X BIEG TRZEŹWOŚCI - BIEG 10 KM
X BIEG TRZEŹWOŚCI
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-09-12
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 117
Wystartowało : 99
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 98
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KROCHMAL Paweł 29PAWKO RUNNER TEAMWARSZAWAM-201M 100:00:0100:34:49.8500:34:51.20 3:2817,2
2PAWŁOWSKI Tomasz 83ZIELONKAM-202M 200:00:0100:35:37.6000:35:39.25+00:00:473:3316,8
3POLAŃSKI Tomasz 114Niemcz RunNIEMCZM-401M 300:00:0100:36:06.0500:36:07.85+00:01:163:3616,6
4WIWATOWSKI Michał 41PRZYŁĘKIM-402M 400:00:0200:36:15.8000:36:17.90+00:01:253:3716,6
5KOWALCZYK Marek 90BYDGOSZCZM-403M 500:00:0200:36:50.3500:36:53.25+00:02:003:4116,3
6ŚWIĄTKOWSKI Paweł 108TRZEMESZNOM-404M 600:00:0100:37:00.0500:37:01.50+00:02:103:4216,2
7DEPTUŁA Grzegorz 95VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZYOSIELSKOM-405M 700:00:0100:37:30.1500:37:31.90+00:02:403:4516,0
8SOBIERALSKI Rafał 64RAFO KINGBRZOZA BYDGOSKAM-406M 800:00:0100:37:35.0000:37:36.95+00:02:453:4516,0
9RYCHTER Karol 112THE RYCHTERSNIEMCZM-407M 900:00:0200:37:51.4500:37:54.40+00:03:013:4715,9
10MAĆKOWSKI Maciej 58UPSBYDOSZCZ/TEAMOCHALBYDGOSZCZM-301M 1000:00:0100:38:05.7000:38:07.25+00:03:153:4815,8
11KOLMAJER Rafał 23ROWERTOURBYDGOSZCZM-408M 1100:00:0200:38:16.5000:38:18.95+00:03:263:4915,7
12MAGDZIARZ Jakub 87KANCELARIA HMMPRZYŁĘKIM-409M 1200:00:0300:40:26.4500:40:30.10+00:05:364:0214,8
13RYCHTER Marcin 81THE RYCHTERSNIEMCZM-501M 1300:00:0500:40:37.1000:40:42.30+00:05:474:0314,8
14KRYSKE Mariusz 10SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-302M 1400:00:0300:41:04.5000:41:08.00+00:06:144:0614,6
15SZCZEPANIAK Cezary 1BYDGOSZCZM-4010M 1500:00:0300:41:04.8000:41:07.85+00:06:144:0614,6
16GRZEGOCKI Piotr 70STRZELNOM-303M 1600:00:0200:41:46.2000:41:48.75+00:06:564:1014,4
17GRYCZKA Karol 5TEAM GBRZOZAM-203M 1700:00:0400:41:50.2000:41:54.65+00:07:004:1114,3
18RYBAK Remigiusz 84TRISPACE/TREKBIAŁE BŁOTAM-4011M 1800:00:0600:41:57.4500:42:04.00+00:07:074:1114,3
19BŁASZAK Łukasz 26"BUBA" SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM-304M 1900:00:0100:42:08.3000:42:10.10+00:07:184:1214,2
20STACHOWICZ Wiesław 76MARINA PRĄDOCINBYDGOSZCZM-4012M 2000:00:0500:42:19.2500:42:25.00+00:07:294:1314,2
21GŻYL Mikołaj 65JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-305M 2100:00:0300:43:28.9500:43:32.55+00:08:394:2013,8
22ZAKURZEWSKI Tomasz 42BRZOZAM-4013M 2200:00:0500:43:42.2500:43:47.85+00:08:524:2213,7
23DAWIDOWICZ Maciej 51TRISPACE/TREKBRZOZAM-4014M 2300:00:0500:44:09.2000:44:14.95+00:09:194:2413,6
24BARCZAK Piotr 97ROWEROWA BRZOZABIAŁE BŁOTAM-502M 2400:00:0300:44:24.9000:44:28.10+00:09:354:2613,5
25KŁOSOWSKI Marcin 46BYDGOSZCZM-4015M 2500:00:0600:44:57.9000:45:04.75+00:10:084:2913,3
26KRYGER Wojciech 93AJM TEAMBYDGOSZCZM-306M 2600:00:0400:44:59.7500:45:03.75+00:10:094:2913,3
27KUPRACZ Andrzej 59BRZOZAM-503M 2700:00:0500:45:18.6000:45:24.25+00:10:284:3113,2
28WOJCIECHOWSKI Grzegorz 107MKL Tlen MogilnoMOGILNOM-601M 2800:00:0400:45:54.7500:45:59.15+00:11:044:3513,1
29BUZALSKI Robert 15ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4016M 2900:00:0300:46:03.4000:46:07.25+00:11:134:3613,0
30GRYCZKA Piotr 6TEAM GBRZOZAM-504M 3000:00:0300:46:17.7000:46:21.50+00:11:274:3713,0
31NIEDBALSKI Grzegorz 37RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-602M 3100:00:0400:46:32.6000:46:36.70+00:11:424:3912,9
32SZULC Rafał 57TARKOWO DOLNEM-307M 3200:00:0300:46:34.8000:46:38.00+00:11:444:3912,9
33GÓRSKI Marian 69SOLEC KUJAWSKIM-603M 3300:00:0200:46:42.8000:46:45.55+00:11:524:4012,8
34STĘPIEŃ Tomasz 27JARUŻYNM-4017M 3400:00:0400:47:12.1500:47:16.75+00:12:224:4312,7
35KRZYŻANOWSKI Robert 89BYDGOSZCZM-505M 3500:00:0600:47:14.0000:47:20.05+00:12:244:4312,7
36KUBIAK Rafał 8SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM-4018M 3600:00:0600:47:16.6000:47:22.75+00:12:264:4312,7
37KIEŁCZYŃSKI Marek 7PRZYŁĘKIM-4019M 3700:00:0600:47:46.7500:47:53.60+00:12:564:4612,6
38STEMPNIAK Krzysztof 56INOWROCŁAWM-506M 3800:00:0600:48:08.4500:48:15.35+00:13:184:4812,5
39ŁUGOWSKI Tomasz 31NBIKE ACADEMYOSIELSKOM-4020M 3900:00:0400:48:30.1500:48:34.70+00:13:404:5112,4
40GRAJEK Grzegorz 113SZCZEPANOWOM-507M 4000:00:0800:48:52.1000:49:00.25+00:14:024:5312,3
41GEMEINERT Tomasz 105CZARNOWOM-308M 4100:00:0700:49:43.9000:49:51.75+00:14:544:5812,1
42WIŚNIEWSKI Mikołaj 99BRZOZA BIEGAOLIMPINM-204M 4200:00:0700:50:32.4500:50:39.90+00:15:425:0311,9
43CHOLEWCZYŃSKI Damian 92EURODUDI DAMIAN CHOLEWCZYŃSKIŁABISZYNM-309M 4300:00:0200:50:32.7000:50:34.80+00:15:425:0311,9
44WIŚNIEWSKI Zbigniew 34BRZOZA BIEGAOLIMPINM-508M 4400:00:0500:50:36.4000:50:41.55+00:15:465:0311,9
45GRUBA Jacek 66TRISPACE/TREKBRZOZAM-604M 4500:00:0800:50:37.2000:50:45.70+00:15:475:0311,9
46MILECKI Mateusz 111DREWNOM-3010M 4600:00:0400:51:13.4000:51:17.55+00:16:235:0711,7
47OGULEWICZ Tomasz 79TORUŃM-3011M 4700:00:0500:51:31.3500:51:36.50+00:16:415:0911,6
48KRUSZYNA Robert 109DZIEMIONNAM-4021M 4800:00:0700:51:52.6000:52:00.05+00:17:025:1111,6
49CHOJECKI Dariusz 104BYDGOSZCZM-509M 4900:00:1000:52:40.6500:52:51.05+00:17:505:1611,4
50TONDER Marcin 106ŁABISZYNM-4022M 5000:00:0400:53:36.3500:53:40.60+00:18:465:2111,2
51GRUDA Mirosław 12OSIELSKOM-605M 5100:00:0600:53:38.1000:53:44.35+00:18:485:2111,2
52POLAK Paweł 67INOWROCŁAWM-205M 5200:00:0200:53:40.6500:53:43.35+00:18:505:2211,2
53DOMAN Janusz 19UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM-606M 5300:00:0400:54:08.1000:54:12.80+00:19:185:2411,1
54KURS Jarosław 25TKKF KOLEJARZBYDGOSZCZM-5010M 5400:00:0700:54:18.4500:54:26.05+00:19:285:2511,0
55TOCZKIEWICZ Piotr 50BRZOZAM-4023M 5500:00:0600:54:58.9000:55:04.90+00:20:095:2910,9
56BADOWSKI Krzysztof 61KSN ŁUCZNICZKA OCULUS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5011M 5600:00:0800:55:20.9500:55:29.65+00:20:315:3210,8
57WILLMA Jarosław 101BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-5012M 5700:00:0100:55:27.3500:55:29.15+00:20:375:3210,8
58PAWLIKOWSKI Szymon 86BYDGOSZCZM-3012M 5800:00:1000:55:28.2000:55:38.50+00:20:385:3210,8
59KOSTRZAK Dominik 116OLIMPINM-3013M 5900:00:0600:55:38.9500:55:45.55+00:20:495:3310,8
60KLOSKOWSKI Adam 2JW1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3014M 6000:00:1500:55:48.4500:56:03.55+00:20:585:3410,8
61PÓŁGĘSEK Rafał 16SOLEC KUJAWSKIM-4024M 6100:00:0600:56:47.6500:56:53.90+00:21:575:4010,6
62BASIŃSKI Paweł 22BYDGOSZCZM-4025M 6200:00:0700:57:21.3500:57:28.60+00:22:315:4410,5
63BANICKI Marcin 80JACHU I BAJABYDGOSZCZM-3015M 6300:00:0700:57:59.8500:58:07.50+00:23:105:4710,3
64ŻYWICA Adam 75BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4026M 6400:00:1300:58:01.9000:58:15.80+00:23:125:4810,3
65BYSTRZYŃSKI Jan 60BYDGOSZCZM-4027M 6500:00:0900:59:18.9000:59:28.65+00:24:295:5510,1
66KARPIŃSKI Daniel Marek 9KOBYLARNIAM-4028M 6600:00:1000:59:46.5000:59:57.40+00:24:565:5810,0
67JULLY Arkadiusz 73BRZOZAM-4029M 6700:00:0700:59:47.9000:59:55.55+00:24:585:5810,0
68MUSIAŁ Artur 71BYDGOSZCZM-5013M 6800:00:0701:02:39.3001:02:47.05+00:27:496:159,6
69ROHDE Łukasz 103ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM-206M 6900:00:0701:03:22.3501:03:30.20+00:28:326:209,5
70MRUGAŁA Bartosz 96BRZOZAM-3016M 7000:00:0301:03:49.4001:03:53.35+00:28:596:229,4
71NOWAKOWSKI Łukasz 21BYDGOSZCZM-3017M 7100:00:0401:04:27.6001:04:32.50+00:29:376:269,3
72GRUBA Paweł 78BRZOZAM-3018M 7200:00:0901:12:57.3001:13:06.35+00:38:077:178,2
73ANGIEL Władysław 35TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-70+1M 7300:00:0201:13:41.3001:13:44.25+00:38:517:228,1
Niesklasyfikowani
MOLSKI Michał 117BRZOZAM-40DNF DNF DNF--
Znaleziono 74 wynik(ów)