X BIEG TRZEŹWOŚCI - BIEG 10 KM
X BIEG TRZEŹWOŚCI
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-09-12
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 117
Wystartowało : 99
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 98
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1POLAŃSKI Tomasz 114Niemcz RunNIEMCZM-401M 300:00:0100:36:06.0500:36:07.85 3:3616,6
2WIWATOWSKI Michał 41PRZYŁĘKIM-402M 400:00:0200:36:15.8000:36:17.90+00:00:093:3716,6
3KOWALCZYK Marek 90BYDGOSZCZM-403M 500:00:0200:36:50.3500:36:53.25+00:00:443:4116,3
4ŚWIĄTKOWSKI Paweł 108TRZEMESZNOM-404M 600:00:0100:37:00.0500:37:01.50+00:00:543:4216,2
5DEPTUŁA Grzegorz 95VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZYOSIELSKOM-405M 700:00:0100:37:30.1500:37:31.90+00:01:243:4516,0
6SOBIERALSKI Rafał 64RAFO KINGBRZOZA BYDGOSKAM-406M 800:00:0100:37:35.0000:37:36.95+00:01:283:4516,0
7RYCHTER Karol 112THE RYCHTERSNIEMCZM-407M 900:00:0200:37:51.4500:37:54.40+00:01:453:4715,9
8KOLMAJER Rafał 23ROWERTOURBYDGOSZCZM-408M 1100:00:0200:38:16.5000:38:18.95+00:02:103:4915,7
9MAGDZIARZ Jakub 87KANCELARIA HMMPRZYŁĘKIM-409M 1200:00:0300:40:26.4500:40:30.10+00:04:204:0214,8
10SZCZEPANIAK Cezary 1BYDGOSZCZM-4010M 1500:00:0300:41:04.8000:41:07.85+00:04:584:0614,6
11RYBAK Remigiusz 84TRISPACE/TREKBIAŁE BŁOTAM-4011M 1800:00:0600:41:57.4500:42:04.00+00:05:514:1114,3
12STACHOWICZ Wiesław 76MARINA PRĄDOCINBYDGOSZCZM-4012M 2000:00:0500:42:19.2500:42:25.00+00:06:134:1314,2
13ZAKURZEWSKI Tomasz 42BRZOZAM-4013M 2200:00:0500:43:42.2500:43:47.85+00:07:364:2213,7
14DAWIDOWICZ Maciej 51TRISPACE/TREKBRZOZAM-4014M 2300:00:0500:44:09.2000:44:14.95+00:08:034:2413,6
15KŁOSOWSKI Marcin 46BYDGOSZCZM-4015M 2500:00:0600:44:57.9000:45:04.75+00:08:514:2913,3
16BUZALSKI Robert 15ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4016M 2900:00:0300:46:03.4000:46:07.25+00:09:574:3613,0
17STĘPIEŃ Tomasz 27JARUŻYNM-4017M 3400:00:0400:47:12.1500:47:16.75+00:11:064:4312,7
18KUBIAK Rafał 8SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-4018M 3600:00:0600:47:16.6000:47:22.75+00:11:104:4312,7
19KIEŁCZYŃSKI Marek 7PRZYŁĘKIM-4019M 3700:00:0600:47:46.7500:47:53.60+00:11:404:4612,6
20ŁUGOWSKI Tomasz 31NBIKE ACADEMYOSIELSKOM-4020M 3900:00:0400:48:30.1500:48:34.70+00:12:244:5112,4
21KRUSZYNA Robert 109DZIEMIONNAM-4021M 4800:00:0700:51:52.6000:52:00.05+00:15:465:1111,6
22TONDER Marcin 106ŁABISZYNM-4022M 5000:00:0400:53:36.3500:53:40.60+00:17:305:2111,2
23TOCZKIEWICZ Piotr 50BRZOZAM-4023M 5500:00:0600:54:58.9000:55:04.90+00:18:525:2910,9
24PÓŁGĘSEK Rafał 16SOLEC KUJAWSKIM-4024M 6100:00:0600:56:47.6500:56:53.90+00:20:415:4010,6
25BASIŃSKI Paweł 22BYDGOSZCZM-4025M 6200:00:0700:57:21.3500:57:28.60+00:21:155:4410,5
26ŻYWICA Adam 75BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4026M 6400:00:1300:58:01.9000:58:15.80+00:21:555:4810,3
27BYSTRZYŃSKI Jan 60BYDGOSZCZM-4027M 6500:00:0900:59:18.9000:59:28.65+00:23:125:5510,1
28KARPIŃSKI Daniel Marek 9KOBYLARNIAM-4028M 6600:00:1000:59:46.5000:59:57.40+00:23:405:5810,0
29JULLY Arkadiusz 73BRZOZAM-4029M 6700:00:0700:59:47.9000:59:55.55+00:23:415:5810,0
Niesklasyfikowani
MOLSKI Michał 117BRZOZAM-40DNF DNF DNF--
Znaleziono 30 wynik(ów)