X BIEG TRZEŹWOŚCI - NORDIC WALKING - 10 KM
X BIEG TRZEŹWOŚCI
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2021-09-12
Miejsce : Brzoza
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 48
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 38
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K 1-35 | M 1-35 | K 36-45 | M 36-45 | K 46-55 | M 46-55 | K 56+ | M 56+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1MALAK Robert 28NIEZŻESZONYBIAŁE BŁOTAM 46-5500:00:00
2NAGOW Michał 9BYDGOSZCZM 46-5500:00:08
3FERENS Paweł 45BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWM 46-5500:00:09
4URBANOWSKA-DOMAŃSKA Olga 24ALTERNATYWYZIELONKAK 36-4500:00:09
5GWIZDAŁA Zbigniew 25GOŁĄBEKM 46-5500:00:09
6STEMPOROWSKA Katarzyna 26NESSI TIME INOWROCŁAWINOWROCŁAWK 36-4500:00:09
7KĘDZIERSKA Agnieszka 30KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK 36-4500:00:09
8KOLBERG Kamila 34KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK 36-4500:00:09
9MAREK Sławomir 40SOLEC KUJAWSKIM 1-3500:00:09
10NOWAKOWSKI Grzegorz 1DEAF GARMIN_GIANTBYDGOSZCZM 36-4500:00:10
11ZUZA-WITKOWSKA Anna 11KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZK 46-5500:00:10
12KAMIŃSKA Małgorzata 27ALTERNATYWYZIELONKAK 36-4500:00:10
13FELCYN Anna 16GORZYCEK 36-4500:00:11
14BUSZTA Anna 22BYDGOSZCZK 36-4500:00:11
15DELIG Monika 23BYDGOSZCZK 36-4500:00:11
16MAŁKIEWICZ Jacek 31SOLEC KUJAWSKIM 56+00:00:11
17POTRZEBOWSKI Marek 6DEAF I #3BKBYDGOSZCZM 36-4500:00:11
18POTRZEBOWSKA Agata 7DEAF I #3BKBYDGOSZCZK 36-4500:00:11
19NOWAKOWSKA Marta 2DEAF GARMIN_CUBEBYDGOSZCZK 1-3500:00:12
20GWIZDAŁA Mikołaj 39BYDGOSZCZM 1-3500:00:12
21WIŚNIEWSKA Elżbieta 17OLIMPINK 46-5500:00:13
22WOŁOSZYN Kazimierz 18ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM 56+00:00:13
23ROHDE Danuta 10ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZK 46-5500:00:13
24KACZMAREK Zofia 33SZCZUTKIK 56+00:00:13
25BŁASZAK Stanisława 38ORCHOWOK 56+00:00:13
26KOWALCZYK Bogusia 43BYDGOSZCZK 36-4500:00:13
27BOŻEK Mariusz 48BRZOZAM 56+00:00:14
28MARZEC Magdalena 13MUROWANIECK 46-5500:00:14
29PACZKOWSKA Ewa 19OLIMPINK 46-5500:00:14
30STAWNIAK Karol 47ŻNINM 56+00:00:15
31KWIATKOWSKA Elżbieta 15BYDGOSZCZK 46-5500:00:15
32GWIZDAŁA Bartosz 37GOŁĄBEKM 1-3500:00:15
33KACZMAREK Jarek 32SZCZUTKIM 46-5500:00:16
34BYSTRZYŃSKA Emilia 35BYDGOSZCZK 36-4500:00:16
35BUTOWSKA Anna 8BYDGOSZCZK 46-5500:00:16
36KACZMAREK Aleksandra 36SOLEC KUJAWSKIK 1-3500:00:17
37LEWICKA Dagmara 41POZNAŃK 1-3500:00:51
38BUDAJ Agnieszka 42BYDGOSZCZK 1-3500:00:52
Znaleziono 38 wynik(ów)