-3000:00:05
54KRYGIER Mirosława 47GĄSAWAK-5000:00:05
55WASIELEWSKA Anetta 54BYDGOSZCZK-4000:00:05
56PORAZINSKA Viktoria 82BYDGOSZCZK-4000:00:05
57WIŚNIEWSKI Zbigniew 34BRZOZA BIEGAOLIMPINM-5000:00:05
58RYBAK Remigiusz 84TRISPACE/TREKBIAŁE BŁOTAM-4000:00:06
59KŁOSOWSKI Marcin 46BYDGOSZCZM-4000:00:06
60KRZYŻANOWSKI Robert 89BYDGOSZCZM-5000:00:06
61KUBIAK Rafał 8SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-4000:00:06
62KIEŁCZYŃSKI Marek 7PRZYŁĘKIM-4000:00:06
63STEMPNIAK Krzysztof 56INOWROCŁAWM-5000:00:06
64RYCHTER Marta 115THE RYCHTERSNIEMCZK-2000:00:06
65KRUSZYNA Renata 110DZIEMIONNAK-3000:00:06
66GRUDA Mirosław 12OSIELSKOM-6000:00:06
67TOCZKIEWICZ Piotr 50BRZOZAM-4000:00:06
68PÓŁGĘSEK Rafał 16SOLEC KUJAWSKIM-4000:00:06
69DRÓŻDŻ Małgorzata 45BRZOZAK-3000:00:06
70KOSTRZAK Dominik 116OLIMPINM-3000:00:06
71GEMEINERT Tomasz 105CZARNOWOM-3000:00:07
72WIŚNIEWSKI Mikołaj 99BRZOZA BIEGAOLIMPINM-2000:00:07
73KRUSZYNA Robert 109DZIEMIONNAM-4000:00:07
74KURS Jarosław 25TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM-5000:00:07
75GROBELNA Monika 11KOBYLARNIAK-3000:00:07
76BASIŃSKI Paweł 22BYDGOSZCZM-4000:00:07
77BANICKI Marcin 80JACHU I BAJABYDGOSZCZM-3000:00:07
78SOBOLEWSKA Aleksandra 94BYDGOSZCZK-2000:00:07
79JULLY Arkadiusz 73BRZOZAM-4000:00:07
80KUBIAK Daria 91SELEKCJA NATURALNANOWA WIEŚ WIELKAK-3000:00:07
81MUSIAŁ Artur 71BYDGOSZCZM-5000:00:07
82ROHDE Łukasz 103ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM-2000:00:07
83GRAJEK Grzegorz 113SZCZEPANOWOM-5000:00:08
84GRUBA Jacek 66TRISPACE/TREKBRZOZAM-6000:00:08
85BADOWSKI Krzysztof 61KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5000:00:08
86CZYŻEWSKA Justyna 17BRZOZAK-3000:00:09
87BYSTRZYŃSKI Jan 60BYDGOSZCZM-4000:00:09
88GRUBA Paweł 78BRZOZAM-3000:00:09
89CHOJECKI Dariusz 104BYDGOSZCZM-5000:00:10
90PAWLIKOWSKI Szymon 86BYDGOSZCZM-3000:00:10
91KARPIŃSKI Daniel Marek 9KOBYLARNIAM-4000:00:10
92TOPOL Agnieszka 102BYDGOSZCZK-3000:00:10
93FARBICKA-ŻYWICA Paulina 74BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK-4000:00:12
94BUZALSKA Agnieszka 38SMBUDOWLANIBYDGOSZCZK-5000:00:12
95ŻYWICA Adam 75BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4000:00:13
96KUŹMIŃSKA Maryla 68BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK-3000:00:14
97WALIGÓRA Karolina 72BRZOZA BIEGAKOBYLARNIAK-4000:00:14
98KLOSKOWSKI Adam 2JW1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3000:00:15
Niesklasyfikowani
MOLSKI Michał 117BRZOZAM-40DNF
Znaleziono 99 wynik(ów)